Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

vcelka77
15. únor 2010

jo no jo, janička si také vydělává, to mi hned tak nedošlo. No tak to bych si nenechala líbit vůbec. Já jsem to popletla.
To mě zajímá jestli má pepča nějaké zlozvyky nebo koníčky které by si odepřel jen aby jste něco ušetřily 😠
to je blbé téma. Jednou jsem byla v Egyptě s klukem, a ten mi vzal všechny moje peníze a že o nich bude rozhodovat, co se za ně koupí. No to mě tak rozzuřilo že nebýt v Egyptě tak okamžitě odjíždim. Také po tom hned skončil. A nesnáším ho do dneška. A ještě mi řekl,(kouřila jsem a chtěla jsem si jí koupit cigarety, tak jsem ho prosila o peníze) at si je jdu někam vyšlapat s nějakým arabem. 😠

klara.k
15. únor 2010

jani tak to je opravdu ostuda takto hářit 😀 😀 😀 já jsem na tom hůř já nekupuju ani řasenku 😀

vcelka77
15. únor 2010

teda jani, kdybych já měla vyčíst moje nákupy kosmetiky a ostatních potřeb tak by mi nestačila tahle stránka 😀
U nás v koupelně to vypadá jak v drogerii. Mám asi 10 parfémů, tak 5 různých šamponu na vlasy podle potřeby. a o líčení raději pomlčím.
Naštěstí je manžel také takový modýlek, takže mě dost dohání, ale nikdy bych si nenechala takhle ovlivnovat. A tu indulonu bych mu nastříkala do bot. At si jí užije. 🙂

petrajda
15. únor 2010

janička - to je smutný. Jsi prakticky nenáročná a on v tobě vidí hýřilku jo?Já ybch mu taky vařila koprovku, a kdyby měl tisíc řečí taky bych mu ubrala vždycky na porci. Že musí zbýt i na zítřek 😀 . Co bude říkat až budete mít mimáška a na jeho potřeby?
Jinak utrácíme nejvíce za věci na stavbu a momentálně sem já osobně na tom tak,že půl roku sem si nekoupila ani tričko,jen nezbytné potřeby,třeba nějakou drogerii a tak.A pak za dárky, páč je únor a nějak se nám to zase kolo oslavenců roztáčí. Do společnosti chodíme málo,teď v pátek třeba na ples ,ale taky po dvou letech. Nebyl čas,pořád jen stavba a stavba.
Jinak ale nejsem zastánce toho aby si každej,v manželství,žil jen na svuj účet a bohužel i takové páry znám.Mě to přijde divný. Nikdy bych nerozfrcala manželovu výplatu. prostě žijem tak na co momentálně máme a snažíme se i ušetřit. Třeba na to naše Slovensko,kam snad pojedem. To není tak drahá dovolenka,ale na víc by jsme asi letos neměli.jen chcem na tejden spolu někam vypadnout. To jsme takhle spolu sami vlastně nikdy nebyli.

Svatební kytice z tulipánů? Tak na jedni mám živé vzpomínky, i když to je několik let zpátky. Slečna chtěla v červenci oranžové. Byl docela záhul je sehnat,ale podařilo se. Na jednadvacátém kilometru z Prahy na Liberec jsme tenkrát kvuli tomu vařili auto.Tak když okolo n+ěkdy pojedete jsou tam polámané mantinely. Ale né od nás 🙂 Manžel si na to vždycky vzpomene, to jsme měli ještě starého favorita 🙂

lowe
15. únor 2010

petrajda: byla fakt nádherná, já jsem jí taky vždy chtěla, ale nakonec jsem měla růžičky atd...aby mi dobře uschly, ale stejně je mám plesnivé, takže je to velká škoda

acimedaca
15. únor 2010

janicka: to teda nejsi vůbec hýřilka......já teda asi hýřilka sem 🙂 , ale takpodle situace...když mám penízky, tak si sem tam koupím tričko, hlavně třeba ve slevách po vánocích nakupuju na celý rok.....navíc ty nákupuy neomezuju jen na sebe, ale kupuju i manželovi....šampony mám dvoje a líčení od té doby, co chodím do práce taky používám, jsem ujetá na barevné stíny.....na druhous tranu, manžel si taky často dopřává, tu navigaci, tu něco k foťáku, tu sluchátka.....takže sice si nekupuje oblečení,ale tkay utrácí za svoje potřeby....to musím říct, že by mě fakt štvalo, jak píšou holky, taky bych mu dávala malý porce a říkala, že musí zbýt na zítra....
....jinak na obličej mám fajn krémy s Yves rocher...a dokonce je používá poholení i manžel...vždycky chodí a ptá se, jestli může použít ten můj superkrém 🙂

vcelka77
15. únor 2010

chudák pepča, dneska si nedostane večeři 🙂 jsme se do něj pěkně pustily

petrajda
15. únor 2010

když zmiňujete tu drogerii pro muže,tak můj muž vlastní jen jedno mejdlo,šampon a tuhý deo Old Spice. Akorát když jedem na dovču tahá sebou sprcháč a šampon v jednom a když sem mu jednou koupila parfém,tak se ptal co to je za chemii 😀

Jo zejtra se janičky zeptáme jestli zbylo od večeře 😉

lowe - já skoro každé nevěstě říkám,že nemá cenu si nechávat kytici uschnout,že pak stejně nevypadá vábně. A je to škoda,když je plnojinejch nádhernejch a netradičních květin. Já nejraději vážu kombinované kytice a většině kamarádek,kterým jsem co kdy dělala,tak jedna chtěla kopretiny,další konvalinky..prostě malá změna.

zelvinka
15. únor 2010

Ahoj holky, dneska jsem tady měla celý dopoledne kamarádku na návštěvě, tak nebyl ani čásek sem za váma juknout. K jménům které jste probírali, mám radši trochu ty netradiční,..vždycky jsem měla vysněného Tadeáška ale k příjmení Drdla to zní dost divně,...stejně tak se mi líbí Tobiáš,..ale manželovi se líbí Tobias - zpěvák z jeho oblíbené cizí kapely,..ale opravdu k tomuhle příjmení něco vybrat byl docela boj, i když musím říct že jsme se docela shodli.
Jani - jestli ty jsi hýřilka ,tak já utrácím milióny 😀 ,...ono je fajn, si našetřit a malinko Pepču chápu,..ale neměl by to přehánět,...smradlavá,..nenamalovaná,..v otrhaných hadrech by jsi mu určitě nepřipadala tak přitažlivá. Já musím říct, že docela nakupuji ve výprodejích,...ale na čem jsem do teď ulítávala byli veškeré přípravky na vlasy. Kupovala jsem je v kadeřnictví a musím říct že šampon stál třeba i čtyři stovky. Ale je mi jasný, že teď holt budu muset z těhle nároků slevit,..nebo si to vždycky přát k narozeninám a vánocům atd.

acimedaca
15. únor 2010

zelvi: ty už to počítáš na hodiny, ne na dní, že jo 🙂

já teda Pepču nechápu ani malinko, to se musím janicky zastat....

vcelka77
15. únor 2010

to jo, zelvi už to má opravdu za pár 😀
a janičky je mi líto, nikdo si nezaslouží takéhle chování. By mi měla pepču na víkend půjčit aby si janičky vážil 😀 😀

petrajda
15. únor 2010

mě by spíš naštvalo,kdyby mi muž dal peníze se slovy,tak s tímhle musíš vyjít do tehdy a tehdy!

no kdo to psal?Pepovi nepřejem ani tu dobrou večeři. A přece nemusí bejt zas tak špatnej,když si ho Janička Holt každý máme své mouchy. Já zas musím mít čistou ledničku 😀 ,nemyslím tím ale prázdnou,čisťonkou aby z ní nebyli cejtit různé pachy 😝. Vždycky se můžu po...,když někde na mě zavane pach nejrůznějších směsí jídel.

petrajda
15. únor 2010

oprava....,když si ho Janička vybrala 🙂

estrellita
15. únor 2010

jani: tak teda ja jsem taky proti tobe hyrilka 🙂 sampon kupuju, na telo mam niveu, sice se maluju fakt malo, ale vonavky mam 3, deodoranty 2, mam docela hodne kabelek 😅 ale snazim se nakupovat ve slevach, ale ne vzdy to jde 🙂
Chlapi to asi vidi jinak, ale mel by se snazit byt trosku vic chapavy 🙂

a jak ti jinak je?

ja uz jsem si musel akoupit lizatka proti 😝 😝

a dneska jsem mela jit k doktorovi, ale sestricka mi volala, ze je nemocny a ze mam prijit prosti ctvrtek ☹aaaaaaaaaach jo.

petrajda
15. únor 2010

estrelita - to jsi asi málokdy zklamaná,že doktor neordinuje. Hlavu vzhůru.Všechno bude dobrý, to by bylo aby nebylo 🙂

janicka006
15. únor 2010

Lowe tu kytku z tulipánů jsem viděla..byla opravdu bezkonkurenční,co???

Jinak Aci Pepča si třeba za sice ne všechny,ale za prémie co měl k výplatě k Vánocům koupil bicí......nejdřív mi řekl,že chce jenom nějaké za 8000,pak z osmi bylo patnáct...no a nakonec má doma bicí za 23000 Kč.Proto mne třeba štve,když jsem si teď na bazárku našla hezký capáčky adidasky od nějaké paní...ale opravdu jako nové,žádné okopaniny,za 299 + poštovné a já si je nesmím koupit.Problém je v tom,že máme jeden účet a na MMB chtějí všechno poslat předem,a já nemám přístup do internetového bankovnictví,aniž by to Pepča věděl...

Tak jdu zase dočíst ,abych mohla reagovat...

janicka006
15. únor 2010

Na Avatara jsem slyšela takové rozporuplné reakce.....někdo je maximálně nadšený a někodo naopak maximálně zklamaný.....Já na tenhle žánr nejsem,takže men to ani neláká..navíc u nás mají to 3D kino s nějakýma Poterovskýma brýlema nebo co,ale mě pořád padají...chichi..takže abych tam seděla tři hodiny a držela si brýle,tak to by mne trefil šlak....

Vcelka pracuju..a musím říct,že jako málokdo z mého okolí...většina holek,byť mohla,tak se prostě hodila marod a jakmile zjistily,že jsou těhu,tak raději byly na nemocenské..nebo alespoň vyžadovaly v práci nějakou úpravu,takže si vydělali daleko méně...Já chodím pořád normálka 8,5 hodiny denně,a že toho mám někdy až po krk.Sice jsem kancelářská myš,ale není to jen o tom,něco kolfat do kompjůtru,ale pracuju s řidičema...a to nechci nikoho urazit,kdo má takového řidiče doma....ale u nás tak 1/3 lidí jsou normální chlapi,s rodinama,ušetřenýma penězma,co se s nima dá domluvit a berou práci zodpovědně...ale pak 2/3 co umí jen kroutit volantem,mají ne jednu,ale několik exekucí,žijou od výplaty k výplatě(byť je o dost vyšší než moje,tak neušetří ani korunu) a domluva je s nima jako s tatarem...Takže takový lidi mne někdy opravdu dokážou zvednout ze židle a rozhodně nemám harmonické zaměstnání....

janicka006
15. únor 2010

Jinak já jsem spíš takový úchala na povlečení 😝 ručníky 😝 a obaly na kytky . 😝 ..to bych nakupovala denně.Ráda si koupím nějakou hezkou hrnkovou kytku...ale třeba mám ráda Kalanchoe,což vám potvrdí Petrajda je tak 60 korun???
Na hadrech ani moc neulítávám..u nás totiž není žádný pěkný krám...ale zase jsem taková blbka,že i stačí se jen "načuchat" v Mostě v CA..ani tam nemusím nic koupit,jen si to prohlédnu a je ode mne klid....ale musím tam jet třeba s mamkou..prohlížíme si obě a je klid...když jsme tam s Pepčou tak si nejdřív vyslechcnu,proč tam vůbec chci,pak ještě chvilku pindá a nakonec CA jen tak prolítnu,protože na něm vidím,jak je strááááášně otrávený,takže ani já na prohlížení nemám klid...
Navíc si strašně moc přeju ten barák.....opravdu hrozně,příšerně moc....takže i proto nic moc nenakupuju a šetřím.
Jediné na co jsem ujetá a mohla bych třeba zlepšit je to,že mám takový ten syndrom"zda mám dost"....ale to se týká výhradně jídla a výhradně věcí jako je ovoce,zelenina,sýry....prostě raději mám doma kilo rajčat než abych měla jen jeden kus nebo nedej bože jsme je doma neměli,koupím kilo pomerančů,i když doma jsou třeba ještě tři,ale jakmile jsou v akci tak neodolám...

janicka006
15. únor 2010

Uff..to jsem se vykecala.....
Díky za vaše názory a že jste mi potvrdily,že nejsem divná!!!!
Myslím,že se tohle nikdy ale nezlepší,prostě takový bude už pořád..mrzí mne to a opravdu hodně...když už mne hodně štve,tak mu řeknu,že by viděl,kdyby měl jinou babu...a on mi na to hned řekne,že by si takovou nikdy nevybral a že ví,proč si vybral mne.....(asi taková kravka nikde jinde nebyla)
Ale nejvetší gol je to,že když mám tu jídelní mánii,tak mi vynadá,že jsem šla pro rohlíky a nesu pět věcí navíc...ale pak si z těch pěti věcí určo něco vybere a pochutnává si.....A já ty věci"navíc" koupím právě proto,že vím,že to má rád.....No je to takový začarovaný kruh...Hlavně si myslím,že jsem si vzala sobce...ale tak mohl by mít i jiné horší vlastnosti...jen doufám,že se to nebude nijak prohlubovat....

krtek.93
15. únor 2010

Ahojda!

jako obvykle jsem stihla dočíst jenom začátek dne 😀 takže k jménům - pro kluka u mě jasně vede Ondra a hned po něm Vítek (ale ne Vít, přímo Vítek). Manžel zatim zatrh oba dost striktně 🙄 on by rád kluka po sobě Tomáš - to zas za boha nechci já (jméno hezký, ale nechci mít prostě doma dva no). Zatim jsme se shodli, že nemáme nikdo nic proti Jakubovi. A mě ještě nedávno napad Štěpán a Adam, ale ty maj zase oba svátek na Vánoce. A mužovi se líbí Petr... ale z jistejch důvodů za mě teda rozhodně NE 😔 😅 Jo, a ještě k Honzovi - mně se teda nelíbí ani Jan ani Honza (to by byl dědeček z mužovo strany), ale Janek nebo Jeník je dobrý. Ale to se bohužel nedá moc ovlivnit, jak mu pak budou třeba ve škole řikat. A ještě jsem si vzpomněla na Karla (to je můj táta), ale to mi zatim zavrhli úplně všichni. Teda, doufám, že tohle nečte nikdo z mejch známejch, nedejbože z práce, by si museli myslet, že se minimálně už snažíme 😅

Ad kytičky - já už se hrozně těšim, až si sem do bytu pořídim v březnu nějakou hyacintu nebo narcisky 😵 Teď mi ti přijde ještě brzo, když je venku sníh, to ještě stejně nejni ono, už aby bylo jaro 😉

A taky řešim v práci dovolenou, už je to akutní, chce se po mně plán - a nějak to ne a ne dát do kupy ☹ mám nějakej rozhozenej cyklus, jak jsem vysadila - už tři dny mi je večer blbě, PMS jak sviňa, vzteklá jsem... A nic! Neboli už teď jdou prozatimní termíny do háje kvůli mýmu zpoždění. Takže s plánovánim dovči to bude fakt "sranda" 🙄

petrajda
15. únor 2010

janičko - kalanchoe skutečně neni drahá květina. Stojí maximálně stovku,ale to už musí bejt taková ta plnokvětá nebo s květy jako zvonečky,ale ty se objevujou až na jaře 🙂 Takže tak šedesát až osmdesát kč.
když tě tak čtu,mě by tohle "omezování" fakt štvalo.Já vím,že pepa asi má i jiné,lepší, vlastnosti,ale třeba kdybych to přenesla sama na sebe,tak já bych asi umřela haldy. U nás se to točí. Když sme s mužem spolu začali žít tak jsem to spíš byla já kdo nás táhl,nechci tvrdit,že by on nic nepřinesl,ale prostě neměl takovou vejplatu,aby jsme z toho zvládli to co jsme zvládli. No a teď se to otočilo. On má nové místo ,lepší peníze, a já spíš táhnu krám aby aspoň fungoval. Valentýn a podobné VIP dny bych potřebovala každý měsíc 🙂 ,ale jako každej podnikatel mám pořád málo 🙂 . Ale ono je to normální. Když máš třeba tržbu 15000,ale musíš zaplatit 26000,tak to pořád málo je.Je to takovej zamotanej kruh. Ale tím se proboha nelituju. Jsem ráda,že tu práci mám,že dělám to co dělám.
takže kdyby mi teď muž vyčítal,že si koupím lak na vlasy - a že jich spotřebuju- tak by mi to fakt mrzelo.On mi sice taky nenosí květiny,prej jich mám v práci dost,ale třeba dneska mi jen tak donesl mé oblíbené bonbony.Prostě drobnost.Není to často,ale chováme se k sobě vážně slušně a mile až nám občas naši přátelé říkají,že jsme jak z jiné planety 🙂

petrajda
15. únor 2010

jééé krtku Vítek je vážně pěkné jméno,že bych se někdy opičila 🙂 . A do matriky možná lze napsat janek a nebo Jeník, vždyť lowe taky měnila z Janu na Janinu. Ale je fakt,že to jak mu budou ostaní říkat to neovlivní ☹ .
A narcisky si kup,klidně už teď. Víš jakou to udělá pohodu a krásu doma?? Jiné zimy,kdy nebyl sníh už pomalu vykvítali i na záhoně

krtek.93
15. únor 2010

pertajda: Teď mě napadlo, že bys mi možná mohla v něčom poradit 😉 měla jsem z práce kytku, byla rostlá jako kalanchoe, podobný listy a ty trsy kvítků, ale květy byly sladce růžový pěticípý hvězdičky. Doslova. o něco malinko větší než má klasická kalanchoe. trošičku jako u voskovky, ale ne chlupatý 😅 No dala jsem si jí po odkvětu za dveře na chodbu a nějakej šmejd z baráku mi jí ukrad i s podmiskou 😠 Nevíš náhodou, co to mohlo bejt? Já už to nikdy potom nikde neviděla 😕 a moc bych to chtěla

Jinak zatim mám spadeno na hyacint. Akorát že až moc výrazně voní. Ale je to krásná kytka.

janicka006
15. únor 2010

Petrajda nechci zase vypadat jako chudinka....co jsem tady napsala je pravda,ale třeba dneska mi zase Pepča přivezl do práce oběd,co jsem udělala v Ne,ale už nezbyly brambory,tak je uvařil a přivezl mi to i s Deli pistáciovou do práce...Spíš jsem chtěla říct,že je to s ním někdy strašně těžký a že by si měl vážit jaká jsem,ale on to prostě nějak nedoceňuje.Protože si sice nechci fandit,ale myslím,že v tom svém "nakupování" jsem opravdu podprůměrná...jakákoli jiná baba určo nakupuje víc než já...
A to,že to chci mít doma hezký...to si taky nemyslím,že jsem divná..že prostě nechci mít povlečení ve kterým spalo milion třistapadesát osm lidí,který mu strká jeho máma...místo aby mu koupila něco nového a nebo příšerný kytičkový ručníky....ale chci moderní povlečení a jednobarevné ručníky,které si doladím s koupelnou....A jiank máme asi 2 flanelová povlečení a 3-4 klasická...takže i tak si nemyslím,že jsem nějaká divočačka....

Krtku teda já bych řekla,že vás to už docela i bere ale z nějakého důvodu se zatím držíte stranou...protože znám chlapy a oni pokud o dítěti nepřemýšlí,tak by asi spíš kouleli očima,když bys začala vyjmenovávat co se ti líbí a co ne....Tak třeba v létě na to hupsnete,ne??? 😀 😀

petrajda
15. únor 2010

krtku to je pravděpodobně také kalanchoe,ale plnokvětá.Dají se docela dobře sehnat snad v každém květinářství a te´d okolo Valentyna jich bylo na trhu docela dost. Jsou v nejrůznějších barvách - i v růžové 😉 Z hyacintů nejpronikavěji voní ty v bílé barvě. a když je večer odstavíš z teplého místa,tak ta vůně není tak intenzivní..

petrajda
15. únor 2010

janička - já si nemyslím,že jsi chudinka 😉 . prostě když nás chlap nějak naštve,tak nejvíc mluvíme o tom než o tom dobrém 😉 Vždyť sem už psala,že Pepča máurčitě i nějaké dobré vlastnosti,vždyť jsi si ho přece kvuli něčemu vzala ne?? 🙂
Jo a co máte dneska teda k večeři?????

krtek.93
15. únor 2010

jani: My se musíme držet zpátky kvůli tý mojí práci a kvůli bydlení... Prostě už by to asi šlo, ale ještě to neni to pravý ořechový 😉 já myslim tak rok, dva... Ale o jménech už se bavíme a i tak celkově. Muž určitě neni zásadně proti, jenom si prostě ještě neni úplně jistej a já taky ne. Ale kdyby se stalo, tak to holt bude no 😀

ještě k těm jménům - já jsem děsně vybíravá, nemám ráda složeniny (všechny ty Míry a Slávky 😅 ), ty moc obyč, ale zase nějakou exotiku typu Sebastian a Benjamin taky ne (i když ben neni špatný). Já měla bejt Jindřich 😉 A taky nechci nic, co by mělo uprostřed L, to mám já teď ve jméně i příjmení a mám pocit, že se to nějak moc válí po jazyku (i když je to docela pěkný, ale já jako malá to L "polykala" - jako b-bec, mauej..., tak k tomu mám takovej zvláštní vztah no 😅 ) Sakra, to je přímo rozbor 😀

K utrácení: já už si zase odl ledna píšu výdaje, abysme případně mohli nějak počítat hypotéku, a nestačim se divit! Přitom si pro sebe skoro nic nekupuju (uměla jsem se teda rozjet víc). A muž si myslí, jak utratim tak pět, šest tisíc za měsíc - že prej tak čtyři za jídlo (to má skoro pravdu) a nějaký ty moje časopisy a kravinky... Ztlatý voči! Protože pokaždý se k tomu něco přilepí - dojde prášek na praní, jsem na řadě s benzínem, čočky, roztok na čočky, antikoncepce... plus sem tam člověk zajde někam na jídlo s kámoškou, já si teda každej měsíc i pro sebe něco koupim (i když se teď snažim hlídat, aby to nebyly zbytešnosti) - a je z toho normálně děsítka! A zbytek co ušetřim, tak dám vzápětí do nějaký "nárazovky" - tuhle to bylo povinný ručení, za pár tejdnů kupujeme kola, pak bude dovolená, pak zase Vánoce a skoncem roku MHD... Prostě v horizontu roku neušetřim prakticky nic 😒

Jo, tušim tu někdo ještě probíral přibírání "z ničeho" - přesně to teď řešim. Jim furt stejně (teda asi stejně blbě, ale stějně 😅 ) a vážim tolik, co jsem v životě ještě nevážila (opět 🙄 ). Já vim, že žereme zbytečně pozdě večer, ale čim víc se snažim hlídat, tim ta váha letí vejš, začínám bejt vážně zoufalá - to je tak blbej pocit, když člověk cejtí, jak je mu všechno čim dál víc těsný 😖

janicka006
15. únor 2010

Jasně..hodně věcí vychází ze zklamání z bývalého vztahu,kdy jsme se po 7 letech rozešli....takže u Pepči si vážím toho,že je nekouří,sportuje,umí pracovat,chce pracovat,umí vydělat peníze,vím ,že se o nás dokáže postarat jako o rodinu,nechodí do hospody,jen s klukama z práce třeba 1-2 do měsíce,je chytrej,umí dobře anglicky,je šikovnej co se týká oprav domu a tak.TAkže si myslím,že pro život má hodně dobrý vlastností....ale oproti tomu tahle jeho diagnoza skrblíkus harpagonus to je taky terno 😀 😀 😠 a pak jeho rodina...druhá negativní věc....
A večeře se dneska nekoná...je od šesti do osmi na tréninku...a pak je to stylem urvi si co můžeš,takže co si udělá bude mít.Doma se držíme pravidla jedno teplé jídlo denně a to byl oběď,takže večer už pak většinou já si dám rajčata,okurku...a Pepča k tomu rohlík s něčím a třeba mléko.

Petrajda a jak zabránit tomu,aby hyacint tak nějak "vyčouhnul"...stává se mi to skoro pravidelně..co dělám špatně???

petrajda
15. únor 2010

krtku dala sem fotky kalanchoí di alba,ale nevím jak dlouho tam vydrží 😉

krtek.93
15. únor 2010

petrajda: Dík, já s taky myslim, že je to nějakej druh kalanchoe, ale fakt jsem jí ještě jinde nepotkala (tak jako ne že bych se po ní pídila v každým květinářství...) Fakt mě štve, že jsem o ní takhle blbě přišla, nechápu, jak někdo může bejt takovej...nevim, jak to nazvat... že ukradne kytku zpoza dveří 🙄 navíc jsme na chodbě až na konci, tam skoro nikdo nechodí, takže to byli buď nejbližší sousedi, nebo si jí někdo vyčíhal. a šloh jí i s příšernou porculánovou miskou na polívku s nápisem Interhotel z dob před třiceti lety 😕 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru