Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

krtek.93
23. říj 2009

Ahoooj! Já jsem si řikala, že jste ten pokec na beremku dneska utly nějak brzo 😀 Mimochodem - hezký téma, jako název 😉

Já měla v práci mazec - byla tam VIP návštěva, takže šílenej bordel, celej den jsem trnula, abych vůbec mohla na ten pohovor odejít. No, pohovor - bylo nás tam 5 a vyplňovaly jsme další dotazník 😖 Pocity smíšený, jsem si připadala jako naprostej jelimánek 😅 Otázky klasika - proč chcete pracovat tady, co očekáváte, jaký máte blbý vlastnosti, jakej chcete plat... Ale úplně jsem zírala, jak některý účastnice byly voražený! Minimálně jedna odpadla, protože prostě o "takovouhle" práci nestojí. Druhá taky vypadala na vážkách, dvě byly pohodový. Já vystresovaná a zároveň taková divně natěšená - no dyť řikám, jelimánek 😀 V pondělí během dne daj vědět, jestli postupujem do druhýho kola - už je to tady, kol jak na prezidenta zeměkoule 😠 Ale teda sebevědomí některých mě fakt fascinovalo - dá se to někde koupit? A já blbec tady spřádám plány, jak půjdu do Alberta na kasu 😕

edvi: Myslela jsem na tebe, pořád držim palce, teď fakt i na nohou 😉

Jdu vás tak nějak dočíst 😉

krtek.93
23. říj 2009

Hi hi, tak tabullku? To je výzva 😀 Akorát koukám, že jsem snad jediná, kdo tady ještě nemá termín "odteďsezačnemsnažit" 😅 Ale obávám se, že my si to takhle nahlas neřeknem nikdy. Prostě vysadim prášky (už je jednoduše nechci), pak si nějakym způsobem budem dávat pozor... no a pak možná už ne 😀

krtek.93
23. říj 2009

Jo, na ten pohovor jsem málem nedorazila, protože jsem šla úplně blbě. Tak jsem zoufale volala drahýmu, ať mi okamžitě najde na netu adresu, že jsem asi v blbý ulici (taky že jo 😅 ). A pak něž to začlo, tak si tam povídám s jednou uchazečkou a řikám jí, že jsem musela volat "manželovi" - a to slovo mě úplně dostalo 😀 😀 Jsem hned začala přemejšlet, jestli ty ostatní jsou už taky manželky, nebo teprve přítelkyně 😀

edvi
23. říj 2009

Aci: já mám doma taky chlapa 35 🙂

krtek.93
23. říj 2009

Hi hi, teď mě napadá - tak vy budete "těhulkovat" a "snažilkovat" a já si holt do galerie budu dávat fotky těch svejch šitejch a pletenejch a bůhvíjakejch "děl" pod krycími názvy jako "deka pro naší fazolku" 😀 😀 Protože můj 31 chlap se na to asi ještě necejtí. Já bych to tak jako... zkusila. Ne úplně snažit se, ale spíš to jako pokoušet, to je to správný slovo 😉

petrajda
23. říj 2009

edvi a jak ti je?

krtek - hm...když občas se u nás v minulé práci hledaly prodavačky,tak sem taky občas koukala na uchazečky.Dělala sem na Břevnově a přijela jedna,docela jí to šlo,byla tzv perspektivní a nakonec mě dorazila tvrzením že na Břevnov to je pro ní moc daleko 😲 ! Že bydlí na Palmovce a to je strašná dálka! Přitom tam nasedne na 25 tramvaj a jede přímo asi 20 minut až skoro před krám kde by mohla pracovat.Ty jo já jezdila přes hodinu ze zahradňáku 🙂
a ta voráchlost to mě taky občas udivuje.Netvrdim ,že má přijít pokorná dívčina,nějaké sebevědomí být vidět taky musí,ale občas to fakt stojí za to.

petrajda
23. říj 2009

krtku - třeba to jen tak říká ten tvuj chlap 😉

jizi - no já bych do voliéry šla.jenže se nejdřív musí udělat kolem našeho dvorečku trochu místečka.A to při našem snažení a pracovním vytížení.Nejdřív prostě dodělat byt,pak střechu,chodbu,další místnost na pavlači ☹ ☹ hm.asi se nikdy nedočkám,fňuk.
jinak muž jednou povídá,že dřív voliéru postavý pro našeho potomka,aby ho měl kam zavřít až bude hlídat on 🙂 tak nevím .. 🙂

jizi
autor
23. říj 2009

Krtku, až zjistíš, kde se to sebevědomí bere, houkej, půjde si pro něj s tebou rovnou s valníkem... Taky jsem nikdy nepobrala, jak je možný, že si některý lidi tak neuvěřitelně věří (a kolikrát nemají ani proč) - a čím jsem starší, tím víc jim tu sebejistotu závidím... A tyhle tisíce kol při pohovorech, to je fakt na budku - já tu nebyla, když jsi řešila práci, ale jestli jsem dobře pochopila, tak vám zrušili pracoviště? ... Co se týče "těhulkování" a "snažilkování", tak myslím, že můj jednatřicetiletý muž má stejný pocity, jako ten tvůj, akorát si mě prostě vzal, takže už nemá, jak z toho utéct - protože já s potomkem prudím už pár let a jeho mantra "až dostuduješ, až dostuduješ" najednou ztrácí na údernosti, protože - a jéje, konec studia se blíží, pane, čas se množit! 😀 😀 ... Jo a s tím říkáním nahlas, "odkdyžesetedabudemesnažit" jsem si k němu dneska musela sednou a natvrdo se s ním domluvit, jak se věci mají - vypadal teda hodně zaskočeně, ale ustál to - budiž mu připsáno ke cti 😉

Petrajda: No vidíš, voliéra bude! 😀

edvi
23. říj 2009

Petrajdo cítím se v pohodě, jak by se vůbec nic nestalo,🙂 Ale co bych chtěla, nemá to asi ani milimetr. 😀 😀 A já bych hned břicho. 😀 😀 Byli to holky strašné nervy od toho pondělí, ted musím čekat a bude se to vléct. Vůbec si neumím představit, že by to nemuselo vyjít. Musím věřit.🙂 Budu se ted tak týden válet. Manžel má na mě málem strach sáhnout. 😀

Holky dnešní perlička. Podotýkám, že mám doma druháčka a měli nějakou školní besedu jako co by se dalo ve škole změni, jestli má někdo nějaké náměty a on vystoupil a řekl, že by chtěl delší přestávky, pouze jednu vyučovací hodinu denně a školní štěně. 😀 😀

edvi
23. říj 2009

Jinak už se to u nás docela uklidnilo aspoň, bylo to se mnou fakt hrozné jak si to zpětně vybavím, holky ty hormony se mnou házeli strašně, manžel prý vůbec nevěděl co má se mnou dělat, měla jsem tak strašnou náladu, že ho teda obdivuju, že těch pár dní trpělivě zvládnul a nevyliskal mě. 😀 Já jsem tu pořád jen brečela, vztekala se, byla naštvaná na všechny okolo, jako mě štvali i lidi v obchodě, že se mi pletou pod nohy, prodavačka, celá moje rodina, fakt hrůza docela. Uf už je mi líp. 😎

mayner
23. říj 2009

ahojky děvčata,
tak mi s dětátkem zatím nijak nepospícháme. vzhledem k finanční situaci . za rok by snad mělo vyjít. manželovi je 32 . jinak mám skvělého muže. před pár dny jsem měla fakt hroznou depku a byl zlatý jak se mnou vydržel.

zelvinka
23. říj 2009

tak i já se hlásím,..holky jak jste to mysleli s těmi neomezenými vycházkami,...to by na mě nemohla za celej den přijít ani kontrola? to by bylo super? jak to je?

mayner
23. říj 2009

bohužel ted ještě řesím zdravotní problém, tak ve čtvrtek se dozvím výsledky. tak snad to dopadne dobře.

filu
23. říj 2009

Jizi: Těšila jsem se, že budeme mít kotě už tenhle víkend, ale ještě prý je moc maličký, tak ho ještě necháme u maminky. 🙂 Jak tady bude pak určitě lumpačit a v noci zlobit a mňoukat, bude to taková lehká příprava na mimi. 🙂 Jinak já mám dost štěstí, že se tak přirozeně postupně usazuju, takže vůbec nevnímám, až budem mít jednou dítě, že by to bylo pro mě nějaké omezení, ale i tak si to nejspíš představuju jako Hurvínek válku, takže obavy, jak to budu jednou všechno zvládat, určitě taky přijdou, ale na to je vždycky času dost. 😉

Mayner: Tak držím palce, ať to dobře dopadne!

acimedaca
23. říj 2009

zelvi: no přesně tak - když si řekneš, že chceš mít napsané neomezené vycházky,tak tě nemůže kontrolovat žádná kontrola.....kámoška byla na umělým oplodnění = rizikové těhotenství....a výslovně doktorovi řekla, jestli jí to tam nemůže napsat.....a on jí to napsal, takže měla pohodu. Ale nějaká její kamarádak měla vycházky jen 14-16 tak si nemohla dojít ani nikam na oběd, prý je normální, že na rizikáč ti napíšou vycházky, tak mě před tím varovala, že mám prosit, aby mi dali vycházky neomezené.....,mě by to normálně ani nenapadlo, že můžou těhotné dát vycházky jen na dvě hodiny.....

acimedaca
23. říj 2009

uf, tak jsme to dočetla....takže:
jizi: no on na mě natlačít, to já asi ten tlak dělám sama....je to jako u vás,ale obráceně - vzala sjem si ho,tak tedka už musím, no....hihi a že bych byla mladá, to teda moc nejsem, za chvíli mi bude 29 a to je hrůza 🙂

to jestli nebudu mít strach na vždycky, to snad ne, já to nějk překonám, prostě vím, že rodina bude a je to.....já se s tím nějak srovnám, doufám......

krtek: no tak vidíš, žes to dobře zvládla, bude další kolo, uvidíš...
já taky nechápu, kde ty lid sebevědomí berou, já vím, co si můžu dovolit, aleš taky mi občas padá brada dolů, co si lidi dovolej...máme v kanclu tak ofrklýho kolegu, to vůbec nikdy nepochopím, jak se může takhle chovat a přežít mezi lidma, že ho někde nesestřelí....

edi: tak se drž, lež a nepropadej panice 🙂 proto sisi přece manžel vzala, ne? že je báječnej a podpoří tě 🙂

acimedaca
23. říj 2009

petrajda: nám by se líbil kakadu 🙂 tuhle jsem byla v praze a na kačerově slečna jela v metru s tímhle papouškem a byl super 🙂 jen tak jí seděl na ruce, všichni na něj koukali, byl krásnej.....

hihi, tak jsem vysvětlila manželovi, že už nelezu na beremko,ale na koníka a prej " co tam děláš, když my se ani nesnažíme,a ni nic nemáme".....a smál se....tak jsem mu vyprávěla o vás, jent ak lehce, co která a ptal se, jestli já jsem jediná,co zatím nechce a její manžel chce...... 😉 😉

mayner: tak držíme palce, at to dobře dopadne

jana1k
23. říj 2009

aci: nápodobně,říkám mužovi "už nejsem na BRM,ale že jsem na koňovi (miminka a tak)", že jsme přesídlili....tak se smál a říkal "ježiši,jsi říkala,že až bude po svatbě tak u té klebety (myslí tím noťas) už tak sedět nebudeš" no a já na něho,že už nejde o svatbu,ale o miminka atd......NO co na to má říct...?? 😀 Prostě sem vždycky zabrousím....Chtěla jsem ted sfouknout to album,ale už se mi fakt nechce. Jsem mrtvá...fičím do hajan.

Jo PS: se taky divím,k vůli těm vycházkám,tý brdo,a já měla jen 4 h.denně,a to ještě někdy až od 2 měsíce....Taky jsem nadávala,že asi jsem těhotná a néé nemocná,že těžko bych asi toto simulovala že? Ale stejně mi přišla i kontrola,ale to jsem naštěstí byla doma....jinak jsem trajdala i když jsem vycházky neměla....však co.... 😅

Holky mějte se....dobrou....

acimedaca
23. říj 2009

tak jsem si změnila obrázek, jsem tam s koťátkem,ale není vůbec vidět ☹

jana1k
23. říj 2009

aci: trošku vidět jde.... 🙂

jsem psala že už jdu do hajan,ted už opravdu jdu,ale nedalo mi to a holky Album je tam.... 😀 tak teda dobrou,my zase máme před sebou pracovní víkend....chjo.....ale holt se musí.... 😉

jizi
autor
23. říj 2009

Jé, koťátko vidím 🙂 To je bobíšek malinkej 😉

A teď jsem se zakoukala do alba, říkám si, to je krásný miminko, to jsou hezký lidi - kdo to je - jééé, to naše Janička 🙂

jizi
autor
23. říj 2009

Jani, po druhým podrobným shlédnutím musím konstatovat, že Tomášek je překrásnej - koneckonců má být po kom, že? 😀

acimedaca
23. říj 2009

jana: no jo, po tatínkovi...nejlepší je v tom tygřím oblečku 🙂

krtek.93
23. říj 2009

edvi: Klid - tyhle nálady já mívám běžně i bez hormonů 😀 Fakt, někdy mě štve i to, že ty lidi dejchaj - jestli toho mám už v práci dost, toho kontaktu s lidma?

jizi: jo jo, úplně nás zrušili jako oddělení a pžebírá to externí firma 😒 Ach jo, to je fakt pech...

jana: já teda ještě album neviděla, napravim t - ale možná až zítra, jsem dneska docela zničená. jsem teď úplně vytuhla u televize 😒

krtek.93
23. říj 2009

Hm, tak jsem to nevydržela... 😅 jana: Ten váš klučík má prostě užasný kukadla 😵

Jo, máme dneska s mužem 5 let výročí od seznámení - samozřejmě to tu registruju jenom já 😠 Ale stejně si celej den řikám, že bysme si zasloužili konečně aspoň nějaký dobrý zprávy 😉

jizi
autor
24. říj 2009

Aci: Skoro dvacetdevět není skoro padesát, to chce klid a nohy v teple - ono se to nějak vystříbří ... Jsem tak nějak přesvědčená, že mateřství je něco, na co se stejně člověk nemůže nikdy připravit a opravdu se na to necítí zdaleka všichni, kdo do toho vědomě jdou...

Krtek: S tou prací je to fakt na pytel 😒 To ti fakt nezávidím... A co hodit do pohovorů vidle, zapracovat na potomkovi a jít rovnou na mateřskou? (teda, teď nevím, odkdy se vlastně na mateřskou chodí, v tomhle jsem fakt pole neorané 😉) ... Jo - a že prudím - co ta tabulka? Bude? 🙂

Filu: A co vlastně budete mít za macíčka? Kočičku nebo kocourka? (Jestlis mi to už psala, tak se moc omlouvám, jsem stará skleróza 😉)

acimedaca
24. říj 2009

jizi: no jo,ale taky skoro 29 není 20, že 🙂 někdy mám pocit, že mi ta vysoká škola hodně dala, ale tkay hodně vzala....ten rozlet a to volno a k dispozici celej svět, to se hrozně těžko opouští.....kdybych tam bývala nešla, tak po střední do práce a šup na děti, to nemyslím tedka nějak špatně, ale prostě to tak je.....
no to já taky vím, že na to nikdy nebudu připravená 🙂

jizi
autor
24. říj 2009

Aci: No jasně, ale tak dneska to není žádný věk... A s tou vysokou - kdybys tam nešla, budeš si to celý život vyčítat, takže tohle bych vůbec nebrala jako variantu 🙂

acimedaca
24. říj 2009

jizi: já vím, že třicet není dneska nic...ani mi netiká nic 🙂 ....ale mám uši a slyším,taky si umím spočítat, že když chci tři děti, tak bych měla začít co nejdřív, protože nikdo nemládne, že jo....medicína je pokročilá, ale třeba riziko vady u dítěte stoupá s věkem, takže zase abych těm děckám nějak nezavařila, navíc, čím později budou, tím později se jich "zbavím" - to nemyslím nijak špatně, ale důchod je důchod a máš si při něm odpočinout po celým životě a né se strarat o tři puběrťáky 🙂

já jsem rdáa, že jsem se tak nějak smířila s tím manželstvím...byla jsem na tom mejdanu, je to cca 14 dní...pak jsem z toho byla horzně špatná a jeden kámoš mi to vyčítal, že už se mám tkay probrat, že jak jsem si to zařídila, tak to mám a že jsem vadaná není koule na noze a že se s tím mám skara smířit....asi jsem potřebovala, aby mi někdo takhle "vynadal", pak jsem teda ještě týden měla pěkný depky a doma dělala drahému peklo, ale tedka se ctímí tak nějak už jako manželka a neděsí mě to.....

a s tou vysokou máš samo pravdu 🙂 každej má takovej život, jakej si ho udělá, prostě to tak je....

jizi
autor
24. říj 2009

Aci: A co tě na tom mejdanu tak strašně zdrblo?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru