Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

acimedaca
10. bře 2010

filu : je mi to jasný 🙂 no uvidíme, jestli to vyjde, zatím se nikdo neozval,t ak uvidíme....já myslím, že času na vybírání výbavičky máš ještě dost, rozhodně se neboj, že nebudeeš starostlivá matka....

sidi.m
10. bře 2010

filu:Já myslím,že to není žádný znamení.Máš jestě spoustu času.Přijde mi blbí ve 2.týdnu mít doma půl výbavičky na mimčo

filu
10. bře 2010

vcelka: bříško si teď dává chvíli pauzu, připadá mi víceméně stejný, ale můžu se aspoň přeměřit a kdyby přibyl nějaký centimetr, tak se i vyfotím. 🙂 Pohlaví bychom se mohli dozvědět až na úplném konci března, to jdu na další utz, tak pokud bude prcek spolupracovat, tak vám to pak hned vykecám. 🙂 Ty pohyby jsou zatím spíš jen výjimka, asi musí čutnout do určité strany, aby to bylo cítit, tak je to spíš jen takové lehtání. Každopádně už teď je poznat, že je po tatínkovi, ráno chrní a ožívá až odpoledne. 😉

S tou výbavičkou si taky myslím, že je dost času navíc nemá cenu nakoupit dopředu bůhvíco a pak se to třeba ani nevyužije... Tak chci nakoupit jen to základní, abych nemusela mít mimi nahatý 😉 a další až podle potřeby. Ale určitě si udělám radost nějakou hezkou mini mikinkou, to zase ne že ne. 🙂

salomme
10. bře 2010

Tak jsem tu zase 3 dny nebyla a mám co dohánět.

aci: Díky za nabídku, je to fakt škoda, protože paní architektka nám rovnou řekla, že nám sice dům navrhne, ale holt to bude chtít ještě i někoho z praxe, aby to propočítal a řekl, co přesně za materiál máme použít, že to ona tak detailně nedělá ☹ A ty máš co za výšku? (pokud to není moc osobní) A s prací to bude určitě super, člověk si dokáže, že zase zvládá něco dalšího 😉

jizi: Dávám body za popsání stavu zdejších výrazů 😀 😀 😀

lowe: Moc gratuluji, ať se vše dobře vyvíjí 🙂

Taky nějak nezapadám do tabulky, ale nejsem ani přemejšlivka, ani snažilka, jsem prostě asi normální 😅 Takže bych taky poprosila o nultý status jako jizi...

janička: Ty obrázky jsou kouzelné! A skříně - přesně styl, který se mi líbí. moc povedené! 😉

brumdinka
10. bře 2010

ahojte, tak zas jen na chvilku, za chvíli mažu na tanečky, koukám že jste hezky rozebrali mimísky - máte krásný starosti - uplně vám v dobrém závidím 😎

salomme - si mě rozesmála tou kolonkou "normální" 😀 co je dneska normální ? 😀

janicka006
10. bře 2010

Filu jsi naprosto normální..a opravdu se podle toho nehodnotí,jaká maminka budeš,neboj🙂))
Z vlastní zkušenosti vím,že nemá smysl se unáhlit..už teď si totiž myslím,že po tom,co jsem si koupila něco málo nového,něco víc v sekáči nebo dostala haldy od kamarádky,bychom se musely převlékat 3x denně,abychom to unosily..takže je jasný,co tím myslím..nemá smysl kupovat bezhlavě všechno hezké co uvidíš.Každou věc opravdu hodně zvážit....Kamarádka mi říkala,že těch prvních 9-12 měsíců si co se týká oblečení moc neužijeme..že to tak strašně letí,že není nutné mít haldy.Odpovídá tomu dle mých zkušeností i stav věcí třeba na internetovém sekáči,kam ráda chodím....čím jsou věci na menší mímo,tím jsou v lepším stavu....ty 56-62 i 68..jsou opravdu jako nové....

krtek.93
10. bře 2010

Ahoj! Tak jsem dočetla aspoň dnešek a kousek ze včerejška - a koukám, co se to děje u lowe 😉 Moc gratuluju! to je super, jak se to tu začíná tak pěkně "mimískovat". Fakt jsem zvědavá, jak dlouho tdy my "přemejšlivky" vydržíme odolávat 😀

zelvi: Vaše malá je fakt krásná.

Teda, až tu bude těch mimi fotek víc, tak se asi u toho kompu normálně rozplynu a utetelim 😅

jani: Krásnej dětskej koutek, mně se moc líběj ty obrázky na zdi 😉 A skříňka vypadá taky parádně, prakticky.

K výbavičce - já myslim, že obzvlášť pokud je to první mimčo v rodině, tak se taky sejde docela dost věcí jako dárky, to si málokterá babička a tetička nechá ujít 😉 takže bych to s tim nakupovánim asi taky nepřeháněla. A je fakt, že z těch prvních věcí asi mimčo vyroste dost rychle... Já se těšim, až si jednou něco napletu a možná našiju 🙂 Zatim teda štrikuju ponožky, za poslední tejden už druhý 😀

Taky se musim pochlubit - jsem dostala v práci od novejch kolegů k narozkám krásnej fotorámeček. jsem právě už dlouho plánovala nějakej koupit na svatební fotku, ale většinou byly moc drahý nebo zase zbytečně přeplácaný. A kolegyně, aniž by to věděly, tak prej nevěděly co... A trefily to přesně! je krásnej, stříbrnej s jemnejma kytičkama... Už se moc těšim, až si nechám nějakou tu fotku zvětšit a někam si jí tady dám 😵

petrajda
10. bře 2010

😲 no vy jste toho zase nakecali, nevím jestli ještě dneska,ale snad zejtra vás dočtu. Teď jsem utahaná,nějak toho máme dneska moc za sebou. Asi půjdu chrupkat,nějak brzo i na mě,ale fakt mám dost..

petrajda
11. bře 2010

dobré ráno 🙂 ,
tak jsem zhlédla janičky výbavičku a komodku,moc pěkné, obrázky jsou super . Jinak teda nemám něja moc sílu dočítat, jako bych tu byla naposled předtýdnem 😅 ,ale jsem furt jak přeražená. 🙄 Škoda že janička má tak zatvrzelou tchyni.
Byla sem včera v knihkupectví a koukla i na dětské knížečky, je jich hafo,ale jen některé takzvaně co se daj použít. Nakonec sem teda sehnala v liberci U Friče,něco malého pro synovce, on má teď kravičkovské období, líběj se mu samé kravičky a i na ovečky´a slepice dělá bůůů 😀 .

krtku - tak to je pěkné že jsi dostala od kolegů dárek.Že si i vzpoměli, nejseš tam dlouho,ale kolektiv snad dobrý.To je moc fajn.

tak si říkám,aby jste vy přemejšlivky a normální 🙂, nepředběhli nás snažilky
🙂
Jinak přeju všem pěkný den

acimedaca
11. bře 2010

dobré ranko všem

salome: mám CVUT stavební 🙂 dneska projekt nenní moc levná záležitost a když si koupíš levnej typovej a chceš na něm něco předělat, tak to stojí neadekvátní fůru peněz...☹ jinak jestli máte na návrh domu jen čistého architekta, tak má pravdu, na to pozor, oni často vymyslí pěkné věci, ale pak to třeba ani nejde zrealizovat 🙂 protože architekt kouká hlavně na to estetično 🙂

zelvinka
11. bře 2010

Ahoj Janičko - ta skříň je super a ta spirála na postýlce taky. Už aby v té postýlce byl malej andílek co?
Petrajda - chtěla jsem poprosit, jestli by jsi mi do IP neposlala tvůj mail, musím ti nebo spíš chtěla bych ti jako zahradnici něco poslat.

zelvinka
11. bře 2010

sidi - nene jsme domluvení že děda koupí nějakou rozumnou délku,..mám si ho prej pro malou vybrat jakej se mi bude líbit, aby ho mohla nosit až bude velká.
Lowe - já byla na velkým 3D ultrazvuku přes bříško v 21.týdnu a odtud mám i tu fotku malé v bříšku co mám v albu.ale dělá se to prý od 18-21týdne. nevím jestli už ti na to někdo náhodou neodpověděl, budu dočítat až dýl🙂

zelvinka
11. bře 2010

Holky taky je u vás venku bílo? to je hnus,..já už chci jaro,..včera jsem dostala od taťkovi přítelkyně kytici tulipánů a tak jsem se navnadila, že už bude hezky a dneska ráno kouknu z okna a šok.

lowe
11. bře 2010

janicka006: tak to věřím, že doma je ti fajn, taky už bych byla nejradši doma, ale ještě to tu musím nějak vydržet a doklepat, já počítám, že v srpnu doberu dovolenou a pak hned nastoupím mateřskou ať si to tu zase užije někdo jiný ne? když si šéf myslí, že mám málo práce 😝
sidi.m: album jsem měla, ale založila jsem si jiné protože, lidi co věděli, že mám album na beremku koukali hned na koníka, to fakt nemusí vědět jak dál pokračujeme,tedy samozřejmě někteří

lowe
11. bře 2010

zelvi: děkuji, já chci potom taky na 3d ultrazvuk, to musím být krásný vidět tu tvářičku
a v kolikátém týdnu se dělá ten screning, nebo jak se to píše?

petrajda
11. bře 2010

fňuk, tak švagrová šla dnes na ultrazvuk, nechaj si říct co to bude a potvora 🙂 nechaj si to pro sebe až do porodu. 😠 To jsem si jen postěžovala. Fňuk 🙂 A já si stejně myslím,že se někde uřeknou 🙂

lowe
11. bře 2010

petrajda: my to tak chceme udělat také, ať jsou překvapení ne?

klara.k
11. bře 2010

salomme - my jsme měli projektanat zase jen proto, aby nám schválili projekt a mohli stavět, a taky to bylo špatně, byl sice levný, všechny úřady jsme si oběhali a vyžizovali sami, ale ty nervy a průtahy taky nebyly úplná ideálka. ale zase na druhou stranu ten pocit vítězství, když jsme mohli začít, tak jsem věděla, že je to MOJE zásluha, tak byl parádní pocit. Když jsem z toho byla po roce narposto vyfluslá, tak jsem říkala, že jsem měla obětovat 100.000 a nechat si udělat projekt až po stavební povolení a hotovo. Teď jsem ráda, že jsem to zvládla sama.

petrajda
11. bře 2010

lowe - nojo, tak ať si to nechaj pro sebe,že už to vědí 😀 😀 😀 . Já s ní teď mluvila a je neoblomná. teda volala sem jí z jiného důvdu,ale ptala sem se pak i na to neřekla

vcelka77
11. bře 2010

ahoj, no mě se to také moc nelíbí, když to rodiče vědí a nechaj to tajit před ostatními.
Je to takové dost nefér. Sami to nezvládli si to nechat zatajit. a budou žím štvát ostatní.
takže já jsem názoru bud aby to nevěděl nikdo (ani mamina) a nebo at všichni 🙂
protože když mi někdo řekne, no my to víme ale neřekneme 😠
ale je to každého věc.

brumdinka
11. bře 2010

ahojte, tak já myslim, že oni to stejně většinou dlouho nevydrží neříct 😀

jinak já si to taky nechala říct s tim, že si to nechám až do porodu a nepovim to nikomu 🙂 vydržela sem to asi
14 dní 😀, pak neustále dorážela tchýně a hlavně Jirka - takže to stejně věděli + pak hned naši 🙂

ale u druhýho mimiska to vědět nechci 🙂

petrajda
11. bře 2010

je to každého věc,ale souhlasím do puntíku se včelkou 🙂 Já si ale myslím,že se to stejně dozvíme,protože její manžel je hrozná drbna 😀

vcelka77
11. bře 2010

to jsem ráda že se mnou souhlasíš, já čekala jak mě tu vyhlásíte. 😀
tak mě to přijde takové dost nefér. Ta mamina je sama zvědavá a nechá si to říct. A už nechápe že všichni kolem josu také zvědavý.
V takovejch případech bych na místě toho gynekologa mamině taky řekla že jí to nepovím. aby vyzkoušela jaké to je 😀
to je už tedy dost tvrdé. Ale je to vlastně to samé.

petrajda
11. bře 2010

a někdy se gynekolog i splete 😀 .
myslím,že kdybychom si to nechali říct mi asi by jsme to určitě řekli i ostatním. Pokud bych nechtěla aby to ostatní věděli, nebudu oznamovat,že mi to víme a nepovíme,taky mi to přijde nefér.Prostě bych řekla,že nevíme.Ale já bych to určitě vyslepičila.
Stejně jako si myslím,že to vyslepičí švagrové manžel a já si stejně myslím,že to bude holčička, já na ně nějak trpim 🙂 a navíc to těhotenství je úplně jiné než to první. Teď jí bylo na počátku špatně,poprvé v poho, břicho má teď víc do špičky atakdále. Takže to prostě bude holka. 🙂

vcelka77
11. bře 2010

no jo my sme takové slepičky 😀
no jo, od tebe sme ani nečekali jiný typ 😀

sidi.m
11. bře 2010

Tak já si to taky nechám říct,nevydržela bych to.Ale jestli bych to řekla rodině,tak zo nevím 😉

lowe
11. bře 2010

já si to nechám, říct, ale každýmu budu říkat, že čekáme překvapení, že to nevíme a oni dají pokoj 😝

vcelka77
11. bře 2010

http://www.inzerce-psu.com/krizenci/44071-stena...

včera jsem si byla vyfotit štěnátka. Jestli máte zájem koukněte se na fotky, jsou to takový tygříci 🙂

vcelka77
11. bře 2010

lowe ale my už to víme 😀 nám to také neprozradíš? 😀

acimedaca
11. bře 2010

já nevím.....asi se k tomu postavím jako lowe...nechám si to říct, ale ostatním budu říkat, že čekáme překvapení....ono taky s tím, co to je, to není často jasný, kámošce řekli prvně, že čeká hočičku, ale bylo to na začátku a do konce těhotenství se jim to nikdy ne UTZ nepovedlo vidět, takže jen tušili a jistě to stejně nevěděli......nakonec teda měli holčičku,ale neměli to pořádně potvrzené, takže víceméně nevěděli 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru