Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

brumdinka
24. únor 2010

krtek - díky, vyzkoušim, takový jednoduchý recepty mám nejradši, mužskej už dorazil?

jinak máme bronz ze štafety 😎

petrajda
25. únor 2010

werunka - já na myčku taky nedám dopustit. A to jsem ji původně naprosto určitě odmítala a nakonec to byla první věc,která nám v novém bytě fungovala,ikdyž zatím zapojená jen na prodlužovák,ale musela být kvůli mě zapojená hned. Jinak občas nádobí odmejvám i normálně,ale jen když ho mám maloučko. Snažím se jí zapínat když jde levnej prou,používám tablety a nebo gel a spokojenost. 16 litrů je plnej dřez vody ale bez oplachování a né vždy v jednom dřezu všechno nádobí umeješ 😉 ,takže úspora to určitě je.
Jinak hluboká úklona že jste to všechno zvládli sami a tak rychle..

estrellita
25. únor 2010

Dobré rano, jen doplnuji linky vcera od vcelky

http://www.novinky.cz/domaci/193124-zvyseni-mat...

ja taky musim rict, ze mycku naprosto zboznuju, opravdu usetri hodne vody, a taky jsem rada, ze se neumyte nadobi navali na drezu, ale hned ho zaklizime 🙂

tan vas byt se mi moc libi 🙂 mate podobne podlahy jako my (delali jsme prestavbu na podzim po svatbe) a jestli to dobre vidim , tak v loznici mate jednu vinovou zed a tu my mame v obyvaku 🙂

estrellita
25. únor 2010

a mame dalsi zlato od Sablikove 😵 takze to uz je hezka sirka, dve zlata, jedno stribro, dva brozny 😵
jen ti hokejisti to teda nejak nezvladli ...... 😕

petrajda
25. únor 2010

holky já si připadám jak sportovní barbar. Tahle olympiáda jde tentokrát kolem mě.První Sáblíkové zlato jsem se dozvěděla dva dny po od mé mamky,to je šílenej sportovní fanda a pak ostatní věci tady od vás nebo občas něco z internetu. televizi skoro nepustíme,noviny čtu jen ve čtvrtek,ale stihnu jen magazín a úvodní stránku 🙂 .

brumdinka
25. únor 2010

wer - jo já taky myčku odmítala vehementně a dost dlouho 😀 nakonec sme jí pořídili za peníze co sme dostali k svatbě a avážně na ní nedám dopustit, v ruce meju, jen když toho mám opravdu málo a příbory 🙂

no hokejisti to vážně nějak nezmákli 😅 sem to sice neviděla, ale mužskej mi hned jak přišel z noční hlásil stav 😀
jinak hezká šířka medaili, jen že nebejt Sáblíkový, tak nemáme pomalu nic - vzhledem k tý obrovský výpravě lidí, co tam jela by to chtělo medaile od více lidí a né že vpodstatě všechno oddře Martina 😀

estrellita
25. únor 2010

brum: je pravda, ze je smutny, ze vlastne vsechny ty medile mame jen diky dvoum lidem!!

estrellita
25. únor 2010

No a nakonec to budou ti Sloveci, kdo postoupi dal 🙂 preju jim to, ted masti Svedsko 4:2 😀

werunka87
25. únor 2010

je fakt že ta myčka to nádobí teda nablejskala až sem zírala to mě nenapadlo jí pouštět večer když je to levnější vy jste hlavičky, mě vyděsila ta pálka za ty všechny věci jako právě ta sul, lesk a tablety bylo to skoro 1000,- to se mi protočili panenky.. mám tam nějaký program eko spotřeba je "jen" 13 litrů... tak to teda asi bude dobrý já tomuhle rozumim jako koza petrželi 😀

brumdinka
25. únor 2010

estrell - přesně tak, jen Sáblíková a Bauer.

werun - na to přídeš 🙂 a bohatě stačej 3.fázový tablety - jinak ten noční proud pouští všude jinak u nás většinou kolem půl 3 odpoledne tak na 2 hodky, což bohatě stačí a pak v noci - já takhle pouštim i pračku 😉

no nic, se s váma ted´rozloučim, jak si jsem zjistila, že sem na brms a na drbání s Váma nějak moc závislá - takže dávky omezovat 😀 😀 😀

petrajda
25. únor 2010

werunka - přesně tablety 3v 1 bezva. Ty přípravky každej zvlášť jsem nikdy zatím nepoužívala,takže nemohu porovnat jak dlouho vydrží,ale určitě je to pohodlnější. Jen pro všechny ekoaktivistky,pokud tu nějaká je, nedávno jsem si koupila nějaké ekotablety do myčky a byla jsem teda zklamaná.

Holky nechte vyhrát taky něco ostatním. Všechny medaile nemusí spolikat zrovna naše republika. Já Sáblíkové držím palce to jo,ale beru všechny tyhle medailisty s rezervou po tom co předvedla naše "milovaná" Neumanová.Já tu ženskou nemůžu ani cejtit 😠 nebo spíš vidět. Tak blízko jsem jí nikdy nebyla... 😅

vcelka77
25. únor 2010

ahoj, já bych teda nesouhlasila s brum že stačí jen tablety 🙂 My máme například dost tvrdou vodu a potřebujeme tablety, sůl, i lesk. Ale sůl nám vydržela ten 2kg pytlík snad třičtvrtě roku a lesk 2 l skoro rok. Já také používám jen eko program. Ale když mám třeba moc skleniček z nějaké oslavy tak dám ten nejlepší a to se blejská jak blázen 🙂
Jinak já nádobí vůbec v ruce nemyji. To je práce kterou fakt nemam ráda 😀 takže myje poctivě manžel, toho to naštěstí baví 🙂

vcelka77
25. únor 2010

co předvedla Neumanová? vždyt ta přece na olimpiádách vyhrávala 🙂

zelvinka
25. únor 2010

ahojky
vcelka - prosím i já sázím na Filu a tipuji holčičku 😉

acimedaca
25. únor 2010

weru: myčka určitě ušetří víc vody, než když myješ v ruce, i když spotřebuje těch 16l 🙂
my máme tvrdou vodu a na ty tablety 3v1 se ty tablety vůbec nerozpustí, takže my myjeme na prášek a leštidlo a sůl.....

zelvinka
25. únor 2010

jinak v noci když jsem kojila, tak jsem zrovna chytla přímej přenos Sáblíkové v telce a byla to bomba, opět mě to dojalo 😵 Je dobře, že se náš stát zviditelní také jinak než skandálama

petrajda
25. únor 2010

já si te´d uvědomila,že tablety 3v1 používám,ale nasypala sem tam i tu sůl,protože máme vodu taky docela dost tvrdou.jenže už je to tak dlouho,že sem skoro zapoměla.Možná budu muset doplnit 😅 .Kontrolka by měla svítiti ale zatím nesvítí tak nevím.
Ale jinak sem pro tablety a nebo teď momentálně používám gel.

Neumanovou nemám ráda..nebyla mi sympatická ani před tím než vyhrávala natož teď po tom kolapsu tady s mistrovstvím v lyžováním loni na ještědu. Ale já se přiznám dobrovolně ,jsem spíš takovej sportovní nefanda,hlavně když jde o vrcholovej sport.Pro mě prostě zbytečnej humbuk,zbytečně vyhozené peníze,zbytečné prostě všechno. asi i proto mě olympiáda nebere,ale nikomu nic nepředestírám. Fandím spíš sportovcům nadšencům 🙂

salomme
25. únor 2010

Holky, nestíhám, jen jsem stačila přečíst, že Zelvinka to všechno zvládla a má krásnou holčičku 🙂 Sice jsem tipovala kluka, ale přála holčičku, tak to je super! Moc vám to sluší holky! 😵 Ať je hodná a zdravá 🙂

jana1k
25. únor 2010

ahojte holky,takže k Filu,nevím,ale tipuju opět kluka 😅 .

K werun: Byteček nádherný,jéé,ráda se kochám novým bydleníčkem. No my už konečeně příští víken začínám makat,tento vákend jedeme na hory do Beskyd,tak od toho příštího to vypukne. No už je na čase,musíme po létě bydlet !!
Co se týče myčky,tak na ni se už těším a mooooc!! Mám pocit,že nedělám nic jiného,než že jen myju a myju nádobí. Však manželovi říkám,skoro furt, že "co já budu pak dělat,až budeme mít myčku,že já se budu tááák nudit" 😉 .....

Včera jsem kukali na běžky,teda kucíííí jednííí šikovnííí , to jsme ani nečekali, teda až na to,že jim vypadl po celém světě obraz a přímo na finiš toho našeho, také nervy 🙂 ,pak Martina,ta je dobrá ! Moc jí fandim,no a na hokej jsem si přivstala na 3 třetinu,ale radši nekomentovat 😠

werunka87
25. únor 2010

jéé jste zlaý člověj nasbírá cenné rady. Jenom jestli vas ještě můžu otravovat sou myčkou jak je s tou solí podle návodu jsme tam před prvním mytím nasypala 1,5 kg = celá krabice a zalila litrem vody jak píšou ovšem už se nezminují jak často se ta sůl má vyměňovat a leštislo taky nalila sem tam maximum ale už nepíšou jak dlouho to vydží jen že se to nemusí doplnovat při každém mytí v tom aby se technik jako já vyznal 😀 jediné co chápu je že vyndám z obalu tabletu dám ji na určené místo a zmáčknu čudlík zbytek je mi zatím nejasný 😀

Jani: já taky ráda koukám jak to mají jinde kolikrát tak závidím zrovna ten na modrý střeše je slečna co má domek červenou kuchyň a v ní mojí vysněnou lednici s kamínkama swarowsky - která by mimochodem zabrala pulku naší kuchyně 😀 to se někdo má

vcelka77
25. únor 2010

jani to jsem taky postřehla. Už jsem usínala a najednou slyší strašný nadávky 😀 když vypadl ten obraz, tak jsem se úplně zhrozila 🙂

petrajda
25. únor 2010

mě dřív při nějakym tom zápase stačilo otevřít okno a poslouchat co se děje u sousedů. Ale to jsem ještě bydlela v Praze v paneláku 🙂

werunka - ta myčka by měla mít kontrolku,která ti nedostek soli a leštidla má ohlásit blikáním nějaké kontrolky.

brumdinka
25. únor 2010

ahojte, tak k myčce - my vodu tvrdou moc nemáme, takže mě bohatě stačí tableta. Jinak pro začátek sem nevěděla a nakoupila i sůl a leštidlo a dala to tam taky - nedostatek oznamuje kontrolka

jinak werun nenasypala si tam toho moc, já tam tu sůl taky sypala, ale vážně jen trochu -určitě né celou krabici 😀

estrellita
25. únor 2010

werunko: ja jsem tam sypala hodne, a strasne dlouho to vydrzelo. a jak pise vcelka, ja pouzivam tablety 3v1 i sul a lesk a tyhle dve veci nam vydrzely temer rok 🙂 tablety nam vydrzi tak pul roku, kupujeme vzdy velke baleni.

a mycka ma kontorlku (teda aspon ta nase) nejen na chybejici sul, ale taky na chybejici lesk. 🙂

acimedaca
25. únor 2010

jj, myska má kontrolku, kde svítí, že je třeba doplůnit leštidlo a sůl...já tam vždycky nasypu najednou celou tu krabici soli, ona se tam vejde a vydrží to odhadem tak 4 měsíce......

filu
25. únor 2010

Ahoj holky,

včelko, kdyžtak jestli budeš dělat tu tabulku sázek na mě, tak já bych si vsadila na chlapečka. Musím říct, že to je zajímavý, ale nejdřív jsem jako skoro každá ženská chtěla o trochu víc spíš holčičku, ale od té doby, co mám takový vnitřní pocit, že to je kluk (ale třeba je to kravina samozřejmě), tak už jsem daleko víc natešená na něj, ale jinak beru samozřejmě cokoli. 😀

Probíráte myčky - my ji nemáme, máme malou kuchyň, takže se tam prostě nevejde a je to peklo, i když jsme jen dva, mám občas pocit, že ve volném čase nedělám nic jiného než že meju nádobí. :-/ Nicméně ještě do léta chcem provést rekonstrukci, přesoupnout kuchyňskou linku na delší stranu kuchyně (což ale znamená vysekat podlahu a vést odpad, plyn atd. přes místnost), díky čemuž by se nám tam ta myčka měla vejít. A pak budu šťastnej človek 🙂

jana1k
25. únor 2010

vcelka: 😀 No taky to tady člověk pozná,a ani nemusí mít puštěnou televizi. Hlavně u našich. Tam musí být vzhůru nejspíše celý barák,jak tatík "křičí" 😀

Co se týče myčky,to jsem ani nevěděla,že se na to rozlišuje tvrdá voda apod.?? 😲 A nebo,jak jsou ty tablety,jsem myslela,že na jedno umytí = jedna tableta....?? 😅 No budu se musit učit....ale fakt,už se těším,jaká to bude pomoc. Když nebudu muset hodinu stát u dřezu,a dělat přitom dalších milion věcí či věnovat se třeba malému a tak.

Filu,jak já byla těhotná,taky jsem prvně chtěla holčičku,ale pak najednou (jsem ještě nevědala,co to bude),jsem začala chctít kluka 🙂 . A taky ho máme že?? No tak snad,až někdy budeme chtít to druhé,tak už by to ale ta holčička mohla být 😅 ,takový páreček je fajn,ale když to budou dva kluci,zlobit se samozřejmě nebudu 😉 .
A co se týče představby,tak přeju pevné nervy,ale určo to bdue pak stát za to.

vcelka77
25. únor 2010

to je hezký filu sází sama na sebe 😀
tak třeba ten vnitřní pocit bude mít pravdu, tabulku samozřejmě udělám, ale asi až zítra. Dnes tu nemám šéfa tak si dělám úkoly z angličtiny 😀
Stejně nevím proč tam pořád chodím, jsem stejně tupá jako předtím. Ale už si dokáži přečíst lehčí knížečku. Ale včera na mě vybalila at jí anglicky popíši jaké jsem měla nemoci a co udělá doktor když za ním příjdete do ordinace a já čuměla jak puk a nedokázala jsem nic vypravit 🙂 takže číst ano, ale mluvit ne. to mam docela blbý 😀 😀 😀

klara.k
25. únor 2010

vcelka - jsme na tom asistejně, taky se pořád učím (chápej chodím na hodiny), pečíst článek to jo, ale říct větu, chá ani jednoduchou. Prostě ne a ne. 😀

jani - jak to vypadá se stavbou. My snad máte termín dokončení 31.7., ale to samozřejmě není jisté. Firma nám bude dělat jen něco a něco sami, tak uvidíme, jak to zkloubíme. jak jste daleko? My máme hrubou s oknama, příčky, vylitý schody a přípojky přivedený do baráku, jinak nic.

klara.k
25. únor 2010

Zkusila jsem jen pro přehled sesumírovat bleskovou rozdělovačku, a kdyby jste se tam každá dopsala, ať si uděláme pořádek jak na tom jsme. Lze snadno překopírovat
😀 😉
Na koho jsme zapomněla moc se omlouvám, ale je to během minuty tak pardon🙂

TĚHULKY
janička 006
filu
estrel

SNAŽILKY
klara.k - duben, květen IVF
petrajda
vcelka
edvi

PŘEMEJŠLIVKY
aci
krtek
werunka

MAMINKY
jana1k
zelvinka
brumdi

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru