Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

krtek.93
23. lis 2009

Ahoj! teda já jsem dneska utahaná - byla jsem v tom novým Máji na Národní, potřebovala jsem něco v drogerce, co tady nemaj, a tam je teda fakt velkej výběr. Ale ten mumraj a davy lidí mě totálně odrovnaly 😝 Potraviny děs běs, nakonec jsem si koupila jenom mysli a jogruty k snídani a čokoládu. na žrádlo pro psa, který akutně potřebujem, jsem samozřejmě zapomněla, tak bude mít ais piškoty. Jinak v práci mám k volnýmu úterku nečekaně ještě středu a čtvrtek - musíme si postupně vybrat dovolenou, tak jsem docela ráda. Ve čtvrtek jdu podruhý do tý jedný firmy a doufám, doufám... Ono to snad ani neni druhý kolo, ale chtěj se mnou ještě mluvit. tak že by se na mě konečně usmálo štěstí? Kéž by...

S pečenim to teď máme tak, že s mámou pečeme každá něco, máma klasiku, já spíš zkoušim, a pak si to vyměňujem. perníčky máma peče, já zdobim, některý druhy zase máma napeče a já si je pak naplnim a dodělám (abysme si nemusely půjčovat formičky, vlastní si kupovat nechci, nemám to ani kam dát...), občas pečeme u našich spolu. Ale celej prosinec, ne že bysm,e během jednoho víkendu zvládly všechno, to by mě ani nebavilo. Loni jsem dělala vosí hnízda a podle nějakýho časopisu jsem z nich pak dělala tučňáky a mělo to úspěch, tak to možná letos zopakuju. Sice je s tim s.aní, ale to neva. A taky jsem loni objevila úžasný citrónový, to letos musim upéct taky. Mužovi to moc nevhutná, on spíš klasiku - rohlíčky a linecký. To vždycky zmizí z tácu dřív, než se stihnu otočit 😀 😀

Na Vánoce naštěstí moc nepřibírám, já si dělám "zásoby" průběžně 😀 Hlavně jim dost sladkýho prakticky furt, takže na těch pár dní vlastně jenom vyměnim kupovaný čokolády a tyčinky za domácí cukroví a sladký ze stromečku, tak to zas takovej rozdíl neni 😀 Co jsme se s mužem sestěhovali, tak jsem nabrala takovejch pět šest kilo. Před svatbou jsem maičko zhubla a teď je to zase děs, jsem rozežraná, měla bych se hlídat...

jizi: Mě děsně bolely prsa teď - brala jsem HA dva měsíce v kuse, z praktických důvodů 😉 Dneska najíždim na poslední platíčko, naštěstí - ty dva měsíce byly děs, resp. ten druhej. MS se sice neměla dostavit, ale tak úplně to nezabralo, takže jistý problémy jsem měla snad 14 dní v kuse a ty prsa mě bolely od půlky cyklu a čim dál víc 😖 Naštěstí už je to v pohodě. A k Vánocům už vysadim, tak jsem opravdu zvědavá, co se bude dít 😅

petrajda: To je šílenej sen, bych se asi vzpamatovávala celej den z toho 😒 Já zase už ve snu pohřbila snad celou rodinu, naposledy někdy minulej tejden dědu. Tátu už minimálně dvakrát. Chudák 😅 Jinak já těsně po tý výpovědi měla stavy, kdy mě fakt kočárek nebo těhule téměř rozbrečely, jak mi najednou bylo líto, že se teď pokoušet ani nemůžem. A strach, aby to jednou šlo. Ale už na to zas tolik nemyslim, to mě to zase chytne s novým rokem určitě 😉

petrajda
23. lis 2009

krtku - ty seš hotová cukrářka.Ty tučňáky jsem taky někde viděla,ale když si pomyslím jaké s.aní s tím je a pak se to během chvíle sežere.Ale jo,já obdivuju,že to někoho baví.Já jsem peču jen tři druhy,ale takové se kterými není tolik práce a letos budu mít i perníky snad zdobený,protože sem objedvila,tedy má kolegyně objevila,někde v krémě tubu na zdobení perníčků i s náplní 😀 😀 .od "doktora ektera"-jak já říkám.Mě to jinak moc nešlo.Jsem na tyhle věci levá.
No jinak sen mi zabrat dal,těším se na manžela až přijde z práce,ale ještě 3 hodiny 😖 .Jinak já taky mám takové sny,že pohřbívám,hlavně rodiče,to je fakt strašný.Teda teď už dlouho naštěstí ne,ale jednou to byl tak debilní sen,že mi umřeli oba najednou.Ježiš já už se o tom nebudu bavit - to je pitomí téma!!
Držim palce s tím povorem.To je docela dobrý znamení ne??A byla by to práce co by ti aspoň trochu bavila??

acimedaca
24. lis 2009

petrajda :já měla v dětství taky jen sennou rýmu....a mám jí dotěď...naštěstí zatím mám jen alergii na trávy všeho druhu a pak na ty ořechy....já to mám po babičce, ta má alergii snad na všechno - prach, roztoči,tráva, pyly....ale teda ne na jídlo

krtek: no tak to ti budeme na čtvrtek držet palce 🙂

o hnusných snech ani nemluvím, mě se nejvíc zdává, že mě koušou a honí nějaký velký a vzteklý psi nebo lvi a nebo že celý město napadli upíři (a to se na horory nedívám)

klara.k
24. lis 2009

ahoj holky,
se sny jsem na tom taky dost mizerně, dost často mám naprosto strašný sny, minule jsem se dívala na to jak mě můj manžel vraždí, pak vraždí mou sestru a najde nás naše matka a já jsem celou dobu přítomna výslechu a takové té šeptandě, co si o tom kdo vykládá, jsem na pakárnu, nikde v mém okolí se nic neděje, není nikdo agresivní, s manželem pohoda, to jen moje hlava vymýšlí různé mrtvoly, války a autonehody. Pomalu si na sny zvykám, ale někdy je to přece jen síla 😒

Mě po vysazení HA prsa bolela a někdy mě bolí tak moc, že se nemůžu ani moc hýbat.

krtku - držím palce s pohovorem 😉

aci - já jsem myslela, že když je alergie na ořechy, tak ořechy všeho druhu a né jen některý. To jako že třeba para můžeš, ale vlašský ne? Já naštěstí nejsem alergická na nic, tak o tom taky nic nevím.

petrajdo - je to ke zbláznění, když se člověk snaží a pořád nic. Jedna část hlavy to sice vytěsňuje, ale ta druhá to zase přivolává, tak mám v průběhu měsíce různe nálady. Ze začátku cyklu chci mít dítě a dělám pro to kde co, jako zdravější jídlo, míň alkoholu, žádné cigarety, pak to přejde do fáze po ovu a já jaksi cítím že nic, tak se začínám chlácholit, že to ještě nevadí, vždyť máme ještě tolik práce s barákem a nestihli bysme to všechno dokončit atd. ale je to na blázinec. Mi uvidíme na začátku prosince, kdy si jdeme pro výsledky našich možností, tak to potom bude asi divoký. doufám, že budou jen nějaké drobné závady. 😒

sidi.m
24. lis 2009

Ahojky holky,takse zas hlásil po dlouhý době.Já nepeču skoro vůbec,nějak mě to nebaví ani nebere,ale jinak vánoce mám moc ráda.

klara:To budete čekat docela dlouho na ty výsledky vid?

krtek:Držím palečky,at tě vezmou.

Myjsme s mužem o víkeńdu konečně předělávali pracovnu-budoucí pokojíček,malovali,koupili skříně asedačku a tak.A já jakjsemšikovná neslajsem kusskříně a sklouzla mi ruka a utrhla jsem si celý nehet,řeknu vám,je to hrozná bolest ☹

krtek.93
24. lis 2009

klqara: Já teda nemám přímo alergii, ale občas mě po něčem tak divně svědí pusa - občas po jabkách, po paprice, po kivi a právě po vlašákách. Ale třeba po kešu nikdy 😉 S výsledkama taky držim palce snad to bude fakt jenom nějaká drobnost.

Ty vaše sny, to je taky docela brutus. Jsem si myslela, že jsem cvok sama 😅 nejdivnější byl sen, než jeli naši na dovolenou autem - se mi zdálo, že vim, že se vybouraj a nesmim jim to říct, jinak se to fakt stane. A v tom snu jsem to nevydržela - končilo to tim, jak někde řikám tátovi, co se stane a řvu u toho, protože bylo prostě jasný, že jsem je vlastně tou větou zabila. No vzbudila jsem se úplně hotová, ale radši jsem o tom snu fakt nikomu neřekla, možná mužovi, ale nevim, našim určitě ne. Pak jsem se klepala, jak jeli do Chorvatska, dojeli v pohodě, tak dobrý. Jenže cestou zpátky bourali, docela ošklivě, auto na odpis, ale jim se nic moc nestalo, ani na doktora to nebylo. Tak si dodneška řikám, jak by skončili, kdybych jim o tom snu řekla 😖 S átou se mi zdálo, že se všichni scházej u nás na pohřeb, že děda brečí (což jsem u něj nikdy neviděla) a jako poslední moje myšlenka byůla lítost, že se táta nedožil vnoučat, že by byl perfektní děda (což je fakt, on to s dětma neskutečně umí). Brrr, to bylo fakt hodně živý a hnusný. Ale zase se řiká, že když někdo takhle ve snu "pohřbívá", tak dotyčnej "nebožtík" bude naopak dlouho živej, tak tim se uklidňuju 😉 Hlavně můj táta a taky bejvalej - ty se dožijou snad stovky 😀

klara.k
24. lis 2009

sidi - ty výsledky budou za 14 dní, ale trvá to dost dlouho proto, že se čeká na určitý den cyklu a pak teprve můžeš na krev a pak se čeká na výsledky.

Stržený nehet je hrůza a děs, nikdy jsem to neměla, stačí mi jen takové malé záděrky a i to je opruz.

Děláte pokojíček? Ty máš taky nějaký mimčo nebo už čekáte, asi jsem něco přehlídla, promiň.

Krti - jak jsi dopadla na pohovoru?

petrajda
24. lis 2009

ahoj holky 🙂 ,no zrovna teď peču perníky.Jako vzhled nevim,nijak zvlášť se mi letos nedaří,nějak se to hůř válí a těsto se moc nafukuje,ale už sem tak jako koštovala a chuťově jsou dobrý,tak aspoň něco. Strčim je do krabice a nechám změknout a pak nějak nazdobim. Mam tu bezva zdobičku,tak doufám,že letos to půjde skoro samo.Pak mě ještě někdy čekaj linecký a rohlíčky a das ist alles 🙂 .
Celej den sem tu měla švagrovou,probíraly jsme mimojiné její přicházející mimčo,výbavičku atakdále.¨

klara - 🙂 jo bereš to dobře a říkáš tak jak to je.Taky se snažím chlácholit,někdy to fakt pomůže,ale jen na chvíli ☹

krtek.93
24. lis 2009

Tak jsem byla na nákupu v Kika, chtěla jsem nějaký skleněný kamínky do adventního svícnu (ty starý už jsou od vosku a je jich čim dál míň) - byly moc drahý, tak jsem nám radši koupila za litr komodu, kterou už jsem nějakou dobu plánovala 😀 Akorát jsem chtěla tak 70 cm vysokou a měli 57 nebo 89. tak jsem vzala tu menší, ale byl to boj. Jenže na tý komodě bude stát stromeček a kdyby byla moc vysoká, tak by to sice po zbytek roku bylo praktičtější, ale na Vánoce bysme nedosahli na ty horní patra stromečku s čokoládičkama, tak to rozhodlo 😀 😀 Začínám přemejšlet, že si založim album na střeše, sem se bohužel daj dávat jenom pupíky nebo dětičky, to mě poněkud limituje, občas bych se s nějakym takovym úlovkem ráda pochlubila 😅

klara: Na pohovor jdu tenhle čtvrtek. Ani se mi nehce o tom přemejšlet, jestli to zas nedopadne, tak už nevim.

petrjda: To jsi dobrá, mně se zrovna letos do toho pečení nějak nechce. Teď se spíš věnuju úklidu a plánuju konečně ušít nový potahy na gauč (měly bejt už k loňskejm Vánocům), žrádlo mě asi začne brát pozdějc 😅

petrajda
25. lis 2009

ahoj holky 🙂
Téda u nás je tak krásně.Měla jsem jet k doktorce ale je ještě stále nemocná.A prstýnky ještě taky nemaj-dávala sem na ně minulej tejden nechat vyrýt naše jména.Takže mě do LB nic nežene.Na jednu stranu jsem ráda na druhou zase jsem chtěla sama pokoukat po krámech a tak.Začínaj trhy a ty mě berou.Myslím tím takové ty serepetičky co se na vánoce prodávaj,něco jako keramika,proutí atd.

Jinak úklid mě moc nebere,myslím tím takovej ten důkladnej.To já začnu tak pár dní před vánoci,kdy můžu říct i nahlas,že to prostě nestíhám 😀 takže na to kašlu.Jinak uklízím jen tak povrchně jako během celého roku.No znáte to.

Asi v sobotu jedem se kouknout do nábytku na nějakej ten konferenční stolek. Navrhla sem,že na ten náš starej si manžel může postavit to akvárku,co nám už dobu prázdné stojí nevzhledně v chodbě a konečně ho něčím naplnit - rybičky,kytky a hlavně voda 😅 ,Jeho akvaristika bere,chce udělat doma knihovnu s vestavnym akváriem,ale než se k tomu dokope,tak sem ho přesvědčila,že tohle bude lepší řešení a vůbec se nebránil.Aspoň nám přibude novej kus nábytku jako u krtků 🙂 .Nám se líbí takovej ten masivní,v Liberci je na to speciálka a teď tam maj právě i předvánoční slevy takže není proč váhat 😉

sidi.m
25. lis 2009

klara:Já jsem to taky nikdyneměla,až se mi poštěstilo ted v neděli,nikomu nepřeju,strašná bolest.Nene mimi nečekáme a zatím neplánujem.Mělijsme 4.pokoj nějak nevyužitý,tak jsme koupili v Ikee obrovskou skřín,3 metry našířku a navášku 236 cm a stůl z PC a sedačku,takže je to spíš pokoj pro návštěvy na přespání,naše šatna a pracovna.Pojíček z toho nebude,nevejde se tam postýlka 😉
To čekání je blbí vid.

petrajda:Muž je taky akvarista,máme doma rohový 400 litrů akvárko.

Dnes jdu s hafánkemnakastraci,tak z toho mám nějaknervy,nesestoupilo mu jedno varle,takto musí ven.Ve 14 tam máme být,tak tosnad bude O.K. ☹

petrajda
25. lis 2009

sidi - tak to je paráda.A nádhera zároveň.Zatím budem mít menší,pak chcem pokračovat aspoň 200litrovým a dál.Když jsme začínali s rekonstrukcí měli jsme naplánované vestavné akvárium do zdi.Ale muselo ustoupit praktičtějším věcem s tím,že na akvárium budem muset posečkat.Pak jsme jedno menší vyhrabali na půdě,tak aspoň něco pro začátek.

petrajda
26. lis 2009

Ahoj holky,nechcete sem hodit některá typy na vánoční dárky pro rodiče?? Lámu si hlavu ale nějak nic mě nenapadá.Jinak relativně nakoupené máme...

Krtku - držím palce k dnešnímu pohovoru 😉

acimedaca
26. lis 2009

ahojky...já mám nějak letos bez nápadů na vánoční dárky ☹ vůbec jsem to ještě nezačala řešit a nevím, co pořídit....
Včera jsme si pořídili svatební dar, na který jsem dostali penízky - kuchynský robot 🙂 Tak jsme hned večer odšťavnovali a je to mnamka, takový opravdu čerstý a zdravý džusík 🙂

krtek.93
26. lis 2009

aci: Mně letos ty dárky taly nějak nejdou 😒

Včera jsem měla tolik věcí, co dělat, a nkonec jsem se pustila do montáže tý komody, kterou jsem ovšem původně plánovla smontovat až před vánocema. Ale ta příležitost - sama doma, muž mi do toho nekrafal 😅 Byla to docela fuška a jsem docela ráda, že jsem pořídila tu menší, jsem si připadala jak truhlář - amej šroubeček, hřebíček, kolejnička... Toi jsem netušila, že to nebude zas taková hračka. Ale máme jí, äsi to neni dokonalý, ale vidět to naštěstí neni.

O tom dnešnim pohovoru se mi dneska zdál tak realistickej sen - že jsme se tam sešly dvě a ta druhá byla takovej ten dokonalej stroječek, naučenej, usměvavej, ambiciózní... A pokoušela se tam dostat rok! tak mi bylo hned jasný, kdo půjde z kola ven 😒 No, kéž by to dneska dopadlo jinak že... Jdu tam na čtvrtou, ještě si musim vyžehlit nějaký "nedžínový" oblečení, moc takovejch věcí nemám, tak to tahám pořád dokola 😀

A začala jsem pracovat na jednom z dárků pro muže, rdši se tu nechci rozepisovat, ale bude to samovýroba 😉 Včera jsem se do toho tak pustila, doufala jsem, že bude jako každej večer řepět u PC, ale on mi pořád lez do obejváku, takže už je mu jasný, že dělám něco "tajně" 😠

petrajda
26. lis 2009

krtku - náhodou to je krásný dělat samodomodárky.Bejvaj úžasný s vtipem a hlavně děláš je namíru 😉 .Většinou nejvíc potěší.
Jak jsi popisvala to sestavování té skříně sem si vzpoměla na můj pcstolek z Ikei,když sem si ho sama dávala dohromady.Jé já sem se u toho navztekala.
A jinak ten sen,většinou se stane pravej opak tak k tomu tak taky přistupuj. Bude to dobré,uvidíš 😉

aci - já koukala na jednu reklamu,která nabízí roční předplatné jednoho časopisu o bydlení a že k tomu dostaneš zdarma domácí robot. Docela užitečné funkce s odšťavovačem,ale jeden už máme od našich,sice starší a sekáček na zeleninu a ořechy dostanu od našich k vánocům.tak sem furt přemejšlela,že bych to třeba využila a zaplatila si to předplatné a robota dala někomu k vánocum,a pak mě padl zrak na to,že vlastně robota by jsme dostali až dlouho po vánocích. Takže skutek utek,ale to nevadí. Aspoň ušetřim a nebudu se nutit do něčeho co nepotřebuju. 🙂

krtek.93
26. lis 2009

Já bych docela brala odšťavovač, přemejšlela jsem už ke svatbě... Když mi ho tu fakt nemáme kam dát ☹ Tak máme aspoň takovej ten na sirusy, teda hlavně na pomeranče a to je mňamka 😉 A jestli se dneska v tý práci nějak dohodnem, takl hned o víkendu tahnu muže na nákup ledničky. V říjnu prohlásil, že žádná lednice, dokud nebudu mít práci. Ale nový kola k autu, to jo, přitom ty nás stály jednou tolik než případná lednička, na kterou jsme navíc dostaly peníze ke svatbě 😠 Včera muž zase odmrazoval a to byla normálně ledová jeskyně, radši si ani nedomejšlim, kolik ta potvora stará žere 🙄

acimedaca
26. lis 2009

akorát z toho odšťavněného docela dost zbyde.....taky jsme zkoušela odšatvnit banán a z toho neteklo vůbec nic...přece se dělá i nějaký babánový džus, ne?

krtek.93
26. lis 2009

Uf, já jsem nervní z toho pohovoru. Jdu tam až odpoledne a zatim jsem doma. To je tak nepříjemný, kéž by to bejvalo bylo ráno, to bych pak měla aspoň skutečně volnej den. Takhle se stejně nemůžu na nic doma soustředit 😒

petrajda
26. lis 2009

krtku - to bude dobrý,držíme všechny palce.
Já sem v práci a mám vyklepané uši. proboha proč jsou někeří chlapi tak ukecaní? Měla sem tu přes hodinu 😠 jednoho,no nemůžu říct kamaráda ani známého,ale jemu jela pusa. A samí blbiny,komu všemu ručí za majetek,kolik set tisíc kde bral,že dělá i asistenta u zubařky,přitom autem co přijel tak prodává omítky.Už mi i nabízel,že nám na barák udělá cenu,holky, i kdyby to od něj bylo zadarmo tak bych nechtěla.Při představě že další minimálně rok dva tři by jsme se ho nezbavili,nikdy!!!! Já toho člověka neviděla tak dva tři roky,ale mám pocit,že to naposled bylo včera!!!

Odšťavovač je dobrá věc,snad ho někdy taky použijem.

acimedaca
26. lis 2009

krtek: držím palce

petrajda: jo takový jsou nejhorší, co všude byli, všechno znají a nevšechno jsou nejlepší......hrůza 🙂

salomme
26. lis 2009

Ahoja holky, tak kamarádka z vysoké mi právě poslala fotky jejich malé - narozená 11.11. Úžasné 🙂 Kdyby mi tak to dítě někdo dal, bez těch 9ti měsíců, tak bych i na tu mateřskou šla 🙂
Jinak jsem dnes koupila další vánoční dárky a asi je začnu balit.

petrajda
26. lis 2009

sal - tak to má malá krásné datum k zapamatování. Já mám den a měsíc narození a přesně měsíc na to mám svátek a jako malá sem si nikdy nemohla zapamatovat kdy mam co 🙂 .
Jo dětičky to je krása.Sem zvědavá na švagrovou,ale ta je na samém počátku. Vidím to tak na červenec...

acimedaca
26. lis 2009

salome: no já bych brala spíš až tak ve třech letech 🙂

copak krtek, jak asi dopadl pohovor

krtek.93
26. lis 2009

Ahoj! tak pohovor vlastně nebyl vůbec pohovor, dozvěděla jsem se, že jsem byla "druhá nejlepší", takže ačkoliv tu práci nedostanu, možná by tam bylo něco od února. S hodně velkým otazníkem, ale rozhodnout by se to mělo ještě v prosinci. Každopádně jsem dostala takovou depku, jako už dlouho ne ☹ Vdycky budu nejlíp "druhá nejlepší", což je pro mě ale absolutně k ničemu. Vždycky bude někdo lepší než já. Výsledek takovej, že mě bolí hlava, žaludek (celej den jsem nejdela) a celkově je mi nanic. Vánoce bych nejradši úplně zrušila... Já vim, že jsou horší a větší problémy, ale mně je teď prostě blbě, ačkoliv řešim "jenom" práci.

acimedaca
26. lis 2009

krtek: jejda.....no být druhá nejlepší je lepší než být poslední.....uvidíš, žeto vyjde, že najdeš dobrou práci a od ledna nastoupíš 🙂 držím moc palce..nemůžeš třeba hledat přes známé, aby tě někdo doporučil, to bývá lepší

krtek.93
26. lis 2009

aci: Snažim se, ale zas tak dobrý kamarády nemám. Bejt druhá, nebo poslední - vyjde to nastejno 😒 Buď jsi nejlepší, nebo nic 🙄

petrajda
27. lis 2009

ach jo ,krtku,a já věřila jako všechny ostatní,že to tentokrát vyjde. Naděje na práci v únoru je dobrá věc,ale je to jen naděje. Taky raději hraju na jistotu a mě by taky vřely střeva,když tu jistotu nemám.Ostatně mi vřou ale z jiného důvodu 🙂

klara.k
27. lis 2009

krti - neboj dobře to dopadne, určitě neco najdeš a je to aspoň lepší než kdyby ti řekli že jsi byla strašná, naděje zůstala, dozvědět se v prosinci, že v únoru nastupuješ by byla výborná varianta. V lednu by sis pěkně odpočala, udělala resty a zrelaxovala se a v únoru natěšená do práce. Paráda 😉

s domácí montáží, musela jsem vyřešit televizi, končilo nám analogové vysílání a smlouvy byly jen na mě, tak jsem tam šla, dostala tu krabičku a šla domů a začala zapojovat. Byl k tomu návod (taková spíš dětská malůvka), ale úspěšně jsem to zvládla, internet, kabel , Tv a počítač, paráda, funguje to, ale netuším jak je to možné.

petrajda
27. lis 2009

klara - 🙂 🙂 hezky jsi to napsala s tou montáží. Hlavně ten závěr 😉 .Taky kolikrát netuším jak je možné když dám sama něco dohromady a nakonec zjistím že je to tak jednoduché..

Sice sem v práci,ale těším se domu a hlavně do postele.Protože vlastně doma sem.Něco se o mě pokouší a zrovna teď se to setsakramentsky nehodí...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru