Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrakellerova
9. pro 2009

jani, kdybys nebyla z Liberce tak si myslím že pracuje u nás.
Já také přišla o 13 i o 14 plat a o všechny prémie 😠
Nedělá v Ivecu? 😀

petrakellerova
9. pro 2009

aci- to je jasný, ale na každym šprochu pravdy trochu.
a pokud se snažilkám nevede tak se chytají každého stébla. A kdo ví, třeba to pomůže. 😉

acimedaca
9. pro 2009

petrakel: no já vím, ale mě to přijde fakt přehnané, to bys pak nemohla jíst a pít vůbec nic....když si to fakt přečteš všechno a všechno vyškrtneš....to mi přijde nebezpečný to těm ženským takhle psát, to si pak můžou způsobit i jiné věci, zkazit si zdraví a tak......

to já se musím pochlubit, že nám prémie zadržovali půl roku a tedka před vánoci nám je doplatili.....🙂

petrajda
9. pro 2009

petra - nikoliv,v M.Hradišti v Behru.Klidně to prásknu veřejně...ubrali jim i na platu,ale neni to zas tak tragický.Jinak firmy,které jsou v blízkosti našeho bydliště,maj taky stržené všechny prémie.Je to šílné,když si pomyslím,že v jedné firmě dělá třeba celá rodina a to nemluvím o těch co už skrachovali.

jsem doma a jdu mrknout na ty stránky..

zelvinka
10. pro 2009

Ahoj holky,..tak ještě ke včerejšímu tématu,..já neblinkala,..ale první hodinu když jsem se vzbudila tak mi vadili jakékoliv pachy, vůně, dokonce i vlastní voňavka, do ledničky ráno pro jídlo do práce musel vždycky manžel,..byla jsem prostě taková čichačka,...občas se kvůli mě musel mít i dvakrát,..jak přišel z práce a pak třeba za čtyři hoďky znovu a to se nějak extrémně nepotí🙂
Jinak k té stravě,...mě doktor řekl hlavně se vyvarovat tém sýrům a bylinkám, kvůli té lysterii a jinak jíst co nejpestřeji,...tělo potřebuje úplně všechno, a když náhodou ne, tak zase si na to to malé musí vytvořit protilátky, chápete jak to myslím, a přes zimu určitě vitamíny.
Jinak k práci musím říct že i v potravinovém průmyslu kde jsem dělala a dělá i manžel šli zisky taky rapidně dolů. Ale není to na krach, to ne,.lidé budou jíst pořád, v jídelnách a potravinách se taky bude pořád nakupovat, ale lidi už si víc dopřávají méně kvalitní potraviny a do restaurací na meníčka? tam je to slabota,..radši ty stravenky utratí v potravinách a já se jim nedivím,v dnešní době.

janicka006
10. pro 2009

Nazdárek kašpárek,

tak už mám odsosanou krev..5 ampulí..a po O si jdu pro výsledky.
Zelvi a měla jsi u postele piškoty???Já ano,normálka mne v noci budilo kručení v břiše,vytahla jsem z krabičky 3 piškoty,sežvejkala je a zase usnula.Proto jsem taky měla i velký strach o zuby.Ale jak jsem byla za celý den "vyblitíčkovaná"...navíc jsem hlavně spát musela jít vyblitíčkovaná,jinak bych neusnula,tak pak se to mému žaludku už nelíbilo.
U nás v práci darmo mluvit..dělám v logisticko-spediční firmě,která je zaměřená hlavně na GB,F,DE,Benelux...pořád se tady řeší,zda to zavřou nebo ne...Máme dluhy,ale tolik moc dluhů,že se nám to ani nezdá....Zatím teda vždycky nějak horko těžko najdou na výplaty,zaplatí naftu a mýto,což jsou takové nejvyšší částky....no a zase se pak delší dobu nic neplatí,protože nic nepřichází...Do toho vztahy tady stojí za bobika..je nás tady sice jen 12 THP..zbytek cca 120 lidí jsou řidiči..ale hrůza.Nemáme žádné výhody...jediné sravenky nám sebrali už v létě.Takže sem chodíme vyloženě jen za výplatu...která je navíc pořád stejná,protože přesčasy neproplácí.Ale majitel si teď před měsícem koupil nové BMW.....hlavně,že tady musíme všechno archivovat,protože nemáme na zakoupení nových šanonů....Jooo a na vánoční večírek..kde ale pokud chcete jít třeba s partnerem musíte i jako zaměstnanec zaplatit 500 korun,pozval Lucii Bílou,která si za hodinové zpívání v kostele řekla 350.000 Kč.
Oproti tomu manžel pracuje v japonské firmě,mají teď třinácté platy,přinesl velkou vánoční kolekci,nádherný kalendář a zrovna včera mi říkal,zda chci koupit ten notebook,že mu přišla výplata na účet.
Dohodli jsme se totiž,že bych se do práce vrátila už po šestinedělí,ale pracovala bych z domova..proto ten notebook..ale je otázkou,zda se bude člověk mít vůbec vrátit kam...

zelvinka
10. pro 2009

Tak to na tom asi nebudete tak bledě, nebo majitel je trochu na hlavu🙂, Páni hned do práce, teda ty workoholičko🙂 😀 😉

janicka006
10. pro 2009

Zelvi barák....tahne nás barák....víš bydlíme ve 2+1...a budeme tady docela jako sardinky...Sice dřív se bydlelo ještě hůř..moje mamka má ještě 2 ségry a taky bydleli ve 2+1....ale nám se ani nelíbí naši spolubydlící z domu.
Jsou divný,čuňata,sobecký a bezohledný.O nás nikdo neví,že tady bydlíme,ostatní mlátí dveřma,posílají si po schodech psy,který očůrávají rohy(speciálně ten náš) a navíc když nás už po 2 vykradli,tak policajti nám řekli,že to není možné,že způsob otevření vchodových dvěří nasvědčuje tomu,že někdo musel otevřít zevnitř.....
Všechno se to stalo až poté,co se sem nastěhovala jedna bába,která věčně šmějdí před barákem a za oknem....
Takže budeme rádi,když to tady prodáme a tradá....

zelvinka
10. pro 2009

Tak to chápu blbci sousedi to je ke vzteku

acimedaca
10. pro 2009

janicka: no tak aspon že Pepča má dobrou práci 🙂 v dnešní době je to pozitivum....
blbý sousedi, to je tregédie, my zase máme sousedy soutěživcě...všechno musí mít dřív než my - my začneme dělat plot a oni najednou začnou taky a ještě ho musí dodělat dřív....pán všude byl, všechno zná a všemu rozumí (je to vyučený zedník ) 🙂

petrajda
10. pro 2009

holky jdu vás jen pozdravit . Mám náladu pod psa,nejraději bych se na všechno vykašlala.Večer jdem s holkama na pařbu,tak si snad vyčistím hlavu. Jediné pozitivum je že kamarádovi se narodil chlapeček Pavlíček.
Tak se tu mějte,občas juknu,ale mizernou náladu sem tahat nechci. tak papa

petrakellerova
10. pro 2009

Ahojky holky 🙂 my tu máme dneska kontrolu z ISO tak sem moc nemůžu.
Jinak SLÁVA dala jsem do hromady konečně svatební album 😀 sice to trvalo celý den (ani jsem nestihla péct cukroví) ale stálo to za to 😉
Petrajda, blbou náladu hoď za hlavu,... přece si tím nebudeš otravovat den. 😒

salomme
10. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem vás dočetla.

Na vyvolávání fotek jsem se vrhla hned po svatbě, když byla akce an fotky. každému sjem udělala podle uvážení - pár našich společných a pak ty, na kterých byli ti dotyční. A přidala jsem jim k tomu CD s výběrem těch the best of fotek + jedno home-video, které mě hodně pobavilo 🙂 A nikdo si neztěžoval. Rodičům jsme te´d pod stromek udělali fotoknihy ze svatby a prarodičům klasické album.

Obdivuju všechny čajomily, já piju čaj, jenkdyž se necítím fit - takže za poslední 2 dny, kdy mě bolelo v krku, jsem vypila asi 5 litrů čaje. Ale piju jen ovocné, zelený ani černý ne, nedělá mi dobře kofein.

S tou šalvějí je to pravda - na tu opravdu pozor a nejen v těhotenství, ta se i normálně nemá užívat dlouhodobě, jen příležitostně a nebo k zevnímu použítí (obklady, výplachy apod). Stejně tak např. podběl, jmelí atd.

aci: Taky mě pracovní vytížení určitých kolegů z práce štve a nic nezmůžu, protože já jim výplatu nedělám a jinak než přes peníze na ně zapůsobit nelze ☹

Dneska budu zase balit dárečky. Já moc ráda balím 😅

acimedaca
10. pro 2009

salome : no jo, fakt je to opruz, že s tím člověk nic neudělá a šéf je snad hluchej a slepej.......

ty se máš, že už balíš, já nemám ani dárečky a ani papír ještě....ani jsem letos hezký balící papír neviděla... ☹

petrajda
10. pro 2009

tak na dárečky a něco jako úklid se chystám o víkendu. Hezké,nebo spíš zajímavé papíry sem viděla v Ikee.Sice byli trochu netradiční,ale když se k nim přidá hezká stuha atd...A samozřejmě měla sem tu dealera s mašlema a papírama,ale role vyjde na 800,sice fakt boží,ale co budu dělat s tolika metrama!! Jinak balit mě taky baví..

petra - nálada se vylepšila,ale stejně to doufám všechno zmizí až večer.Zapaříme,tak sem na sebe zejtra zvědavá. Sice nepiju,ale bejt dlouho vzhůru tak na to už njsem nejmladší 😀

zelvinka
11. pro 2009

Dobrý ránko ženský
Petrajda - tak jak jsi včera zapařila,..odreagovala ses?

janicka006
11. pro 2009

Hezké ranko všem,

holkýýý tak mám už první růžové kousky..no jsem z toho úplně paf...je to tak moc hezounký!!!
Doufám teda,že ještěrce nenaroste anténka!!!
Jinak mne ale malinko začíná škrábat v krku,takže z toho moc radost nemám...nasadím zatím citronovo-medovou léčbu,tak snad bacil zabiju.
Dárečky už mám připravené,zabalené...Vánoce mohou klidně začít.

petrakellerova
11. pro 2009

Ahojky, tak co petru, jak si dopadla? 🙂 a co je to za nápady chodit pařit v tejdnu, to by mě zabilo a to si myslim že jsem na to ještě dost mladá 😀
Já už mam taky všechny dárečky i balící papír, jen ještě nebyl čas to zabalit. Jen pro pejska mi chybí dárečky.
To je vždycky sranda jak si hledá pod stromečkem kostičky, a nejraději má pískací hračky, to do novýho roku nedělá nic jinýho, jen píská a píská a pak se naštve a rozbije pískátko, tak je zas chvíli klid 🙂

salomme
11. pro 2009

petra: Tuhle jsem koukala v obchodě taky na pískadlo, takové to otrhané kuře, ale pro tui naši dračici to nemá cenuá, ona tyto věci rozkouše během jednoho dne, protože se jí líbí, jak to píská. A navíc má už přes rok oblíbený nerozkousatelný zogoflex, takže budu muset vymyslet něco jiného. Co máte za rasu?

petrakellerova
11. pro 2009

My máme krátkosrstou černou jezevčici, je to taková prdelka, ale je hrozně vyčůraná. Takže v nestřežené chvíli si dojde k nám do patra (bydlíme s rodiči každý v jednom patře), já si krásně peču cukroví. Najednou slyšim mamču jak pořád volá Sárinko, Sárinko, tak si myslí že je venku. Já si jdu lehnout, odkryji peřinu a kuk tam naše Sárinka. Leží jak mrtvolka, mrská vocáskem, hlavně aby mohla být v teplíčku 🙂
Jinak my musíme kupovat dost bytelné hračky, jinak jsou hned druhý den na vyhoz.

petrajda
11. pro 2009

ahoj holky 🙂 ,já su dneska taková otupělá,ale není to včerejší pařbou.Byli jsme doma už o půlnoci,takže zas dlouho jsme nepařili. Nebyla to klasiká pařba,ale jestli si některá vzpomínáte před časem jsme s holkama fotily takový hasičský kalendář. Trošku provokativní,ale nic zas moc odvážného.Takže dneska večer máme křest,včera večer jsme ještě dovymejšleli detaily a zkoušeli nástup.Máme koupené paruky,škrabošky,bude to prča.Bude dražba,máme slíbenej guláš a drškovou,zamluvenou hospodu,zamluvené víno na přípitek, šáňo.
Tak až budou ofiko fotečky a budete některá mít zájem se mrknout pošlu odkaz. Ale ještě nemám ani odkaz ani ofiko i neofiko fotky.Takže strpení.
Ale sem tak otupělá a asi dnešním počasím unavená,že nevím jestli se těším,ale aspoň nemám žádnou trému.

já koupila letos andulkám taky dárek k vánocům 😀 ,ale nesdávno jsem jim dělala generální úklid v kleci,tak už houpačku dostali.

petrakellerova
11. pro 2009

teda petru to se nezdáš 🙂 Provokativní kalendář v hasičskym 😀
Co ti na to říká manžel? Mě by teda asi zabil 🙂

petrajda
11. pro 2009

On ho fotil 😀 😀 😀

petrakellerova
11. pro 2009

Tak to je opravdu vtipné 😀
Tak pak nezapomen dát odkaz at se taky pokocháme 🙂

petrajda
11. pro 2009

Ok,až bude dám vědět. 😉

salomme
11. pro 2009

petrajda: Jj, odkaz určitě pošli 🙂

petra: Tak to má Sárinka podobnou povahu jako Laurinka - my ji hledáme, voláme, a ona si zatím leží vylepená buď někde pod stolem s ukradenou patkou chleba a nebo na posteli. Jen ta naše je větších rozměrů - mám labradora.

jizi
autor
13. pro 2009

Ahoj kočky, chvíli jsem tu nebyla - nechtěla jsem otravovat s mizernou náladou, ale snad je už o něco líp, tak jdu aspoň pozdravit a koukám, že všechny chystáte Vánoce a propírají se zvířecí dárky 🙂

acimedaca
14. pro 2009

ahojky po víkendu, tady je děsná zima, ale sníh nikde ☹

petrakellerova
14. pro 2009

Ahojky, jo sníh nikdy 😒 ale do Vánoc ještě trocha času tak třeba napadne 😉
salomme: tak to věřím, to jsou taky pěkný potvůrky. A opravdu zajímavý jméno pro tak velkého psa 🙂

salomme
14. pro 2009

Ahoj ženy, tady mrzne až praští, máme tu celých -5 stupňů!!! 😀 😀 😀 A to už je u nás fakt zima. Naštěstí je sucho, jinak bych musela začít jezdit do práce vlakem, autem jsem ještě po náledí nejezdila a moc si na to netroufám....

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru