Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

klara.k
22. led 2010

ahoj při pátku, hurá, bude víkend,

my dnes jdeme vybírat koupelnu, manža je teď na dveřích, a zítra si budeme hrát na rodiče, budeme hlídat synovečka. Už povídal kdy ho konečně pozveme, tak jsme ho pozvali, je mu šest a hrozně rák montuje a spojuje drátky, to zase bude dílo.

jinak zelvi - já myslím, že i takové vztahy jsou v životě důležité protože tě to právě posílí a zocelí a pak třeba budeš vědět co si počít v nějaké jiné životní situaci. Konec konců kdo nikdy neudělal něco co se nemá a kklidně by to zopakoval. Já teda jo.

kočárky - mě se ted klidně ty černo barevné kombinace líbí, líbí se mi ten co píše lowe, mám ráda hraškovou, nejrději bych hráškovou s tmavě zelenou. O těch tříkolkách jsem slyšela že nejsou moc stabilní, když už je to dítě větší a vrtí se v tom kočátku, tak se může vyklopit, ale nevím co je na tom.

petrajda
22. led 2010

ke stěvění,tak začínáme plánovat ložnici a pokojíček,ale zejména tu ložnici. Zboutali jsme tam jednu příčku,aby se pokoj zvětšil,bude to vlastně nejsvětlejší pokoj v celém bytě.Tak aby taky nebyl nejmenší.A teď vymejšlíme jestli vestavnou skříň a nebo tam udělat jakousi zakrytou šatnu třeba ze sádrokartonu. A do toho police,fochy a tyč na ramínka a jinej "bordel".

kočárky - tak mě se tříkolky líběj,ale nevím jestli by pro náš terén byla vhodná. Právě pro tu stabilitu. A nemyslím si ,že pak někdy bych s kočárkem chodila jenom po dlážděnejch cestičkách.

brumdinka
22. led 2010

aci - hezký asi se na to budu muset podívat 😀

petrajda - s erupcema souhlasim, taky dneska jedna proběhla 😀 jaksi miláček má pocit, že práci hledám nedostatečně - přeloženo nedělám to tak jak chce on, ale hledám si jí podle sebe - tedy hledám na prac.serverech a píšu na všechny strany, a neběhám po fabrikách 🙂 - tak sme se poněkud chytli a ted´se mnou nemluví 😀 no ono ho to zas přejde

jinak dnes jdeme s Jiříkem na zápis do školy

ke kočárkům, jak jsou tříkolky stabilní nevim, ale tady u nás do těch kopců bych to neriskovala - to by chtělo spíš rovnou tank 😀 😀 😀

petrajda
22. led 2010

brumdinka - tank 😀 😀 dobrý 😉

nojo,oni dneska maj budoucí prvňáci zápisy do škol. a prý od letoška mohou poprvé jít do školy i pětileté děti. no mě to přijde trochu trhlé...

vcelka77
22. led 2010

pětileté děti si mají ještě hrát 🙂

janicka006
22. led 2010

AHojky holky,

koukám,že tady se vybírají kočárky....
My už máme všechno nachystané.....možná najdu nějaké drobnosti..ale to budou opravdu jen věci za desetikorunky....Už jsem si koupila i kosmetiku....vybrali jsme zatím Hipp a uvidíme,jak nám to bdue vyhovovat,když ne,tak zkusíme pak Niveu.O víkendu se chystáme do Obi,mají tam nějaké akce na košíčky do koupelny na zeď,tak bych si nějaký koupila...když se mi nebude nic líbit,tak bych šla i do nějaké poličky....uvidíme.
Pepča mi udělal včera obrovskou radost,protože sehnal to lehátko.Původně nám slíbila Pepčovo ségra,že nám ho koupí,ale minulý týden řekla,že nám ho kupovat nebude.Tak ale Pepčovi ho nabídl kolega z práce jen na půjčení,což je ještě lepší varianta,než si ho kupovat.Už jsem četla,že v něm některé děti nechtějí být,tak kdyby náhodou,tak si nebudu muset rvát vlasy,že jsem vyhodila 1500 za lehátko.
A co jinak???Máme nějaké nové //?????

fire85
22. led 2010

ahoj holky tak sem se dnes konečně objednala k zubaři s tím mým zubem co mě pořád bolel,a vidím že to je na dobrý cestě,doufám teda že mi jen roste zub!!mám fakt radost,doufám že mi to zubař potvrdí, bohužel mě objednal až na 17.února.ale beru antibiotika,tak už je to mnohem lepší.

kočárek jednou chci taky nějakej terénní,ale i do města na dlážky,takže by to chtělo nějakej univerzal,ale je fakt že každej má něco.

kosmetiku na mimčo asi vůbec používat nebudu,já sama mám alergii a kdeco nesnesu,tak asi jen mýdlo a dál se uvidí.

do školy už v 5 letech?? teda to jsou zase novinky,to mi hlava nebere 😉

jinak máma mi říkala že jsou tedka hitem nějaký sánkokočárky,prej kočárek na lyžích vpodstatě, prej to někde slyšela

petrajda
22. led 2010

fire-- to je dobře že zoubek se už uklidnil. U nás se objednává jinak půl roku dopředu 😖 . Ale myslela sem,že když je to akutní vezme tě hne. No máš ty antibiotika...

v pěti letech - to proto,aby si mohli rodiče vybrat 🙂 . Když můžou o rok dýl tak aby mohli i o rok dřív 🙂 . Ale jen prej opravdu nadané děti -nechci nadané dítě,to by mě jednou pěkně mohlo i přečůrat 😀

Janička - to lehátko to je takovéto přenosné? To stojí tolik??

brumdinka
22. led 2010

Ahojte, tak sme ze zápisu doma. My sme byli i loni, když bylo malýmu 5, vpúodstatě intelektově na to měl už tehdy, a řikali mi že když budu chtít, že by top neměl bejt problém, ale já nechtěla ho dávat dýl. Dneska sme to měli správně jak by měl jít podle let.

petrajda - takové nadané dítě mám doma a bohužel nevim co s nim 😀 né vážně mám z toho strach (viz.diskuze příliš chytré děti)

říkali nám, že všechny úkoly udělal ze všech dětí nejlíp a naprosto precizně a v tom je ten "problém" malej je po tatínkovi děsnej puntičkář, tedy bazíruje na detailech a vše musí být pinktlich 😝 😀 tim pádem mu to netrvá 10 minut, ale třeba 20 a to už je problém, jelikož tim pádem je pomalej 😝 + je ještě moc roztěkanej, tj.jak ho to nebaví tak začne zlobit a já se obávám, že právě proto, že už to všechno umí - dávno čte a počítá dvojciferny čísla - v psych.poradně nám říkali, že je v 11 věcech ze 14 na úrovni 9 letýho dítěte (bude mu 6!) takže ho pomalu ve škole nechtěj, protože to je práce navíc ho zabavit, že 😝 😕 🙄 nejlepší by byla pro něj škola pro nadaný děti v Sokolově, ale to je přes 50 kiláku od nás a vozte takhle malý dítě každej den do školy 😝 takže nám zbejvá najít chápavou učitelku 😖

petrajda
22. led 2010

brumdinka- uf! Tak přiznám se,že ač někdo by byl pyšná matka,já bych se toho skoro lekla. Ale ty asi už víš jaké to je. každopádně vozit denně dítě 50km a 50 zpátky ... no nevím co je horší...najít chápavou učitelku a nebo ho vozit...
U vás kde žiješ,kolik otvírají tříd?Ptam se možná hloupě,ale já z Prahy zviklá na třeba 6 prvních tříd tak u nás je jen jedna 😅

janicka006
22. led 2010

chichi...holky asi budeme mít nějakou parádnici...teď tady šmejdíme na MMB a jak se ještěrka ozvývá🙂)))...asi ví,že je to pro ní,tak musí taky říct svůj názor.....čutá mne tady jako blázen🙂)))
Holky ještě,že existuje poštovné..to cenu všech věcí trochu zvedne a tak mne to malinko odradí,pokud si nevyberu víc kousků od jedné maminky....ALe i tak jsem řádila v pondělí..objednala jsem si věci za 1200,i když ne jen ty pidivelikosti...ale už třeba i podzimní 68 a tak...
Lehátek je spousta..nejlevnější seženeš tak za 850 korun(myslím tím nové).....já jsem si přála alespoň jednu věc novou a dle mého vkusu,nikoli ryze funkční....takže jsem chtěla nějaké lehátko od Chicca..ale téhle nabídce se nedá odolat...
Přiznám se,že budu ráda za zdravé a normální dítě...chytrolínka bych nechtěla....ale to si člověk nevybere....Ale pamatuju si,že jsem jednou viděla nějaký pořad s herečkou Simonou POstlerovou a ta má takového chytrolína doma...a řeknu vám,musí to být očistec...navíc nevím,zda takový kluk bude použitelný pro normální život a najde si snadno partnerku.....

brumdinka
22. led 2010

petrajda - pyšná jsem, ale nikdy by mě nenapadlo, že se svym malym budu v jeho 6 letech debatovat o tom, jak se točej planety a jeho největší zábava budou čísla, sudoku, křížovky atpod. 😀

no to vození je na nic, jinak tady ve městě jsou 3 školy každá asi o dvou třídách. Tadyta kde sme byli by měla bejt ve městě nejlepší, ale najít tu učitelku bude zřejmě nadlidskej úkol 😅

Já bych se nejradši odstěhovala do Plzně nebo do Prahy, jak kvůli malýmu (tam ty školy jsou), tak kvůli tchýni (už bych jí neměla pořád za zadkem), tak kvůli práci (měla bych konečně v oboru uplatnění), no ale Jirka tu má jeden a půl baráku, kde nechal víc jak 10 let života a práce a jen tak se mu to opouštět nechce + bysme se nedoplatili za byt ve velkym městě (tj.při cenách tady prodáme barák max.za milion a půl a to v lepšim případě a v Praze bysme měli tak na 1 + 1 😝) ach jo 🙄

mayner
22. led 2010

ahojky,
zdravím vás, my zatím musíme planování miminka na 2 roky odložit z důvodu mé nemoci.
Jinak zítra brzo ráno letíme na víkend do paříže. Tak se musím chystat. Mějte se fajn.

petrajda
23. led 2010

brumdinka - já ti to nezávidím. Samozřejmě,že jinak chytré dítě je fajn,ale jak píšeš asi vyžaduje trochu individuální přístup-což si při tolika dětí ve třídě té učitelce nedivím,že to bude možná zápřach. To by asi fakt chtělo třídu a školu co je zaměřená na nadané děti,ale to dojíždění je prostě pitomost. No - nezávidím ti to. Zas na druhou stranu,malej je asi jinak zdravej,tudíž to je lepší to brát takhle.Já nikoho s takovými dětmi neznám,u nás to jsou samé průměrné intelekty,možná i podprůměrné 😅 .

mayner - tak si užijte paříž a aspoň ten čas na čekání na miminko využijete. Za dva roky se dá stihnou takovejch věcí... 😵

edvi
23. led 2010

Jé Mayner, tak štastnou cestu, to je paráda. 😉

jana1k
23. led 2010

ahoj holky,zdravím zase po delší době.... 😅

Chci Vám jen napsat,že jsem dvojnásobná teta a to najednou 😀 ,dvojčátka se narodili minul.týden 12.císařem,jsou to takové panenky,jmenují se Amálka a Dominika 🙂 . Jednu (tu menší,Amálku) jsem už i v porodnici přebalovala,a docela mi to ještě jde 🙂 ,přebalovat takového bobíška. Včera byla zapíječka. Tož si myslím,že holky nebudou nikdy stonat 😀 ,teda já jsem celkem ok,ale manžílek ještě furt spí 🙂

Nevím vůbec co jste tady řešili,omlouvám se. Ale šem nastávajícím přejí hodně zdravíčka a at Vám vše dobře výjde,už se Vám to krátí 🙂 . Já počítala prášky,a mám je do konce dubna,prvně jsem si říkala,že už pak žádné,ale ted už zase říkám,že ještě aspon 3 měs.balení asi využiju. Prostě se ještě furt jaksi necítím,možná že na jaře budu mluvit jinak,nevím. A ke všemu,fakt chci asi barák dostavět (teda výpomoc 😅 ),a až budeme bydlet,že bychom to mohli zkusit.......No zatím to vše nechávám koňovi,pak se uvidí.......

A co snažilky....??Petrajda,Edvi........??? Taky držím palečky at Vám to výjde,No nic letím mějte se 😉

krtek.93
23. led 2010

Ahojky! Přiznám se, že jsem vás zatim nedočítala, ale jen tak letem světem koukám, že se tu řešej pořád miminka 😉 Tak my jsme teď měli cestou na nákup debatu o jménech - ani nevim, jak jsme se na to dostali - a bude to teda jednou boj. Já bych chtěla Ondru nebo Vítka pro kluka a manžel je zásadně proti oběma 🙄 On by chtěl kluka po sobě, což já zásadně odmítám! Má sice hezký jméno, ale zaprvé dost tuctový a zadruhé se mi prostě nelíbí představa mít doma dvě osoby se stejný jménem. Zato by mu vůbec nevadilo, kdyby se náš syn jednou jmenoval stejně jako můj bejvalej 😕 To me by teda vadilo dost, prej jsem zamindrákovaná - asi v tomhle ohledu jo 😅 Ohledně holek je to skoro totéž - za mě vede Šárka, manžel zásadně ne! Zatim jsme se pracovně shodli na Jakubovi a ani jeden nemáme nic moc proti Miriam, ale tam mi vadí, že by jí všichni stejěn řikali Mirko... No, zatim bezpředmětná debata, ale je vidět, že se jednou doma fakt hned tak neshodneme 😀

jana: Zrovna před chvílí jsem tu opět řešila, že mít dvojčata, tak si jdu hosit mašli 😅 Ale jména jsme jim už vymysleli - pro dvě holky Almera a Primera a pro holku a kluka Focus a Fiesta 😀 😀 😀 Ale vážně - Amálka je moc hezký jméno, takový jemný (mně se líbí z toho Amálie zdrobnělina Málinka 😵 a Dominika taky neni špatný 😉

brumdinka: Nazdárek! Tebe si teda z beremka pamatuju docela dost dobře 😉 Ale úplně jsem zapomněla, že ses nakonec vdávala taky v září 😅 Tak vítej mezi námi 😉 A mimochodem, mít doma takovýho "rozumbradu", to asi taky nebude úplně jednoduchý co? Já bych měla hlavně obavy, že se mi bude ve škole nudit a tudíž bude zařazenej jako problémovej 😖 je fakt, že některej typ učitelek má nejradši takový ty "nevyčnívající" děti a ostatní si prostě zařadí jako "problém" 😒

brumdinka
23. led 2010

krtek - ahoj, no s malym přesně už ted´se pomalu cukaj ho vzít do klasický školy - no jo asi se bojí že bude chytřejší než paní učitelka 😀 - vážně už ted´se bojim přesně toho co píšeš 😒

jinak s těma jménama, já taky nikdy nechtěla aby se jmenoval kluk po tátovi - no a hádej jak se malej jmenuje 😀 původně sem si vydupala aspon příjmení po mne a ted když sme se vzali, tak se jmenuje komplet stejně 😝 😀

petrajda
24. led 2010

ahoj hoky 🙂 ,
tak k těm jménům po tatínkovi, u nás by to byl už třetí v řadě páč manžel se jmenuje po tatínkovi a je ,jako že i já, zásadně proti,aby se dítě jmenovalo po rodičích.

jinak k tomu plánování,včera jsme měli zajímavou debatu,jak pořád stavíme tak přišlo na to aby jsme se rozhodli jak kterej pokoj uzpůsobíme. Co jako bude ložnice a kterej případně dětskej pokoj. No a já to tak rozplánovala,že už mám děti ze školy,po maturitě,případně na intru a nebo koleji 😀 😀 . A to se především zatím snažíme 😉

fire85
24. led 2010

ahoj tak jméno taky určitě nwchci ani po sobě ani po příteli,ale nějaký hezký,možná nějakou klasiku,to se uvidí

petrajda-my taky stavíme a taky sme plánovali pokoje,máme dva dětský a ložnici,s tím že děti určitě na začátku budou v jednom pokoji,až pak třeba půjdou do školy tak budou mít každej svůj pokoj.jsou i docela velký.

co dneska vaříte? já přemýšlím mezi rizotem nebo maso,omáčka,těstoviny???????

petrajda
24. led 2010

fire - mi vlastně "jen" rekonstruujem byt. Bude relativně velký 100m2,v části už bydlíme, a čekají nás dva pokoje. Vychází to tak na ložnici a jeden dětský pokoj. Disoizice vycházejí na 3+1. S tím,že byt je trochu nešikovně řešený,protože jeden pokoj bude průchozí,což není moc šikovný,ale jinak to nešlo řešit. takže sme vymejšleli kterej teda bude ložnice a kterej dětskej. Děti by jsme chtěli dvě,ale ví bůch jak to pak někdy dopadne,zatím jsme na stavu 0. Takže i když bych dětem ráda poskytla ten nejsvětlejší a nejprostorější,zatím to bude,že zrovna ten bude ložnice a do budoucna se uvidí. Třeba se přesídlíme do obejváku,kterej momentálně máme i jako ložnici 😉 .

K obědu se chystám dělat plněné bramborové knedlíky se škvarkama a kedlubnovým zelím,včera do byli ovocné borůvkové knedlíky k večeři. A kdybych chtěla dělat něco fakt rychlého tak to špagety a nebo smažák jistí 🙂 . Né vždy mám čas a náladu se patlat s něčím takovým jako dneska

fire85
24. led 2010

petrajda-plněné bram.knedle se škvarkama sem měla minulý víkend u tchýně a byli výborný,já to se škavrkama ještě nejedla.ale měla taky se salamem,budu je muset taky někdy zkusit.

s dětma jsme taky na nule, chceme si pořídit až tak za dva rokyy, až bude hotovej barák.bydlet budeme u rodičů přítele,a vychází to dispozičně na 4+1 a terasa.jinak ten pokoj taky.chtěla jsem ložnici z jednoho pokoje,ale je prej daleko svetlejší než druhej dětskej,tak asi uděláme děcák v tom světlým a na ložnici přece jen stačí ten tmavší.to nám řekl projektant,když se vezmou v úvahu světový strany.ono je to jedno,stejně můžeme mít ložnici zatím tam kde chcem a uvidíme jak to s tím světlem bude.chci jí tam,ptz odsu se dá vyjít na terasu.

jeden průchozí pokoj bych nebrala tak hrozně,pokud ti to někdo šikovně navrhne,může to být ještě moc heuký.anebo tam udělat nějakou příčku,i když to zase zmenší.

brumdinka
24. led 2010

petrajda - teda máš to hezky naplánovaný 😀
u nás je taky Jiřík třetí, děda je taky Jirka, dřív sem protestovala 😀, ale už sem si tak zvykla, že si nedovedu představit, že by se Jiřík jmenoval jinak 😉

no my včera před tchánem, když večer hlídal malýho - jelikož sme po letech si večer zašli na jedno pivko, trochu nakousli téma druhý dátě - běžěla reklama s miminkama, tak říkám jé jak je to krásný a tchán se na mě tak podíval a děsněse divil, že chci druhý, tak řikám a proč ne aon jen, že sem teda odvážná 😀 (bral to tak, že Jiřík je hodně živý dítě)

petrajda
24. led 2010

právě, mi tam teďka zbourali jednu příčku,aby jsme ten světlejší zvětšili. Bude to nejsvětlejší mítnost v celém bytě a byla by nejmenší. Zatím jsme na tom s rozumem tak,že je lepší když rodiče budou procházet dětskym pokojem,než děti ložnicí 😅 Časem se to dá třeba změnit a bůchví jak to bude. Právě to jak sem vymejšlela,že pak jednou stejně třeba budou na intru nebo někde,tak sem prohlásila zcela sobecky,že vlastně každé z dětí samostatnej pokoj nepotřebujou...Ale nemyslím to samozřejmě zas až tak zcela vážně.
zase já bych se bála,kdyby se z pokoje dalo vycházet na terasu,záleží jestli je ve vejšce nebo přízemní,tak bych tam děti asi nechtěla,ale záleží i pak na věku. a vždycky to jde změnit..

Já se škvarkama taky ještě nedělal,vždy s uzenym nebo salámem,ale manža si to pochvaluje....prej mu to chutná. Onehdy sem škvařila sádlo a něco jich doma máme..

fire85
24. led 2010

no je pravda s to u terasou ,že je to ve vejšce,takže já si tam asi zcela sobecky nechám ložnici 🙂 uvidíme,ted spíme v přítel. pokoji,kterej je pod tím naším budoucím co má bejt dost tmavej a není teda tenhle vůbec,takže myslím že ten vrchní už nebude vůbec tmavej,když to bude postavený ještě navrch.akorát že naproti je hřbitov.

taky bych radši procházela já děcákem než děti ložnicí,ale taky beru v potaz abych to měla k dětem z ložnice blízko atd,

petrajda
24. led 2010

fire - to je pravda a jak říkám vždy to jde jednou změnit.
taky bych raději měla ložnici s terasou...malé děti bych tam nenechávala

salomme
24. led 2010

Ahoj holky, já se vrátila z víkendu ve Vídni - udělali jsme si s mužem malý výlet, prošli památky, ale v těch mrazech to byla docela síla. Každopádně jsme se shodli na tom, že Vídeň musíme podniknout ještě jednou - na jaře nebo v létě a i s nějakýma známýma, je tam spousta příjemných míst k posezení 😅

Koukala jsem, že jste řešili kočárky - já do toho zatím vůbec nevidím, ale taky se mi líbí takové ty hráškově zelené a nebo i černobílé - bílé obrysy kytiček na černém podkladu apod. A jména ještě neřešíme, je jasné, že se stejně neshodneme. trochu je mi líto, že jsem dala svému psovi jméno Laura (moc se mi líbilo) - teď už se tak asi nebude moct jmenovat naše dítě, rodiče by to nerozdýchali 😀
A jména po rodičích - sice je to hezká tradice, ale my si ji doma užili všichni dost - já i brácha máme jména po rodičích a všechny dopisy a balíky nám otvírali rodiče, protože se nevědělo, komu co patří. A nebylo to vždy pro mě příjemné (např. milostné dopisy 😅 )

klara.k
25. led 2010

ahoj zdravím při pondělku.

My jsem měli víkend hlídání a stavění a celkem jsme to zvládli. V sobotu jsme byli vybírat koupelnu, máme dvě jednu malou a jednu velkou a jedna bude červeno bílá a ta druhá nevím. Napřed jsem chtěla červeno bílou aby byla ta malá a tď si myslím, že to bude ta velká. No velká potíž 😀 V pátek jsme vybírali dveře, to je taky těžký se rozhodnou, jaký dveře a od koho, ale je to daleko příjemnější než před rokem kdy jsem lítala po úřadech a řešila blbosti na stavební řízení. Teď už je to zlatý.

A malýho synovca - bylo to s ním taky fajn, jen v noci nemohl spát, někdy to tak má, tak celou noc se převaloval a doprovázel to velice hlasitým vzdycháním po kterým jsme vždycky nadskočili v posteli co se děje. Tak bych chtěla den na rehabilitaci, navíc mám něco s rukou a nevím co, nějak s ní nemůžu pořádně chábat, už druhý den. 🙂 Hypochondr hadra 😉

Salomme víděň je moc pěkná, taky se tam chystáme. Kde jste spali? Kolik to stálo, jestli se můžu ptát.

janicka006
25. led 2010

Dobré ranko ,

tak jsem dneska dostala studenou spršku..protože když jsem vlezla do kanclu,tak tady máme 14 stupňů....no nevím jak tady dlouho vydržím..pokud se to nezvedne do oběda,tak na to kašlu a půjdu asi domů....
Ale kvůli práci,kde se ke mě majitel chová stylem jakým se chová opravdu nebudu riskovat v 7 měsíci nachlazení...
Ke jménům jsme se zatím pořádně nedohrabali....klučičí je teda jasné..to bude Štěpán...ale už nám 4 doktoři dle UTZ řekli,že to bude asi holka...takže začal ten pravý "boj".....původně teda Pepča navrhnul,že pokud by to měla být holka,tak si jméno vyberu já a pokud by to měl být kluk,tak si ho vybere on(právě kvůli tomu,aby to nebyl něčí ex).Kdyby někdo moc moc nesouhlasil a nebyli bychom schopní ani jeden ustoupit,dáme každý jedno vybrané jméno do pytlíčku a prostě ho vylosujeme....a zatím tomu směřujeme....Pepča totiž vybral jméno Natálie..což se mi fakt nelíbí,já chci zase Michaelu,ale to kvůli mé kamarádce,kterou Pepča nemá rád,zase nemůže rozdýchat on.No a pak je tady ještě varianta Aneta.....ta se nám líbí možná i oběma,ale pro mě má nějak málo zdrobnělin...
Jména po nás jsme zavrhli hned..nechci se tím někoho dotknout..ale přijde mi to takové bez fantazie...že si rodiče ani nedají starost s tím popřemýšlet....i když vím,že k tomu mohou být i jiné důvody...u nás by to byl Pepíček už 4.,takže to nepřipadá v úvahu.

petrajda
25. led 2010

už sem taky v práci 😖 ,takže nic moc. Co se teplot týče mám tu každé ráno 10 stupňů a když to dokáže přes den vylézt na 15 tak si libuju,jaká je tu sauna..holt staré baráky. Ale můžu říct že letos už je to fajn, ty roky co byly tak sme tu zimu trávili při deseti stupních stále. Fakt síla,ale jde to...co na to zdraví se asi ukáže časem...Jinak letos a nechci to zakřiknout,jsem ještě nijak podstatně nemarodila..
Ale pokud jsi těhotná,tak to už je pro tebe skoro rizikové pracoviště..

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru