Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

krtek.93
30. říj 2009

Uf, teď jsme si zkoukla video od kámošky - s jejím novorozeným synem. To je teda masáž 😅 Už začínám chápat, proč mě nějak vůbec neberou ty pracovní příležitosti a kariéra - jsem normálně naladěná na úplně jiný vlně 😀 Je to mazec, ona tam vychází z porodnice a jede domů, klučinu v autosedačce, pak si ho nese do bytu... A stejně mi pořád nedochází, že je to její 😀 Vůbec na to nevypadá...

janicka006
30. říj 2009

Krti že by????Tak už si ty prášky neber 😀 😀 ..

krtek.93
30. říj 2009

jani: No ono to ještě nějakej ten rok snad počká - když si představim, do čeho bysme toho chudáka dítě přivedli (to naše doupě tady, třetí patro bez výtahu, ani nevim, kam bysme dali postýlku 😒 )... Ale jako kdyby nám to trošku "ujelo", nedá se říct, že bych byla naštvaná 😀 Holt by se to muselo nějak tady přizpůsobit. Ale radši bych nejdřív našla nějaký místo, s kterým bysme měli třeba aspoň šanci na hypotéku. No, každopádně doufám, že to tu nečtě žádná personlistka, s kterou bych měla mít co do činění 😅

katcha.
30. říj 2009

ještě jsem vás nedočetla, ale Želvi, jestli máš ještě tu depku a manžel je na hokeji, tak přepni na Novu, bude tam Brad Pitt 😵

acimedaca
30. říj 2009

zelvi: tedka si to v klidu užiješ 🙂 budeš doma, s manželem, s prckem....🙂

janicka: no a to tedy tvoje místo zruší? když jsi těhotná, tak tě nemůžou vyhodit, leda by udělali reorganizaci a to už by pak to tvoje místo nesmělo existovat

krtek: určitě jsi zaujala, neboj 🙂 to je blbý, když se ptají na to, jestli jsi vdaná nebo tak, odpovídat nemusíš, ale pak je to jasný...lhát nesmíš, to by se pak mohlo provalit , je to taková bezvýchodná situace, že jo ☹

acimedaca
30. říj 2009

katcha: taky na něj koukám...a to je manžel doma 🙂

sidi.m
30. říj 2009

janicka:Ahojkyto jo nějak se míjíme,já měla dnes denní a nebyl skoro čas se najíst natož mrknout nakoníka.Je toho poslední dobou v práci strašně moc. Nevolali,tak to je xuper,jsem ráda

zelvi:to chápu,ted odcházela mije kamarádka v 7 měsíci na mateřskou,známe se už 10 let vlastně od střední zdrávky a taky nám to bylo líto a jí je doma takysmutno,ale až přijde mimi tak budeš mít zas jiný myšlenky.

mayner:Člověk nesmí hned házet flinku do žita,já vím,že je to těžký,ale mysíš se s tím vyrovnat hlavně sama.

jizi:To video je bomba fakt úžasný

aci:To rozhodování je těžký vid,mě se do doto mimi chce takyčím dál méně,ale já mám ještě čas,muž zatím nechce,ale jednou to stejně přijde 😉

janicka006
31. říj 2009

Aci oni prostě nahradí kus kusem..já odejdu a teď si nejsem jistá,jak dlouho by měli místo držet,ale do té doby se asi určitě nevrátím,i když tím,že plánujeme stavět a tak,bych se chtěla vrátit o dost dřív a byla bych ochotná si domluvit práci doma,chodit i s prckem třeba o víkendy,abychom tam nikoho nerušili....
Ale oni to prostě nedělají...neberou zástup po dobu MD,ale prostě dalšího "klasického" zaměstnance.Takže logicky pro mne už tam volno nebude.....i když vím,že svou práci bych zvládala v pohodě i z domova.

petrajda
31. říj 2009

krtek - a kdy budeš něco bližšího vědět? myslím s tou prací zda tě vybrali ne s miminem 😉 . I když to mimi taky stojí za zvážení 🙂 .a jistota zda tě vezmou nebo otěhotníš je to tak 1:1,teď sem tomu teda dala,ale nemyslím to špatně.Moc ti tu práci přeju,já bych taky šílela nevědět!!jen by mě teda štvaly ty otázky zda jsi vdaná a tak,aler co se nadělá.

zelvi - téda tak daleko dojíždět.Tak to už taky chápu proč jdeš tak brzo..bude to dobré

mayner - teprve teď sem zjistila co ti našli za diagnozu. Já myslím ,že to bude dobré. Člověk se pak prostě musí jenom naučit se vypořádat.A dodržovat nějaké pravidla,což vždycky neni příjemné,ale jak už tady holky několikrát psaly,život budeš mít normální..

petrajda
31. říj 2009

janicka - uvidíš..ještě se pak rádi vrátěj k tobě...
je to blbí...co vím málokde čekají a držej místo.Jako osvč to chápu,ale je to nespravedlivý. Většinou to musí bejt opravdu velká firma a nebo státní rezort.
😒

estrellita
31. říj 2009

jeee,holky ahoj, ja jsem nevedela, ze jste se presunuly sem 🙂
tak to se rada pridam, jestli muzu 🙂

petrajda
31. říj 2009

Jééé ahoj estrel. co je nového? tady se pomalu a jistě chystáme na mateřství 😀 😀 😀 .tedy některé už jsou 😉

estrellita
31. říj 2009

petrajdo: no chystame.........spis tomu nechavame hodne volny pruchod 😀
na beremko jsem uz pak nechodila,nejak jsem se tam necitila,kdyz uz to bylo po svatbe a myslela jsem si, ze nase diskuze uz nejede, tak jsem byla prijemne prekvapena 🙂

janicko: fiiiha, uz 18 tt, zelvi uz je za pulkou 😵 jen tak dal holky 🙂

a kdo jsou vsechno tehotne? a kdo uz se snazi? prosim o nejaky souhrn 😀

estrellita
31. říj 2009

jinak co jsem tak cetla na brms o prvnich manzelskych hadkach, tak my jsme ji meli asi hned za 14 dni, teda poradnou, od te doby nic 😉

petrajda
31. říj 2009

no mi máme malinkou krizi zrovna teď,ale jen malou. U nás to většinou moc dlouho nevydrží,nemůžeme bez sebe ani jeden bejt 😉 , Počítám,že přes víkend to bude v poho..nejpozdějc do večera.
A proč jste se hádali?Teda nechci bejt zas moc drzá a na natělo... mi to máme spíš kvuli mě. Já se dozvěděla jak sou okolo nás nové těhulinky a já mám z toho depku.Zase tak dlouho se nesnažíme...jednou to prostě přijde

estrellita
31. říj 2009

petrajda: kvuli nejak blbosti, oba jsme prisli z prace hodne unaveni, a ja jsem mu neco rekla, ze se mi neco nelibilo, ale kdybys me zabila, tak si nevzpomenu 🙂 nebylo to vubec nic zasadniho, jen nejaka blbost typu - davej si ty ponozky do kose (ale to to nebylo). no a rano jsme se probudili a oba jsme si rekli, ze jsme uplne blbi, ze jsme si zbytecne pokazili vecer. takze to byla jednovecerni hadka 😉

a jak dlouho se snazite? to urcite prejde, zrovna vcera jsme se s holkama na diksuzi bavili o tom, ze kdyz uz clovek chce, aby to dite prislo, tak ho zamrzi, kdyz mu spousta lidi v okoi oznamuje, ze dite cekaji. a neni to tim, ze by jim to nepral. tak neboj, brzy se zadari.

estrellita
31. říj 2009

jizi: trailer je super 😀 😀

ja mam fotky na webu, tak kdyz byste chteli, reknete a ja je poslu do IP 🙂

petrajda
31. říj 2009

estrel - já vim,je to konina.snažíme se pár měsíců,takže nic tragického 😉 . Jenže já sem do všeho strašně hrrr.

Když se ti bude chtít ráda fotečky zkouknu..

acimedaca
31. říj 2009

estrel: já se taky hlásím o fotečky 🙂

janicka: no podle mě mají ze zákona povinnost ti držet místo 3 roky....a to nezáleží na tom, jeslti je to státní sektor, nebo soukromník....museli by tvoje místo úplně zrušit, jako tu pozici ve firmě, aby tě mohli vyhodit...aspon tak to je myslím podle zákona

http://www.vitejdoma.cz/rodina/materska-dovolen...
třeba tady to tkay píšou, tak si myslím, že by ses tam určitě mohla vrátit....ale zase vy tam nemáte moc dobré pracovní prostředí, že , tak bůh ví, jak si to pan šéf zařídí,aby tě nemusel vzít zpět.....

estrel: já ani nevím, jestli jsme měli nějakou manželskou hádku....já měla posvatení krizi,ale to jsme se nepohádali, prostě jsem jen byla strašně smutná...

kozinka
31. říj 2009

aha a proč já si teda myslela že to je na tu sítnici????????? Spešl foťák a černobílá fotka??? nechápu 😅

acimedaca
31. říj 2009

kozina: no oni poříd v televizi melo, že to brzyasi bude, tak možná proto....ale třeba to tak je a ty máš pravdu...🙂 protože já jen vyčetla, že tam jsou biometrické údaje, ale nikde přesně nepíšou, co to vlastně je

salomme
31. říj 2009

Ahoja holky, že se tak vměšuji do diskuze - nedávno sjem se na to koukala, místo musí zaměstnavatel držet tuším ty 3 roky, přesnou pracovní pozici ale jen rok. Takže když se přesně do roka žena vrátí, musí jí ze zákona zaměstnavatel uvolnit její původní místo, když se vrátí do 3 let, musí ji dát práci, ale nemusí to být to původní místo (např. ji může dát na jiné pracoviště, nebo do jiné pobočky atd). Já taky pracuji u soukromníka, šla jsem jako zástup za mateřskou, ale smlouvu jsem měla normálně už od začátku na dobu neurčitou, ta holčina, místo které jsem nastoupila je už z mateřské zpět, jelikož to byly 2 roky, nemůže už požadovat přesně to svoje místo, takže má stejnou práci, ale momentálně pendluje mezi 2 pobočkama v jednom městě, ale od nového roku by měla zase být na tom svém původním místě, protože odešel kolega a uvolnil jí tím flek.

Co se týče pasu - já už ho mám doma. Vyfotili si mě přímo na úřadě, v pase je ČB fotka, na čipu uložené údaje (o proporcích hlavy, jsou to asi vzdálenosti např. očí, lícních kostí apod, ale to je už ale moje domněnka) a pak je v pase podpis, který se snímal speciální destičkou, takže je digitalizovaný. A pak otisk pravého i levého ukazováku. Sítnice by byla taky dobrým identifikačním prvkem, ale asi je to nákladnější na provedení.

salomme
31. říj 2009

Jinak všem snažichtivým přeji hodně štěstí a těhotným samé zdraví, hledajícím práci hodně úspěchu a těm co jsou jako já, že si zatím užívají jen manželského života o samotě, bez dětí, ať jsou spokojení 🙂

acimedaca
31. říj 2009

salome: to se klidně vměšuj 🙂 když dáme hlavy dohromady, tak budeme vědět, jak to doopravdy je - i s držením místa po mateřské i s biometrickými údaji 🙂

estrellita
31. říj 2009

sal, jsme ve volne diskuzi, takze se muzeme bavit uplne o vsem a jak tak obcas vidim, tak ty, co jeste deti nemaji, i tak mnohdy o vecech (at uz zakonech, nebo jinych parametrech veci) vedi vic 🙂

acimedaca
31. říj 2009

estrel: fotky jsou nádherné 🙂

sidi.m
31. říj 2009

estrel:Taky jsem zvědavá na fotečky 😉

Co se týká pasu,nechávala jsem si nový dělat vloni v létě,netušila jsem,že se budu vdávat,takjsem vyhodila 700 Kč

filu
31. říj 2009

Ahoj holky, jen se tu mihnu, dneska jsme si totiž domů přivezli koťátko, takže jsme z něho úplně pryč a musíme dělat chůvičky. 🙂 Tak jen popřeju hezký víkend, mějte se!

acimedaca
31. říj 2009

filu: jééééé, to se máte 🙂

edvi
31. říj 2009

ahoj holky, jdu jen na skok.

sestříhala jsem trochu fotky a udělala takovou malinké videofoto kdybyste se chtěli kouknout.

https://www.youtube.com/watch?v=Lvx13fls00w

Jinak jsem dneska zkusila těhotenský test a je totálně negativní, ale uklidnuju se zatím tím, že ještě může být brzy. Jinak si to neumím vůbec představit , že by to nemuselo vyjít. Ach jo, to bych asi už nezvládla, tak zkusím zas v pondělí. 😖

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru