Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

acimedaca
31. říj 2009

edvi: nestresuj se dopředu, držím palce dál 🙂

estrellita
31. říj 2009

holky, dekuju 🙂

estrellita
31. říj 2009

edvi: a kolikaty DC jsi? a jak dlouho se snazite? jestlis e tedy muzu zeptat?

janicka006
31. říj 2009

Evi vydrž s tím testováním....je ještě hodně brzo...a jak na to koukám,tak jsi akorát zklamaná....
Kdy by měla přijít mrcha???
Já jsem to jednu udělala tak jako ty a to zklamání bylo takové,že jsem pak testovala až cca týden po nedostavení mrchy....
I když asi to potvrdí Zelvi,tak pokud těhotná žena je..tak vlastně hned po vytažení proužku ze skleničky vyjede ta druhá....u mě to tak bylo vždycky..má se sice čekat cca 3 minuty,tak než jsem proužek položila,tak už tam vyjela i ta druhá.
Joo a kup si pouze růžové mamatesty!!!!!Jsou tam dva,stojí to celkem asi 40 korun a na ně jediné jsem neslyšela,že by něco ukazovaly nějak divně,falešně.
Budeme moc moc držet palce,aby to klaplo!!! 🙂 🙂 🙂

Estrel nazdááárek!!!Zrovnajsem si říkala,že jsem Tě tady ještě neviděla.Jdu juknou na ty fotečky,ať se můžu pokochat...jak jsi mi posílala fotečky ještě před svatbou,tak jsem si jistá už teď,že jsi musela být nádherná nevěsta,protože v šatech jsi vypadala úžasně!! 😉

janicka006
31. říj 2009

Chichi..tak teď jsem to dobře pomotala..myslela jsem,že to video je od Estrel..ale už hned na začátku říkám,že to je přeci Edvi....no jsem nějak mešuge 😅 😅

janicka006
31. říj 2009

Edvi úúúžo...bulím tady jako blbec...ještě,že není Pepča doma...smál by se mi!!!!Opravdu mne to dostalo....

estrellita
31. říj 2009

jani: ja ti psolu nase fotky do IP 🙂 a jak se citis? 🙂 vsechno v pohode?

janicka006
31. říj 2009

Estrel z té hádky si nic nedělej..hlavně,že byla o prkotinách....my jí máme za sebou už taky..i když ta naše byla docela hustá a zásadní....Pepča mi totiž nikdy neřekl,že by to tady chtěl zabalit a přestěhovat se na hory..a nejdnou to na mě vybalil,když jsem přinesla informace o stavebních pozemcích tady cca 3 km od nás....Myslím,že pokud by se chtěl stěhovat odsud pryč,tak mi to měl říct před svatbou a ne až po ní....já bych totiž odsud neodešla...i když na to tady občas nadávám,tak jsem tady ráda,mám tady svou rodinu,jako jedináček se jednou budu muset postarat o své rodiče a navíc jsem už od přírody takový vlastenec a patriot....Máme v Lounech nádherný kostel,který je vidět už z dálky...a už když jsme jezdívali ze ŠVP a ten kostel byl vidět,tak jsem věděla..cítila,že jsem doma.....nemohla bych prostě odejít..jsem v tomhle asi staromodní,ale nic s tím neudělám.Takže jsme si řekli docela i ošklivý věci.....Pepča se pak celý týden omlouval....

estrellita
31. říj 2009

jani, tak hlavne, ze jste to vyresili!!!
to jo, to je dost zasadni vec,ale chlapi obcas tohle nedomyslej, vetsinou do mista, kde bydli, nedavaji tak citove vztahy, jako my. ja bych odsud taky nechtela, rodinu mame oba 10 minut od nas, brachu 20 minut... proste se tu citim doma a vim, ze rodina, ktera je pro me hodne dulezita, je nablizku.

krtek.93
31. říj 2009

Ahoj!

estrel: no zrovna jsem si řikala, co s tou ženskou je? 😀 prosím prosím taky fotečky 😉

aci: Vidíš, to mě nenapadlo - zalhat 😅 Hele sice by se to provalilo, ale zase - oni nemaj právo se na to ptát, tak nemaj ani právi někomu vyčíst, že jim zalhal 😉 Ale nejsem ten typ, já lhát neumim 😒

S tim drženim místa po mateřský - já slyšela o takovým "fíglu" od zaměstnavatelů - že prostě po odejití ženský na mateřskou to její místo oficiálně zrušej a vytvořej jiný, resp. stejný, ale s jiným názvem - a je to 😒 To si obsaděj a když se ženská vrací zpátky, tak to její místo už vlastně neexistuje. Ale jak se to řeší dál, to nevim. podle mě by jí teda měl zaměstnavatel nabídnout jiný, a když ne, tak dát odstupný. Mimochodem, mě jak nabízeli tu jinou práci u nás - prej ten finanční rozdíl neni tak velkej, tak 3 - 4000. Fakt bomba. Pro ně asi ne, když je to tak desetina jejich platu, ale u mě je to třeba už třetina/čtvrtina, tak to je k...a rozdíl 😠 Navíc ta práce je šílená - stát osm hodin denně někde v objektu a hlídat - fyzicky náročný, psychicky na palici (taková fyzicky náročná nečinnost bych řekla - fakt děs) a navíc - kvůli tomu jsem fakt jazyky a dějiny umění a bůhvíco ještě nestudovala 😖

estrellita
31. říj 2009

ahoooj krtku 🙂 ja o vas nevedela, tak jsem dneska mela radost, ze jsem vas znovu nasla 😵

zamestnavatel je dost vycurany 🙄 ale snad sebrzy zadari!! a jak to ted mas? jsi doma? nebo mas jeste vypovedni lhutu?
¨fotky posilam 🙂

krtek.93
31. říj 2009

edvi: To video je fakt moc hezký! To byl super nápad s tou sjezdovkou 😵 K testíkům - co napsat? Třeba je ještě moc brzo 😉

krtek.93
31. říj 2009

estrel: Tý brďo! Ty fotky jsou fakt krásný! Já tě vlastně vidim poprvé - a představovala jsem si tě úplně jinak 😅 Ten závoj, to je romantika 😵 A super jsou ty, jak se tam chlapi chystaj na házení podvazkem - to je jak z nějakýho filmu 😀

S prací je to tak, že jsem ve čtvrtek podepsala výpověď a od pondělka mi běží vypovědní lhůta, takže do konce roku ještě mám kde bejt.

estrellita
31. říj 2009

edvi: video je moc hezky 🙂

krktu, dekuju moc 🙂 to me zajima, jak sis me predstavovala? 🙂 hazeni podvazkem byla strasna sranda, vzali to fakt sportovne a bojovali 😀 cely ten den byl takovy odlehceny, moc jsme si to uzili 🙂

tak aspon, ze tak, ze mas cas hledat!!snad se ti neco (co nejdriv) naskytne!!!

krtek.93
31. říj 2009

estrel: No asi nijak konkrétně, ale ne takhle 😀 Popravdě - představovala jsem si tě míň hezkou (snad se neurazíš 😉 ) Jako tmavovlasou jo, ale spíš "šedou myšku" - a to na těch fotkách teda rozhodně nejsi 😉

estrellita
31. říj 2009

nn, neurazim se, neboj 😀 😀

sidi.m
31. říj 2009

estre:Tak jsem to taky skoukla a krásný.Jste strašně sympatický už z fotek.Já jsem si tady každou z vás představovala úplně jinak.Jinak máte krásný fotky 😉

estrellita
31. říj 2009

sidi: dekujeme, manzelovi to vyridim 🙂)
je fakt, ze nme se nekolikrat stalo, ze jsem si tady povidala s nejakou holcinou a az pak jsem videla fotku a vzdycky jsem si ji predstavovala jinak.
jen s jancou jsem se trefila, ale nejsem si jista, jestli jsem ji pred tim nevidela tady na konovi na fotce, takze svemu usudku az tak moc neverim 🙂

a co vy a manzelstvi? vsechno v pohode?

jakjste si holky zvykly na nove prijmeni? mne to obcas dela stale problem 😅

acimedaca
31. říj 2009

estrel: jsi fakt kočka 🙂 já jsme si tě představovala jako blondýnku 🙂

edvi
1. lis 2009

Ahoj holky. o jakých fotkách je řeč? asi se musím kouknout na brms co? Půjdu to najít.

Jinak nevím kdy to mám dostat, je to po tom umělku složité, já to vlastně ani nedostanu dokud budu do sebe rvát ty hormony. Jsem 14 dní po odběru vajíček, takže vlastně po oplodnění. už by něco mohlo jít vidět, ale ještě tomu dám pár dní, jinak je to ztraceno. Tak nevím jestli mám doufat, že je brzy, nebo začít propadat zoufalství, že to nevyšlo ani takhle.No uvidíme. Pak dám vědět.

U nás konečně začlo trochu svítit sluníčko tak jdem na procházku.

zelvinka
1. lis 2009

edvi - věřím že nevědomost ubíjí,..ale musíš věřit,..určitě všechno klapne 😉
Jina tady v Brně dneska malinko sněží.

estrellita
1. lis 2009

edvi: nn, ja nemam fotky na brms, ale posli ti je IP 🙂

edvi: ver, ze to vyjde!

v Praze hlasim hnesnu 😠

aci: moc dekuju 🙂

estrellita
1. lis 2009

jak budete slavit Vanoce, kdyz jste manzele? sami?
my jsem vzdy ten vanocni den slavili s obema rodinama, na pozdni obed k jednem rodicum, na pozdni veceri k druhym rodicum. a asi to udelame zase stejne, uvidime. tak co vy?

krtek.93
1. lis 2009

edvi: Nepropadej zoufalství - v žádným případě 😉

estrel: My slavíme Vánoce sami od chvíle, co jsme se sestěhovali - takže vlastně u nás žádná změna 😅 Budou to naše... 4. společný Vánoce? Je to možný??? Ale vlastně jedna změna bude - letos žádný nervy, jestli půjdu 25. do práce - dovolenou mám podepsanou a budu si na ní trvat. Kdyb mi jí chtěli na poslední chvíli zrušit, tak se prostě hodim marod. Nebo je taky možnost, že už bych mohla dělat jinde... ale rozhodně bez svátků. Že bych si letos konečně po tolika letech užila svátky se všim všudy - pohodička, váleníčko, pohádky? 😀 Posledních pár let jsem vždycky měla nějakou práci, co mě nutila aspoň některej z těch tří dnů volna strávit v práci. Třeba když jsem brigádničila v balení dárků, tak jsem tam byla vždycky na Štědrej den dopoledne.

estrellita
1. lis 2009

krktu: tak aspon nejake vyhody to ma, co? urcite si ty svatky poradne uzijes 🙂 ja se tesim na to, az bude poradn azima, venku snih a my budeme sedet uvnitr, udelame si svarak, kouknem na pohadky a bude nam dobre 😵 a kdyz se nam bude chtit, tak se pujdeme projit do lesa 🙂 ted mi doslo, ze v lese 4.1. me pozadal o ruku, to to uteklo 🙂

krtek.93
1. lis 2009

estrel: Taky se začínám docela těšit. Hlavně na to, že toho 25. nebudu muset ráno v šest vstát a nechat muže doma samotnýho se psem 😒 Tak to bylo loni. A ten den docela rychle utek, mám opravdu fajn kolegyně, ale to ráno bylo vyloženě smutný - nikde nikdo, od metra jsem šla pěšky, neboť trmavaj mi ujela před nosem a další jela za 20 minut... No připadala jsem si jak blbec 😅 Jenom by to celý bylo letos o hodně lepší, kdybych pak v lednu měla kam nastoupit 😉 Ne že by mi vadilo bejt třeba měsíc doma, i finančně bysme to přežili (to snad i dýl), ale ty nervy 😖

krtek.93
1. lis 2009

Chi chi, se svařákem a jinýma lahůdkama je to u nás tak, že já si dám svařák/víno/punč..., mužíček vodu 😀 On je děsnej, já jsem na tohle takovej požitkář - doma čajíčky, v restauraci i kafíčka, svařáčky... Manžel vodu, případně colu nebo džus 😅 ( si občas vzpomenu na Postřižiny, jak ona ráno pěkně ten steak s pivem a on chleba a bílou kávu - tak ne že by byl manžel takovej asketa, dobrý jídlo on rád, ale je taková trošku konzerva 😉 ) Na Vánoce si vždycky ťuknem já vínem, on colou. Loni jsem tam měla Cinzano a jak jsem večer měla trošku depku, že jdu ráno do práce, tak jsem ho nakonec nějak sama dopila... Tak mi dopoledne v práci bylo navíc tak nějak divně 😀 😀

edvi
1. lis 2009

Estrel: tak to je nádhera ty fotky, fakt úžasné. moc vám to sluší a ta kytka a vůbec celá ta svatba. fakt krása.

jizi
autor
1. lis 2009

Estrel, já chci tak fotky 🙂 jinak - ahoooj - dobří holubi se vracejí 😀

Edvi: Není na testování brzy? Já tomu teda rozumím jako koza petrželi...

Musím se podívat, co jste řešily...

estrellita
1. lis 2009

krktu: 😀 😀 tak to mazel si zas rad da i dobre piti, ale je fakt, ze v restautraci je to skoro vzdy dvojty hruskovy dzus 😀

edvi: dekuji 🙂 super bylo, ze jsem mohla do vsech kytek mluvit, oni sami chteli, abych den predem prisla a mluvila jim do vyroby. i kdyz kdybych mela mit tu svoji kytku znovu, tak ji udelam nizsi,ale jsem asi moc stoural 😅 ale byla jsem rada, ze mi zajistily ty kytky, ktere jsem chtela, tim, ze to byla tahle barva, tak mi nemohli zajistit, ze to opravdu z Holanska privezou.

a vlastne ani nevim, jak vsichni prijali to, ze byla svatba na sjezdovce? sli vsichni pesky? 🙂 to pocasi nam ale nakonec skvele vyslo, vid?

jizi, ahoooooj 🙂 fotky posilam 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru