Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

zelvinka
14. led 2010

Ahoj holky co říkáte kdybych udělala nějakou tabulku nás tehulek a snažilek atd.,...no prostě nás co jsme tady, jestli s tím souhlasíte

petrajda
14. led 2010

petra- 😀 hezké a vtipné. Jsi dobrá,že se apoň snažíš něco vytvářet. Já teď teda měla takovej malej šrumec,ale už to asi přešlo 😒 . Za chvíli mi přijede dodavatel,tak snad bude zase něco chvíli dít,ale jinak je mrtvo.

zelvi - já sem pro 😉 ,co dáš do tabulky snažilkám?? 🙂

petrakellerova
14. led 2010

zelvi no na to jsem se včera ptala jestli tu něco takového máme a žádná odpověd, já jsem jedině pro 🙂

petrajda
14. led 2010

petra - počkej jak nám jednou přibudou jiná písmenka než snž 🙂 už se těším 🙂

petrakellerova
14. led 2010

no už aby to bylo, jsem do toho celá nabitá pozitivní energií 🙂
to jo a pak budeme řešit jiné věci a jiné starosti 😉

sidi.m
14. led 2010

janicka:Ahojky,my zatím nic neplánujem.Akorát máme ještě svatební dar,tak to bude v červnu víkend na Orlíku a loni jsme byli na Máchači,tak asi jen víkend.Moře nijak do předu neplánujem,vždycky mrknu na lasty a když se nám něco líbí,tak se sbalíme a razíme.Letos asi zas Egypt,já to tam prostě miluju a možná Turecko,uvíme podle dovči

zelvinka
14. led 2010

holky koukněte ke mě, založila jsem ještě jedno album. Návrhy na doplnění nebo udělat něco jinak přivítám a co budeme psát snažilkám,...to záleží jen a jen na vás a vašich nápadech. Samozřejmě můžeme doplnit i jiné informace, tak šup sem s návrhama. Snažilky můžou mít třeba v termínu porodu snažilky nebo otazník nebo tam můžeme dát další sloupec.

petrakellerova
14. led 2010

tak určitě bych tam doplnila sloupec tt
a co k nám snažilkám teda netuším. 🙂

zelvinka
14. led 2010

Petra - tt doplněno 😉

acimedaca
14. led 2010

zelvi: pěkná tabulka 🙂

zelvinka
14. led 2010

díky, tak kdo che zapsat tak mi pisněte do IP a já vás doplním
😉

petrajda
14. led 2010

petra - Už se těším na ty nové starosti... zase mě v práci navštívila sousedka s miminem.Už takové větší,ale chovala sem ho a jak vyplašeně koukal kde to je...a kdo na něj tak protivně šišlá 😀

zelvi - tabulka pěkná,ale k snažilkám mi taky nic nenapadá. Snad jen od kdy a kdy bude pak zaděláno 😀 😀

petrajda
14. led 2010

aci - kdy ty budeš mezi snažilkama?? 😉

petrakellerova
14. led 2010

Já když nemam miminko tak si ho dělám doma z pejska 🙂 Každej večer se chodí pomazlit, tak se chováme. Akorát těch 9 kilo je fakt síla 😀

petrajda
14. led 2010

no to už ale není pejsek,to je vlkodlak 🙂 . Co máte za pejska??

petrakellerova
14. led 2010

to je pejsek 🙂 to je jezevčice celá černá dámička, chodí s nosánkem nahoru 🙂

filu
14. led 2010

Ahoj dámy 🙂

Díky zevlince za super tabulku. 😉

Jak jste tu probíraly dovolenou, tak my žádnou pořádnou letos nejspíš už nestihneme. TP, jestli všechno půjde, jak má, mám na půlku srpna, tak nevím, jestli bych třeba aspoň začátkem léta nebyla schopná ještě nějakého výjezdu (teda určitě ne do cizích krajů, jen někam poblíž, aby to nebyla moc dlouhá cesta), ale mělo by to určitě něco do sebe - poslední (alespoň na takových dalších patnáct let třeba 🙂) dovolená ve dvou. 😉

Holčičky s bříšky 🙂, nemáte nějaký tip, kde koupit nějaké lidské těhu kalhoty za lidskou cenu? 🙂 Zdá se mi to všude buď předražené nebo takový kus hadru nebo nejlépe obojí současně. :-/ Já totiž jak jsem neměla celou dobu problém s nevolnostmi, tak už začínám mít pěknej pupek a už oblíknu jen dvoje normální svoje kalhoty, z toho ty jedny už jen při dobré vůli. 🙂

petrakellerova
14. led 2010

v 11 týdnu už jsou takové problémy?to je teda pěkná rychlost 🙂

filu
14. led 2010

Ježyš, koukám, že jsem ze zelvinky udělala zevlinku, pardon. 😅

Petra: Ono to není nějak extra vidět, ale když jsem měla kalhoty velikostí akorát, tak stačí pár cenťáčků... a hlavně ono to nebude zatím ani tak zvětšením dělohy, jako spíš takovým celkovým nafouknutím, protože největší pupendo mám večer a to se i cítím tak těžko od žaludku a pak se to přes noc zase smrskne. 😉

petrakellerova
14. led 2010

aha tak to jo. Já už myslela že máš bříško 🙂
Mě taky kalhoty moc nejsou, ale to je spíš těma Vánocema 😀 Akorát mě se to přes noc nesmrskne 😀 😀

petrajda
14. led 2010

petra 😀 😀 ,mě bohužel taky ne....
jezevčice o devíti kilech,ale asi je to normální...já tomu moc nerozumím...

filu - když bude vše v poho tak na nějakej výjezd bys určitě stačila. Jen tak ve dvou v pohodičce.. musí to pak bejt už otrava doma,ale každá to má jiné..myslím průběh těhu 🙂 Já bych klíďo něco plánovala...

petrajda
14. led 2010

filu - jinak ěšvagrová nakupovala v litexu a byla spokojená...ale nevím jak tam jsou ceny,myslím,že byl nějakej výprodej

petrakellerova
14. led 2010

přesně tak, plánovat se musí pořád, aby bylo se na co těšit 🙂 A určitě bys nějaký výlet zvládla, samozřejmě nic se nemá přehánět.

A jezevčice o 9 kilech, ještě jde 🙂 Není to ta zakrslá, takže je to celkem normální. Ne teda že by byla hubená, to by se opravdu říci nedalo 🙂

petrajda
14. led 2010

aha no - já se v tom nevyznám. Jë fakt,že někteří jezevčíco bejvaj mírně podsaditý 🙂

petrakellerova
14. led 2010

prej podsaditý 😀

Já jdu v so na ples, všichni mě budou nutit pít. To jsem zvědavá na co se vymluvim 🙂
Raději bych nikam nešla. 😒

petrajda
14. led 2010

já to nemyslím špatně 🙂 ,nevím jak se vyjádřit přesně

my jdem na bowling,ať si mě nutěj,já nepiju. Jinak já se několik let vymlouvala,že sem těhotná 🙂 ,pak se mě už ptali jestli nejsem slonice...

petrakellerova
14. led 2010

já to taky neberu špatně 🙂 spíš mě to pobavilo

Tak já bych i pila, je to jediná akce kde já jednou za rok opravdu piju. Ale ted to prostě nejde. A takovou výmluvu já použít nemůžu. Budu tam mít rodiče a máma by se toho chytla a v pondělí by mi už kupovala výbavičku 🙂 Strašně se totiž těší na vnouče.

petrajda
14. led 2010

co ti mám povídat naši taky. Mužovi rodiče už jedno vnouče maj a další je na cestě...no naši vlastně maj taky dvě vnučky,ale takové odrostlé (25 a 23 let)Si vem,že sem byla teta v sedmi letech 🙂
Můžeš říct,že bereš nějaké léky...

petrakellerova
14. led 2010

To už si byla teta v 7? tak to je mazec 😵
Ale ty léky jsou dobrá výmluva, ještě to proberu doma s manželem abychom aspon říkali ty samé věci. 🙂
Těhotná být asi nemůžu, ale už je tu to malinké "co kdyby" a to se mi nechce pokoušet.

petrajda
14. led 2010

a to je ještě dobrý,mému synovci-z manželovi strany,se strejda nebo teta teprve narodí 😵 To jsou takové příběhy.
Já si stejně myslím,že pak to každému to bude jasný tak se taky raději připrav na podobné řeči a dotazy.A nebo si budou rovnou myslet,že už jsi v tom..To jako nemyslim zle... Že já nepiju ,tak to u mě lidi věděj už několik let a už mě nikdo nenutí...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru