Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

jizi
autor
1. únor 2010

Werunka: Neboj, na začátku listopadu jsem vysazovala po deseti letech a všechno se zdá být ok - akorát mám zatím cyklus 34 a víc dní, což mi osobně nijak nevadí...

Petrajda: Tak nějak 🙂 Hodně se těším do toho Turecka, snad to vyjde - sice tam budu za hroznýho blbce, protože moje turečtina je tristní, ale stejnak 😀

jizi
autor
1. únor 2010

Aci: Snad jo, snad nebudu hned první den po odletu děsně litovat, do čeho že jsem se to zase navezla 😀

werunka87
1. únor 2010

Jizi: mě taky dr říkala že to může být v poho tak uvidíme 🙂 ale člověk nikdy nev raději počítám s tou horší variantou.
Aci: ahoooj tak jsme obě přesedlali z diskuze na BRMS sem viď 🙂 za chvíli budeme mít už 5 měsíců od svatby...

estrellita
1. únor 2010

holky, moc dekkuju 😵 😵
filu, no ja uz bych byla rada na tvem miste (jako 13tt) 🙂 Jak ti je? mela jsi nejake nevolnosti?

aci: ty zelene carky znamenaji, ze jsem mela pozitivni test a na konci cyklu, kdyz ma prijit MS, tak teplota klesa pod tu cervenou linii, kdyz je tehotenstvi, jde naopak nahoru 🙂

petrajda
1. únor 2010

werunka - já nevím,já nikdy HA nebrala,ale jak tu šteš může to být v poho. No po osmi letech si holt tělo musí občas udělat pořádek

jizi - ty buď vpoho, já nemám ok ani češtinu 😀

Aci - ahoj , jakpak u vás je? Tady shový přeháňky a sníh nám už od baráku a z ulice musej odvážet 😠 . Já už chci jaro.

acimedaca
1. únor 2010

jizi: blbost, když už ses do toho přihlásila, tak nebudeš litovat 🙂
estrel :tak nějak jsem si to tipovala, ale každopádně dík za vysvětlení 🙂

werunka: nojo ,už je to dávno 🙂
petrajda: v liberci sem tam občas vločka, takže dneska zatím dobrý 🙂 ale chodníky nejsou vůbec uklizené, je to strašný

filu
1. únor 2010

Werunko, vítej. 🙂 Já vloni v létě vysazovala HA nejmíň po 9-ti letech a neměla jsem žádný problém, ani s cyklem ani s žádnými vedlejšími účinky, tak to budeš mít určitě taky v pohodě.

Estrell: Však ono to taky půjde, určitě. Je mi docela dobře, jen jsem víc unavená, ale už je to daleko lepší než třeba před měsícem, to jsem jen přišla z práce a celý večer a víkendy proležela u televize. A mám ještě nižší tlak než před těhu, což bylo i tak celkem málo, takže mi bývá ráno na omdlení, v nacpané vydýchané MHD je to vážně radost. Ale jinak pohoda, žádné zvracení, poruchy spánku, nic takového.

petrajda
1. únor 2010

jizi si bude cestovat,ta se má.Okolo vánoc a na začátku tohoto roku jsem taky o Egyptu uvažovala,ale jako spořádäný turista 😅 a nakonec jsme to kvůli fiancím odpískali. Holt barák nám žere moc peněz. Možná si tu přece jen tu ubytovnu s ukrajincema zařídíme. Prej to sype 😀 .

A kdepak máme vcelku? Snad nám nezapadla na těch horách 🙂

klara.k
1. únor 2010

vcelka je na těch horách, ne?

aci - testy jsou náročný na čtení, že. Já teď doma četla jakousi knížku o otěhotnění a byla tam spousta takových tabulek a grafů, s tím že tady můžete vyčíst toto tam zase toto a já tam nevyčetla nikdy nic, a když jsem začala konečně trochu chápat, tak přišel manža a chtěl ať na něj pěkně hovořím 🙂

petrajda - taky bych potřebovala tiskárnu na prachy.

petrajda
1. únor 2010

já myslela že jen na víkend.nepozorně čtu no. ale určitě dá vědět jak se měla.

tiskárna na prachy? Tak ta by jela nonstop 😀

zelvinka
1. únor 2010

Werunko - jsem ráda že jsi nás našla🙂 jo jo 5 měsíců od svatby a mě to příjde jako věčnost. Zrovna dneska jsem se nudila, tak jsem koukala na fotky ze svatby v počítači, hned bych si ten den zopákla 😀 ale ten mezičas, tu dobu do teď už ani ne. Ne že bych se neměla dobře,..ale přeci jen dalších pět měsíců těšení se ho na miminko bych už nechtěla. Občas ze srandy manželovi říkám, že už se těším až se toho našeho milovanýho 😀 břemene 😀 zbavím 😀 a budu ho nosit v náruči a vozit v kočárku. Čím dál víc si připadám při chůzi jako kačer 😀 😀

zelvinka
1. únor 2010

A kde je holky včelka na horách? tady v ČR? nějak jsem to nezaregistrovala jak jsem dočítala celej týden.
Jinak zdravím i další zvás Aci a Jizi, stává se ze mě malej závislák na tomhle webu,...ale je fakt že to už jsme si říkali už na beremku 😀

werunka87
1. únor 2010

děkuju za zkušenosti tak snad to bude ok to vysazení ono to nějak dopadnout musí že 😀 je to 50 na 50... želvi děkuju za uvítání já zrovna včera řvala u svatebního videa.. nojo holt to byl tak hezký den že se ráda vracím... 🙂

werunka87
1. únor 2010

jinak gratuluji všem nastávajícím mamnám 🙂 at všechno běží tak jak má.... ještě nemám moc přehled snažila jsme se to dočíst tady tu diskuzi ale jsme v práci tak mi sem furt někdo leze 🙂 takže někdy doma si k tomu sednu at jsem v obraze..

janicka006
1. únor 2010

Přidávám se k Zelvi....nejdřív jsem ty tt popoháněla snad i očima,abychom byli za tím kritickým 13tt....a pak najednou už tam byla 2 a teď už i trojka.....asi se vám to nebude zdátá a řeknete si..hmm...3/4 roku je strašně moc..ale opravdu to uteče jako voda.....

Filu já si koupila super kalhoty...sice nějsou přímo těhu..ale jsou bezešvé a vyrobené z bambusu..a to je bomba..jsou tak měkkoučké,nikde netlačí..a myslím,že je to ta značka Gina..takže stály snad i jen 120-130 korun.

Vítám i Werunku...alespoň nás tady bude víc a nebudeme se bát vlka nic 😉 😉 ..i když bych řekla,že až bude ještěrka venku,tak budou úplně jiné starosti.

Holky a jakpak Edvi???

lowe
1. únor 2010

tedy holky vy jste fakt ukecané až hrůza
přibyla nějaká těhulka?

sidi.m
1. únor 2010

estre:Moc gratuluju to je super,hlavně at je vše v pořádku.

jizi:Ahojky už jsi opravdu dlouho nebyla,tak to je super,Turecko a Egypt.

lowe
1. únor 2010

estrel: je nová těhulka, už jsem vás dočetla moc gratuluji a držím palečky

werunka87
1. únor 2010

Janicka006: 😉 přesně tak vlka nic :o) gratuluju k mimi!!! koukám tady těch těhulek je!! 🙂

petrajda
1. únor 2010

ahoj lowe - nechceme to zakřiknout,ale zdá se že ano 🙂 Mrkni na začátek dne...

koukání na video a fotky jsem si už zakázala,pořád u toho bulím,tak sem si řekla,že otevřu až budem po prvnim roku manželské spolupráce....já bych nevracela nic...pořád si totiž říkám co všechno bych změnila,ale to bych pak mohla říkat donekonečna...naopak se těším až se budou vdávat kamarádky, jedna letos asi dopadne,ale taky to nechci zakřiknout...mě totiž ta svatební příprava baví,ale jen když pomáhám těm druhým...

klara.k
1. únor 2010

lowe - co u tebe něco nového?

já teda nevím jestli jela včelka na dýl ani kam, ale asi jo když nepíše 😝 ne

jani - já to taky pozoruju jak to rychle letí, zase na starostech s domem, pořád jsem si říkala, že se nic neděje, a najednou vidím jak to letí. Rok 2009 měl snad maximálně 6 měsíců jinak to není možné, tol věcí co se událo ...

lowe
1. únor 2010

klara.k: u nás nic nového není, budeme si muset asi zase počkat, jsme vy fázi po snažení, ale už to nijak nehrotíme, když se to má stát tak se to jednou stane, po jednom sexíku nebo po více, ne?

acimedaca
1. únor 2010

já jsem holky o tom těhotenství tak nějak přemýšlela a přišlo mi to strašně složitý období..nejdřív snažeení, kontrola toho a toho, nechodit do sauny, nepít alkohol, jíst zdravě, co já vím, co všechno, pak těhotenství, furt si dávat pozor, kam chodíš, co jíš, abys nenasydla, neupadla, nerozčilovalal se, pohybovalal se.....skoro závidím svý mámě, že tehdy spousta těch poznatků nebylo, tak prostě byla těhotná a bylo to.....tedka už mám tolik informací o tom,co těhotné nesmějí, nebo musejí, tak jsem z toho paf.....teda né že bych byla těhotná 🙂 ale tak příprava je důležitá, že jo 🙂

lowe
1. únor 2010

aci: ty to máš tedy nastudované, a to nejsi ani snažilka
je fakt, že když mi mamka vyprávěla, že se mnou ještě v 7 měsíci lezla na strom na třešně, tak jsem koukala jak blázen
já mám ted nějakou novou chřipajznu, ach jo, letos už po třetí

petrajda
1. únor 2010

aci to jsi napsala trefně. I ta má gyndařka mi říkala,že těch informací okolo těhotenství a plánování je všude,zejména na internetu,prostě moc a vyzní to tam strašně složitě.
Ale taky neustále hledám a zjišťuju si nové informace a ..a.. až jsem z toho cvok 😝 .

lowe
1. únor 2010

petrajda: nebuď, já to nechávám už jen osudu a pak až příde // tak budu pátrat dál 😉

acimedaca
1. únor 2010

petrajda: no já se toho vyloženě děsím.....až se pak do toho ponořím, abych pak vůbec ještě něco mohla 🙂
lowe: no to neee, to já jen obecně, tak občas něco pochytím, že se tohle nesmí a tohle nesmí a tohle se doporučuje....
třeba tedka jsem dostala od kámošku přednášku na téma, čím dokrmovat 5měsíční mimino, když mu mléko nestačí...nejdřív byla přednáška o tom,ž e se má to 8 měsíců jen kojit.....ale malá jí řve hlady, tak musí přikrmovat.....a to bylo..krvaské mléko a kozí mléko a něco jo a tohle ne a ovoce a avokádo a alergie a genetika..vůbec jsem to nepobrala....

zelvinka
1. únor 2010

aci - ale s tímhle vším se musí poprat každá mamina 😉 ,...vypadá to strašně složitě,..ale ty problémy pak budou přicházet postupně,...takže to není tak hrozný, ani to omezování se, ale je fakt že i malinko asi záleží jak je a byl kdo zvyklej žít, hýřit, jíst,atd 😀 😀 a v dnešní době kdy je tolik vymožeností a vychytávek si myslím ,že si to máme možnost i víc užít než naše maminy,..ty se chudák honily úplně za vším,...ať už to byli plínky,..sehnat oblečení,..ale i jídlo

lowe
1. únor 2010

aci: je to jasný, ale jak píše zelvi: bude to přicházet postupně

brumdinka
1. únor 2010

teda vy jste toho nakecali 😀

mě měla přijít nedávno MS a nic, dělala sem si pro jistotu test a taky nic, což mě zatim vyhovuje, jelikož nejdříve potřebuju práci, ale kdyby byly tak bych se nezlobila 🙂

estrell - já těm grafům stejně nerozumim, ale jestli je to to co myslim, tak tichá gratulace, abysme to nezakřikli 😉

jani - tak v tom případě, jak si psala sem rasista taky a nestydim se za to 😀

aci - své vlastní svobody se přece ale nemusíš vzdávat v manželství - já se teda té své vzdávat nehodlám 😉 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru