Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

vcelka77
4. únor 2010

😀 obiloviny, luštěniny, zelenina, ovoce a brambory.Nejvíce vlákniny obsahují některé druhy ovoce, jako jsou hrozny, angrešt, rybíz a další druhy bobulovitého ovoce. Obilné zrno obsahuje vlákninu především v povrchových vrstvách, proto tmavá , málo vymletá mouka nebo dokonce celozrnná mouka obsahuje větší množství vlákniny

brumdinka
4. únor 2010

jani - jo mě už to taky leze na palici, jak sem furt doma, jenže já sem se neměla kam vrátit po mateřský a po tom co sem prolezla od tý doby 2 zaměstnání a obě o ničem jsem zas úplně bez práce - je to děs a hrůza 😠

estrell - nedělej si iluze, jak firma krachne, tak nedostaneš nic a když tak za hodně hodně dlouho, až se z konkursu uspokojí hlavní věřitelé především banky, u a.s. akcionáři a pak možné někde dojde na zaměstnance, většinou jestli tam nějaká hodnota byla po všech těchle peripetiích nezvbyde nic 😒

jo odstupné 😀 - vždy se to dá udělat tak, aby ho firma platit nemusela - takových vykuků jsou mraky 😔

vcelka77
4. únor 2010

brum pravda, vždycky se to dá nějak udělat. A pokud firma krachne tak jí se většinou rozprodá na její dluhy a nezbyde nic

jinak tu mam tu policie, tak ji nascanuji a pošlu, jen nechceš mi ještě jednou dát mail? at to nemusím zpětně hledat? 🙂

estrellita
4. únor 2010

brumdi, jani, no nepotesily jste me,ale cekala jsem to a jak je to, kdyz by krachla jeste nez bych sla na materskou? jasne, budu doma, ale kdo mi pak tu materskou bude platit? stat?

vcelka77
4. únor 2010

tak bys šla na nemocensku a pak by se ti mateřská počítala stále z průměru který jsi měla.
Jinak mateřskou platí stát a ne firma.

estrellita
4. únor 2010

vcelka: aha, ja to mela popletene, ze jsem myslela, ze materkou plati firma, a rodicovskou stat. no tak to je aspon pozitivni 🙂 diky za info 🙂

zelvinka
4. únor 2010

Ahoj holky, tak já včera byla naposledy u svého gyndoktora a od příštího týdne už docházím do nemocnice. Nikdy jsem si nemyslela že se budu těšit na porod,...což se vlastně a tak netěším,...ale spíš se strašně těším na miminko a na to jak už nebudu chodit jako kačer 😀 , funět do schodů, a hekat při každým otáčení se na bok v posteli 😀

vcelka77
4. únor 2010

zelvi tak tobě se to strašně rychle blíží 🙂 A pak ti bude to bříško chybět.
Ale už budeš mít prďolku. Já už bych byla hlavně zvědavá jestli je to holčička či chlapeček 😀

janicka006
4. únor 2010

Estrel pokud to máte v práci blbý jako u nás..tak prostě teď když už těhotná jsi,tak na sebe dávej maximální pozor..protože těhotenství je pro Tebe dar,ať jsi v jakémkoli tt.Myslím tím pracovní hledisko.Teď o Tebe prostě už bude postaráno...
Zelvi já jsem se včera probudila v obýváku...a fňukala jsem Pepčovi,že už to břicho nechci,že už chci,aby byla ještěrka venku.....Připadám si jako velryba...Pepča si ze mne ještě utahuje a říká mi ty můj balonku..vrrrrrrrrrrr
Navíc mám úplně pomíchaný spaní...takže večer jsem v půl osmé tuhá,pak se probudím v deset u TV,jdu se vykoupat,přesunu se do ložnice...spím tak do jedné,pak musím čůrat....pak se 2-3 hodiny převaluju,tím vzbudím ještěrku,takže začne kopaná...no a když usnu v pět,tak v půl sedmé nejpozději musím vstávat a vypadám jako vyoraná myš......

estrellita
4. únor 2010

jani: budu na sebe davat maximalni pozor a snad mrne bude poslouchat a porostet tak, jak ma 🙂

ty konce uz jsou dost narocny, vid? ale neboj, za par tydnu mas jesterku v naruci 🙂

brumdinka
4. únor 2010

vcelka - meil je brumda@email.cz

jani - to ti věřim, ten poslední měsíc si většina maminek přeje už aby to mimi bylo venku 🙂, já si pamatuju, jak sem se valila, navíc Jiřík je narozenej 27.ledna a ten rok bylo taky hodně sněhu 😀

jinak sem taky žila v tom, že mateřskou platí firma a rodičovskou stát - taky proto jako nezaměstnaná bych šla rovnou na rodičovskou bez nároku na mateřskou, né 😅

estrellita
4. únor 2010

brum: ono jde asi o to, ze jako zamestnana odevzdavas socialni a zdravotni, jako nezamestnana ne, takze asi proto to je 🙂

vcelka77
4. únor 2010

brum: tak to máš v mailu 😉

zelvinka
4. únor 2010

včelka - ale my nejsme zvědaví co to bude, protože to víme 😀 😀 ,ale tajíme to před všemi včetně před rodič, bude to pro všechny překvápko
janičko - no o tom spaní mi povídej,.ale já mám malinko jinej problém,...usnu kdykoliv a kdekoliv,..jenže na záchod pak lítám po hodině a půl, někdy i po hodině, takže to dospávám i přes den. 😔

zelvinka
4. únor 2010

holky hodila jsem do alba fotku bříška,...myslím že už snad ani víc vyrůst nemůže 😀

brumdinka
4. únor 2010

estrell - no asi jo, jako za nezamestnanou a registr. na UP za mě zdravotni a socialni plati stát

vcelka - diky 😉

zelvi - tak to jste dobry, že to nikomu neprozradite, já u Jiříka to taky nechtěla nikomu říct ani Jirkovi 😀 jenže ppak všichni pořád otravovali až teda, že to řeknu babi (tchyni) a když sem jí to říkala Jirka to nevyržel a poslouchal za dveřma 😀 😀

ale jestli bude druhý, tak to vědět nechci, ráda bych holcicku a nerada bych byla zklamana, když to bude další kluk - ale důležitý je, aby mimi bylo zdravý 😉

estrellita
4. únor 2010

brumdi a vy uz se snazite?

zelvinko, moc hezke brisko 🙂 ale myslim, ze klidne jeste muze povyrust 😀

brumdinka
4. únor 2010

estrell - nesnažíme, nějak cíleně ne, jen jsem cca v říjnu přestala brát HA, tehdy sem byla kvůli práci věčně v Žatci po hotelech, než se to tady otevřelo - pak vyšlo najevo, že nás stejně chtěli jen na nápor před koncem roku a s novym rokem sme většina šli 😔 a domluvili sme se, že nemá cenu brát HA, když sem pryč a moc nesexujeme 😀 no a jak sem přišla o práci, tak už sem je znova brát nezačla - takže spíš to tak necháváme volně 😅

zelvinka
4. únor 2010

estrellita - no to už snad radši ani ne 😀 😀 😀

sidi.m
4. únor 2010

zelvi:Jé tobě to sluší,ale není zas tak velký nebo to není z fotky tak vidět.

Jen tak tady projíždím stránky a objevila jsem nádherný proutěný koš, ten mě fakt uchvátil:

http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=880461

estrellita
4. únor 2010

sidi: wow, ten je nadherny, ale ta cena .... 😅

sidi.m
4. únor 2010

estre:To já vím ta cena je jediný mínus,ale až si pořídím někdy mimi tak určitě i tuhle blbůstku

acimedaca
4. únor 2010

zelvi: no já myslím, že to není nic obrovského, jak říká estrel, taky už jsem viděla větší pupky 🙂 a tedka nemyslím ty pivní 🙂

sidi: manželovi se ten košík moc líbil 🙂 a mě teda taky, ale ta cena...

sidi.m
4. únor 2010

aci:No já vím,ale člověk vyhodí víc peněz za blbosti a tohle je celkem praktický,teda myslím.Třeba si tím zajedeš do kuchyně když vaříš,pak do ložnice a tak.Ale asi to není pro mimi na dlouho.Ale nemá to chybu

sidi.m
4. únor 2010

aci:Mají tam i levnější modely,ale už to není ono ☹

acimedaca
4. únor 2010

sidi: no jo, člověk by rád nakoupil spoustu pěknch věcí, to je pravda 🙂 tak třeba jako dárek od někoho 🙂

sidi.m
4. únor 2010

aci: 😉

estrellita
4. únor 2010

sidi: no je fakt, ze prakticke to je urcite 🙂
ja bych chtela zainvestovat do chuvicky, abych mohla varit a mimco mohlo spat v loznici, mame odhlucnene dvere, tak abych tam nemusel aporad nakukovat 🙂 a to taky neni levna zalezitost 🙂

janicka006
5. únor 2010

Holky tak jsem asi hodinu v práci a už se mi chce strašně moc bulet..... ☹ ☹ ☹

acimedaca
5. únor 2010

janicka: copak se děje?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru