Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

brumdinka
14. bře 2010

sidi - to sme se asi nepochopili, mě osobně to prostě příde zbytečný; ti doktoři tam jsou od toho aby to fungovalo jak má a většinou i funguje a opravdu si nemusim vymejšlet, že budu rodit na druhý straně republiky jen proto, že tam maj třeba porody do vody a opravdu ten sál nepotřebuju vidět, dokud na něm nebudu rodit a potom mi to bylo vážně jedno jestli tam byly žlutý nebo oranžový kachlíky 😀 navíc jak vidíš ze zkušenosti janičky akorát jí to zbytečně před porodem rozhodilo, když slyšela hekat a řvát jinou ženskou 😝

petrajda
14. bře 2010

mě by to asi stresovalo taky,ale fakt nemůžu posoudit 🙂 Předloni švagrová měla jít na exkurzy do porodnice,ale už to nestihla. Porodila dřív.

sidi - hezky poctivě lež a a ani nedutej. Ať je ti brzy lépe. 😉

jana1k
14. bře 2010

ahojte holky, tak já estrel: tipuju kluka,a lowe: holčičku 🙂

Musím, Vám písnout,je nám tedkom ouzko ☹ ,jak jsme se vrátili ve středu z té nemocncie,tak v noci nám začal malý šíleně blinkat,no mazec celou noc, ráno ve čtvrtek se přidal i průjem,tak jsme fičeli na pohotovost, no a malý chytnul v té nemocnci rota vir, je to svinstvo, je toho plná i Opava. Známa dokonce ležela se svojí malou na infekčním. V pátek odpo to chytlo mě a vnoci i manžela,holky mazec....bléé..... No ale nám už je líp,ale malý má pořád ještě průjem,už jsem z toho na nervy,bobešek malý. Takže zítra jdeme opět k p.doktorce. Snad ho to přejde co nejdřív..... 😔

zelvinka
15. bře 2010

ahoj holky
Jani - no to mě mrzí,...dospělej to odtrpí, ale určitě to snáší líp než ti naši drobečci. tak at jste brzo zase fit

acimedaca
15. bře 2010

ahoj holky...tak víkend je za náma, v liberci spousta sněhu ☹

jana: jejd, to je ošklivá věc, tak držím palce,a t ot brzy přejde

werunka87
15. bře 2010

Ahoj holky!
pokud můžu přidat svojí trošku do mlína tak já typuju Lowe hočičku a estel taky 😀 ale ono to jistě bude naopak. Jinak se svámi musím podělit co se mi stalo, psala jsme do diskuze na salon Adina špatný reference vzhledem k těm politým šatům a fleku, a půl roku po svatbě mi volá sama paní majitelka adiny jak si můžu dovolit psát na beremese takový refrence, jak mužu být tak plná nenávisti a zda mám na práci taky něco jiného než sedet u kompu a hanit jí adinu a že jsme určitě najatá konkurencí. musím říct že jsme sama sebe proklínala za to že jsí madam dala 8000,- za ty šaty ☹ fakt díky ní na svojí svatbu opravdu nezapomenu, slečna kterou mi dala jako obsluhu stou jsme si to vysvětlili a paní majitelka mě tak nas.. že jsme slavný flek na šatech vitiskla a donesla do salonu jelikož jsme to měla na fotce. prý si na mě dá pozor aona normálně sleduje muj profil a sleduje co a kam píšu!!!!! a že jí mrzí že nemůže reagovat, škoda že se ty hovory nedají nahrát a dát sem to by holky koukaly jak se umí paní majitelka chovat k zákaznicím a to plácala něco o pokutě za šaty!!!! že jsme je rozthal - to už zapoměla dodat že proto že mi je nazkrátili no to je teď fuk ale ta pojinta kde bere tu drzost mě pul roku po svatbě volat a plísnit mě za reference na beremku 😀 to se člověk nestačí divit....

estrellita
15. bře 2010

weru: tak to je teda pani fakt odrzla 😠 oni ti dali saty s flekama? 😕

estrellita
15. bře 2010

jani: at jste brzy zdravi!!!

werunka87
15. bře 2010

nojo měla jsme tam flek od červenýho vína, a trochu svíčkový 😀 a taky jsme to hezky napsala do referencí ale jí se to očividně dotklo - asi stejně jakomě to že mám šaty s flekem ale aby mi vykládala že si na mě dá pozor??? kde to sme... já jsme klient tak by se mě měla spíš omluvit než mi cpát nějakou pokutu a jak byla arogantní... člověk až žasne co si dovolí

sidi.m
15. bře 2010

werunka:To víš kritiku se nechce poslouchat nikomu,ale aby se ti omluvili a dali slevu,to už ne vid?A kde jsi byla v Holešovicích? 😠

jana:Chudák malej,oni to hlásili že ty rota viry řádí.Snad vás to brzo přejde.

Takmě už je dneska dobře,nasadila jsem si ATB na 3 dny a zabírají 😉

werunka87
15. bře 2010

Sidi jj v holeškách... přesně tak máš pravdu 😒 a copak ti je rýma???

petrajda
15. bře 2010

ahoj holky, tady je taky sníh ☹ ,tak sem zvědavá jak to bude koncem týdne , když slibujou 18 strupňů plus.

jani - ať jsme brzo zdraví. U těch dětí je to hrozný. Člověk se snaží pomoc a nejdete to,ale rychle to určitě přejde. Z nejhoršího jste venku.

werunka - paní majitelka by potřebovala přes pusu. Jak tě může osočit i za to že nic jiného neděláš a sedíš jen u kompu.Ona asi nedělá nic jiného,když dokáže sledovat co píšeš.
jen se zeptám k těm šatům co se ti s nima stalo? ten flek jsi způsobila ty nebo slečna před tebou? jen se ptám 🙂

petrajda
15. bře 2010

aha..já pomalu píšu - werunka 🙂

sidi.m
15. bře 2010

werunka:Já bylataky v Holešovicich a obsluhovalamě taková silná blondýnka a nic moc pomalu mi řekla,že na mě nic nemají ty šaty co jsem chtěla,že nejdou povolit a atd ......Taky bych nikoho tam neposlala
Ale kdepak rýmatu zvládám v sobotu jsem seráno vzbudila a bolelo mě v krku,taksi říkám dobrý,šla jsem do práce vzala sem si 2 paraleny a ve 4 už jsem měla 38,tak jsem jela domu a večer skoro 39,bolelo mě úplně všechno.Ale dneska už dobrý,musím zaklepat.

petra:Taky jsem zvědavá na ten nádherně teplý víkend 😉

petrajda
15. bře 2010

sidi - musíme věřit a já věřím!!!, že už bude konečně tepleji. 🙂
Když jste se tu bavili o těch půjčovnách, já měla šaty z Pronuptie a v pobočce na Francouzký byly obě na ránu a na Sokolovský paní naprosto v pohodě.Jako všechno a vždycky je to o lidech.

Holky měla jsem tu další zákaznici na svatební kytici-ono už opravdu bude líp 🙂

salomme
15. bře 2010

Jana: Chudák malý, to je smůla, zrona takovou infekci chytit. ☹ Snad se to během pár dnů zlepší a vše bude OK.

werunka: Tak to je teda síla! To by mě milá paní majitelka asi hodně dostala, na to bych jí asi nedokázala ani odpovědět. Patrně je duševně nemocná a nebo posedlá.

salomme
15. bře 2010

A oběma těhulkám tipuju kluky. I když bych jim přála to, co si přejí ony 🙂

zelvinka
15. bře 2010

teda já jsem v šoku,..asi bych to té ženské típla,..a před tím bych jí seřvala jak malýho spratka,..co si o sobě myslí,...jenže člověk je v prvním okamžiku asi tak v šoku, že se nevzmůže na nic.

lowe
15. bře 2010

ahojky
est: tak to jsem fakt zvědavá na NT ultz. jaké to bude, ale ještě si počkáme
holky, vy mě tipujete i holčičku ju, no tak to jsem zvědavá se nám z toho vyklube

estrellita
15. bře 2010

petrajda: neboj, bude lip 🙂 a co se tyce kytic, za chvilku se jich zase zacne hafo prodavat 🙂 ja jsem dneska sla kolem kvetinarstvi a pro radost jsem si koupila za 60 korun svazek krasnych tulipanu 😵 😵
a kolilk delas svatebnich kytic za rok?

zelvi: ja si vzdycky taky rikam, jak bych byla drsna,ale pak kdyz mi nekdo takovy zavola a rve na me do telefonu (jako kdyz jsme ztratily kocku a vylepili jsme oznameni na vchodove dvere v okolnich panelacich na sklo!!!! a pan mi volal a rval na me, ze jim nicime jejich majetek, ze jsme jim to nalepili na sklo, fakt na me neskutecne rvala a ja jsem nebyla schopna moc oponovat a reagovat, kdyz jsem to pak vytipla, tak jsem se rozbrecela. No a az jsem se sebrala, tak jsem mu napsala poradne peprnnou smsku 😀 nekteri lidi jsou blbci a s tim nic neudelame ☹)

tak ja jsem zvedava na tabulku, pirjde mi ty tipy tak pul na pul 🙂

petrajda
15. bře 2010

estrel - tady na malém městě se dělalo tak 25 až 30 svatebek ročně.Ale je do toho započítána různá náročnot,například i ty ,že chtěj svatebku z pěti růží za 500 kč 🙂 ,ale i ty velkolepější svatby .Loňskej rok byl těžkej podprůměr.Jen asi 15.
Ale já to spíš myslela tak,že teď pořád jsme dělali kytice smuteční,no zima no...a pokaždé když se začnou hlásit první svatební vazby,tak už je to předzvěst že se teplo opravdu blíží 🙂

estrellita
15. bře 2010

petrajda: tak to je dobre, ze nam tak hezky vestis, ja uz se na teplo moc tesim a doufam, ze predpovedi na vikend nelzou 😵 😵

vcelka77
15. bře 2010

tak jsem přidala tabulku, ale jen tak hrubou až bude čas tak přidám nějaký obrázek a holky rozdělím aby měla každá své. 🙂

werunka87
15. bře 2010

želvi však sem po prvním šoku kdy na mě asi 10 minut mluvila velice nepříjemným toném ten telefon zavěsila jenže pak mi to nedalo říkám si jsme v právu nenechám na sebe ječet a tak to jelo na novo... 😒 ale ten šok je nepopsatelnej!! jak si prej dovoluju jí psát takový reference a zakončení že si na mě dá pozor no člověk fakt žasne!!!! 😨 takže jsme na tom stejně jako estel 😀 zvládla jsme to až na druhý pokus

lowe
15. bře 2010

vcelka: tak jsem koukala, že to zatím máme obě vyrovnané 4:4, já si tipuji, že estr. bude mít holčičku a sama sebe prostě ten čáp to jístíííí

acimedaca
15. bře 2010

tak abych se taky přijpojila, já tipuju dva chlapečky 🙂 každé jednoho 🙂

vcelka77
15. bře 2010

aci tys to rozhodla nejlépe, aby se nehádali tak každé jednoho 😀
já to připíši 🙂

estrellita
15. bře 2010

😀 😀 jsem rikala, ze to je tak pul na pul, ale aci to ted rozhodla ve prospech kluku 😀

weru: dulezite je, ze se to zvladnem, ze je to az na druhy pokus, to neva 🙂

petrajda
15. bře 2010

holky já taky někdy nevím,když na mě někdo bafne 🙂 A pak v duchu i nahlas nadávám jak špaček 🙂 .

lowe
15. bře 2010

no jsem zvědavá jak to dopadne
est: ty si necháš říct co to bude?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru