Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

petrajda
20. led 2010

fire - tak doufám,že si brzyčko zajdeš. Mudra s tím asi nechtěla nic mít...proč ti hned dávala antibiotika,když tě ještě posílá k zubaři? Alenebudu tu soudit rozhudnutí paní doktorky 😎

fire85
20. led 2010

petrajda-no bylo mi to taky divný,ale zase sem ráda že mi je dala ptz to fakt dost bolí a jestli je tam nějakej ten zánět tak ty atb.by to měli přebít a zklidnit.já mám z toho zubaře fakt děsnej strach,kor když už to takhle bolí.sem hrozná,nevím co budu dělat až půjdu rodit 🙂 ☹

petrajda
20. led 2010

fire - lituju tě. V době k dy měla poprvé rodit má švagrová já šla na řezání a trhání osmiček. Dohadovali sme se co je horší. Nakonec jsme usoudili,že ten porod je lepší. Bolí to,ale aspoň pak z toho něco máš 🙂 .
Jinak ty prášky mají asi taky co do sebe...určitě jsi jí říkala,že ti Ibalgin a já nevím co jsi ještě psala nezabírají. Snad se ti to brzy sklidní. Kdy jdeš??

fire85
20. led 2010

petrajda-to je fakt,u porodu z toho aspon něco máš 🙂 jenže když přežiju zuby tak z toho aspon mám to že je to za mnou a mám dál klid 😉
na jiný léky se mě dr neptala.snad ty atb zaberou,zatím sem si vzala jen jeden a k zubaři volám až zítra ráno.

jdu na Ulici ,zatím se mějte

petrajda
20. led 2010

fire 😀 😀 😀 taky pravda,to asi použiju Už ať tě to brzy přejde..

brumdinka
20. led 2010

edvi - tož tak 🙂 je fakt, že některé věci se časem mění, ta moje kamarádka to měla stejně, první dítě s jinym partnerem (dnes je její dceři 12 let) a s tim současnym to nešlo a taky to bylo u ní - měli jste to stejně a jim se cca po 4 pokusech, ted´nevim přesně, ale byla z toho hodně zoufalá se konečně podařilo 🙂

acimedaca
21. led 2010

teda holky, já vás ani nestíhám dočíst.....
fire: zuby, to je svinstvo, dojdi si s tím co nejdřív.....já taky zubaře nesnáším a už jen když mám jít na prohlídku, tak jsem z toho nervozní týden dopředu

petrajda
21. led 2010

ahoj holky ☹ ,tak zase další "Tak kdy budete mít to miminko?Už na tom pracujete?" to je furt dokola,proč ti lidi nejsou raději zticha 🤐

Jinak u nás nějak přitulo -10 a má bejt hůř 🙂 Včera sem měla kvůli sluníčku docela hezkou náladu a dneska jakoby mi jí někdo zase sebral...

vcelka77
21. led 2010

Nic si z toho nedělej, lidi vůbec nepřemýšlejí nad tím co říkají 😠 A navíc jim do toho vůbec nic není...

petrajda
21. led 2010

aci - jo jsme ukecané 🙂 a jak máte v Lbc?

včelka - nee.Nepřemýšlej 🙂 .Akorát si začínám říkat,jak sem občas reagovala já na nějakou kamarádku,která měla zrovna po svatbě a tak nějak se očekávalo,že do půl roku porodí 😀.Jestli i já jsem neměla otázky podobného typu.

vcelka77
21. led 2010

No řekla bych že i ty si měla otázky podobného typu. 🙂 Já když si vzpomenu, kolik lidí se mě ptalo když se dozvěděli že se budem brát " A to jako musíte???" tak bych vraždila. 😠
Pak už jsm odpovídala "Ano musíme, z lásky to vůbec není" 😀
Přišlo mi jak když žiju v době před 30 lety 🙂

petrajda
21. led 2010

No - u nás to bylo taky tak. A nejlepší na tom byl to,že jsme svatbu oznámili koncem ledna a otázky tohoto typu ( to jako musíte?) mě fakt bavili. V září nevím co bych si počala 😀 😀

vcelka77
21. led 2010

No to jo, to by si měla těsně před porodem 😀 😀 😀 Vypadala bys jak velryby, no prostě nevěsta jakou si si nejvíc přála. 😀 😀

vcelka77
21. led 2010

o tom si snila celý svůj život 😀

lowe
21. led 2010

petrajda: ne není Janina v kalednáři, jen Jana

petrajda
21. led 2010

včelka 😀 😀 😀 tak to jo ,ale na druhou stranu září byl na konec pro mě co se postavy týče opravdu poslední měsíc,další měsíc bych už velrybu asi začala připomínat..Mě se do svatby podařilo přibrat 3 kila a ač sem se snažila nešlo to dolu,šaty byly jen tak tak a jinak dál pokračuju v nabírání..Jako jde to,ještě nemusim brát útokem oděvní průmysl,ale aˇč se snažim jak se snažim jaksi mi to nejde dát dolu.

lowe - no já vím..já to pak zjistila.Sem si říkala,že sem fakt hloupá 😀 ,vydedukovat,že ti změnu jména udělaj jen podle jmen v kalendáři 😀 . mě jen překvapilo,že ti změní vlastně jen tvar jména,ale asi to jde.

vcelka77
21. led 2010

teda holky, ted jsem si přečetla článek a jsem dost otřesená, slečna chce rodit sama a dítě dát do babyboxu.

http://www.prozeny.cz/magazin/vase-pribehy/duve...

lowe
21. led 2010

holky, ted jste mě rozesmály, s tím to musíte? u nás v rodině o svatbě věděli 1,5 do předu, takže ta otázka jim z huby nevypadla, musela bych čekat leda slona, ti jsou dva roky, ale za to ted se předhnánějí s otázkami, tak co už? zabít je je málo

klara.k
21. led 2010

tak nás už se teď nikdo ani neptá, ptali pořád a já odpovídala, že stavíme, tak až pak, tak mám te´d pokoj. Jen jedna kamarádka mě docela dostala, ví o našem problému (jen z části ale i tak) a po delší době (asi měsíc) mi psala kdy se uvidíme, jak se máme a co to mimino. Tak jsem byla trochu nesvá co jí jako odpovědět, navíc se mi o tom nechce moc mluvit, spoustu lidí to láká jako téma k hovoru a nedojde jim, že se to může někoho jinýho osobně týkat. Mluvím o tom jen se svou sestrou, a váma tady a samo s manželem, asi to znáte každá , že se to nedá vykládat na potkání.

Jinak u nás taky zima a chce se mi spát 😔

petrajda
21. led 2010

no tak jestli se k tomu můžu vyjádřit,tak mi ta dotyčná přijde neuvěřitelně sobecká...já a nikdo jinej... Začít si s ženatym chlápkem nevykazuje známky průměrného rozumu ať si tvrdí co může jako začínající právnička snad může asi vědět co a jak. nemohu soudit,ten chlap je asi taky dost sobec,poplete hlavu mladé holce, udělá jí dítě a půstí k vodě ať se stará. Dítě může odrodit dát k adopci,když teda ho nechce a překáží jí v dalším rozvoji a kariérním postupu. Samo že rodit sama je pitomost,to je snad nějaká hanba? Mě se teda zvířila krev když sem to četla!!!!!

petrajda
21. led 2010

klara - asi to musí být taky dost nepříjemný,když "máte problém" a slyšet tenhle dotaz.Ale máš pravdu,že to je lákavé téma,sama jsem asi nebyla jiná 😔

vcelka77
21. led 2010

to jsem tě petru nechtěla vůbec tak rozčílit 🙂 ale máš pravdu, je strašně sobecká a naivní. S jejím přístupem, nevyhledá pomoc a může ublížit miminku ale i sobě.

klara.k
21. led 2010

patrajdo - no právě, taky jsem jak můj muž říká velice zvídavá 😒 - ale mám u sebe pocit, že jsem taktnější, ale to se těžko soudí 🙂

k článku se raději nebudu vyjadřovat 😕

acimedaca
21. led 2010

petrajda: je tu zima a inverze....takže normální počasí ☹

no to je příběh jako ze žurnálu 🙂 já být jí, tak ve 22 letetch jdu na potrat, at je to jakkoliv sobecký...ale to nechtěla...na druhou stranu mi přijde divný to takhle vykřikovat do světa, hned porodím a dát mimčo do baby boxu...třeba je to vymyšlený příběh...
a to, že si začala se ženatým chlapem....lásce neporučíš a chlapy umějí v tomhle dobře lhát, takže jestli byla zamilovaná, tka chápu, že mu to sežrala....akorát si měla dávat víc pozor, no...

nás se lidi na mimčo patjí pořád, lidi v práci (šéfové), ty majís trach, abych neotěhotněla, babikčy, babiček kamarádky, moje kamarádky, manželovi kamarádi, rodiny....pokaždý, když se vidíme....a manžel se mě na to ptá každej týden, takže už jsem na to docela alergická, ale to už jsem tu psala 🙂

vcelka77
21. led 2010

aci takže manžel stále dodržuje týdenní intervaly na otázku o mimču??? 🙂

petrajda
21. led 2010

včelka - jo dobrý. Taky by bylo lepší jít na potrat,ale ona odmítla s tím aby náhodou neublížila sobě!!!

Holky já se rozčílila taky proto,že s jednou paní,nebudu titulovat, řešíme problém nevěry jejího manžela-kterej přesně,má to jako takovou zábavu a jakýsi lov a ta slečna je do něj zamilovaná. Těhotná teda není,ale jen si tak říkám,že i k tomuto může dojít..

acimedaca
21. led 2010

vcelka : jojo, dodržuje ☹
petrajda: a to jsi rozčílená na něj, nebo na ní ? 🙂 asi na něj předpokládám....

vcelka77
21. led 2010

když ty chlapi nás opravdu umějí oblbnout. 😠 A ta paní o tom ví a co proti tomud dělá??? To tomu jako mlčky přihlíží? Já si to neumím ani představit.

lowe
21. led 2010

petrajda: tak to je něco, jestli o tom tak ženská ví, no já bych ho asi přizabila

zelvinka
21. led 2010

ahoj holky, nestíhám dočítat
Kláro, ..já se štítnou žlázou chodím na Palackého,...je to docela sranda, protože když se mě někdo zeptá, kam jdu, tak říkám že jdu do pavilonu malých zvířat🙂 Moje endokrinoložka má soukromou ordinaci právě v tomhle pavilonu(ale není jediná, je tam i gynda a lékárna a plicní) na veterinární a farmaceutické fakultě v Brně,..takže když jdu na krev tak chodím na veterinu,...to je vždycky sranda vidět ty protažený obličeje, že jsem asi úplně blbá🙂
jinak ohledně otázek před svatbou jestli musíme se brát, rodina a zvaní na svatbu to věděli skoro rok dopředu, takže tam to bylo vklidu bez dotazů,..ale spíš takoví ti spolužáci,..známí, které potkáte jednou za rok,..nebo manžel u zákazníků,...nebavilo mě každýmu vysvětlovat nemusíme se brát, ale čekáme,...a pak vysvětlovat že už to máme zamluvený dlouho a otěhotněli jsme až tři měsíce před svatbou,...bla bla bla

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru