Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

janicka006
3. únor 2010

Aci ani my to nemyslíme zle..spíš se Ti na to snažíme ukázat náhled i z jiné strany...momentálně z té naší "zaujaté" 😉 protože pokud můžu říct svůj názor,tak mi ani nepřijdeš,že bys ho nechtěla,ale že se toho kroku bojíš jako čert kříže a myslíš si,že to bude v mnoha věcech horší....
Je jasný,že pokud prostě nechceš,tak bych se do toho nenutila..jenom proto,že holky říkaly.....
Spíš Ti chceme asi ukázat,že prostě spousta momentálně nepředstavitelných věcí se změní prostě postupně,automaticky,samozřejmě.....
Psala jsem to tady už hodněkrát..taky si uvědomuju,že přijdu o volný čas..o flákárnu dopoledne o víkendu u knížky v pelíšku...a taky mne to trochu znepokojuje..ale zase už teď když cítím ještěrku každý den,hraboším ty náádherné hadýrky,plánuju přeorganizování bytu,když vidím Pepču jak se těší a povídá si s tím mým "balonkem".... si říkám,že ta moje "sobeckost" bude vykoupena něčím úžasným 😉 😉

Koukám,že se nám tady objevují nová jména..to je dobře!!
JInak jak vidím,tak už se tady zase začalo intenzivně cestovat...
A jakpak Krtek..je v pracovním procesu,tak nestíhá????

klara.k
3. únor 2010

aci - když vynecháš ten tonik kvůli chininu tak třeba jo 😀 😀

janicka006
3. únor 2010

Klárko..jak jsem měla ty obrmega nevolnosti,tak mi mudra(!!)doporučila normální červenou kolu....ne po lahvích to je jasný...ale prostě malou skleničku ledový coly.Jako myslím,že některý věci se postě omezit musí...ale zase bych to nějak nehrotila a nepřeháněla..

vcelka77
3. únor 2010

Ahoj holky, k tomu výčtu co se nesmí bych přidala ještě játra 😀

petrajda jen pro představu co je to tae-bo, to jesem našla na netu jako takovou malou ukázku

https://www.youtube.com/watch?v=eqx8Bahllzk
vcelka77
3. únor 2010

ted jsem to dokoukala a ukázka je jen zezačátku, pak je tam nějaké protahování 🙂

klara.k
3. únor 2010

jani - no právě vynechám trochu toho toniku a dám si jen toho ginu ne? Já zase budu plakat po vínu, no ale co se dá dělat no

janicka006
3. únor 2010

vcelka já jsem měla za celé těhu játrovou omáčku asi 2-3 x a jsme pořád v pohodě....
tae-bo na mne zní nějak moc bojovně..ale taky netuším co přesně si pod tím představit.
Jooo a třeba moje mudra mi zakázala kolo...a kolegyně z práce jezdila do vedlejší vesnice na kole do práce ještě v 7.měsíci....jsme prostě každá jiná a máme i jiný přístup od mudry...Navíc vy jste tady většinou mladice..já jsem proti vám už stařena ☹ ..takže proto mě asi nenechala hopsat třeba v Sokole na míčích...

Klári,ale i víno.resp.vinný střik můžeš....jen prostě třeba 1-2 x za celé těhu..když bude nějaká příležitost...
Ale já jsem si říkala,že to zase není tak strašně moc dlouhá doba,abych nevydržela nějaké omezení...jen neskutečně slintám po tom rybím salátu..ale bojím se🙂))

Holky už to tady mám za pár!!!!Poslední pracovní den bude 19.2....já už se tak těším.... 😀 😀 😀

katcha.
3. únor 2010

Ahojky.
Petrajda: slunný Karibik 😎
Koukám, že tady jedou mimina v plném proudu. A co jinak? Krtek- máš už novej job? Jana1k- jak pokračuje domek? Filu- co kotě?

estrellita
3. únor 2010

aci: no ja miluju gin s tonikem 😀 tak po skonceni kojeni, no 😀

s tem amedvidkama moc nevim, rozlozily se tam na dva tabory a ja jsem to radeji preskocila 😀

estrellita
3. únor 2010

janicko, supeeer, to uz ti to krati milovymi kroky 🙂

ono to taebo neni tak strasne, opravdu. kdyz bys byla tehotna, tak rozhodne ne, protoze se tam poskakuje, ale myslim, ze kdyz se budes omezovat ve strasne moc veci, tak na to budes strasne casto myslet, vic, nez kdybys normalne civicila (a jinak reci o tom, ze kdyz na to nemyslis, tak otehotnis, jsou silene reci, takze s tim ja nesouhlasim 😀 ). ale aspon pak nebudes tak smutna, ze to pak nevyjde a tys kvuli tomu temer necvicila atd. rika se, ze kdyz se ma udrzet, tak se udrzi. a treba ten tyden pred ocekavanou MS bys mohla necvicit 🙂

krtek: ja taky nic nevim o nove praci 🙂 tak jake jsou novinky?

vcelka77
3. únor 2010

estrell já si také myslím že moc omezovat není vůbec dobré, kdybych pak už třeba byla těhu, tak je na to pohled samozřejmě jiný.
měřím BT a nějak se v tom stejně nevyznám. mám pořád spíš vyšší teploty, nízké jsem měla jen asi 3 dny po MS
jsem z toho úplný jelen. Tak bud neovuluji, nebo jsem to prošvihla 😠

petrajda
3. únor 2010

ahoj holky 🙂 ,tak sem se už prohrabala skrz závěje k počítači 🙂 .
vcelka děkuju za ukázku
katcha - tak to musíš být skvěle prosluněná, bledá závist 😉

miminka tu jedou 😵 a to je dobře. No a krtka jsme tu dlouho neměli. Snad jí vyšla ta práce,ale asi jo když se neozívá....

acimedaca
3. únor 2010

petrajda: kolik sněhu u vás? u nás tak 30 ☹ a silničáři jsou zaskočení.....

klara.k
3. únor 2010

aci - není možný, že by to nečekali 😀 je to novinka v únoru sníh

vcelka77
3. únor 2010

něco pro aci 🙂že ne vždy vše zdravé, může být zdravé. Asi to moc prožíváme..
http://www.novinky.cz/zena/deti/190953-zdrava-s...

brumdinka
3. únor 2010

vcelka - to víš, nic se nemá přehánět 😉

jinak, doufám, že jste někde nezapadly 😀 u nás přes noc napadlo 30 centáků, takže venku je tak cca 60 cm, všude hory sněhu a prohrnutý maximálně 2 hlavní ulice, takže fakt sranda 😀 - já ted´ letim pro Jiříka do školky 🙂

vcelka77
3. únor 2010

teda u nás nenapadlo vůbec nic a spíš to všechno taje.
jinak brum, myslím na tebe, už jsem si tě napsala do poznámek, tak doufám že si je doma přečtu 😉

petrajda
3. únor 2010

aci tak bych řekla asi taky těch třicet čísel. A nebejt mantinelů okolo silnice máme kamion v baráku.Uf! 😝 Ale tady se silničáři fakt snažej.
Zítra pocestujem do Vysokého,jsem na ty cesty teda zvědavá. Dneska se tu holky mějte. Jedu napřed k našim a zejtra s mámou do té nemocnice.A v Praze prej leje 😖 .
Tak hezky kecejte a v pátek vás snad dočtu 🙂

filu
3. únor 2010

Katcha: ahoooj! 🙂 Páni, tos musela mít parádní dovolenou. A obdivuju, že si ještě pamatuješ, že jsem tu řešila koťátko. 😉 Čičiny už máme dvě, kočičce jsme pořídili o měsíc staršího kocourka, tak první týden na něj hodně útočila a syčela a teď to jsou největší kámoši. Je to super příprava na děti, protože už teď máme nacvičeno, že nemůžeme absolutně nic nechat bez dozoru a musíme být neustále ve střehu, aby se nic nerozbilo a nikdo nepřišel k úrazu. 😉

zelvinka
3. únor 2010

ahoj holky,četli jste tohle,to je fakt nářez 😨

http://www.novinky.cz/koktejl/191028-v-cine-por...

vcelka77
3. únor 2010

zelvi jj, to je docela mazec

jana1k
3. únor 2010

Katcha: páne jo,takovou dovču,bych brala hned a všema 10 🙂 ,u nás barák už 2 měsíce stojí 😨 škoda,at už je jaro a můžeme makat dál......doufáme,že během léta maxim.září,se stěhujeme..... 😎

Jinak co se týče u nás 2 mimi,tak já jsem momentálně zásadně proti !!! Asi to prdím,půjdu asi do práce,začíná mi už doma hrabat,manža sice 2 chce,ale já ted opravdu néé. Jsem furt mrzká,protivná.....ke všemu jsem marod,zánět průdušek,takže to mi na náladě taky nepřidá a tady v tom našem 1+1 si už připadám jak v base !! 😠 😲 😝 tak u mě asi tak.........

vcelka77
3. únor 2010

jani nesmutni, jaro tu bude coby dub a můžeš se těšit na nové bydleníčko. 😉
A myslíš že seženeš práci? Vůbec nechci strašit ale co jsem tak pochytila, tak u nás všech je to dost blbý. 😖

klara.k
3. únor 2010

jani - já doufám taky tak.že snad oslavíme roční výročí v domečku 😉

jana1k
3. únor 2010

klara: 🙂

Vcelka: no byla jsem za šéfkou.....i když se ted hodně propouštělo,tak sama říkala,že se nemám obávat. I když nikdy člověk neví. Mám se v záři ozvat,a dát vědět co a jak. No tak se uvidí.... 😅

janicka006
4. únor 2010

Jani a jakpak to máte s baráčkem..vy stavíte,ne??Je to ještě na dlouho???
Počasí je teď obecně na bobika....málo sluníčka a jen samé závěje a klouzanice....uvidíš,že až zase bude intenzivněji svítit,tak i nálada se zlepší 😉
Ale pokud chceš do práce,změnit trochu rytmus dne,tak proč ne....Jen abys je tam tím spíš nenaštvala..víš jako že tam jdeš třeba na rok a pak zase pryč....
Musím říct,že mě ženský v práci docela závidějí,že jdu na MD,protože sice už tady o tom píšu snad rok,ale s firmou je to čím dál tím horší....navíc majitel takový vykuk,od kterého se dá čekat cokoli...Teď se tady nese hláška,že se bude snad v květnu firma zavírat....

estrellita
4. únor 2010

jani: heled, jak je to, kdyz bych sla na materskou a firma krachla? mam nejaky naroky potom? asi vubec nic, co? proste bych pak byla nezamestnana.

vcelka77
4. únor 2010

estrel: přesně tak, když firma krachne, tak se nemáš kam vrátit. Je to smutný ale je to tak.
Ale ber to pozitivně, než zase půjdeš pracovat tak snad krize zmizí a práce bude dost 😉

janicka006
4. únor 2010

No Estrel já si myslím,že bys normálka byla braná jako zaměstnanec,takže nárok na odstupné.....Ale když má firma 30.000.000 Kč dluh,tak asi těžko bude vyplácet odstupné☹(((
A po MD bys buď našla něco jiného a nebo bys musela na ÚP.
Takhle si to teda myslím já...ale možná že plkám nesmysly....

janicka006
4. únor 2010

Vcelka ty jsi taková sportovkyně 😀. Teď jsem četla,že bych měla momentálně jíst hodně vlákniny...v čem je????

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru