Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

estrellita
5. únor 2010

tak na me bracha docela dohlizel 🙂
a srandovni bylo, ze kdyz jsem se jednou ve 20 letech domu vratila ve ctvrt na jednu, tak rodice byli v pohode a z pokoje vysel bracha, stoupl si, ruce v bok a rekl. Jako kde jsi byla tak dlouho?? neuvedomujes si, ze se ti neco muze stat 😀 😀

estrellita
5. únor 2010

vcelko: no muj bracha taky bere jako vyhodu, ze obcas mze prijit k nekomu na jidlo. no a pockejte, az se dovi, ze jsem tehotna 🙂 to jak budu na matersky, tak tu bude pecenej, varenej, protoze pracuje kousicek od nasehobaraku 😀

vcelka77
5. únor 2010

estrel tak toho tam budeš mít každý den na oběd 😀
a vidíš jaký má o tebe strach, to teda nevím jak sis mohla ve 20 dovolit přijít tak pozdě 😀 😀

zelvinka
5. únor 2010

no je pravda, že mě brácha taky nějak extra nehlídal, ale mělo to na naše takovej ten vliv pro jejich klid duše,..myslím že by mě takhle ven pouštěli mnohem dýl až by mi bylo víc roků, ale takhle věděli že ze zábavy pojedem autem nebo taxíkem společně,...ale jinak si mě tam brácha taky vůbec nevšímal

acimedaca
5. únor 2010

já bych radši první holku.....že pak na toho kluka dohlídne 🙂 takt o bylo i u nás 🙂

zelvinka
5. únor 2010

mě fakt příjde že oboje má svoje výhody i nevýhody

serina
5. únor 2010

ahoj,
tak dnes už mám konečně padla v práci , a chystáme se ještě manželem dnes večer odlétáme do paříže a vracíme se za 10 dní. tak se mějte.

vcelka77
5. únor 2010

aci a tvůj typ?

vcelka77
5. únor 2010

serino, tak to velká závist, to bude romantiky 🙂

janicka006
5. únor 2010

KOčky musela jsem k zubaři,tak se omlouvám,že se ozvývám až teď.....
Představte si,že firma pořádá 6.3. ples..a všichni tady dostali mejlem od majitele pozvánku..jenom já ne......
Nikdy jsem tam nechodila,tak se asi bál,že bych teď s břuchem v začínajícím 9 měsíci těhotenství si chtěla jít skočit.....debil
Ale kdybyste viděly,jak to udělal,abych mejla nedostala já....místo aby to poslal na souhrnný firemní email,tak vypisoval jednotlivá jména jako trotl.....
Přišlo mi to tak strašně moc líto....vždyť o nic nešlo....A i kdybych se poprvé rozhoupala a chtěla jít,tak jsem zaměstnancem pořád a lístek bych si stejně musela koupit....
Už jsem si to i obulela....ale Pepča mi napsal tak strašně moc hezkou smsku..že si říkám "Majiteli polib si pr...."...

zelvinka
5. únor 2010

janičko - úplně tě chápu, jaký to je když je firemní akce a najednou se se mnou nepočítá, protože bydlím daleko a navíc mám břicho, ale na druhou stranu to ber tak, že se aspoň na toho vola šéfa nemusíš celej večer dívat, jo bez tak to bude o ničem 😉

petrajda
5. únor 2010

zelvinka - možná ano 😉 .
Jinak sourozenecké vztahy můžu hodnotit jen podle muže. Já jsem v podstatě jedináček. A u nich se sestrou teda nějaké ochranářské pudy nebyli. Naopak,sestra vždy bojovala,aby byla lepší než bratr 🙂

vcelka77
5. únor 2010

jani, nic si z toho nedělej, místo večírku si uděláš s pepčou hezký večer.....
na šéfa se vy.... když je někdo blbej tak je prostě blbej. Jeho chyba.

klara.k
5. únor 2010

já typuju holku 😉

já mám v plánu dvě holky od mala, ale sestra má dva kluky, a najednou přichízím na to že i na nich něco je, tak teď si objednávám hoĺka, kluk a kdyby ještě jedno tak to nechám na nich 😀

jani - hlavně že se nic nestalo a neděje 😉 , máš důležitější maili než ples, je to debil, aspoň to máš potvrzený a už nás tak nelekej 🙂

petrajda
5. únor 2010

janicka - prď na něj a zvysoka kašli. Jak už tu bylo psáno,důležité je zdravé mimčo. Ale chápu tě..

janicka006
5. únor 2010

ale prostě jak může být někdo tak ošklivý k druhým.....o co mu šlo..aby mi ukázal kdo je tady pánem a že tady se mnou nepočítá...no fajn,to vím už dávno.Nikdy jsem na žádné firemní akci nebyla..firma sídlí v jiném městě,takže to bylo vždycky komplikované a hlavně nemám o tento druh zábavy zájem.....mám lidí z práce za celý týden dost,takže raději jdu se svými přáteli a nebo jsem doma v klidu s Pepčou...
No jestli mě chtěl ranit,tak se mu to povedlo..ale jenom na chvilinku...teď už je to lepší....alespoň se zase o další chlup víc těším na MD.....nejdřív jsem se jí i trochu bála..nejsem zvyklá být doma ani týden s rýmou...natož teď dva roky..ale teĎ se opravdu strašně moc těším až budeme mít ještěrku venku....

werunka87
5. únor 2010

4 Janicka006: to je teda fakt hnus tohle chování na druhou stranu se můžeš pobavit nad tím dlouho mu muselo trvat než všechna ta jména vypsal 😀
Jinak typuju že želvinka čeká kluka, holka by jí ubrala na kráse jak se říká což dle fotky neregistruju 😀 takže to prostě musí být kluk!!!

janicka006
5. únor 2010

Zelvi taky se přidávám do party k holkám a kloním se ke klučíkovi 😀
i když takové ty pověry jako povídá Weru..no moc na ně nedám..shodou okolností mi totiž ve jeden den řekla jedna známá,že když miluju sladký,tak je to holka a druhá snad za 2 hodiny,že když miluju sladký,tak je to kluk.A stejně tak s pálením žáhy..někdo říká,že je to znak pro holku,jiný pro kluka.A třeba já osobně jsem si připada opravdu hezká..tak do 5 měsíce...teď si zase připadám ošklivá.....
Tip od lékařů je holka....ale stopro to budeme vědět v pondělí.No stopro....to až po 8.4.chichichi...

A moc díky za vaší podporu..vím,že se to může zdát jako malichernost a hloupost,ale prostě mne to fakt dostalo.

klara.k
5. únor 2010

tak už to vypadá asi vyrovnaně holčička proti klukovi nebo ne, jak to je včelko?

Jani - ale právě ty malichernosti dokáží člověku pěkně zkazit náladu.

Já jsem teď měla parádní zážitek s kolegyní v práci. Oni tady neví že budeme muset na ivf, tak začala vykládat o svém synovi a jeho přítelky, že se snaží a nejde jim to a chudák holka, když ona už je stará, tak se ptám kolik jí je a ona je o tři roky mladší než já ☹ tak mi docela spadla čelist. Pak mi došla sms od kamarádky že už porodili holčičku (mám z toho radost a přeju jí to), ale doma jsem manželovi pěkně zatopila, rozbrečela jsem se a nechtěla říct proč, tak byl chudák dost nervozní, než to ze mně vylezlo. Stačilo 5 minut s ním o tom mluvit a zase měl život smysl a má pořád, ale právě tyto malichernosti člověka zraňují.

petrajda
5. únor 2010

s tím hádáním jestli kluk nabo holka,ještě že není třetí možnost,když vynechám vícerčata 🙂 To by nás želvinka pěkně převezla.

janička - až zůstaneš doma aspoň ti nebude smutno po práci nebo kolektivu. Některé ženské to prý nesou špatně...

vcelka77
5. únor 2010

tak u mě v albu je tabulka sázek.
Jsem strašnej antitalent, tak prosím berte provedení s rezervou, navíc jsem v práci dost omezená programama 🙂

petrajda
5. únor 2010

jééé to je roztoilé,holčičky vedou 😵
jsi šikulka, já bych to nezvládla já jsem antitalent 😉

werunka87
5. únor 2010

jani ber to jako nadsázku já na tahle bláboly taky nevěřím jako že když maš kulatý břicho bude to kluk a šišaty holka nebo naopak 🙂

acimedaca
5. únor 2010

já tipuju želvince taky holčičku 🙂
janicka: netrap se tím, vůbec to za to nestojí, alůe je jasný, že to pocuchá nervy

vcelka77
5. únor 2010

tak jsem to maličko vylepšila 🙂

werunka87
5. únor 2010

téda to vypadá skvěle 😀 jen je nás málo co tipují kluka 😉

maicky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petrajda
5. únor 2010

maicky - máš to tam 😉

werunka87
5. únor 2010

co se děje že už nás tady mažou 😕

vcelka77
5. únor 2010

tak to se nedivím že to smazali 🙂 to asi v pravidlech něco takového mají.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru