Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

vcelka77
5. únor 2010

a ještě jsem tam zelvince přidala pro štěstí medvídka se čtyřlístkem 🙂
ale docela se mi to povedlo co? 😀 😀 se musim pochválit, líbí se mi to 😀

petrajda
5. únor 2010

vcelka - moc pěkné 😉
jinak s mazáním asi zafungoval nějaký bonzblog 😝

klara.k
5. únor 2010

holky a copak nám smazali?

já letím z práce hurá víkend. budeme slavit moje narozky u našich, zítra - grilovačka, zbytek za týden, pápá a mějte se moooc krásně,

petrajda
5. únor 2010

klara - tak to všechno nej a nej...a moc to nepřežeň s alkoholem 😉

vcelka77
5. únor 2010

tak vše nej, a grilovačka na začátku února? 😀

estrellita
5. únor 2010

janicko: kasli na nej, holky to rekly pekne, udelas si hezky vecer s Pepcou a nejaky sef ti za to nestoji 🙂

holky, co presne smazali?
klarko: vsechno nejlepsi k narozeninam 🙂

vcelko, krasnou tabulku jsi udelela 🙂

vcelka77
5. únor 2010

nějaká holčina poslala at někam hlasujem o nejkrásnější miminko. to smazaly. Ale to byl fofr, to to musel opravdu někdo nabonzovat 🙂

vcelka77
5. únor 2010

holky co budete kupovat k valentýnovi???

petrajda
5. únor 2010

neslavíme ho... muž by asi koukal 😀 . Řekli jsme si že kašlem na výročí sesznámení,jen si zajdem na večeři. Už sme manželé,tak to necháme tak..

vcelka77
5. únor 2010

já asi vezmu miláčka do paříže 😀

petrajda
5. únor 2010

jako fakt? Já bych svému miláčkovi maximálně paříž upekla 😀 A nad tou večeří zajásal zejména proto,protože rádi chodíme tady do jedné restaurace,kde vařej jeho oblíbený jídlo.Byli jsme tam už tolikrát a nikdy si nic jiného nedal... Jinsk valentýna jsme nikdy neslavili ač je to dost v rozporu s mým povoláním 😀

brumdinka
5. únor 2010

ahojte, teda vy jste se nějak rozjeli 😀

jinak je fakt, že já sem si připadala v těhotenství kráídnějšíí než obvykle a taky mi spousta lidí řikala, jak mi to sluší a nakonec se narodil, jakříkal můj doktor klučík 😀

no a já byla ted´po letech u kamarádky a mé svědkyně na svatbě a potvora do mě nalila nějakou domácí ořechovici 😀 😀 😀 a jsem ted´z toho volaká nametená 😀 😀

petrajda
5. únor 2010

brumdinka - 😀 😀 tak pozor na následky...aspoň máš doboru náladu....domácí je domící,prostě kvalitní 😀

estrellita
5. únor 2010

my valentyna neslavime 🙂
tesim se na kveten na vyroci, zajdeme urcite nekam na dobre jidlo, nebo mozna podnikneme neco vic, no uvidime 😵

petrajda
5. únor 2010

estrelita - tos mi připoměla. Na otázku zda budeme akceptovat valentina mi muž pokaždé odpoví,že on slaví jen první máj. Ale pokaždé mě zapomene políbit pod roskvetlou třešní.Možná že to je tím,že tou dobou už bejvají většinou odkvetlé 😀

estrellita
6. únor 2010

petrajda 😀 😀 ja se prvniho kvetna vzdy musi pripomenout 😀

brumdinka
6. únor 2010

petrajda - já se 1.května taky připomínám 😀 😀 😀

jinak valentyna ani halloween neslavíme, pro nás jsou to importovaný americký svátky, jen aby obchodníci měli co největší kšefty a toho se odmítáme zúčastnit 🙂

zelvinka
6. únor 2010

Ahoj holky
Včelka děkuji za hezkou tabulku ten medvídek je super.
Jinak co se týče valentýna jsme se letos poprvé domluvili s manželem(dřív proběhla kytka a večeře), že si koupíme něco do domácnosti jako společně. Máme už v hrozným stavu toustovač,..takže si koupíme asi to,..a dáme si doma něco dobrého,..pomazlíme se a bude🙂 v mém stavu už ani člověk nemá náladu někam jít na večeři a navíc, kdo ví,..třeba už budu v porodnici 😉

petrajda
6. únor 2010

no ono s tím valentynem,co se týče kšeftů,to už moc slavný není. Ale souhlasím, první máj (i když připomínat se musím též 😀 ) mdž, svátek matek , a náš ježíšek to je co k nám prostě patří...Nebo sem na něco zapoměla??
Jinak nevím jak s tím výročím seznámení,nevím jak nám to slavení vydrží dlouho ,ale letos jsme si řekli,že si jen zajdem na večeři. To máme začátkem března,takže to je co nevidět.Je to jen takové gesto nic víc. Aspoň máme důvod někam vypadnout 😉

brumdinka
6. únor 2010

petrajda - jo to my máme taky každej rok aspon někam vypadnem 😉 jinak loni se nám zcela neplánovaně podařilo na valentyna vypadnout na vejkend na výlet do Prahy - jsme si vydražili na aukru zájezd 😀 a ted´pro změnu sice až 20., ale pojedeme zas na vejkend na Tropical Island do Berlína 😎

petrajda
7. únor 2010

brumdinka - jo bledá závist. Vy jste akčnější 😉

estrellita
7. únor 2010

tak my vyroci seznameni neslavili nidky jinak nez veceri a treba prochazkou 🙂 ale budeme to muset odlisit od svatby, ze jo 😀 to jeste budeme muset vymyslet 🙂

brumdinka
7. únor 2010

pet - nejsme, to se jen tak neplánovaně vyvrbilo - ten zájezd sme dostali pod stromek 😀

jinak většinou na výročí seznámení (který máme 31.července) chodíme někam na večeři a ted´zas v září svatba - no to sem zvědavá, jak to letos vymyslíme 😀 😀

petrajda
7. únor 2010

původně sem myslela,že výročí seznámení zrušíme - jako nijak sme to neslavili,dali si nějakou pozornost a tak nějak konec jo a možná nějaká muchlovačka v posteli 😀 .Ale zase na druhou stranu si říkám proč ne? My se teď moc nikam nedostanem,tak si zajdem aspoň na večeři, a aspoň je důvod. Samo by bylo hezké zajít si i jen tak,ale jak je málo času a ten volný věnujem neustále práci na baráku,tak se aspoň takhle dokážem odpoutat od poviností. 😝

petrajda
7. únor 2010

brum - hezký dárek 🙂

petrajda
8. únor 2010

ahoj při pondělku. Víken byl jak jinak - pracovní 🙂 ,ale aspoň se něco udělalo.
Chtěla sem se vás,děvčata,zeptat, nebyli jste některá v té středověké krčmě v Dětenicích? Zajímají mě i ceny a vaše zkušenosti 😉 . Tchyně bude mít petapadesát,tak sem přemejšlela co jí dát,ale šel by tam s náma i něco přes rok prcek,tak jestli by to bylo vhodné i pro něj. Já si myslím,že jo,ale já sem střelená a ujetá pro každou špatnost,tak se ráda nechám poučit. děkuji 🙂

acimedaca
8. únor 2010

ahoj holky po víkendu, u mě dost náročný - byla jsem z lidma ze školy na horách...takže to bylo hrozně náročný, hlavně pro játra 😉 jako by ten víkend ani nebyl, jsem tak unavená.....

my valentýna neslavíme, na výročí dostanu kytku a jdeme na večeři.....

klara.k
8. únor 2010

holky taky zdravím při pondělku, děkuju za gratulace.

Na valentýna mám stejný názor - neslavit. Pro nás je první máj, výročí neslavíme, ono je to nějak kolem toho prvního máje takže nic a na svatební výročí doufám, že už budeme na baráku, tak to snad nebudeme muset nikam a budeme si užívat domácí pohody v novém. 😉

aci - tady ty víkendy jsem měla vždycky moc ráda 😀 , ale zjišťuju, že už nějak dlouho nebyly 😲

vcelka77
8. únor 2010

Ahojky, tak jsem asi jediná, která chce Valentýna slavit 😀 Ale to má důvod, že manžel má do Valentýna vždycky zkoušky a nemůže se mi věnovat podle mých představ 🙂 Tak si vždycky zajdeme někam na véču. A tím mi to vlastně vynahrazuje.

Petru, Dětenice doporučuji, cenově je to tam možná trošku dražší ale opravdu zážitek. Určitě to chce ale rezervovat dopředu, mají tam vždycky strašně narváno. Jen ten prcek, aby se třeba nebál. Vždycky tam někoho zavřou do klece, pak někoho zbičujou apod.

brumdinka
8. únor 2010

Petru s Dětěnicema nemám zkušenost, jen jsem o nich slyšela, že ti tam hodí jídlo na stůl se slovy tak žer 😀 apod.

Ale byli jsme a Jirkou v Kamennym Dvoře (vedle hlavního silničního tahu z Chebu do Karlových Varů), je to nádhernej nově opravenej zámek a je tam restaurace s víkendovym programem na způsob Dětěnic, tedy ve středověkym stylu - vypadá to tam nádherně, taky tam zavřeli čarodějnici a práskače do klece (přímo jedni z hostů 😀) a večer byla ohnová show - bylo to super a moc se mi to líbilo (sice malinko dražší,ale stojí to za to)

jinak toho prcka bych tam moc netahala, moh by se bát navíc Vy si to užijete mnohem víc, když dítě necháte doma nějaký babičce 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru