Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

klara.k
18. únor 2010

holky já na ni narazila náhodou. Budeme tam mít málo světla, tak to nemůže být nic tmavýho a nechci žádnou smetanovou ani bílou, takže toto. Tato barva to bude 100% jen ještě od koho a za kolik. Někde to je někde ne.

Původně jsme chtěla dřevenou z masivu, ale máme dřevěné okna, dveře a podlahu alá dřevo a chci dřevěný nábytek , tak by to bylo asi moc, těžko bysme to zkombinovali. Tak pak v představě jsem se rozhodla pro zelenou - hráškovou, ale tato žlutá je moje favoritka, manžela naštěstí taky. 🙂

acimedaca
18. únor 2010

hodím do alba fotky mojí kuchyně, tak se mrkni, než to smažou.. .....taky jsem nechtěla dřevo, já na ten rustikální styl moc nejsem.....

petrajda
18. únor 2010

klara - tak jo.Hupsnem na to a to by bylo aby nebylo 😀
Ty kuchyně mě se líbí ta druhá,ale u tohodle typu dost asi záleží s čím to zkombinujete.Myslím tím jaké dáte obklady, případně dlažbu,typ pracovní desky a úchytky.Když se to povede sladit tak to nemá chybu..

fire85
18. únor 2010

ahoj holky jak je?

brumdi-tak já se taky chystám vysadit prášky,příští týden dobírám plato a děsím se problémů jaký mě čekaj,no uvidím

jinak mám za sebou pohovor,bylo to do prodejny oken jako vedoucí.myslím že jsem se uvedla docela dobře,a na konci mi ten personalista dal test všeobecných znalostí 😅 no chápu že tam nechtěj žádnýho blba,ale to už snad ten personalista pozná podle toho jak ten člověk mluví jak se chová a tak ne??ale mylsím že sem to dala snad dobře,byly tam otázky typu kdy skončila 2.světová a tak....tak mi prosím držte palce,maj se ozvat dnes nebo zítra.děkuji

jinak k těm kuchyním-já bych si z ikey taky kuchyn nekoupila,stejně jako od Hanáka nebo Sýkory taky ne-přijde mi to dost drahý.my budeme mít z Jiminy,je to kuchynské studio v jihlavě,ale nevím jestli maj i jinde pobočky.

vcelka77
18. únor 2010

fire a na co budeš potřebovat kdy skončila válka u oken??? 😀

fire85
18. únor 2010

včelka to sme právě taky s kámoškou řešily 😀 😀 to se snad všechno člověk naučí,ale jde tam hlavně o ty znalosti oken a toho sortimentu že...to ví každej, no je vidět jak je velká nezaměst. tak prostě chtěj asi fakt dobrý lidi nebo nevím.važte si práceholky ale je mi jasný že si jí vážíte 🙂

fire85
18. únor 2010

nevím na co jim bude když budu vědět všchny letopočty a pod.věci úplně přesně ale lidem s oknama neporadím...no nevím

vcelka77
18. únor 2010

tak třeba můžeš mezi nabízení oken nebo reklamacema se zmínit o naší historii 😀
tak držíme palečky aby to vyšlo 😉

petrajda
18. únor 2010

třeba můžeš zjistit kdy se začali používat do oken skleněné tabulky 😀 😀 😀
taky držím palce 😉

klara.k
18. únor 2010

aci už jsem to asi nestihla ☹

vcelka77
18. únor 2010

klarko to proto že jí to tam vydrželo asi půl minuty 😀

petrajda
18. únor 2010

to je vopruz, ale kytičky mi tehdá nesmazali,to až pak já.Tak možná jedině album, na koníkovi... ☹

petrajda
18. únor 2010

teda na střeše 😀

acimedaca
18. únor 2010

teda to by mě trefilo, fakt že jo.....uf....taky jsem koukala, jak to rychle zmizelo

acimedaca
18. únor 2010
janicka006
18. únor 2010

Klárko my máme Korynu..úplně maximální spokojenost.....ale myslím si,že je to tím,že jsme si vybrali dub masiv..žádná umělotina...a to je prostě materiál,který se opravdu za 10 let používání asi nedá opotřebovat.Ale cena byla nejvyšší ze všech nabídek....a obsluha byla taky taková na bobika...ale to je o lidech,ne o tom výrobku.
Takže kdybych měla jednou prachy,tak bych do baráčku chtěla zase KOrynu.....ale jinak zrovna včera mi přivezli od truhláře skříňku pro miminko a ta firma co to vyráběla naprosto super!!!Super jednání,rychlost,dovezli to až domů,CN do 3 dnů(ale byla to jen skřínka nikoli celá sektorka..to je taky asi o něčem jiném)....

estrellita
18. únor 2010

klarko: promin, jak vsehcno nedocitam, tak jsem nevedela 😔 a kdy jdete? jestli se teda muzu zeptat? budu moc drzet palecky!!

kuchyn vypada skvele, zluta je moje oblibena barva 🙂

edvi
18. únor 2010

ahoj holky,. zas po dlouhé době. Co je nového???
Nemám šanci dočítat, jen jsem zaregistrovala , že řešíte kuchyně. U nás to vypadá na totální kompletní rekonstrukci a to tak zásadní, že asi necháme jen obvodové stěny. Takže okna, zateplení, fasádu, rozvody elektrřiny, rozvody topení, stropy, podlahy, omítky, vybourání skoro celého vnitřku, střechu....akorát si nejsem jistá, kdy se nám podaří všechno vyřídit abychom mohli začít, potřebujem posunout i cestu dál od nás.

Klarko jen jsem zaregistrovala, že musíš taky na ivf. Hodně štěstí!!, nic jiného k tomu nejde dodat. Já čekám ještě na nějaké genetické testy a rozebrání dna, protože to je už tak poslední co se dá ještě udělat i když v tom to asi taky nebude a v březnu třetí pokus. Ale zřejmě nic z toho, už nevěřím ani celému ivf, takže u nás taková osobní tragedie a konečná.

brumdinka
18. únor 2010

ahojte, všem co jdou na ivf držim palce, neni to sranda a hlavně je to velkej nápor na nervy - tak at´to zmáknete

zajímalo by mě co želvi, jestli už je mimisek na světě 🙂

fire - no já to říkala máme o tý injekci (je zdravotní sestra) a ona na mě hm, tak to je ta co ti daj a když MS do 10 dní dostaneš, tak nejseš těhotná a když ne, tak seš - no taky dobrý, tak sem tam kde sem byla 😀

jinak k těm pohovorum, proč mě to nepřekvapuje, tyhle ujetý otázky, fakt děsně potřebuješ u oken 😝, já ty pohovory tak nesnáším, mě se zatim neozvali tam kde sem byla a má být nástup od března (sociální služby) a měla sem jeden pohovor přes telefon do banky; no a ještě možná by bylo něco co by mě fakt zajímalo a bavilo a doplnila bych si vzdělání trochu jinym směrem, ale to by bylo až od září 😒 - no uvidíme, dneska večer zas projedu pár pracovních serverů, no a zejtra a v pondělí zas něco obvolám a snad už konečně něco, prrosíííííím

jinaki v sobotu jdeme na mysliveckej bál a v neděli s malym na maškarní (už se z tý nemoci vykřesal - ven sice zatim ještě nejdeme, ale jinak dobrý) no a já nevim co si mám vzít na sebe - pomoc 😀 😀 😀

petrajda
18. únor 2010

edvi - ahojky, je dobře že si dáváte tuhle,i když poslední šanci. Moc držím palce 🙂 A co se týká rekonstrukce,tak hodně štěstí taky.Dva roky jsme dělali to co vy a ještě teda pokračujem 🙂

brumdinka - no já teď četla v nějakejch novinách jak je důležité u pohovoru nějak zaujmout,nemluvit fráze,ale když ti pak položej otázku typu té tvojí,tak bych se jim tam snad rozesmála. Držím palce v dalším snažení.

zejtra večer jdeme na hasičskej bál,potřebuju taky vypnout,ale nevím jak dlouho vydržíme. Druhej den jdu do práce,tak abych byla schopná něco lidem umotat 😀

petrajda
18. únor 2010

aci - pěkná kuchyň. Máme sice takovou tu rustikální,ale sem k nám by se ani jiná nehodila. A navíc jsme oba na takové ty staré věci 😀 . Ale řeknu vám,že když jsme kdysy prolejzali i ta studia,tak já bych si snad žádnou nevybrala. Když ji vidím hotovou nedokážu si ji moc dobře představit v tom určitém prostoru.Takže se mi hned tak nějaké nelíbí. A když v hypce v liberci otevřeli to studio..jo Oresi-myslím že to je v hypce,tak třeba muj švagr má odtamtud novou kuchyň. Když sem jim pak viděla namontovanou u nich tak prostě super,nádhera!!!!! Ale přímo tam bych si asi bevybrala.Proto pro mě spolupráce s truhlářem byla mnohem lepší a srozumitelnější.

sidi.m
18. únor 2010

klarka:Ahojky co se týká kuchyně máme s Aska už 2 rokya jsem spokojená.Já mám kuchyń olše.Hodím odkaz

aci:Pěkná kuchyń,světlá 😉

edvi:Držím palce at vám to klapne

No jo želvi,už aby tu byla zpátky a povyprávěla 😉

sidi.m
18. únor 2010

Tak takovouhle mám já,akorát jinak poskládanou:
http://www.skladydusek.cz/kuchyne-porta.php

krtek.93
18. únor 2010

Ahoj! Teda - člověk tu chvilku neni a Zelvi si klidně odjede rodit 😀 Ane jsem jí nestihla poplivat pro štěstí, ale tak teda aspoň doufám, že touhle dobou už to má zdárně za sebou a těší se z mimča 😵

Holky s tou prací to je fakt děs, já teda pracuju, ale ve stresu jsem stejně, protože mám smlouvu na rok, a když už se na to snažim nemyslet, tak mi to připomene pan manžel - nevim, asi jako abych neusnula na vavřínech nebo co 🙄 Jsem měla dneska ráno nějakou depku zase - chtěla bych stabilní práci, slušnej život čítající hezký bydlení a dovolený a pomalu plánovat třeba i to mimčo - a ono to prostě všechno najednou nejde a nikdy nepůjde. Buď si budeme spokojeně žít, ale sami, nebo budem sice tři, ale namačkaný tady v těch úžasnejch podmínkách 😠

brum: Já taky čekám na MS... Už docela netrpělivě a je mi jasný, že letošní dovolená mi určitě vyjde tak, že jí prokrámuju celou 😅 😠 Ale na injekci nechci, snažit se zatim nechcem, tak tomu dám prostě tolik času, co to potřebuje no... Nehce se mi cpát další hormony do těla, když jsem se jedněch zbavila. Spíš asi zkusim nějaký bylinky na úpravu cyklu...

S kuchyněma teda zkušenost nemám žánou, k nám se ani normální linka nevejde, máme to tak nějak spíchlý... Ale chystám "rekonstrukci" - novej dřez, desku, samolepicí tapety a úchytky 😉

A k tomu jídlu - už jsem si ty výdaje psala asi ped rokem a to jsem teda nepočítala jídlo v práci, protože jsem měla oběd za desetikačku a rovnou mi to strhávali z platu. Počítala jsem jenom co jsem zaplatila v hotovosti navíc - pití, sladý a tak. Manžel má stravenky a já už taky, tak nevim, asi to taky počítat nebudu... Ale zase ráda bych občas nějakou ušetřila a využila normálně v obchodě.

K mužské zapomnětlivosti - je to zajímavý, datum, kdy má vyjít nějaká nová hra do kompu, si můj muž pamatoval snad čtvrt roku 😀 Jiank neví snad ani anrozeniny vlastní mámy.

petrajda
18. únor 2010

ty jo to je přehlídka kuchyní 🙂 Jen koukám,že všude mají ty komínové digestoře. Zvolili jsme vestavnou a zatím mi slouží jen jako světýlko nad sporákem 😀 😀 stále není zapojená. Chybí nám vývod nad sporákem,tedy spíš díra ve střeše,aby se tamtudy mohl protáhnout komínek 🙂

krtku - no vidíš,malá rekonstrukce taky rekonstrukce a výsledek potěší. V paneláku jsem taky kuchyň tapetovala 🙂

krtek.93
18. únor 2010

petrajda: Na to bych málem zaponěla - digestoř chci koupit 😀 Ale nemáme jí kudy vyvést, tak takovou tu s filtrama. Ale nevim, mám to celý v plánu už dlouho, tak aby k tomu vůbec někdy došlo. Teď se zase snažíme škudlit na případnou hypotéku...

brumdinka
18. únor 2010

krtek - no to je stašný co, já měla smlouvu na půl roku s tim, že sem já i cca 70 lidí stejně museli jít dřív 😠 (takže po 5 měsících) a sem zas tam kde sem byla před tim 😒

estrellita
18. únor 2010

krku a jak se ti v praci libi? a je sance, ze smlouvu prodlouzi? ale na to stejne clovek nemuze spolehat 😔

petrajda
18. únor 2010

krtek - když jiné řešení není,tak proč ne?Digestoř klidně kup,tahle nebejvá moc drahá,ale nevím jak je to s filtrama.Jak často se musí měnit a tak.

krtek.93
18. únor 2010

estrel: právě že se mi tam zatim líbí hodně, nerada bych o to za rok přišla 😔 Ty smlouvy na dobu určitou jsou zkrátka pro firmy výhodný, tak toho využívaj. Můžou je dát dokonce dvakrát, resp. na dva roky celkem. A jde o to, co je pro ně pak lepší - jestli ivetsovat do zaškolování pořád novejch lidí, nebo si tam nechat ty osvědčený, ale s tim, že případný jejich"odejití" neni pak už tak jednoduchý, už je to stojí třeba odstupný a tak. Nevim o tom, že bych tam byla přímo na nějakej záskok, novejch je nás tam víc a máme to všichni stejně. Ale kdo ví, jak to v tý firmě chodí, že jo... Muž se mi to snaží připomínat, asi abych pak nebyla zklamaná, ale nějak mu nedochází, že to budu případně stejně a teď mě tim akorát tak stresuje 😒

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru