Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

klara.k
23. únor 2010

-taky třeba že když uvidí dispozici k nemoci, tak se tomu bude dát lehce předejít. že třeba začneš užívat vitamíny na žíly už teď i když ještě ani netušíš, že s nimi budeš mít problém. Takový alchymie a dívání se do čarovné koule 😒

Jnak s tou nemocí co má ta neteř ta že se nemusíme nijak moc děsit - to dědí jen 3-5%, což je málo. Ale jsem ráda že jsme tam byli a doufám, že to dopadne co nejlíp.

Já nevím co vám dál k tomu říct, tak se kdyžtak zeptejte, ať se tady nevycamrávám přes dvě strany 😎

Jinak jsem dnes dost K.O. Hrozně se mi ulevilo, že je toto za nama a teď už se můžeme jen modlit. je to rozběhlý a hotovo, už v tom jedem. Fakt vyčerpaná.

Ale odpoledne jdeme ještě na kuchyně, tak to bude povzbuzující - doufám, že částka nebude vysoká, ale velice sympatická 😀 😝 .

acimedaca
23. únor 2010

klara: to je dobrý takovou diagnostiku mít, aaspon víš, na co si dávat v budoucnu pozor a co ti horozí a můžeš to ovlivnit.....vy to sice děláte kvůli mimču, ale tak je to dobré i s výhledem na celý život

estrellita
23. únor 2010

aci: jj, u rodicu ty svoje otisky mam, tak to pak urcite porovnam 😵

vcelko: taky jsem ten link videla v albu jedne holciny, vypada to moc hezky a tak jendoduse 😅

vcelka77
23. únor 2010

to jo vypadá to jak nic 😀

estrellita
23. únor 2010

klarko: ja si myslim, ze je to taky moc fajn, drzim pesti, at tam nevyjde nic spatneho 🙂 a miminko nechate az po vysledcich, nebo ne?

vcelka77
23. únor 2010

no jo budete čekat na výsledky než se do toho vrhnete? Tak snad by nemělo vyjít nic špatného. budeme držet palečky. ale mě kdyby se ptali na prarodiče a další příbuzný tak asi nebudu vůbec vědět jaké nemoce měli a mají

petrajda
23. únor 2010

klarko - tak ta genetika to je teda maso,ale je dobré vědět třeba to s tou sestřenicí... Já bych teda měla s příbuznejma taky problém,ale v rodině mě nejbližší toho taky máme dost.

vcelka - to tvé testování,tak já ykraje testovala pořád dokola.Teď už to vzdávám.

No nic jdu chrnět,jsem ještě jak mátoha...sotva se udržím na židlz 😀

krtek.93
23. únor 2010

Ahojky všem! Já se teprve vrátila z práce - ty útrky jsou fakt mazec 😖 Tak jenom v rychlosti, než se odebéřu do sprchy:

zelvi: Teda asi bych se neudržela a telefon i s maminkou někam zahodila 😅 Nesnášïm, když mě máma začne napomínat, abych se "krotila ve výrazech" a v tý situaci, v který jsi byla ty... no moje mamča by to asi schytala 😀 A ty otisky jsou krásný, jázatim viděla jenom takový ty "negativní" jako šlápoty, úplně čučim, že jde taky tohle. To bych si bejt novopečenou maminou taky nenechala ujít 😉

klara: Držim palečky, ať vám to vyjde všechno dobře 😉

klara.k
24. únor 2010

estrelko - to já právě nevím. Záleží na momentálním rozpoložení 😀 . Chvilku si říkám, že počkáme pak zase, že nebudu na nic čekat a jdeme do toho hned. Ale teď jsme v rozpoložení, že počkáme. Určitě do dalšího cyklu, tento už honit nebudu. Docela mě to vyčerpalo, nezdá se to, ale přece jen je to stresující situace a v pondělí jsme byla dost rozhozená a vyčerpaná. Tak jsme nasadili vitamíny a dořešíme něco se stavbou a do 20. dne dalšího cyklu mám času na spoustu variant, tak uvidím co vymyslím 😀

pet - ze začátku jsem taky stále testovala, teď už netestuju ani když je to třeba 14 po, třeba se potom budu jednou divit 😒

vcelka77
24. únor 2010

ahoj holky, tak dneska se ve sněmovně má hlasovat o zvednutí mateřské zpět na sazebník roku 2009. tu tabulku mam kdyžtak v albíčku kdybyste se někdo chtěl podívat. Tak musíme moc držet palečky. 😉

zelvinka
24. únor 2010

dobré ránko, vcelka tak já rozhodně palečky ohledně mateřské budu držet všechny, kdybych mohla jdu si půjčit i palce k sousedům 😀
jinak manžel povídal,ž emalá má i něco ze mě,..prej je to malá želvinka, protože tak zvláštně vytahuje hlavičku, jako když z krunýře🙂
Krtek - nemysli si musela jsem se hodně krotit, abych ji neposlala do háje, jenže po té minutě se ti tak strašně uleví,...že na druhou stranu je ti to pak jedno a nechci hájit mámu,...to rozhodně ne, ale takhle sprostá jsem snad nikdy nebyla🙂

petrajda
24. únor 2010

čau holky 🙂 tak já se včera vykakala a vyb... snad úplně ze všeho a dneska už je líp. 🙂 Taky už jsem v práci 😝 .
tyjo já sprosté výrazy používám relativně často-samozřejmě že v soukromí a když mi to někdy ujede tak třeba naši jsou dost v pohodě ,ale švárovci z toho maj málem infarkt.

zelvinka - vždyť říkám,že to je malé želvátko 😀

klara.k
24. únor 2010

pet - chtěla jsi zhubnou, tak sis to přivolala 😝

zelvi - a jakpak je, jaká je to nová rodinná pohodička?

Janičko - co pak ty? jak jsi na tom, jak ti je?

zelvinka
24. únor 2010

klara - nemá to chybu,..je fakt že i když malá je anděl tak ten první den když jsme přišli z porodnice tak to byl pro mě chaoz a nebejt chlapa,..tak nevím jak by jsme to zvládli,..víš jak člověk má všechno nakoupené,..připravené,..ale najednou zjistíš, že tohle potřebuješ mít po ruce tam a tam to zase tam,..takže než jsem si to tady uzpůsobila,...tak bych asi ani nejdela,kdyby mi chlap neupekl kuře,.ale teď už je to fakt fajn,..už jsem se naučila i spousty věcy kolem malé nebo i sebe dělat jednou rukou.

zelvinka
24. únor 2010

Tak jem si změnila konečně profil a dneska máme přesně jeden týden,..teda jako večer

vcelka77
24. únor 2010

no sláva, tak už si oficiální mamina 😀 to věřím že ten začátek musí být náročný, než tedy všechno vychytáš co je pro tebe nejpohodlnější tak to chvilku trvá 🙂
Zelvi a nechceš nám dát ještě info z nemocnice? jako jestli malá byla s tebou hned na pokoji, jestli ti pomáhali při kojení apod, abychom věděli jak to tak nějak chodí pár dní po porodu, než tě pustí domu? Já jsem tedy strašně zvědavá 😀 😀

petrajda
24. únor 2010

klarka - taky sem si říkla,že to přišlo právě včas 😀 Mám dole 2 kila za jeden den. ještě bych potřebovala tak dva tři dny 😀 😀

zelvinka - pamatuju si švagrovou když si přivezli domu první miminko tak lítala tam a sem 🙂

vcelka77
24. únor 2010

petru ta to bych taky potřebovala takhle pročistit 😀

petrajda
24. únor 2010

vcelka- jenže tohle se bohužel vždycky strašně rychle vrátí ☹ Mě sice pokaždé dlouho trvá než si zajedu svůj obvyklý režim,nemám chuť vůbec na jídlo,ale pak to nemá dlouhého trvání a šup a je to zpátky 🙂

vcelka77
24. únor 2010

To je v pytly, a čím budeme starší tím to bude ještě horší 😀

Manželova teta říká: neměj žádný mindráky, protože lepší už to nebude 😀 😀

petrajda
24. únor 2010

a má pravdu 🙂
mě stačili fotky z plesu,když sem se viděla. ty tlustý ruce atd...
Až budem mít ta miminka tak budem mít jiné starosti

vcelka77
24. únor 2010

to jo, ted řešíme jen sami sebe, a až budeme mít prcky, už nebudeme mít čas myslet na takový nesmysli a bude nám asi jedno jestli máme o pár kileček navíc. No jo, už aby to tady bylo 😔

vcelka77
24. únor 2010

Ale zase se strašně těším na ty kolečkový brusle 😀 😀 Tak tomu sluníčku domlouvám at si už pospíší 😀 A na kole se taky moc těším a na tenis...... takže až bude teplo tak budu myslet také na jíné věci. Tak sluníčko šup šup a apon 20 stupnů 😀

petrajda
24. únor 2010

to ho ale musíme popostrkovat asi všechny.Moc se mu neche a když vyleze tak se zase rychle schová 🙂 . Tak sem měla naplánovaný docela hezký víkend,vejlet sice jen po okolí ale aspoň něco a před chvílí tu byli zedníci,takže v pátek nástup. Ti mají přednost,páč pak maj čas zas až bůchví kdy.Ale aspoň se to pohne..a vejlet holt odložíme... 😔

estrellita
24. únor 2010

vcelko: pridas prosim muj tip na Janicku? tipuju holku 😵

vcelka77
24. únor 2010

jj, já vás tu mam napsaný na papírku jen jsem to ještě nestihla dát do tabulky, hned napravím

estrellita
24. únor 2010

na teplo se taky moc tesim, azs e nebudu muset soukat do kabatu, hezky mi bude teplo, pujdu do parku cist si knizku 😵 😵

vcelka77
24. únor 2010

tak holky tabulka dodělaná. 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru