Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

brumdinka
15. bře 2010

werunka - no tak to je teda cíla, doufám, žes paní poslala hodně daleko 😀

jojo jak narazíte na blbce, neuděláte nic 😖

jana - je to hnus, nás něco podobnýho prohnalo celou rodinu cca před měsícem 😖, tak at´se z toho brzy dostanete 😉

estrellita
15. bře 2010

lowe: jj, urcite 🙂 ja jsem strasne zvedavy clovek 😀
a co ty?

zelvinka
15. bře 2010

jo jo holky, nejhorší je, že až je po všem ,tak si člověk říká, jak mohl reagovat, a co všechno ještě měl říct,..taky to tak máte?

petrajda
15. bře 2010

přesně tak - zelvi- mám to naprosto stejně 😀 . Jak se říká po bitvě generál 😀 . jsem pak ještě navíc naštvaná na sebe,že jsem v tu danou chvíli nedokázala regovat jinak než přitrouble 😅
A co malá Deniska. jakpak se má?A jak to vypadá s tou žloutenkou už je na ústupu nebo dokonce zmizela úplně.Ale možná se ptám hloupě a o jen prostě nečtu co se děje nového

lowe
16. bře 2010

estr: no manžel si není jistý jestli to chce vědět, jestli nechce být překvapen
ale já si to nechám říct asi bych to nevydržela čekat co budeme mít
a řekneš nám to pak?
zelvi: tak to já mám také, když od někoho dostanu nečekanou sprchu, tak jen koukám a nezmůžu se na slovo, ale pak mě napadá tokových věcí, kterými ho toho dotyčného mohla setřít
petrajda: tak to máme všiéchny stejné

petrajda
16. bře 2010

zdravím v krásném sněhobílém dopoledni 😒 . ten krásný čistý poprašek mě už začíná pěkně sr...
co aci, už jsi v té Praze??

petrajda
16. bře 2010

lowe - já bych byla asi taky strááášně zvědavá 😉

vcelka77
16. bře 2010

ahojky, no v berouně žádný poprašek není, naopak tady prší, takže praha na tom bude dost podobně. My se toho jara asi nedočkáme.

lowe já jsem také moc zvědavá na to abych si to nechala tajit 🙂

petrajda
16. bře 2010

včelka - teď jsem tě špehovala ve womenzonkách 🙂 ,ale opravdu jen tentokrát, nemám to ve zvyku. Co je to ten alpinning?

vcelka77
16. bře 2010

klidně špehuj 🙂
alpinning super, ale asi jsem si utáhla dost botku a udělal se mi puchýř tak jsem celkem trpěla. Ale jinak se mi to moc líbilo. Akorát po skončení jsem byla červená jak rajče a úplně zpocená. takže je to dost efektivní.
akorát jak jsem psala je to dost drahé, za 50 min 120 kč.
naopak když si chceš odpočinou tak není problém, jen si přešlápneš, a naopak ten pás rozjíšdíš ty, takže bylo dobré, že sem si sama dala vlastně tempo. A když jsem měla dost tak jsem si hezky zpomalila 😀

petrajda
16. bře 2010

tohle já obdivuju,že si ty lidi dobrovolně dokážou dát do těla. Já sem děsně líná. Kdysi jsem potřebovala hodně zhubnout,ale opravdu moc, tak jsem každé ráno běhala v paneláku do schodů, protože jsem se strašně styděla běhat okolo paneláku nebo po parku 🙂 .Ale bylo to pak znát na celkové fyzičce. Byla lepší než mám teď. A to si nemyslím,že se nehejbu,ale ten pohyb je prostě jinej.
V červnu jedem do těch tater,tak sem teda na nás zvědavá jak budem zvládat nějaké ty vejšlapy 🙂 . I když chodím ráda a turystika je jedinej sport kterej akceptuju 😀

lowe
16. bře 2010

jo holky, taky bych potřebovala dát něco dolů, ale to se ted neslučuje s mým stavem, takže budu muset vydržet
ale byla jsem zvyklá chodit 2x týdne cvičit, tedy naposled jsem byla před vánoci 😎
ráda jezdím na kole, ale vůbec nevím, jestli pak můžu nebo ne, budu se muset gyndr. zeptat

vcelka77
16. bře 2010

no já jsem si při těch prvních deseti minutách taky říkala jestli to mám zapotřebí 😀 ale bylo to fajn, chce to jen trošku vůli se dokopat tam jít.
Proš si se prosímtě styděla běhat kolem paneláku? no ale schody jsou hodně efektivní akorát náročné na kolena. Dělala jsem brigádku v jeskyních, a tam bylo 500 schodů na jednuprohlídku, no a když jsem jich dala denně třeba 8 tak jsem měla také hezkou fyzičku 🙂
pak nakonci je něco pod 100 schodů v kuse a já už to vybíhala a celkem jsem se bavila jak ty lidi byly odrovnaný 🙂
no ale než jsem si na to zvykla tak jsem byla odrovnaná já a vylezla jsem udýchaná jak blázen a měla jsem povídat příběh o tom jak tam padělali peníze 😀

petrajda
16. bře 2010

tos byla asi v Koněprusích co 😀 . To je vlastně kousek od Berouna.
No styděla no 😕 ...byla sem mladá a blbá,ale nakonec mě to běhání do schodů přišlo docela fajn. Já tenkrát vážila opravdu hodně...to tu nebudu zvěřejňovat..to by jste mi asi nevěřili. Když jsme chodili na praxi, tak jsme museli vyšlápnout takový strašně dlouhý a relativně příkrý kopec. Při tom běhání jsem to pak zvládala raz dva. Asi jako ty v těch jeskyních. Možná proto sem sem se styděla,že sem měla takovou váhu a postavu jak koule,že sem si myslela,že by se mi všichni smáli 😀 .
Pak sem párkrát byla s jednou známou v posilovně,ale to mě tam odradilo ještě víc,když sem kolem sebe viděla samí štíhlý kluky a holky,tak sem nechápala co tam dělaj 😀 .

estrellita
16. bře 2010

lowe: jj, pak vam to reknu 🙂 ja jsem silene zvedava 😀

lowe: ja jsem vcera musela nahlasit na kontrole 1 kg navic 😀 ale taky si rikam, ze je to i tim necviceni, nejak to ted fyzicky nezvladam 🙂 ale od ukonceneho 12. tt hezky zase zacnu, uz se tesim. koukala jsme na tehotneske kurzy a chodila bych 2 krat tydne, a jednou tydne (o vikendu) na pul hodky do fitka na "bezky" hezky si tam pomalinku budu bezkovat 😀 abych se moc nezadychala 😀

estrellita
16. bře 2010

ale jinak vam musim rict, ze jsem mela strasnou radost, vcera jsem videla mrne a ma skoro 4 cm, a neskutecn e se vrtelo, zamavalo a pak kopalo smerem do sondy UTZ (asi jsme ho vyrusili 😅 ) a pak se asi nastvalo a otocilo se k nam zadkem 😀

estrellita
16. bře 2010

vcelko: to zni dobre 🙂 a kam na to chodis? primo do Berouna, nebo nekam jinam?

petrajda
16. bře 2010

estrel - tak to jseš hodná,že nám to prozradíš 🙂 .

estrellita
16. bře 2010

petrajdo 😀 😀 ja jsem mekka 😀

vcelka77
16. bře 2010

chodím přímo do berouna,ale nevím jestli pro těhulky by to bylo vhodné.
jj petru tu posilovnu chápu, mě tam občas vezme manžel a také nechápu co tam dělám všichni kolem mě hekaj a pořád se tam nakrucujou před zrcadli jak kohouti 😀

estrellita
16. bře 2010

vcelko: ja si to necham na dobu po porodu 😉

jinak posilovnu jako takovou taky nemam rada, prije mi to jako strasna nuda 😅

vcelka77
16. bře 2010

už jsem myslela že by si šla takle bláznit s bříškem. Znám takové pani, co i přesto celkem dost a náročně cvičí.
Po porodu to bude ideální 😉
přesně posilovna je nuda, jediné co tam vidím kladně je to dobré pití co mi tam namíchají 😀

petrajda
16. bře 2010

já to celkem beru tyhle sportovní aktiity. mě jen jeden čas bavila jedna kolegyně v práci, která chodila na spinning dost pravidelně, chodila i na nějaké závody-což mě vždycky strašně rozesmálo,když sem si ty závody představila (šlapat funět hekat a stát furt na místě),ale nejvíc mě dostalo,že pak jeli s přítelem někam na dovolenou do nějakého penzionu, kde měli posilovnu, bazén a právě i ten spinning,což jsem fakt už nechápala. Jet na dovolenou do nádherné přírody a bejt celou dobu zavřená na kolech 😀 😀

estrel - já bych byla asi taky měkká

petrajda
16. bře 2010

estrel - a myslíš že na to po poridu budeš mít čas? 😕

zelvinka
16. bře 2010

Ahoj kecalky🙂
Petrajda - malá už se umí pěkně ozvat,...ale v kočárku, tam je spokojená. Jinak žloutenka je nebo aspoň byla na ústupu. byli jsme tam minulé pondělí a z původní hodnoty 244 bilirubínu jsme to stáhli na 144. normálka je něco kolem 20. jdeme na další krev příští pondělí, tka doufám že pokud nebudeme mít pod dvacet,..tak alespoň něco okolo 😉 ,..ale už to není náš citrónek,..tak doufám že už to budeme mít za sebou.Holky co už máte miminka, trpěli jste na prdíky? malá je chudák v tomhle po mě,...občasjí dávám Sub kapičky, ale slyšela jsem někde, že je to návykové,..tak jsem chtěla vědět váš názor,..popřípadně jak jste to řešili,...a cvičení opravdu nepomáhá. 😢

lowe
16. bře 2010

estr: tak já mám nahoře 1,5kg což je dost hrůza, ale zase když si vezmu, že fakt pořád jím, protože mám pořád hlad, tak to ještě jde
no já jsem zvědavá na páteční ultz taky co tam už bude vidět
a co začneš cvičit?
já mám doma rotoped, ale toho se bojím, musím se ho zeptat

estrellita
16. bře 2010

vcelko: nn, na to bych ted fakt uz fyzicky nemela 🙂 tesim se na ty tehotenska cviceni a na ty bezky, kde si proste udelam pohodicku 🙂 ale blaznit budu az potom, abych byla stihla maminka 🙂

petrajda: tak to taky nechapu, ze si misto toho treba nezvali kolo, vid? ale pobavil me tvuj popis zavodu ve spinningu 😀 😀

ja myslim, ze budu, protoze mam oboje nase rodice 10 minut od naseho baraku a jsou uz ted nateseni na hlidani (otazka je, jestli je to neprejde 😀) 🙂 manzel si muze upravit pracovni dobu a kdyz jsem koukala na studio pro zeny, tak tam je kazdy den sviceni po porodu i s hlidanim deti. taky mam kousek od baraku ladronku na jezdeni na bruslich s kocarkem, tak to pak od jara. takze myslim, ze kdyz budu chtit, ten cas si najdu 🙂

estrellita
16. bře 2010

lowe: zacnu cicit piltes pro tehotne a pak cviceni pro tehotne s mici a jinymi pomuckami 🙂
ty budes pak cvicit?

estrellita
16. bře 2010

ja bych se na rotoped bala, ze se to dole hodne prokrvuje, ale radeji se zeptej

vcelka77
16. bře 2010

zelvi sice nemám zkušenost, ale slyšela jsem že by kojící mamina měla pít fenyklový čajík. že by to mohlo pomoci

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru