Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

janicka006
10. únor 2010

No vidíš Aci,tak hlavně že to mělo doma úspěch🙂))
Mě říká balonku a kuličko....ještě že ne almárko a tak.

Holky byla tady dneska už Zelvi????Aby jí to třeba už nepřepadlo...

petrajda
10. únor 2010

aci - to je pěkné pojmenování...mě jednou manžel říkal malborko-to když sem přišla od sousedů,kde maj děsně prohulenej byt.

vcelka - takže je to 1:1, pěkná tabulka

janicka - aklmarka by bylo asi nehezké 🙂

acimedaca
10. únor 2010

janicka: to je hezké 🙂 almarka by nebyla asi úplně usper....ale když to říká něžně a mile, tak kulička je hezkoučká 🙂

petrajda: malborko? to jsem se nasmála 🙂

petrajda
10. únor 2010

aci a to jsem tam byla jen10 minut a byla sem načuchlá hůř než když přijdu z hospody 🙂

vcelka77
10. únor 2010

jojo, tabulku je ted 50 na 50. Tak uvidíme jak to nakonec dopadne 🙂

já jsem tedy byla taky kuřačka, ale doma jsem nikdy nekouřila, nechápu jak si někdo může takhle zničit byt, to už pak nejde ani vyvětrat. no a od té doby co nekouřím tak kuřáky vyloženě nemám ráda 😀

petrajda
10. únor 2010

vcelka - jojo,to se říká 🙂 . Já v baráku každé ráno musím větrat,protože ten čmoud je děsivý.A to větrám i když je těch minus osmnáct. A to mají dvě malé děti. Můj švagr taky kouří,ale nikdy by si nezapálil doma a nekuřácké restaurace sám rád navšvuje.Zapálí si třeba než jde dovnitř..

zelvinka
10. únor 2010

ahoj holky
aci - taky se přidávám do davu a chtěla bych vidět tvou fotečku, tak nevím jestli jsem to už propásla, nebo tady ještě neproběhla
Jinak holky tady v Brně se do nemocnice nerefistrujete, ale až to na vás příjde, tak si dopředu musíte zavolat, jestli mají volno, oni si vás zapíší,...nebo řeknou bohužel a voláte jinam. A pokud jste takhle nahlášení že tam míříte, tak i když přijede sanitkou nebo autem nějaká rodička co si nezavolala, tak ji odmítnou,..prostě čekají a drží to místo vám. Jinak s tou sanitkou jsem to taky tak slyšela,...přijedou pro vás, ale dovezou vás do nejbližší porodnice ☹
Jinak dneska jsem byla na monitoru, a jsem z toho malinko rozladěná. Vážíme 3,5kg a to nás čekají ještě dva týdny,...(jinak jsme s miminkem v pořádku, ale strašně se bojím té konečné váhy.) Za týden jdu opět na kontrolu a domluvili jsme se, že by jsme porod popřípadně urychlili,...od 38. týdne je už mimčo plně vyvinuté a nedokážu si představit, že bych rodila nějakýho přes čtyřikila vážícího macíka. takže uvidíme příští týden na čem se ve středu domluvíme,...ono zase mám zkušenost, co doktor to jinej názor. Jinak jsem se ptala, protože já i můj brácha jsme při narození vážili 4,5kg, a prej je to dědičný. Jinak jsem se ptala na maliník,..co si o tom myslí doktor a potvrdil co se píše, že to urychluje kontrakce, že to nejsou jen nějaké babské řeči a určitě to prý není na škodu.

vcelka77
10. únor 2010

tak to má být. Já jako kuřák jsem také nikoho neomezovala ani neohrožovala. bohužel ale ne všichni jsou takový 😒

zelvinka
10. únor 2010

včelka - tabulka je super,....obrázky kouzelný a to 50 na 50 vypadá skoro jako by jste se domluvili 😀

petrajda
10. únor 2010

ahoj zelvi - no mi se už tady pomalu báli zda nejste už vykulený venku 🙂 . A rodit čtřkylový dítě a větší asi vážně není žádná slast. Tak uvidíš příští týden.Hlavně že jste ale v pořádku 🙂
Jinak s těma porodnicema je asi dobře že si dnes každá ženská může vybrat,ale co rodička tak jinej názor.Nakonec to může bejt jedno.O Liberecké nemocnici se píše že je strašná,ale třeba švagrová byla spokojená a to měli na pokojích i přistýlky a bylo jich tam fakt v tom termínu dost.A personál prej v poho.

klara.k
10. únor 2010

zelvi - to je tak ve všech brněnských nebo u miloušů? Ty budeš mít cvalíka 🙂 , ale bříško na to nevypadala, možná fakt foto klame. Já jsem byla taky veliká 4,20 a lezla jsem zadkem 😲

jaký že to užíváte ty vitamíny pro to otěhotnění?

aci tafotka je trochu nátlak že 😀 a ty pořád jako že nic, tož coo?

petrajda
10. únor 2010

calibrum baby plan - ale se mnou to nic nedělá 😀 😀 😀

zelvinka
10. únor 2010

klara - slyšela jsem že je to ve všech porodnicích v Brně, ale jen z doslechu,..u Miloušů nám to říkali přímo na kurzu,..ty ostatní ví bůh co je pravda

zelvinka
10. únor 2010

jinak já vitamíny před otěhotněním nepoužívala,...začala jsem až ve třetím trimestru brát calibrum

acimedaca
10. únor 2010

no já mám fotku, ale ta je blbá, fotila jsem se večer a na světle to není vůbec vidět.....tak možná po víkend, až budu přes den doma dodám něco 🙂

vcelka77
10. únor 2010

já také beru calibrum baby a jsem z toho taková hezky svěží a vůbec nejsem unavená. Řekla bych že mě to tedy prospívá 🙂
JInak jsem se ted přešoupla na téma měření BT, teda tam to jede až se mi z toho zatočila hlava 😀
A zjistila jsem že mám ovu strašně brzy, takže bych měla mít krátké cykly. Tak jsem na to zvědavá.
Souhlasím s krtekm že plánovat dovolenou bude opravdu náročné 😀

Petru ty měříš BT?

klara.k
10. únor 2010

něco proti únávě bych teda potřebovala, jsme unavená že bych mohla spát dva dny v kuse. Proč jste se rozhodli pro calibrum?

už jsme objednaní ui na genetiku 23.2. takže to vše zapadá, že to fakt stihneme ten druhý, max. třetí cyklus. A pak už jen doufat.

vcelka77
10. únor 2010

klarko není tak finančně náročný a např. mě ho doporučil i doktor.

petrajda
10. únor 2010

klarka - já se přidávám k vcelce.Nestojí to tolik jako jiné přípravky, třeba kyselina listová ,ta je důležitá aby byla součástí toho multi, a nebo se dá sehnat i samostatně.A stojí taky různě.
Jinak já se po tom calibrum taky necejtím nejhůř... Jenom se těším aby to zafungovalo i jinak,ale za to prášky nemůžou
😀 .
A na některých diskusích jsem tady taky kdysi četla,že ho doporučujou i gyndaři.

vcelka- neměřím,ale možná začnu. Já si myslím,že u sebe ovu poznám,vždy mám takové pobolívání v podbřišku zhruba uprostřed cyklu a gyndoktorka mi to nějak potvrdila,že to je ono 🙂

vcelka77
10. únor 2010

no ale teplotou bys to měla podložené 🙂
je to docela zajímavé, sice se v tom teprve vyznávám, ale docela mě to baví. 😀
já tento měsíc nepocituji vůbec nic, takže bych na sobě ovu asi vůbec nepoznala.

petrajda
10. únor 2010

no právě,akorát si o tom musím něco nastudovat. Třeba ta výše teploty ....zatím sem nikde moc nic nestudovala....

klara.k
10. únor 2010

tak jsem si obejednala přes net CS Mamavit 100+30 zdr. + krem proti strím 😀 JEN za 358,- kč, měli jste to za mín nebo můžu mít radost že to byla vážně akce výhodná a né jen prodejní. 😉

vcelka77
10. únor 2010

petru http://merenibt.xf.cz/index2.html
to jsou celkem hezký stránky
klarko já už si to vůbec nepamatuji. ale myslím že mě to stálo méně ale měla jsem jen 50 tablet.

petrajda
10. únor 2010

klarka - já nevím. Mamavit jsm viděla i za 400 a něco,ale nevím jaké balení 😕

vcelka - kouknu na to jak to půjde. Mě sem dneska do práce celej den chodí takovej podezřelej chlápek,nikdy sem ho tu neviděla,trochu zavání a já to tu mám fakt malé,tak pořád pálím tyčinky jak nějakej feťák 😕 Za chvli by měl už přijet manžel,tak snad pak bude už klid. Mam takovej blbej pocit

petrajda
10. únor 2010

vcelka - díky,je to takové podrobné a názorné a hlavně pro mě logické 🙂 . Kouknu až večer až budu mít klid

vcelka77
10. únor 2010

tak dej pozor na podivného chlápka, aby ti neublížil, nebo nechtěl vybrat kasu 😠
už aby dorazil manžel abys měla klid. Teda já bych se bála.

klara.k
10. únor 2010

prostě mi necchcete udělat radost 😉 určitě to bylo výhodné 😉

tak jak se pořád někma objednáváme, tak jsme nás objednala na genetiku na stejný čas jako má manža vyšetření už jný asi 6 týdnů domluvený, tak nevím co teď 😒 , genetika asi vyhraje a tam ať ai jde kdy chce.

lowe
10. únor 2010

petrajda:doufám,že ten chlápek už je pryč
a jinak všem ahoj
koukala jsem, že jste řešily calibrum, já ho mám taky 60tb za 299,- takže
klara.k: si koupila určitě dobře, ještě k tomu máš i krémík 😉

jinak já měřím BT, ale v těch křivkách na netu moc nerozumím, no nejsem angličtinář 😠

vcelka77
10. únor 2010

tak hod kopii a já ti třeba poradím nebo přeložím 🙂

janicka006
10. únor 2010

Zelvi a vidíš..nám zase řekla mudra,že vitamíny jsou důležité před a po otěhotnění...pak od 2 trimáče je mám vysadit....že obecně není zastánkyní vitamínů..protože nežijeme za války,ale v normální době,kdy vitamíny,které potřebujeme jsou všude kolem-ovoce,zelenina,jorurtíky,maso....A naopak na konci těhu se mají vysadit,protože pak se rodí velké děti....
Ale zase jak říkám,co mudra to názor..ale na Tebe mi to zrovna pasuje.
No tak budete mít obříka..to neva,hlavně aby se mu chtělo v pořádku ven a byl zdravý..nebo zdravá... 😉 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru