Uštvané nebo pohodové matky? Jaké jste?

marti7
29. dub 2008

Jaké jste maminy? Uštvané nebo v pohodě? Kolik času denně věnujete sami sobě a ne jen prckovi a domácnosti? a hlavně kde ten čas berete? 😀

supina
29. čer 2008

ina.b: tak to jsme na tom stejně. Navíc se teď začal stavět v postýlce, takže nwemám klid ani večer.. tak já ho letím položit 😅

petrajah
12. črc 2008

Ahojky, já si myslím, že v pohodě. Mám raubíře tři (od 4-8 let) a bydlíme s manželem v rodinným domku s obr zahradou. Babičky doma nemáme, tak jsme si zvykly dělat s dětma všechno. Dva mladší mně obvykle pomáhají při vaření, že se babička kolikrát diví, že jí vyjmenují ingredience do jídla, uklízí si pokojíčky apod. S manželem zajdeme do kina (i s dětma) a rádi tancujeme. Zajdu s kamarádkama na kafe a manžel s klukama na pivo, takže si nestěžuji, že mám ponorku. Mám na starosti děti, dům, zahradu a chodím do práce a manžel pomáhá po práci bráchovi na stavbě. Když nestíhám, tak pomůže se zahradou.Jde o to, si nějak rozvrhnout práci na neodkladnou a která počká na pak. Holt nemám všechno tip ťop, nežehlím už povlečení a ručníky, spodní prádlo si roztřídí děti sami.Teď, když jsou děcka samostatnější, tak je to 100% lepší. Jen šílím, když na mě začnou mluvit všichni naráz a manžel nechápe, když dám přednost děckám, aby se vypovídali a pak si teprve můžeme popovídat my. Pevné nervy!!!
😝 🙂