• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už mě nebaví čekat na "vhodnou" dobu k početí :-)

10. ledna 2009 
mile planovalky, vim, ze je nas tu vic, ktere cekaji az dodelaji skolu, splati pujcky a jine dulezite veci a hned potom si chteji poridit miminko. Ja uz sice jednoho prdouska doma mam, ale moc bych si prala druhe. Ale je tu malinkaty hacek... musim pockat se snazenim do cervna a to mi pripada siiilene daleko :grinning: a tak pokud se najde nekdo, kdo je stejne netrpelivy jako ja, velice rada ho uvidim v tomto tematku :grinning:
26. lis 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj majatob,
já jsem měla letos v září ZP,snažit se můžeme od prosince,ale...Nastoupila jsem do nového zaměstnání a chci si teď udělat praxi.První měsíc po ZP,jsem chtěla mimi hned,ale teď asi to bude divné nechci nikam moc pospíchat.Takže pokud se začneme snažit,tak to vidím taky tak červen-září :wink: Jsem taky netrpělivá :grinning:
26. lis 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to su rada, ze v tom nejsu sama :grinning: tak at se ti v nove praci dari!!! budem pak tehulkovatet spolu :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak ja patrim k tem,ktere se dockat uz nemohly :grinning: mam jeste posledni rok Vosky,ale tak strasne jsme chteli miminko,ze se zadarilo a vubec nelituju...absolutorium stiham udelat s briskem a taky jsem se rozmyslela,jestli jo nebo ne,ale pak jsem si rekla,ze kdybych si porad rikala az tohle a tamhleto tak to bych mimco asi nemela....tak preju hodne stesti a hlavne zdravi deticky
26. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já myslím,že nás tu bude určitě více :wink: jojo budeme těhulkovat! :grinning: Máš moc hezkého syna.
Doufám,že se mi bude v práci dařit,zatím to jde.
26. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
eeefffaaa,já jsem si právě v červnu dálkově doděla maturitu a zadařilo se mi hned první měsíc,ale nedopadlo to...
Myšlenky na těhu jsem měla už i při škole,ale ňák tak jsem to ubrzdila :grinning: Tak at se vám daří s miminkem.
26. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eeefffaaa: ja si Tobika poridila hned po maturite...ale letos bude moc stresu a slibila jsem profesorce, ze absolvovat budu netehotna :grinning:
kopa: urcite bude! dekuju za pochvalu, snazili jsme se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kopa dekuju...snad dopadne vsechno dobre a mimisek bude v srpnu s nami....no ja jsem to ani ubrzdit nechtela...jsem sice asi na mimco mladsi,ale uz se na nej citim a myslim ze na veku nezalezi....

az se zacnete snazit,preju aby se zdarilo hned
26. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi, kolik ti je? nevsimla jsem si, ze ses tehu...gratuluju k mimisovi!
26. lis 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě je 23let,tak eeefffaaa kdo je mladší? :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
já si také mlaďase pořídila "ještě na střední" ..v květnu maturita a v říhnu se narodil :grinning:
26. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mně je 20 héč a to mám ročního syna héč :grinning:
26. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kopa, me 21 :grinning:
26. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli, vedes!! :grinning:
26. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HÉÉÉÉÉÉČ :grinning:
Ahoj elischga,
tak to je dobrý,to ti krásně vyšlo! :grinning:
mně je taky 23 :grinning:
26. lis 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,to tu bude jako nejstarší?? :grinning: A ještě bezdětná!To jdu příkladem! :grinning:
26. lis 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Neboj se, že si všichni neťukali na čelo a nevyslechla jsem si spoustu kázání typu "Brzy" "Mladá" "Neužila" "Nevybouřená" ... :grinning: Dneska je mu rok, jsem maximálně happy a všichni jsou z něj poprdění.. nakazila jsem spolužačky, sestru (Té je tedy 30) a všichni v tom lítaj :grinning:
26. lis 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli: jojo taky jsem si vyslechla par dobre minenychrad jak jsem si jeste mela uzivat :grinning: a ja si uzivam s mimiskem...
26. lis 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupí,přišla záchrana Katusce je taky 23let :grinning:
26. lis 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopa : Hajtro :sweat_smile: Né vtip.. samozřejmě. 23 je taky prej brzo .. Nebuď blázen, zničíš si mládí :grinning:
26. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si holt musím užívat bez mimíska,ale švagrová má dítě 4měs.tak se chodím k ní utěšovat a vzdělávat se!No já mimi chtěla asi už taky tak 2 roky,ale přítel nák nechtěl.Ted když chce,tak zas nemůžu!To a by se v tom čert vyznal. :confused:
26. lis 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob : Já nevím, dnešní trend mít dítě po přechodu mi teda připadá na hlavu postavený .. a hlavně nevím, kde je psáno, že s dítětem na krku život končí? Naopak, člověk obrátí a spoustu věcí vnímá a užívá úplně jinak, než dříve.. :grinning:

Jo a HÉÉÉÉČ jsem ještě k tomu vdaná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky me je taky 23....a kazdy mi rika jak jsem na mimi mlada :slight_smile:
26. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky jdu spat....zase se nekdy stavim..jetsli me nevyhodite :slight_smile: jsem hrozne ospala a zitra me ceka skola az do pul sedmy..tak dobrou
26. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle tchýně jsem mladá,podle mé matky jsem mladá...Blabla nesnáším ty takovéhle ty keci,ještě hůře to snáším po tom potratu.Nedaj pokoj.
26. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli: tak to ses fakt machr, my se berem az v lete...doufam, ze uz s fazolkou v brisku..:slight_smile: driv se to proste nestihlo :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Héééč a jsem svobodná,žijeme jako druh a družka :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kopa: tim spis bys mohla mit starsi problemy...hlavni je jak se na to citis ty..
26. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
efa tak papa.Zase přid na pokec!Mlaďoško :grinning:
26. lis 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 10
Tvůj příspěvek