Už mě nebaví čekat na "vhodnou" dobu k početí 🙂

majatob
26. lis 2008

mile planovalky, vim, ze je nas tu vic, ktere cekaji az dodelaji skolu, splati pujcky a jine dulezite veci a hned potom si chteji poridit miminko. Ja uz sice jednoho prdouska doma mam, ale moc bych si prala druhe. Ale je tu malinkaty hacek... musim pockat se snazenim do cervna a to mi pripada siiilene daleko 😀 a tak pokud se najde nekdo, kdo je stejne netrpelivy jako ja, velice rada ho uvidim v tomto tematku 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
elischqa
26. lis 2008

Dobrou noc 🙂

terysek005
26. lis 2008

eli to je hrozný, to si nedovedu vůbec představit... to jsi měla určitě rozikové těhu, jakto, že tě neposlali do nemocnice na lůžko? byli by jste s malým alespoň pod dohledem...

adelka89
26. lis 2008

ahoj holky, pridavam se k vam 😉
tak me to nebavi cekat na vhodnou dobu, s pritelem jsme uz 6. rok, ale tento mesic mi bylo 19 a letos maturuju, jeste nemame ani vlastni bydleni,takze nevim,jak to uspisit, snad az budeme mit aspon ten podnajem to projde 😉

boban
26. lis 2008

ahoj holky.. 😉

eli cetla jsem o vasi preklampsii ☹ ☹ hruza,ale hlavne ze jste oba ok 😉 ja ji mela skoro taky,porod mi museli vyvolat 😉

jinak je mi 21,poridili jsme si bytecek,splacime hypo 😉 s pritelem jsme spolu uz skoro 8 let 😵 😵 a tadeasek je nase slunicko nejvetsi 😉 nikdy nebudu litovat ze jsem ho mela tak brzy..moc si to snim uzivam...

a na kecy typu ze mate jeste cas se vyprdnete 😉 vy sami musite citit kdy je to spravne 😵 😵

elischqa
26. lis 2008

tery: A to všechno jsem zachránila jen díky tomu, že jsem zdr. sestra a nenechala jsem se zase odbýt 😖

elischqa
26. lis 2008

boban: Děkujeme.. i Vám hodně zdravíčka .. to je to nej .. 😵

terysek005
26. lis 2008

boban: ahojda, jee a můžu se zeptat na tu hypotéku? kolik splácíte a jak to s ní celkově máte? my chceme taky kupovat byteček na hypotéku nebo na úvěr, zatím jsme v podnájmu, ale tak od léta bysme už chctěli do vlastního 🙂

adelka: ahojky, a už spolu s přítelem bydlíte? a kdy plánujete začít s mimi? 🙂

terysek005
26. lis 2008

eli: tomu úplně rozumím, přístup doktorů je někdy hrozný... já se s tím setkávám pořád 😖 hlavně doktoři v té "první linii" kdy je nejdůležitější komunikace a vysvětlení a tak, na to vyloženě kašlou...

boban
26. lis 2008

eli 😉 jasne je to to nejdulezitejsi co v zivote mame 😵 ,ja mela taky otoky nohou,za cele tehu jsem pribrala 31kg 😠 ,tlak jsem mela nekdy vyssi nekdy ok,ale posledni poradna v 37tydnu jsem mela vyssi,tak me dr.poslal do nemocnice se slovy..ze si tam 2 dny polezim,ze mi udelaji jen nejake testy 😠 (kecal 😀 )...me to ale nevadilo,uz jsem chtela jit rodit,protoze jsem byla jako delova koule 😀 na prijmu jsem mela tlak 160/100 😒 ,vecer mi dali prasek na vyvolani a maly se narodil na druhy den v 17.26 😉 oba jsme byli nastesti vporadku

boban
26. lis 2008

tery,platime i snajmem a veskerymi poplatky 16 tisic 😒 😉 mame ji na 20let

boban
26. lis 2008

no nic holky...loucim se 😉 mejte se tu a hlavne se nedejte 😵

adelka89
26. lis 2008

tery. nene nebydlime spolu, pritel jezdi domu jen na vikendy pracuje 70km ode mne. Po maturite se za nim odstehuju a uz budeme jenom spolu 🙂
Mimi neplanujeme, pritel si zatim mysli,ze je brzy, musim jit na vš apod. ale to se da zvladnout i s pupikem 🙂
myslim,ze zacneme tak v lete nebo na podzim, spon trosku 😅

terysek005
26. lis 2008

tak to vám budu držet palce 🙂 já taky doufám, že VŠ se dá zvládnou s pupkem i pak s mimi neboť já taky ještě studuju a do konce VŠ mi ještě pár let zbývá 🙂 adelkko a kolik ti je? a příteli?

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
26. lis 2008

ja se ze zacatku schovavala jako dvacitka chtejici dite a tady jsou nektere jeste mladsi 😀 maja ta uz je zaslouzila matka..😀 nebyt vas (maja a janicka a say) tak si myslim, ze jsem pitoma a cekam na dote do triceti...

terysek005
26. lis 2008

já si taky myslím že se to dá zvládnout, takže se vesele pouštíme do mimi, jsme studující oba 😀 maji a co studuješ?
emi, reakce mého okolí jsou až na vyjímky podobné, chtít dítě v ě+ je podle některých šílenost a ani si to neumí představit. Nedávno jsme oznamovali za snoubení a to byli vyšokované kukuče 😀

emamamamu
26. lis 2008

no teri na me vsichni koukaj jak z jara.."ses mlada, uzivej si, a kde budete bydlet?".....co je komu do toho?
ale je pravda, ze ze zacatku jsem vedela, ze chci, ale bala jsem se vseho od financi po bydleni pres to, jestli to vubec zvladnu..a ted kdyz vidim holky, tak vim ze zvladnu...

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
terysek005
26. lis 2008

emi, já si taky myslím, že v poho a máte bydlení s přítelem/manželem? a kolik ti je jestli se můžu zeptat? já taky nečastěji slýchám "ještě si užívej, pak už nic nestihneš, nic si neužiješ, buď ráda že jsi mladá a svobodná..." a tak dále... nechápu 🙂 když jsme s tomem teď oznámili, že se budeme brát, tak si hodně lidí myslí že MUSÍME, už několikrát jsme slyšeli, kdy se to narodí a jak se to stalo a jestli jsem těhotná. To mě opravdu štve 😠

maja, hezký a co přesně na konzervatoři za obor? já jsem taky milovnice studia, taky studuju dvě školy 😀

karol84
26. lis 2008

ahoj, muzu se pridat?
ja uz taky nechci cekat vubec na nic a nebyt pritelova presvedceni, ze jeste neni ta vhodna doba, tak uz jsem v pokrocilem stadiu tehotenstvi 😉

terysek005
26. lis 2008

ahoj karol, jasně, přidej se a napiš něco o sobě 🙂 a teď už je přítel přesvědčen? 🙂

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
26. lis 2008

terys me je 21, pritulakovi 27 a bydlime ve svojem byte..ale garzonce...
jak to mate vy?🙂
ahoj Karol, neboj, budem tehulit spolu ja ty a aerin...🙂

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
26. lis 2008

no dyt ty taky muzes, jestli chces🙂)) ja doufam, ze v lete uz budeme pupkate vsechny..🙂

karol84
26. lis 2008

diky za privitani,

o priteli jsem si celkem nedavno myslela, ze uz by mohl byt presvedceny, ted vim, ze neni ☹
je mi 24, takze tu budu asi za duchodce 😉 , pritel je o rok a neco starsi, nedavno jsme spolu zacali osmy rok "chozeni", momentalne pracuju, na jedne skole delam doktorat, na druhe bakalare, takze se zamestnavam jak jen se da (a stejne porad myslim na mimco)

ted sice mam pet dni zpozdeni MS, ale vzhledem k tomu, jak si pritel dava pozor, tak bych mohla byt tehotna jen, kdybych verila na neposkvrnene poceti 😖 a HA neberu 😉

otazku financi taky resime a to docela casto, nekdy az po italsku, ale porad si rikam, ze uz to zvladlo tolik lidi, ze my musime taky (to zrovna ale neni to, co chce pritel slyset - protoze je spis takovy hoooodne opatrny)

karol84
26. lis 2008

tak doufam, ze to o me prozatim staci 😎
jinak take porad slysim, ze mam jeste dost casu, ze jsme mladi a mame si uzivat, nemame vlastni byt a jsme financne nezabezpeceni (ale kdy budeme, zejo...)

to, ze jsem mlada a mam dost casu slysim ode vsech - s vyjimkou meho gynekologa a plicare - ti uz jako jediny rikaji, ze uz by mozna bylo na case zacit se snazit.

emamamamu
26. lis 2008

karol zpozenou menstruaci si nam zatajila 😀 nechces si udelat test?🙂

karol84
26. lis 2008

nojo, zatajila, ja to pocitala az dnes, kdyz me zacala bolet ta prsa