Už mě nebaví čekat na "vhodnou" dobu k početí 🙂

majatob
26. lis 2008

mile planovalky, vim, ze je nas tu vic, ktere cekaji az dodelaji skolu, splati pujcky a jine dulezite veci a hned potom si chteji poridit miminko. Ja uz sice jednoho prdouska doma mam, ale moc bych si prala druhe. Ale je tu malinkaty hacek... musim pockat se snazenim do cervna a to mi pripada siiilene daleko 😀 a tak pokud se najde nekdo, kdo je stejne netrpelivy jako ja, velice rada ho uvidim v tomto tematku 😀

emamamamu
26. lis 2008

pak ze my bysme porad spaly....😀 tak pozdravuj tatu🙂

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
karol84
26. lis 2008

ja jdu na sedmou do prace ☹

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
26. lis 2008

karol a co myslis, ze se musi stat aby svolil?

terysek005
26. lis 2008

my jsme začali tenhle měsíc, ale nic, dneska jsem byla na vyvolávačce, protože se mi prvně v životě ( ach ta ironie 😀 ) zpodila ms, takže se budeme vesele snažit dál 🙂 a taky jsme si právě chtěli užít ještě dovolenou, byli jsme na celý srpen v turecku, když jsme se vrátili tak jsem si ještě šla pro prášky, myslela jsem pro poslední, ale přítel taky pořád nějak říkal ať už je vůbec neberu, takže po prvním platíčku letěl zbytek prášků do šuplíku 🙂 dali jsme si měsíc jestě bez ochrany jakoby na "pročištění" a teď začínáme 🙂 příští léto už asi nikam nepojedeme - teda doufám 🙂

karol84
26. lis 2008

emamamamu, to by me taky zajimalo...
majatob, vubec si to vstavani nechci pripominat...

emamamamu
26. lis 2008

ter me by vyhovovalo, kdyby bylo leto za dva mesic treba....k mori a pak miminko 😀
a co vybavicka?🙂

terysek005
26. lis 2008

karol, tak nebuď smutná... zkus ho na to třeba pomaloučku prostě připravovat...

karol84
26. lis 2008

no ja uz se zarekla, ze s nim o tom ted mluvit nebudu, chvili ho necham uchlacholit se a pak uvidim

terysek005
26. lis 2008

em, jee to mě by se taky líbilo 🙂 no já si říkám, že si ještě alespoň užiju lyžovačku, jedem na silvestra na hory, tak si pořádně zasjezduju a zaběžkuju 🙂 výbavičku, to ještě vůbec nemám, já se bojím, že to zakřiknu. Ty už něco máš? Já mám naplánováno to, že až zjistím, že čekám miminko, tak si hned půjdu koupit nějakou pořádnou, krásnou knížku o těhoteství a mimču. Na to se nějak hrozně těším 🙂

emamamamu
26. lis 2008

tery ja uz mam dve krabice oblecku, mame vybrany kocarek a knizku dostanu ted pod stromek Neznou naruc rodicu..🙂
ja se nebojim, ze to zakriknu...kdyby se nedarilo, tak to neni tim, ze mam doma kousky hadricek..🙂

terysek005
26. lis 2008

na chlapi se musí někdy pomalu 🙂 karol, tak moc přeju ať to vyjde, ať už přesvědčení přítele nebo náhodičkou... ale spíš to přesvědčení přítele, asi si to budete víc užívat když budete chtít oba

karol84
26. lis 2008

já knížku už mám 🙂 ale jen takovou malou, hubenou, na pořádnou se chystám až budu v tom 😀

emamamamu
26. lis 2008

karol me to mrzi, ze se nedokazes tesit z cekani jako my...☹ se vsema tema recma tech chlapu.... 😔 co s nim provedem... 😀

terysek005
26. lis 2008

to já bych na ně musela pořád koukat 🙂 a jaká je to knížka? já jsem kolikrát hoooodně v pokušení jít si nějakou prostě koupit... zatím odolávám 🙂

karol84
26. lis 2008

ale ja se tesim 🙂 jen se strasne nemuzu dockat...

karol84
26. lis 2008

no já neodolala knížce, ve které je pomocí 3D ultrazvuku nafocený vývoj miminka v jednotlivých týdnech

emamamamu
26. lis 2008

terys Naruc je dobra, jsou tam u toho fotky, cedecko, vsechno jak pro blbce, uplne neco pro me..😀
jinak si chci poridit i Respektovat a byt respektovan a az to doctu, tak koncept kontinua..no a teta mi slibila Vse o matce a diteti... 😀 jsem pravidelnym odebiratelem Betynky a maminky..😀

karol84
26. lis 2008

betynku a maminku beru taky 🙂 az se za to nekdy stydim, jak prehanim, ale u stanku vzdy nad novym cislem neodolam

terysek005
26. lis 2008

to chápu, já už se taky moc těším, už máte jména? 🙂

karol84
26. lis 2008

to jsem tak rada, ze jsem narazila na spriznene duse, velka cast mych skoro pripadne uz tricetiletych kamaradek a znamych zatim o diteti nechce ani slyset, uz jsem si obcas vazne pripadala divna

emamamamu
26. lis 2008

karol ja to ctu uz dva roky v kuse..nestalo se, ze bych vynechala jedine cislo..😀
zitra vychazi Betynka🙂
a terys my bysme hrozne chteli holcicku...Doru..(nebo Stelinku🙂 co ty?🙂

emamamamu
26. lis 2008

karol u me uz si lidi i docela zvykli a hlavne si myslim, ze asi tehotenstvim vubec nikoho neprekvapim..🙂
jo a ja mela ted v sobotu jit na vycvik do kojeneckeho ustavu a deti tam maji nejakou infekci, tak jdu az v lednu☹ to me fakt nastvalo....ja se tesila jak mala.. 😔

karol84
26. lis 2008

jmena jsme konzultovali s pritelem pred casem, kdy se zdal byt myslence ditete jeste naklonen a mne se libila ema, pak taky jana, klara, bara... bylo jich vic, jen jsme tak zuzovali vyber. no a u kluku viktor (s tim jsem se sice dlouho smirovala, ale nakonec smirila 🙂, pak taky jakub... pokud mozno takova obycejna a relativne kratka jmena

karol84
26. lis 2008

ja beru betynku a maminku asi rok...

emamamamu
26. lis 2008

no nad klucicima jsme premysleli..ale nenapadlo nas nic..mozna ten Jakoubek nebo Adamek...

karol84
26. lis 2008

emi, to ja az otehotnim, tak asi prekvapim naopak vsechny 😀 jen doufam, ze pritele ne 😉

emamamamu
26. lis 2008

ja doufam, ze se sejdeme v diskuzi e stejnym terminem 😀

karol84
26. lis 2008

jeste jsem se vas chtela zeptat, kdyz uz tu mam prazacky tak pohromade 🙂 , kam tu chodite na gynekologii? ja se chystam na hledani noveho gynekologa, protoze ten stavajici je moooc daleko a kdyz planuju co nejdriv presvedcit pritele a pak chodit ke gynekologi pravidelne, tak prece nemuzu dojizdet, zejo 🙂