Už mě nebaví čekat na "vhodnou" dobu k početí 🙂

majatob
26. lis 2008

mile planovalky, vim, ze je nas tu vic, ktere cekaji az dodelaji skolu, splati pujcky a jine dulezite veci a hned potom si chteji poridit miminko. Ja uz sice jednoho prdouska doma mam, ale moc bych si prala druhe. Ale je tu malinkaty hacek... musim pockat se snazenim do cervna a to mi pripada siiilene daleko 😀 a tak pokud se najde nekdo, kdo je stejne netrpelivy jako ja, velice rada ho uvidim v tomto tematku 😀

terysek005
26. lis 2008

tak to já betyku a maminku vubec neznám! co je to přesně za časopis? holky, vy mě těma knnížkama snad nakazíte 🙂 já už se tak těším až si njakou půjdu koupit 🙂 mám se líbí jména ema, eliška a teď nově i sofie a pro kluka honzik, matěj, matyáš, tadeáš... je jich dost 🙂 jé, k té gynekologii se připojuju s dotazem taky, neznáte nějakého opravdu dobrého? já mám doktorku v KH a v praze jsem byla u doktora před týdnem a zážitek vyloženě jak z hororu, myslím že byl opilej! 😠

terysek005
26. lis 2008

já právě taky váhám s tím dojížděním, kdybych byla těhotná tak to asi není ideální... ale svoji doktorku mám zase strašně ráda a je výborná, tak nevím

karol84
26. lis 2008

to s tím gynekologem bylo asi docela nepříjemné... brrrrr...

nám se líbil matěj, ale synovec je matyáš, takže to padlo, no a jedné známe klučík z letošního jara je tadeáš; nad eliškou jsem taky nedávno uvažovala 🙂 je to takové jemné jméno

emamamamu
26. lis 2008

tyjo holky ja jsem ostuda..kdyz jsme se bavily o tech detech, tak jsme se bavili sice o Stelicne, ale spis se nam libila Sofinka...😀 si mi to ted Teri pripomnela..
a ja mam gynekolozku na Hajich jakoby..je super, je to tam hrozne prijemne...ale jak se jmenuje nevim..muzu hodit odkaz..🙂
byla jsem tam poprve no... 😀

karol84
26. lis 2008

ja premyslela o gestu, bydlim ted na praze 8, tak ze by to nebylo daleko - ale nejak jsem nepochopila, jak se tam vybira ten doktor - jestli jako pokazde kdyz prijdes, tak tam muze byt nekdo jiny nebo jakou nahodou ci nenahodou te k nekomu priradi...

karol84
26. lis 2008

holky dobrou noc, ja uz musim vstat, at se zitra vubec vykulim z postele...
mejte se

terysek005
26. lis 2008

m se ta sofinka právě taky líbí, ale tom je nakloněnej hlavně pro eminku 🙂 em a kde na hájích? hod odkaz 🙂 ten doktor je v poliklinice petrovice, tomu se vyhněte velkým obloukem... nic ho nezajímalo,to že nejsem těhu mi sdělil slovem smůla no a byl opravdu hodně nepříjemnej...

terysek005
26. lis 2008

karol, tak tam zkus nejdřív zajít a poptej se, uvidíš taky jak se ti to tam bude líbit... dobrou, já už taky budu muset jít, nebo se nevykulím 🙂

emamamamu
26. lis 2008

http://www.detskagynekologie.eu/
jsou tam dve zenske..a parada...🙂 navic ti necpou zbytecne antiko za 1000 ale poradi ti tu samou, ale za 300🙂
Sofinka je super, hlavne ten mujje cestovatel a v Sofii se mu hrozne libilo a me se Stelinka libi je to neobvykle jmeno a pritom to neni zadne cizi..a nebude znit tak blbe jako Melinda Novakova 😀

terysek005
26. lis 2008

Melinda se mi moc nelíbí... to jméno mi připomíná nějakého brouka 😀 já znám jen jednu holčinu sofii a to je právě bulharka, ale to jméno mě napadlo až nedávn, líbí se mi že se právě moc nedává, holčiček sofiek moc není

terysek005
26. lis 2008

tak gynekologie vypadá moc pěkně! jaké jsou ty doktorky tam?

emamamamu
26. lis 2008

tak zatim jsem po nich chtela jen praky takze pohoda, hned me vysetrila, pry jsem zdrava zenska a sla jsem...v cekarne je telka..😀
a je to tam takove hezke, domaci...🙂

terysek005
26. lis 2008

em tak já už jdu spát, tak dobrou a zítra papa 🙂

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
27. lis 2008

maji ty si zvlastni pripad..ty zvladas vsechno..😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
27. lis 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 maji ty ses pako...to ja uz ted brecim, jak budu na hovno a odkazana na Filipa... 😀

elischqa
27. lis 2008

Dobré ránko, holky 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
elischqa
27. lis 2008

Tak mě vozil Ondra i 2 km na polikliniku 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
27. lis 2008

ten si s tebou musel ted uzit ti reknu...😀
ale nase Elina toho taky dost zazila..par dni pred porodem byla jeste na jednom koncerte a tancila..😀 jsme rikaly, ze se narodi a prvni co bude tak, Kujva moje nejvy....😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
27. lis 2008

a vypada to ze neni jo?😀
ja doufam, ze az budu tehotna, tak budu moct delat normalne veci a nebudu zrovna ten pripad, co bude jen omdlivat a zvracet...😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
27. lis 2008

no elinka ma ted 4 mesice a je rozmazlena az to neni mozne...kamoska nemuze jit ani na zachod.....nemuze skoro nic..bez ni ani ranu....ta mala rve a pisti..minule se dokonce musela vratit ze skoly, protoze se ji nedalo utisit, kamoska prisla a kdyz ji videla tak ticho ..... 😀 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
terysek005
27. lis 2008

holky teeeda vy jste toho nakecaly 🙂 já taky doufám, že budu v těhotenství aktivní a bude mi dobře, už mám bnaplánované takové věci jak aerobic pro těhotný, plavání pro těhotný, budu muset udělat bakaláře s bříškem, takže dobře být musí! 🙂

karol84
27. lis 2008

ahoj,

majatob, ja to mam ke gynekolovi asi 300 km a navic ordinuje jen jeden den v tydnu - a neni mozne tam v jednom dnu zajet, nechat se vysetrit a pak je zpatky (dopravni situace katastrofalni), takze vicemene jina moznost nez si najit neco blizsiho neni... uz takto to neni v praci idealni brat si volno na takove veci a predstavit si, ze bych si pak brala treba co ctrnact dni dva dny kvuli pulhodinove prohlidce, tak by me moc radi nemeli... navic to caste cestovani na takove dalky si neumim predstavit. jsem z toho vysilena i takto, natoz pak v tehotenstvi

terysek005
27. lis 2008

holky kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeee?