Už mě nebaví čekat na "vhodnou" dobu k početí 🙂

majatob
26. lis 2008

mile planovalky, vim, ze je nas tu vic, ktere cekaji az dodelaji skolu, splati pujcky a jine dulezite veci a hned potom si chteji poridit miminko. Ja uz sice jednoho prdouska doma mam, ale moc bych si prala druhe. Ale je tu malinkaty hacek... musim pockat se snazenim do cervna a to mi pripada siiilene daleko 😀 a tak pokud se najde nekdo, kdo je stejne netrpelivy jako ja, velice rada ho uvidim v tomto tematku 😀

emamamamu
27. lis 2008

uf jsem zde...ale mrtva a msuim jit varit a uklizet 😔

karol84
27. lis 2008

ja jsem zde taky, jen si chystam vecu

terysek005
27. lis 2008

já jsem ještě v práci 😒 už abych byla doma, uklizeno i uvařeno mám, tak se je n svalím s čajem pod peřinku...

karol84
27. lis 2008

uklid - to me jeste ceka 😒

emamamamu
27. lis 2008

karol nejsi sama, ja taky..🙂
musim povlict periny a blabla..uz nemuzu ani mrkat..😀

kopa
27. lis 2008

Holky já jsem uplně total unavená z práce.Takže dnes nekoníkuju.Já budu uklízet až o víkendu,jestli se mi bude chtít 😀

emamamamu
27. lis 2008

kopa mas toho taky plnou P.... co?🙂 tak se tady potkame vsechny az nasbirame sily..🙂

kopa
28. lis 2008

ema to teda mám.Navíc příjdu domu z práce a povinně si musím nasadit brýle aspoň na 3 hodiny a to už jsem potom taky odrovnaná.
Zítra jsem chtěli jet na výlet,ale asi půjdeme u nás jen na procházku,venku je zima!!!!! 😖

eeefffaaa
28. lis 2008

ahoj holky...jsem se na vas prisla zase podivat 😀 jestli si me jeste pamatujete..za tech par dnu jste toho nakecaly 🙂

emamamamu
28. lis 2008

eeeeffaaaaaa ty uz si 6tt 😔 ty se maaaaaaaas 😀 😀 😀 snad se narodi 8.8. a budu s nim slavit narozky 😀 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
30. lis 2008

Ahoj majatob,jaktože až na září?? 😕 To teda můžeme těhulkovat spolu!Z čekání se taky zblázním,ale zase máš výhodu,že máš Tobiáška,já nemám žádné dítě.Hlavně se po potratu taky bojím 😢

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
30. lis 2008

Ty nervy budu mít již navždy...Ale zas na jednu stranu si říkám,že to přece jen tak nevzdám a budu to pokoušet.Vaše rozhodnutí s manželem,(přítelem)je zase správné.Ona každá koruna je dobrá,když plánujete mimčo.Já to zas odkládám kvůli práci.V pátek jsem prořvala celý večer,když jsem si představovala v jakém týdnu bych ted byla a jaký vztah bysme asi s přítelem měli.Nejvíc se bojím vánoc,ale budu to muset vydržet.

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
30. lis 2008

kopi ja bych ted mela 13ti mesicni holcicku..🙂
snazim se nemyslet dozadu, ale dopredu, tesim se, az s ni budu chodit poustet u nas draka, az budem spolu na Vanoce delat cukrovi, az se budeme valet ve snehu, pojedem na hory a bude se tam ucit lyzovat, pojedem k mori a bude se tam ucit plavat..🙂
musis si najit veci, ze kterych se budes radovat..🙂
maji dyt to je docela rozumny ne?🙂
budem tehulit spolu alepson..😀

kopa
30. lis 2008

Ema,to jsem netušila,že se ti taky něco podobného přihodilo 😖 Máš pravdu,musím myslet dopředu.Díky práci na to již nemyslím,ale občas to příjde je to pro mě ještě celkem čerstvý.No,ale bude lépe!!!Musí být!! 😉 My už máme i jména kluk-Vítek,holčička Zuzanka. 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
30. lis 2008

Jinak chci tento týden péct!!!!!!!!!!Jsem zvědavá,jak dlouho mi vydrží nadšení 😀

kopa
30. lis 2008

Majo,když si tady budeme psát tak nám to všem určitě brzy uteče a bude srpen,září.A budeme plodit děti.To je skoro za chvilku!!!! 😉

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
30. lis 2008

kopa u me to mela byt Dora, tak ted druhy pokus..😀 a chci zase Doru...😀
ono ta to nejak zapomenes, ver mi...casem te to zaboli, ze to bude vypadat, ze se ti vyrve srdce a pak zase nic....tak to melo byt a tak to bylo🙂
a Vitecka skritecka jsem chtela taky, dokud jsem nepoznala jednoho Vitka pankace a alkoholika..😀

kopa
30. lis 2008

Majo to neni rok,to je méně 🙂 ještě započti snaženíčko a vyjde ti to lépe.Uvidíte,třeba to ještě prodiskutujete a vymyslíte!

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
30. lis 2008

Ema já Vítka právě nechtěla,bo mi to připomínalo mojí velkou lásku ze základky.Ale pak už jsem se s tím smířila.Přítelovi se líbili taková zvláštní jména-Vít,Jindřich,vojtěch,Vrastislav... a mě prostě néé.
Zuzanka to je po babičce.Tchán by nejradši Karla 😀

emamamamu
30. lis 2008

kopa 😀 😀 s tema jmenama to je neco...😀 jako klucici se mi nad nelibi zadne..nebo nec jako Matyas, Matous, Simon treba 😀 😀 ..proste takove zvlastni...nejradeji bych mela Honzika, ale to je muj bracha, pak Kubika, Matyska (bratranci😀 ) takze ja fakt nevim a modlim se za holcicku..dyt mam i dve krabice ruzoveho....😀
a z holek se mi libi i Leontynka a takove ty pohadkove jmena..ale nenapadlo by me ji to dat...😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
30. lis 2008

Já vím,ty jména jsou strašná!!Kubík se mi taky líbí.Tol víš přítel to prožíval a chtěl dát jméno dítěti po nákém králi,nebo ňáké latinské jméno 😅 Já chtěla holčičku,ale ted budu ráda za cokoliv!!Jo a kámoška chtěla aby se mé mimi jmenovalo Vavřinec 😀 😀 😀

emamamamu
30. lis 2008

ja mam knizku se jmenama..a tam jsou teda vykvety! 😀 😀 Sofie je podle Zofie, Stela je hvezda a Dora je bozi dar..no verily byste tomu? 😀 😀
holky me je tak spatne...uplne se kroutim a u toho se smeju 😀

kopa
30. lis 2008

Tak to musí být dobrá knížka 🙂