• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už mě nebaví čekat na "vhodnou" dobu k početí :-)

10. ledna 2009 
autor
ja vybirala podle Pravidel ceskeho pravopisu :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle Ja, pisnicka?:grinning:
30. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v Ja pisnicka je sama Andulka...docela omezenej vyber na muj vkus.. :grinning:
vsimla jsem si te az ted..
30. lis 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dnes se nekoníkuje?? :grinning:
1. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to vis, ze konikuje :grinning: :grinning: :grinning: ono uz to bez toho nejak nejde :grinning: jaky jsi mela den?
1. pro 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice pozdě,ale odpovídám.
No včerejšek a dnešek mazec,příjdu z práce uklízím,vařím,peču....Mám toho plné zuby!!! :angry: Tak se rěším na víkend.Ještě musímkoupit dárek synovci 5 měsíčnímu,tak koukám po netu jestli něco vymyslím :confused:
2. pro 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee, ja se tady uplne zapomnela pochlubit, ze jsme vhodnou dobu posunuli na ted!!!! :slight_smile:)
2. pro 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute vhodne doby:slight_smile: ja dneska trvala na tom, ze dite nebude :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
proc?
2. pro 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
protoze ten muj je kakabus :grinning:
2. pro 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaaale prosimte... :grinning:
2. pro 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji fakt je....
uz me sere to jo-ne-jo-ne-.... :grinning:
2. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martin byl taky furt takovej jakoze jo, ale...a pak jsme to hodili za hlavu a je stastnej, ze tobika mame..
2. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majo,tak to je super,to ti moc přeji!!!!! :wink:
Ema-ten můj je taky občas kakabus,ze začátku moc nechtěl mimi,pak jo a ted chce,ale já ted nemohu :angry:
2. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ti chlapi to proste prekombinovavaji. nechteji, kdyz to jde a kdyz chceme my a chteji, kdyz to nejde. :confounded:
4. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, snad nebude vadit,když se k Vám přidám na pár větiček pokecu :wink:
5. pro 2008 v 05:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to vis ze ne :grinning:
5. pro 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dalsi stara znama :slight_smile: vitej brnando :slight_smile:
5. pro 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo majatob ahojky :slight_smile: musím se ti sněčím pochlubit dělám pokroky... :grinning: jsem blbka neodolala a koupila riflíky a overalky z MB paní měla poslední kusy,objednávala sem u ní tričko pro malýho od kamarádky ve 134,miluje tu pohádku auta,a ona že jestli se nechci podívat na její stránky a měla od každýho poslední overalek nebo tak a měla je za úžasnou cenu,tak sem si řekla,že s eto neztratí a maximálně to dám kamarádkám,kdyby nebylo komu to oblíknout :wink:
5. pro 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: brnando ja mam dve bedny vecicek..snad to nebudu muset nikomu rozdavat :grinning:
5. pro 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my mame tri tasky po Tobikovi, ale na holcicku nic...tak to bude muset byt zase kluk asi.. :grinning:
5. pro 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,jenže už máš holčičku, jak koukám na fotky a majatob má klučinu ,takže štěstíčka už máte ,-)
Mě přpadá,že celej život,co sem zdomu a tak nějak se snažím žít ,že je pořád nevhodná doba mít děti... te´d bych brala dvojčata,abych to měla jedným vrzem za sebou :grinning:
5. pro 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brnanda, no to by sis dala, obdivuju vsechny co zvladaji dvojcatka, obcas se vidam s kamaradkou co ma a kdyz odchazim dekuju bohu, ze je Tobik jeden :grinning:
5. pro 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
brnando Elinka neni moje ale kamosky..jsem jen jeji otec :grinning: :grinning:
5. pro 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé vy mi dáváte nafrak tady :grinning:

takže emamamamu nemá dítě a majatob vždyť ty to budeš mít jak dvojčátka :grinning:
5. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak koukam, ze uz je tu par dni docela mrtvo :angry:
10. pro 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, ze vsichni se vysrali na vhodnou dobu a skocili na to :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja se nakonec dostala i k tomu tehotenskemu testu, protoze se cyklus porad natahoval a natahoval; tak jsem se jednou odhodlala a nic (i kdyz jsem puvodne na 99% tusila vysledek, ale nakonec jsem byla nervozni a test jsem udelala)
10. pro 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no treba ja na nic neskacu, ale mame jednu navstevu za druhou (ted se s nima roztrhl pytel :grinning: ) a taky se zacinam ucit, uz bych na to mela poradne slapnout, paklize chci na te skole vydrzet a dokoncit semestr (ale nejsem si uplne jista, zda chci)
10. pro 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, koukam, ze je tu nejake mrtvo. ze by opravdu vsichni pracovali na mimcu a nemeli cas na net? :grinning:
14. pro 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek