Už mě nebaví čekat na "vhodnou" dobu k početí 🙂

Mile planovalky, vim, ze je nas tu vic, ktere cekaji az dodelaji skolu, splati pujcky a jine dulezite veci a hned potom si chteji poridit miminko. Ja uz sice jednoho prdouska doma mam, ale moc bych si prala druhe. Ale je tu malinkaty hacek... musim pockat se snazenim do cervna a to mi pripada siiilene daleko 😃 a tak pokud se najde nekdo, kdo je stejne netrpelivy jako ja, velice rada ho uvidim v tomto tematku 😃
majatobautor
30. lis 2008
ja vybirala podle Pravidel ceskeho pravopisu 😃 😃 😃
emamamamu
30. lis 2008
podle Ja, pisnicka?😃
majatobautor
30. lis 2008
v Ja pisnicka je sama Andulka...docela omezenej vyber na muj vkus.. 😃
vsimla jsem si te az ted..
kopa
1. pro 2008
Ahoj holky,
dnes se nekoníkuje?? 😃
majatobautor
1. pro 2008
to vis, ze konikuje 😃 😃 😃 ono uz to bez toho nejak nejde 😃 jaky jsi mela den?
kopa
2. pro 2008
Sice pozdě,ale odpovídám.
No včerejšek a dnešek mazec,příjdu z práce uklízím,vařím,peču....Mám toho plné zuby!!! ]-( Tak se rěším na víkend.Ještě musímkoupit dárek synovci 5 měsíčnímu,tak koukám po netu jestli něco vymyslím =-)
majatobautor
2. pro 2008
jeee, ja se tady uplne zapomnela pochlubit, ze jsme vhodnou dobu posunuli na ted!!!! 🙂)
emamamamu
2. pro 2008
caute vhodne doby🙂 ja dneska trvala na tom, ze dite nebude 😃 😃
majatobautor
2. pro 2008
proc?
emamamamu
2. pro 2008
protoze ten muj je kakabus 😃
majatobautor
2. pro 2008
aaaale prosimte... 😃
emamamamu
2. pro 2008
maji fakt je....
uz me sere to jo-ne-jo-ne-.... 😃
majatobautor
2. pro 2008
martin byl taky furt takovej jakoze jo, ale...a pak jsme to hodili za hlavu a je stastnej, ze tobika mame..
kopa
2. pro 2008
Majo,tak to je super,to ti moc přeji!!!!! 😉
Ema-ten můj je taky občas kakabus,ze začátku moc nechtěl mimi,pak jo a ted chce,ale já ted nemohu ]-(
karol84
4. pro 2008
ahoj, ti chlapi to proste prekombinovavaji. nechteji, kdyz to jde a kdyz chceme my a chteji, kdyz to nejde. :-S
brnanda
5. pro 2008
Ahoj Holky, snad nebude vadit,když se k Vám přidám na pár větiček pokecu 😉
emamamamu
5. pro 2008
😃 to vis ze ne 😃
majatobautor
5. pro 2008
dalsi stara znama 🙂 vitej brnando 🙂
brnanda
5. pro 2008
no jo majatob ahojky 🙂 musím se ti sněčím pochlubit dělám pokroky... 😃 jsem blbka neodolala a koupila riflíky a overalky z MB paní měla poslední kusy,objednávala sem u ní tričko pro malýho od kamarádky ve 134,miluje tu pohádku auta,a ona že jestli se nechci podívat na její stránky a měla od každýho poslední overalek nebo tak a měla je za úžasnou cenu,tak sem si řekla,že s eto neztratí a maximálně to dám kamarádkám,kdyby nebylo komu to oblíknout 😉
emamamamu
5. pro 2008
😃 brnando ja mam dve bedny vecicek..snad to nebudu muset nikomu rozdavat 😃
majatobautor
5. pro 2008
my mame tri tasky po Tobikovi, ale na holcicku nic...tak to bude muset byt zase kluk asi.. 😃
brnanda
5. pro 2008
no jo,jenže už máš holčičku, jak koukám na fotky a majatob má klučinu ,takže štěstíčka už máte ,-)
Mě přpadá,že celej život,co sem zdomu a tak nějak se snažím žít ,že je pořád nevhodná doba mít děti... te´d bych brala dvojčata,abych to měla jedným vrzem za sebou 😃
majatobautor
5. pro 2008
brnanda, no to by sis dala, obdivuju vsechny co zvladaji dvojcatka, obcas se vidam s kamaradkou co ma a kdyz odchazim dekuju bohu, ze je Tobik jeden 😃
emamamamu
5. pro 2008
brnando Elinka neni moje ale kamosky..jsem jen jeji otec 😃 😃
brnanda
5. pro 2008
jéé vy mi dáváte nafrak tady 😃

takže emamamamu nemá dítě a majatob vždyť ty to budeš mít jak dvojčátka 😃
karol84
10. pro 2008
ahojky, tak koukam, ze uz je tu par dni docela mrtvo ]-(
emamamamu
10. pro 2008
myslim, ze vsichni se vysrali na vhodnou dobu a skocili na to 😃 😃 😃
karol84
10. pro 2008
no to ja se nakonec dostala i k tomu tehotenskemu testu, protoze se cyklus porad natahoval a natahoval; tak jsem se jednou odhodlala a nic (i kdyz jsem puvodne na 99% tusila vysledek, ale nakonec jsem byla nervozni a test jsem udelala)
karol84
10. pro 2008
no treba ja na nic neskacu, ale mame jednu navstevu za druhou (ted se s nima roztrhl pytel 😃 ) a taky se zacinam ucit, uz bych na to mela poradne slapnout, paklize chci na te skole vydrzet a dokoncit semestr (ale nejsem si uplne jista, zda chci)
karol84
14. pro 2008
ahoj, koukam, ze je tu nejake mrtvo. ze by opravdu vsichni pracovali na mimcu a nemeli cas na net? 😃

Začni psát odpověď...

Odešli