Už mě nebaví čekat na "vhodnou" dobu k početí 🙂

majatob
26. lis 2008

mile planovalky, vim, ze je nas tu vic, ktere cekaji az dodelaji skolu, splati pujcky a jine dulezite veci a hned potom si chteji poridit miminko. Ja uz sice jednoho prdouska doma mam, ale moc bych si prala druhe. Ale je tu malinkaty hacek... musim pockat se snazenim do cervna a to mi pripada siiilene daleko 😀 a tak pokud se najde nekdo, kdo je stejne netrpelivy jako ja, velice rada ho uvidim v tomto tematku 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
30. lis 2008

podle Ja, pisnicka?😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
1. pro 2008

Ahoj holky,
dnes se nekoníkuje?? 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
2. pro 2008

Sice pozdě,ale odpovídám.
No včerejšek a dnešek mazec,příjdu z práce uklízím,vařím,peču....Mám toho plné zuby!!! 😠 Tak se rěším na víkend.Ještě musímkoupit dárek synovci 5 měsíčnímu,tak koukám po netu jestli něco vymyslím 😕

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
2. pro 2008

caute vhodne doby🙂 ja dneska trvala na tom, ze dite nebude 😀 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
2. pro 2008

protoze ten muj je kakabus 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
2. pro 2008

maji fakt je....
uz me sere to jo-ne-jo-ne-.... 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
2. pro 2008

Majo,tak to je super,to ti moc přeji!!!!! 😉
Ema-ten můj je taky občas kakabus,ze začátku moc nechtěl mimi,pak jo a ted chce,ale já ted nemohu 😠

karol84
4. pro 2008

ahoj, ti chlapi to proste prekombinovavaji. nechteji, kdyz to jde a kdyz chceme my a chteji, kdyz to nejde. 😖

brnanda
5. pro 2008

Ahoj Holky, snad nebude vadit,když se k Vám přidám na pár větiček pokecu 😉

emamamamu
5. pro 2008

😀 to vis ze ne 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
brnanda
5. pro 2008

no jo majatob ahojky 🙂 musím se ti sněčím pochlubit dělám pokroky... 😀 jsem blbka neodolala a koupila riflíky a overalky z MB paní měla poslední kusy,objednávala sem u ní tričko pro malýho od kamarádky ve 134,miluje tu pohádku auta,a ona že jestli se nechci podívat na její stránky a měla od každýho poslední overalek nebo tak a měla je za úžasnou cenu,tak sem si řekla,že s eto neztratí a maximálně to dám kamarádkám,kdyby nebylo komu to oblíknout 😉

emamamamu
5. pro 2008

😀 brnando ja mam dve bedny vecicek..snad to nebudu muset nikomu rozdavat 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
brnanda
5. pro 2008

no jo,jenže už máš holčičku, jak koukám na fotky a majatob má klučinu ,takže štěstíčka už máte ,-)
Mě přpadá,že celej život,co sem zdomu a tak nějak se snažím žít ,že je pořád nevhodná doba mít děti... te´d bych brala dvojčata,abych to měla jedným vrzem za sebou 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
5. pro 2008

brnando Elinka neni moje ale kamosky..jsem jen jeji otec 😀 😀

brnanda
5. pro 2008

jéé vy mi dáváte nafrak tady 😀

takže emamamamu nemá dítě a majatob vždyť ty to budeš mít jak dvojčátka 😀

karol84
10. pro 2008

ahojky, tak koukam, ze uz je tu par dni docela mrtvo 😠

emamamamu
10. pro 2008

myslim, ze vsichni se vysrali na vhodnou dobu a skocili na to 😀 😀 😀

karol84
10. pro 2008

no to ja se nakonec dostala i k tomu tehotenskemu testu, protoze se cyklus porad natahoval a natahoval; tak jsem se jednou odhodlala a nic (i kdyz jsem puvodne na 99% tusila vysledek, ale nakonec jsem byla nervozni a test jsem udelala)

karol84
10. pro 2008

no treba ja na nic neskacu, ale mame jednu navstevu za druhou (ted se s nima roztrhl pytel 😀 ) a taky se zacinam ucit, uz bych na to mela poradne slapnout, paklize chci na te skole vydrzet a dokoncit semestr (ale nejsem si uplne jista, zda chci)

karol84
14. pro 2008

ahoj, koukam, ze je tu nejake mrtvo. ze by opravdu vsichni pracovali na mimcu a nemeli cas na net? 😀