Už mě nebaví čekat na "vhodnou" dobu k početí 🙂

majatob
26. lis 2008

mile planovalky, vim, ze je nas tu vic, ktere cekaji az dodelaji skolu, splati pujcky a jine dulezite veci a hned potom si chteji poridit miminko. Ja uz sice jednoho prdouska doma mam, ale moc bych si prala druhe. Ale je tu malinkaty hacek... musim pockat se snazenim do cervna a to mi pripada siiilene daleko 😀 a tak pokud se najde nekdo, kdo je stejne netrpelivy jako ja, velice rada ho uvidim v tomto tematku 😀

adelka89
14. pro 2008

ahojky holky 😉
jak jste na tom s vhodnou dobou vy?

karol84
14. pro 2008

ahoj,
dle fotecky koukam, ze u tebe uz vhodna doba nastala 🙂

karol84
14. pro 2008

u me je to tak, ze ja pokladam soucasnost za vhodnou dobu, ale cele moje okoli si tuka na celo, posledni dobou se k nim bohuzel priklani i pritel...

adelka89
14. pro 2008

karol: nene, to je bratranek, ja jsem pred nedavnem oslavila sve 19. narozeniny 😅
letos maturuju a citim, ze vhodna doba pomalu prichazi.
Nejhorsi je, kdyz se pritel stavi tobe do opozice, nejsem na tom o moc lepe.
Priteli je 23 let a pripada si na dite mlady, ale neni nejak zasadne proti,myslim, ze se budem jeste schopni domluvit 🙂 .
Muzu se zeptat kolik je tobe a priteli? studujes?

adelka89
14. pro 2008

jinak vidim, ze jsi stejny blazinek do tech oblecku jako ja, v albu mam jen par, ale taky uz toho mame hodne.

karol84
14. pro 2008

no ale sluší vám to s bratránkem 😀
mne je 24, priteli 25 ( i když už se mu to začíná nachylovat spíš k 26), něco už mám vystudováno, ale při práci studuju i dál (ale klidně bych to kvůli mimču zabalila, nebo minimálně odložila). tzv. ty biologické hodiny mi bijí už docela dlouho, ale přítel patří čím dál tím víc k odpůrcům mimča. taky už prohlásil, že doufal, že mě to chytne později. a na můj povzdech, že nakonec všichni známí už dávno budou mít dítě dříve než mi odpověděl, však co, vždyť jsem v průměru o rok mladší než oni a pro ženskou je rok hrozně velký rozdíl 😒 😀 tak tady po tom vyjádřením nevím, zda se smát nebo spíš urazit 😀

karol84
14. pro 2008

nojo, oblečku mam 2 velké krabice, něco poděděného, něco nového, ale už to všechno čeká na svoji příležitost...

adelka89
14. pro 2008

Karol, uplne te chapu 🙂 ale verim, ze dostanou ti nasi chlapi rozum. 😉

karol84
14. pro 2008

no nekdy ho dostanou, je otazka, kdy... aby to nebylo trosku moc dlouho.

adelka89
14. pro 2008

ty mas vyhodu aspon v tom, ze mas nejake studium za sebou, ja nic ☹
bojim se spis toho,ze to s mimcem nebudu zvladat.
Treba se vam zadari a ani nebudete vedet jak 😉

karol84
14. pro 2008

Ty mas zase vyhodu v tom, ze jsi o spoustu let mladsi 🙂 ja uz zacinam pocit, ze s kazdym drobnym zpozdenim zacnu byt na dite stara a ze to vsechno nestihnu

adelka89
14. pro 2008

karol: jojo to mas pravdu.
Jsem ráda, že mě mateřské pudy chytly tak brzy (někdy po 16. roku) a drží mě to dodnes.
A bavili jste se třeba o tom kdy by si přítel představoval tu "vhodnou dobu" ?
nevím proč si všichni chlapi myslí, že se otcem mají stát až ve 30 letech, jo je to dnes "moderní" ale také přibývá neplodných párů protoze ty spermie už zdaleka nejsou tak dobre, jako pred 100lety, tehdy si muzi mohli dovolit mít dite i ve 40 a zadarilo se hned...
Mam i z tohoto docela strach, protoze pritel pracuje jako programator a cele dny sedi na zadku 😅

karol84
14. pro 2008

bavili a ja to vidim zhruba tak jako ty, pritel je naopak stoupencem moderniho trendu 😖

ty stale vetsi problemy s otehotnenim a s donosenim zdraveho ditete u cim dal vetsiho poctu lidi me taky trapi. kdybych vedela, ze vsechno bude ok... ale to nikdo dopredu vedet nemuze. takze se trosku strachuju predem.

adelka89
14. pro 2008

jojo, to ja taky, pritele to strasne mrzi, ze se stresuji predem z toho, ze se nam nebude darit a pod. a musim priznat ze ma pravdu.
Bohuzel ustoupit musime my,protoze miminko musi prijit do harmonicke rodiny, kde jej uvitaji oba rodice... ale verim, ze se nam to vyplati.
A kdy by teda pritel miminko chtel?

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
hehena
14. pro 2008

ahoj všem. snad nevadí, že jsem k vám zavítala... název diskuse mě přímo zhypnotizoval tak mi to nedá, abych nenapsala 🙂

Mě už totiž TAKY NEBAVÍ ČEKAT NA VHODNOU DOBU!!!!

bo už opravdu vím, že vhodná doba nebude nikdy 🙂)))

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
14. pro 2008

caute vhodne doby 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
14. pro 2008

nemam..asi zitra..nebo jako..to je stejne jedno..koupim si ho jen kvuli tobe...ale jako tak jsme se tento mesic snazili, ze m nasere, kdyz nic 😀 😀 😀 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
14. pro 2008

tak ja taky..kolem jedne dam vedet, jak to dopadlo..😀 ale mam to dostat az tak 27. takze je dost brzo ne? 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
14. pro 2008

jo abych se trapila jak ty ne? 😀 a mam u toho taky brcet, nebo ne? 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
emamamamu
14. pro 2008

neeee? 😀 😀 ani trochu ti nevadi, ze tam neni druha cara jo? 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
hehena
14. pro 2008

jj hurá na to 🙂)))

EMI já myslím, že testuješ hoooodně brzo... kolik DC jsi? jeslti máš normálně dlouhý cykly, tak jsi teď buď těsně před OVU nebo po ní ...

karol84
14. pro 2008

emamamamu, ja si taky myslim, ze je jeste na testovani moc brzo... vetsina testu je pouzitelnych az od prvniho dne ocekavane menstruace, takze bych pockala az do toho 27. jak pises nekde vis, ted by tam stejne ta druha cara nebyla. a co kdybys nakonec byla tehu?

adelka89
15. pro 2008

jj, kdy testovat to je ozehave tema.
Uplne idealni je testovat az den az dv po vynechani ms, ale to maloktera vydrzi 😅
embryo se zaniduje do delohy az 7dpo a zacina produkovat HCG, takze tak 4 dny po nidaci by mohla byt nejaka carka videt.