Už mě nebaví čekat na "vhodnou" dobu k početí 🙂

majatob
26. lis 2008

mile planovalky, vim, ze je nas tu vic, ktere cekaji az dodelaji skolu, splati pujcky a jine dulezite veci a hned potom si chteji poridit miminko. Ja uz sice jednoho prdouska doma mam, ale moc bych si prala druhe. Ale je tu malinkaty hacek... musim pockat se snazenim do cervna a to mi pripada siiilene daleko 😀 a tak pokud se najde nekdo, kdo je stejne netrpelivy jako ja, velice rada ho uvidim v tomto tematku 😀

kopa
26. lis 2008

Ahoj majatob,
já jsem měla letos v září ZP,snažit se můžeme od prosince,ale...Nastoupila jsem do nového zaměstnání a chci si teď udělat praxi.První měsíc po ZP,jsem chtěla mimi hned,ale teď asi to bude divné nechci nikam moc pospíchat.Takže pokud se začneme snažit,tak to vidím taky tak červen-září 😉 Jsem taky netrpělivá 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
eeefffaaa
26. lis 2008

Ahoj holky,tak ja patrim k tem,ktere se dockat uz nemohly 😀 mam jeste posledni rok Vosky,ale tak strasne jsme chteli miminko,ze se zadarilo a vubec nelituju...absolutorium stiham udelat s briskem a taky jsem se rozmyslela,jestli jo nebo ne,ale pak jsem si rekla,ze kdybych si porad rikala az tohle a tamhleto tak to bych mimco asi nemela....tak preju hodne stesti a hlavne zdravi deticky

kopa
26. lis 2008

No já myslím,že nás tu bude určitě více 😉 jojo budeme těhulkovat! 😀 Máš moc hezkého syna.
Doufám,že se mi bude v práci dařit,zatím to jde.

kopa
26. lis 2008

eeefffaaa,já jsem si právě v červnu dálkově doděla maturitu a zadařilo se mi hned první měsíc,ale nedopadlo to...
Myšlenky na těhu jsem měla už i při škole,ale ňák tak jsem to ubrzdila 😀 Tak at se vám daří s miminkem.

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
eeefffaaa
26. lis 2008

kopa dekuju...snad dopadne vsechno dobre a mimisek bude v srpnu s nami....no ja jsem to ani ubrzdit nechtela...jsem sice asi na mimco mladsi,ale uz se na nej citim a myslim ze na veku nezalezi....

az se zacnete snazit,preju aby se zdarilo hned

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
26. lis 2008

holky mě je 23let,tak eeefffaaa kdo je mladší? 😀 😀

elischqa
26. lis 2008

Ahojky holky,
já si také mlaďase pořídila "ještě na střední" ..v květnu maturita a v říhnu se narodil 😀

elischqa
26. lis 2008

a mně je 20 héč a to mám ročního syna héč 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
elischqa
26. lis 2008

HÉÉÉÉÉÉČ 😀

kopa
26. lis 2008

Ahoj elischga,
tak to je dobrý,to ti krásně vyšlo! 😀

katuska23
26. lis 2008

mně je taky 23 😀

kopa
26. lis 2008

Teda holky,to tu bude jako nejstarší?? 😀 A ještě bezdětná!To jdu příkladem! 😀

elischqa
26. lis 2008

maja: Neboj se, že si všichni neťukali na čelo a nevyslechla jsem si spoustu kázání typu "Brzy" "Mladá" "Neužila" "Nevybouřená" ... 😀 Dneska je mu rok, jsem maximálně happy a všichni jsou z něj poprdění.. nakazila jsem spolužačky, sestru (Té je tedy 30) a všichni v tom lítaj 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
26. lis 2008

Jupí,přišla záchrana Katusce je taky 23let 😀

elischqa
26. lis 2008

Kopa : Hajtro 😅 Né vtip.. samozřejmě. 23 je taky prej brzo .. Nebuď blázen, zničíš si mládí 😀

kopa
26. lis 2008

Já si holt musím užívat bez mimíska,ale švagrová má dítě 4měs.tak se chodím k ní utěšovat a vzdělávat se!No já mimi chtěla asi už taky tak 2 roky,ale přítel nák nechtěl.Ted když chce,tak zas nemůžu!To a by se v tom čert vyznal. 😕

elischqa
26. lis 2008

majatob : Já nevím, dnešní trend mít dítě po přechodu mi teda připadá na hlavu postavený .. a hlavně nevím, kde je psáno, že s dítětem na krku život končí? Naopak, člověk obrátí a spoustu věcí vnímá a užívá úplně jinak, než dříve.. 😀

Jo a HÉÉÉÉČ jsem ještě k tomu vdaná 😀 😝

eeefffaaa
26. lis 2008

no holky me je taky 23....a kazdy mi rika jak jsem na mimi mlada 🙂

eeefffaaa
26. lis 2008

no holky jdu spat....zase se nekdy stavim..jetsli me nevyhodite 🙂 jsem hrozne ospala a zitra me ceka skola az do pul sedmy..tak dobrou

kopa
26. lis 2008

Podle tchýně jsem mladá,podle mé matky jsem mladá...Blabla nesnáším ty takovéhle ty keci,ještě hůře to snáším po tom potratu.Nedaj pokoj.

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
26. lis 2008

Héééč a jsem svobodná,žijeme jako druh a družka 😀 😀 😀

majatob
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
26. lis 2008

efa tak papa.Zase přid na pokec!Mlaďoško 😀