Už mě nebaví čekat na "vhodnou" dobu k početí 🙂

majatob
26. lis 2008

mile planovalky, vim, ze je nas tu vic, ktere cekaji az dodelaji skolu, splati pujcky a jine dulezite veci a hned potom si chteji poridit miminko. Ja uz sice jednoho prdouska doma mam, ale moc bych si prala druhe. Ale je tu malinkaty hacek... musim pockat se snazenim do cervna a to mi pripada siiilene daleko 😀 a tak pokud se najde nekdo, kdo je stejne netrpelivy jako ja, velice rada ho uvidim v tomto tematku 😀

karol84
26. lis 2008

Ale zatim je to jen 5 dni

emamamamu
26. lis 2008

jen? clovek nikdy nevi, ty bys nam dala, kdybys byla a my ne..😀

karol84
26. lis 2008

no ja jsem tak na 98% presvedcena, ze ne...

terysek005
26. lis 2008

já chci taky těhulit s váma 😉 emi my bydlíme v garsonce v podnájmu a od léta plánujeme koupit byteček, takže se teď začínám porozhlížet a taky zkoumáme hypotéku a úvěry... Jsme oba studenti a pracující takže to bude asi takové veselé ale nic co bychom nezvládli 🙂 jinak mě i příteli je 21, ale nějak se na to prostě cítíme 🙂
karol, to by chtělo přítele nějak hooodně navnadit! 🙂 a proč on moc nechce, kvůli financím?
maji, mě to studium naštěstí baví, jinak bych se na to asi už vykašlala, jsem takový ten student hlavně o zkouškovém 😉 ačkoliv teď při povídání s vámi sepisuju práci, tak mám alespoň trochu pocit že něco dělám 🙂

karol84
26. lis 2008

ahoj,
tak to tu budu vazne asi nejstarsi 😝

proc pritel nechce - mozna proto, ze je jeste "mlady", "nenastal ten pravy okamzik", sestra mela dite az v 29, kamaradi mu rikaji, ze je pod pantoflem, jeste "si musime uzivat", cestovat, nemame nasetreno, nevime, co bude za rok nebo za pet let, nemame vlastni byt, nebo proste jenom nechce... proste se to toci porad kolem toho sameho

terysek005
26. lis 2008

mě gynekoložka dneska řekla že jsem mladá, takže to snažení nemusím vlbec hrotit, dokonce se se mnou bavila o tom, kolikrát týdně bychom na to měli hupsnout a jak bychom si to měli užívat 😀

jé, karol, zpožděná ms a bolení prsou... hm, já bych se asi testla, to vypadá nadějně 🙂 bolívají tě prsa i před ms? přítel si možná nedal dostatečně pozor, ty mršky jsou rychlé 😉

emamamamu
26. lis 2008

karol blablabla co?🙂 kdyby se to stalo, tak uz nemate sanci resit musime musime musime tohle tamto a one..🙂
ti chlapi tvrdohlavi... 😖
terys no me se prave z nasi garzonecky vubec nechce, chtela bych tady byt co nejdyl no...a pritel ma jeste jeden byt, tak me ted tak napadlo, ze ten by sel pronajimat a z toho platit hypoteku..asi...nejsem najivni? tady to mame nadherny. les park hriste, je to tady jak na vesnici a pritom vsude blizko..🙂

terysek005
26. lis 2008

karol, jj všechny tyhle argumenty jsem taky už slyšela... nejlepší jsou takoví ti "kamarádi" co radí. Musím přiznat, že mě pár kamarádů dost zklamalo tím, jakou měli reakci když jsme jim oznámili tu svatbu a to jsem si myslela že jsou dobří kamarádi a naopak, jiní kamarádi měli tak úžasně krásnou reakci... Ale takový ty "radily" ráda nemám 😠

terysek005
26. lis 2008

em, já myslím, že dokud je to mimčo malý, tak je jedno jestli jste v garsonce nebo ve větším bytě, ono toho stejně moc nepotřebuje asi je mu jedno kde leží, budeš ho mít pořád u sebe, tak myslím, že v pohodě 🙂 spíš když už běhá a je větší tak už to chce něco většího, ale na to je ještě moře času 🙂
a s tím pronajímáním bytu je to ideální, hoodně lidí to tak dělá, kdo má tu možnost tak je to super!

karol84
26. lis 2008

radily nesnáším... 😀
no prsa mě obvykle nebolívají, ale šance je vážně minimální.

karol84
26. lis 2008

no a kdyby se to nahodou stalo, tak snad pritel dle sveho soucasneho rozpolozeni snad skoci z okna... fakt by ho to nepotesilo

terysek005
26. lis 2008

moje profesorka na gymplu měla dvě děti a obě vznikly z přerušované soulože, neplánováně 😉 byla to hodně otevřená profesorka, říkala nám toho dost, rady do života 🙂 nechceš zítra zkusit testík?

emamamamu
26. lis 2008

karol ja ti drzim palce, fakt ti to preju, kez by to vyslo 😔 😵
terys..muj pritula uz mi delal nakresy kde bude postylka a kde skrinka pro miminko a jak a kde budeme koupat a ze povesime na strop na balkone moskytieru at muze spunt spat v kocarku i na balkone tak...s nim se nebojim nic..🙂
a kde ydlis koukam, ze taky praha..🙂

majatob
autor
26. lis 2008

karol: on by to rozdychal a zacal se tesit, treba mu jen nedochazi o co tim prichazi.. 😀 tak drzim palec at se zadari!!

karol84
26. lis 2008

no tohle by muselo byt dite vznikle pres kondom a pravdepodobne mimo tzv. plodne dny. takze tak. kdyby MS neprisla, tak si test udelam, ale nedavam tomu nejmensi sanci. zvlast kdyz si predstavim pritelovu reakci, ja bych mu to snad ani ted nedokazala rict, kdyby ano.

karol84
26. lis 2008

uz jen kdyby tuhle diskuzi cetl, tak me zabije 😠

terysek005
26. lis 2008

jé to je hezký 🙂 to je skvělý když to ti chlapi takhle pržívají, že? my s tomikem taky už plánujeme kde by zatím v té naší garsonce byla postýlka a tak, a tom se děsně těší, až prý budu mít zvláštní chutě a on mi bude v noci chodit pro dobroty 🙂 jj praha petrovice a ty? em a jak dlouho se už snažíte?

emamamamu
26. lis 2008

tajemstvi az do dvanacteho mesice 😀

terysek005
26. lis 2008

karol a co to? vy jste nějak rozhádaní nebo tak něco?
em, takže začnete až v prosinci? 🙂

majatob
autor
26. lis 2008

karol: tak to by byl´asi fakt zazrak...skoda 😢 ale vis jak nadeje umira posledni a i zazraky se deji 😀

karol84
26. lis 2008

no rozhadani bychom zrovna nebyli, ale on se meho pripadneho tehotenstvi tak desi, ze je ochoten zit pristich nekolik let v celibatu... je presvedceny, ze bychom to nemeli sanci zvladnout

karol84
26. lis 2008

coz mi pripomina, ze jsem dnes jeste nemela kys. listovou, tak to bezim napravit 😎

emamamamu
26. lis 2008

to melo byt do dvanacteho tydne..😀
terys ja jeste presne nevim, ja ho premluvila ze az po letni dovolene..a ted zjistuju, ze uz nechci cekat(netreba popisovat tenhle stav, ne?😀 )
a Terys my bydlime na Libusi v Krci...mam to deset minut na Kacerov..🙂

majatob
autor
26. lis 2008

no nic holky, mam slibenou masaz, tak musim bezet nez mi maser usne 🙂

terysek005
26. lis 2008

to je zvláštní.... a je to škoda ☹ protože jestli cítíš, že je už tak správná doba na to mít miminko, tak je škoda to promeškat... ale samozřejmě na to musí být dva, to je pravda

karol84
26. lis 2008

jeeee, masaz, tak to si uzij. taky bych chtela 🙂

terysek005
26. lis 2008

na těchto stránkách opravdu není potřeba popisovat stav chtění 😀 to je supr, to máme od sebe docela kousek 🙂

maji, dobrou, užij si masáž 🙂

emamamamu
26. lis 2008

no to tn muj tulda za to vsechno muze, ja dite chtela, ale nechtela jsem ho vystrasit a z nej to vylezlo samo..🙂
tak jsem mu rekla, ze si s nim chci jeste uzit posledni dovcu u more a pak...a vidis, ja uz to asi nevydrzim jeste nejakeho pul roku 😔 🤐
a vy se snazite jak dlouho?

majatob
autor
26. lis 2008

dobrou dobrou dobrou a at se vam vsem zda o tehulkovateni... 😀 😀

karol84
26. lis 2008

no ja bych nechtela pritele podvest s tim, ze bych otehotnela proti jeho vuli a aniz by to vedel. bud nahoda a prekvapeni pro oba, nebo absolutni souhlas obou