• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Užívání AD, mutace Leiden, potraty a 3. těhu v pořádku

2. května 2014 
Ahojky holky!
Zajímalo by mě, kolik nás tady je, které se dlouhodobě léčíme s depresí, první těhotenství dopadlo více než dobře, druhé a třetí těhu se špatným koncem a po prvním nešťástném těhu vám byla zjištěna mutace Leiden?
2. kvě 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampalin Ahoj. Leidena nemám, ale jinou formu trombofilie ano. První těhu bylo bez problémů. Ze šesti těhotenství máme tři děti.
2. kvě 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, já už to tady napíšu, stejně to píšu hlavně kvůli tomu. Jsem nejspíš těhotná, teda tt je pozitivní. U doktora jsem zatím nebyla, podle MS bych měla být v 5. tt. Asi bude lepší jít k doktoru už v pondělí, pokud se těhotenství potvrdí, tak abych si začala píchat Fraxík co nejdřív, co?
Jinak trpíš i depresí?
2. kvě 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampalin ja mam leidena heterozigota V. Ale o mimco se teprve snazime,tak doufam, ze nedopadnu jako sestrenka. Ta 2xpotratila. Az pak ji ho zjistili. Ja lezela s trombozou,tak mi to zjistili uz drive.
2. kvě 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mě dr. říkala, že si mám píchat injekce hned po otěhotnění :grinning: . Takže jsem měla u posledního těhu už injekce doma a sotva jsem uviděla prvního slabého ducha, už jsem píchala.
Ale teda, abych trochu zklidnila nadšení, o jedno mimčo jsem přišla i přes ty injekce :unamused:
2. kvě 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky, v prosinci minulého roku, v 9.tt. A předtím v lednu téhož roku, ale to bylo v 21.tt.
2. kvě 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 a jakej mas konkretni typ leidena? Mas i nalezenou protrombinovou mutaci? Nebo jen tohle?
2. kvě 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel Jak jsem psala, Leidena nemám. PAI, jiný druh trombofilie.
2. kvě 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 ahaa. Promin,spatne jsem si to precetla.
2. kvě 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampalin - já mám Leidena heterozygot + beru AD. Ale během těhotenství jsem o tom Leidenovi nevěděla a dopadly obě dobře. Sice jsem u obou měla menší hematom a špinila jsem, byl to stres, ale donosila jsem je oba :slight_smile: . Ale AD s Leidenskou mutací spolu nijak nesouvisí, nebo jo?
2. kvě 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek