Vadí sousedům (panelák), že je vaše dítě ubrečené?

cervikova
9. čer 2011

Mám 14měs syna,který je občas ubrečený,hlavně ,když mu něco je hodně pláče a to i v noci.Už se mi párkrát stalo,že sousedi co bydlí nad náma na mě bouchali a dokonce měli jednou i připomínku ,že je hodně ubrečený a že ho slyší.Je to normální??? 😠 Malé děti přeci pláčou ,když jim něco je.Jaký na to máte názor?

dagina
11. čer 2011

Ahojky, no u nás mívají spíš obavy, co se u nás děje, že starší dcera tak řve.... . Ale naštěstí na nás nikdo neklepe, spíš mě pak zastavují a ptají se... 😒 . Teď začíná být uřvaná i mladší, tak to bude něco...

pattie
12. čer 2011

Zaplaťpánbu, že to nikomu nevadí, jsme v posledním patře a je tu dost klid. Když měla dcerka asi 9 měsíců, ptali jsme se sousedů (vedlejší vchod), jestli jim nevadí to řvaní a oni se podivili, že máme miminko.... tak máme asi nějaký tlustý stěny 🙂

luciebx
12. čer 2011

my bydleli s nasima na bytovce a sousedka pod nama na nas vecne klepala na topeni kdyz ji vadilo ze dupeme no sme asi podle ni me litat nebo nevim.. a tak kdyz tukala ona.. tukali sme zpet.. a ono ji to casem preslo.. vubec bych si z lidi z baraku nic nedelala.. vsak deti neplacou schvalne..

senja
12. čer 2011

Mame cerstvou zkusenost. Starsi sousedka nad nami uz nedavno naklusala k nam domu, ze pry neni normalni, ze dite tak moc place! 😅 Ze ona se nemuze do prace vyspat! 😀 Pry, zda nemiva hlad 😠 Rekla jsem ji, ze hlad urcite nemiva a ze holt takovy je a ze ani ne dvouletemu diteti asi nevysvetlim, aby neplakal, kdyz ma rymu, horecku, nebo se mu zda spatny sen, protoze pani nahore chce spat.
Cekala jsem, ze do tydne nam na dvere zaklepe socialka kvuli udani, ze dite tyrame hlady, ale zatim nic 😉

weri1
12. čer 2011

naší sousedce pod námi vadí i když jen chodíme po bytě. Tak jsem ji slušně poslala do patřičných mezí a i když je syn hlučnej tak už neřekne půl slova. Jestli nemá někdo rád lidi-děti,tak ať jde bydlet někam do jeskyně 😉 tam je klid

petrusew
12. čer 2011

Nad náma mají holčičku a když byla maličká, tak plakala hodně často a hodně dlouho...paní se pak omlouvala, že to musí být hrozné...já jsem jí řekla, že je to dítě aprostě pláče, tak co. Až budeme mít taky svoje, tak bude taky plakat. Když pláče v noci, tak si prostě řekneme, že ji něco bolí, nebo se jí něco nelíbí, ale že bych na sousedku klepala..pane bože proč? Když si děti nad náma hrají, je to frmol, ale že bych na ni klepala přes den mě to ani nenapadlo a v noci prostě jenom pláče a to fakt neřeším.

petra.a
12. čer 2011

tak my nastastie byvame v dome, takze taketo veci nemusim bezne riesit. Ale o 2 tyzdne sa chystame k svokre, ta byva v bytea uz teraz sa toho bojim. Maly tam nechce vobec spinkat, vzdy tam v noci vyvadza, pritom doma je upne v pohode. A samozrejme, ze svokra hned pribehne, skoro mi vytrhne maleho z ruky, ze preco place atd., ze zase sa budu susedia vypytovat a samozrejme, ze sa aj vypytuju. A to tam chodime tak 2x do roka a max. na 3 noci.

jirinka1989
19. říj 2018

Abych Vás uklidnila, našim sousedům i v devět večer vadí, že si povídáme v obýváku.....to znamená, že po deváté nemůžeme v obýváku vůbec být. Pořád bouchají na zeď abych se "jako zklidnili" tak nevím....řešit? A jak? Je to každý den, od osmi/devíti otravují boucháním na zeď......c by jste dělali??

martina1317
19. říj 2018

Uprimne, mam pochopeni pro spousty veci a brzy budu mama. Ale. . .bydlim na sidlisti a ted jsme jeden den prochazeli pod panelakem a z jednoho okna to byl rev, jako kdyby to dite vrazdili. Fakt fakt hodne sileny. . . Sli jsme tudy za dve hodky zpet a ten stejny rev. . .verim, ze to musi byt fakt na nervy pro nektere sousedy, protoze ty steny jsou fakt papirove. Ja slysim jak sousedce nahore vrni mobil, kdyz se bavi vic nahlas tak rozumim cele vety. Je to fakt sileny :(