Vánoce a děti marod 😞(

zelva
19. pro 2012

Ahojky, dneska nám začala chřipajzna u obou dětí, takže program na Vánoce je jasný ☹ Přidejte se koho čeká to samé..Musim se nějak obrnit, abych se z toho nezbláznila 😅

mafeska
20. pro 2012

@zelva u nás je to taky, první kdo to chytl byla Alenka, pak já a poslední přítel takže nás to položilo všechny. Přípravy na vánoce vrcholí, já prskám, mám plný nos, jsem ráda že jsem, dodělávám cukroví, čeká mě ještě velký úklid, lítám kolem malé, v noci jsem každou chvíli u postýlky protože špatně spinká, dávám jí mucosolvan, do nosu physiomer, odsávám a je na tom pořád stejně. Propadám už zoufalství.

mates22
20. pro 2012

U nás právě probíhá střevní viróza, už se táhne tejden, chvilku dobrý a pak další atak, teď už trpím i já. No do Vánoc snad budou děti OK, ale stále na dietě, takže to bude radost jim to vysvětlit, rohlíky jim lezou už i ušima. Když měla dcera dva a půl, tak na štědrej den ráno horečka přes 40 a nešlo to srazit, velká radost, vůbec si to neužila, chudinka, lezela zabalená v mokrých ručnících, ještě jsme s tím otravovali doma doktorku a ta diagnostikovala virózu, ale nakonec v lednu skončila na ATB. Brrr, už nikdy víc ☹
Ale...nepropadám panice, cukroví jsem odpískala, mám 3 druhy a co, úklid neplánuju, uklízím průběžně, nevím, proč by na Vánoce mělo bejt naklizeno speciálně, dárky jsem zabalila jen obyčejně, stromek stojí ve stodole.................

...a pozitivum, o Vánocích jde spousta pohádek, tak to děti třeba udrží v posteli 😉, nebo spíše u vás toho staršího
@zelva

evaviki
20. pro 2012

hmm, tak mm ma vytrhnuty zub a kasle, malemu kasel zacina, ja mam alergii na chlad, takze porad plny nos.. Kazdopadne pevne verim, ze to bude lepsie ako minuly rok, kedy mal Sebik 40 teploty, skoncili sme na pohoovosti, obojstranny zanet stredneho ucha, zelena ryma, zanet spojivek a angina.. Za par dni sa k tomu pridal zanet prudusek.. takze atb do oci, nosa, usi, na anginu a pak sme dostali este nove na prudusky.. Katastrofa sviatky.. ☹

margeta
20. pro 2012

@zelva Před 2 lety jsme šli po víc jak týdnu s mladším na štědrý den z nemocnice domů. Byl to mazec to vše rychle dodělat. Pak jsme tam šli zpátky za 3 dny a byli tam přes Silvestra. Loni byl nastydlý. Na štedrý den horečka, tak ještě na pohotovost. Naštěstí nepíchali ucho, ale teplota nás pak zlobila ještě během svátků. Od pondělí má angínu, kterou už měl v listopadu, takže třetí Vánoce s nemocí.

ined77
20. pro 2012

taky se hlásíme do klubu, sice s ničím hrozným, jen kašel a rýma, ale stačí 😉 .

krystalka
20. pro 2012

@zelva - ahoj, my jsme takhle loni postupně všichni odpadli s taky s nějakou chřipkou, nejdřív já, ale musela jsem do práce, pak manžel a nakonec malej - ten měl chudák na Štědrý den teplotu přes 39, takže jsme nadílku odložili na druhý den, když mu to trochu spadlo, návštěvy příbuzných jsme všechny posouvali až na leden... letos pro změnu Jiříkovi předevčírem vyndali nosní mandli, takže jsme doma, museli jsme zrušit před svátky všechny vánoční besídky a akce, aby něco před operací nechytil, no a teď taky nemůžeme nikam, protože všude jsou davy lidí, tak aby taky hned něco zase nechytil 😒 . V podstatě už je doma celý listopad, to měl pořád zvýšené teploty, takže jsme dostali dost brzy termín na tu mandli, no a teď bude doma až do konce roku... V lednu už snad půjde do školky, ale prý má v lednu a únoru přijít nějaká velká chřipková epidemie, tak jsem na to tedy zvědavá 😒

brisalek
21. pro 2012

taky se přidávám, dcer má od středy teploty skoro 39 , včera jsme byli u dr. a prý chřipka, já to mám od čtvrtka, ale ještě zteď jsme v práci. Čekám, kdy to chytne manžel. Měli jsme jet zítra k našim až do 26. a asi nepojedem, protože u nás je prababička dostat chřipajznu by pro ní nebylo dobré. Nejhorší je, že jsme k našim minulý týden odvezli všechny dárky a nakonec pro ně budeme muset zase jet☹. Nemáme ani stromeček..vše budeme kupovat na poslední chvíli až se uvidí, jetsli někam pojedeme☹.

amallie
21. pro 2012

@zelva u nas jsou vsechny tri plus ja 😀 Ale nejak to zvladnem, Vanoce trochu odlozime a je to

moudivlacek
21. pro 2012

bohuzel i nas to potkalo, malej mel jit po novym roce na madle a cisteni ousek do Motola a misto toho doma angina atb a ja zanet nosohltanu atb,takze veselo 😒 je to zacarovany kruh, nemocny je protoze jsou treba dat mandle ven,ale ty mu nedaji driv nez bude zdravy...

i tak krasne Vanoce a hlavne ZDRAVICKOOOOOO vsem 😉

moudivlacek
21. pro 2012

@brisalek jsme na tom podobne,bez cukrovi, stromku a nezabalenych darku 😀 😀