Varování před přivýdělkem na mateřské. Dejte si pozor!

danny7
6. srp 2010

Ahoj, chtěla bych varovat všechny maminky, které si chtějí přivydělat na mateřské - firmy z Rakouska či Německa - lepení vzorků do katalogů. Nevím, zda sem mohu psát konkrétní jména, ale jde o lidi, kteří nabízejí práci zde na této diskusi. Pokud můžu, uvedu sem, pokud ne, napíšu soukromě. Veškeré jednání se zdá v pohodě - velmi ochotně komunikují, než do té doby, než jim pošlete peníze v eurech - poslala jsem 76 EUR za registraci do Rakouska a poté se mi nikdo neozval, mrtvo po pěšině. Měli dovézt materiál 5. 8. a co myslíte - nikde nikdo, žádná komunikace se nekoná. Takže pozor, pozor! Pokud je nás víc, napište

bubamara
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenny1
6. srp 2010

jde o příspěvek od linduskaxxl - brigáda ze zahraničí - velký podvod!!!

danny7
autor
6. srp 2010

Ahoj,ad přivýdělek - podvod - jde o Veroniku Mentelovou, Lindu Novákovou či Sylvii Haas - možná je to jedna osoba- to nikdo neví.....

aevka
7. srp 2010

Ahojte, ad přivýdělek - zaujala mě informace tady na fóru, kterou vložila klaudia061278 právě o této práci (až nyní jsem koukala, že sem vložila jediný příspěvek a sice právě toto lákadlo na dobrý přivýdělek - kdo ví, jestli to není právě Veronika Mentelová,atd., která si tady loví další oběti). Já jsem teď ve fázi, že by mi měl přijít formulář k vyplnění, takže předpokládám, že po té, co se tady napsalo, už nepřijde nic.... Naštěstí!!!
Děkuju za informaci o podvodnicích, ušetřily jste mně peněženku a nervy, že jsem někomu naletěla 😉

many
7. srp 2010

to je fakt síla :-/ ale je fakt, že já bych předem nikam žádný prachy neposílala nikdy

luthien.k
7. srp 2010

Nikdy nikam neposílat žádné peníze předem! Já nechápu, jak v dnešní době někdo na něco takového ještě skočí 😅

luthien.k
7. srp 2010

Pokud někdo zde na MK je někým takovým "oblbnut" (omlouvám se za ten výraz, ale nic jemnějšího mě nenapadlo 😅), tak by to měl hlavně nahlásit adminům, aby dotyčné osobě zablokovali přístup na MK, jak tomu konkrétnímu nicku, tak i z dané IP adresy.

renat2
7. srp 2010

Bohužel takovým druhům přivýdělku jsem já osobně přestala věřit už dávno (lepení, vkládání do obálek...)..a teda 76 euro, fíííha, to si někdo opravdu mastí kapsu. Já jsem teda zaplatila taky předem, 200,- a naštěstí jsme za to opravdu dostala to, co jsem měla a nyní pracuji. sice je to něco, co spousta lidí na začátku hne dodsuzuje, ale aspOň něčekám marně na pošťáka, jestli přijdou materiály...

JInak ale super, že přišlo upozornění...a kdo se napálil, tak přeji ať o bylo jednou a naposledy...

lukza
7. srp 2010

Díky za upozornění ale určitě to chce nahlásit na administravu at si to pohlídají

soanpe
7. srp 2010

mně nejde dohlavy, proč někdo, kdo potřebuje peníze, tzn.je ve finanční tísni, bez váhání pošle někam 2000,- 😅
tak je to i s podvodnými úůjčkami atd 😠

danny7
autor
7. srp 2010

prostě peníze jsem poslala, už se stalo....chtěla jsem upozornit další maminky, aby nenaletěly....nahlásila jsem to na administrativu

aevka
9. srp 2010

Ahojte všem, jestli jste tady ještě někdo, kdo zaplatil a nechcete to tady zveřejnit, napište mi do IP. Rozhodly jsme se ještě s dalšími, že podáme trestní oznámení, tak ať někdo nechybí 🙂 Je trošku hloupé teď napsat, že čím víc tím líp, ale v tomhle případě čím větší škoda, tím hůř pro madam Mentelovou a spol.

ldemeterova
15. lis 2013

Milé maminky, zkuste poctivý a zábavný přivýdělek hlídáním dětí, úklidem, doučováním či hlídáním domácích mazlíčků. Dělejte práci, kterou umíte a stejně děláte a ještě za ni dostanete zaplaceno. Přivyděláte si k domácímu rozpočtu a navíc budete mít pocit, že Vaše práce, kterou odvádíte doma každý den, je velmi hodnotná. Vyzkoušejte naše nové inzertní stránky, kde si můžete založit profil a nabídnout ostatním rodinám svou pomoc v domácnosti. Inzerce je zdarma. Přejeme hodně úspěchů. Tým HodnaTetaCZ.