Včera jsem byla na umělém oplodnení. Byl někdo taky?

kacenka.p
29. srp 2006

Zdravim vsechny ve spolek.
Tak jsem objevila tyto stranky a hned mam jedno nove tema, ktere se tyka velmi konkretne me osubky.A to umele oplodneni. Totiz ja vcera mela prvni - a doufam i posledni embryotransfer.
Velmi by me zajimalo, jestli je zde nekdo, kdo prodelava to same. Rada bych si vymenila zkusenosti, rady, pocity, radosti, vysledky a to az do porodu. A naopak, kdyby nekoho zajimal proces, ktery jsem prodelala a co me jeste ceka, zadny problem. Budu moc rada.
A jak je to momentalne u me? Po ctyrdennich prisernych bolestech a krecich po punkci 16-ti vajicek-folikul, a jeden den po transferu je mi o moc lepe a co vic, citim se uzasne, porad se jen smeju, chci mit kolem sebe porad jen vse krasne a vonave a v noci jsem se vzbudila a uvedomila jsem si, ze si hladim brisko...Proste jsem blazniva Kaca. A do vcera jsem mela ke vsemu dost rezervovany pristup, nechtela jsem se moc tesit ci mit prilis mnoho nadeji, ale dnes, dnes to prislo samo a je mi opravdu nadherne.
Tak zatim s pranim vsecho krasneho
Kacenka a jeji dve embrya
😀

aaandrejka
14. lis 2006

tamuska, velmi velmi ti drzim prsty, aby vam to vyslo!!!!

jankar
14. lis 2006

ahoj!! 🙂 🙂 🙂 vlastně se známe z emimina že jo?Jsem z Hodonína,zatím žádný CAR nenavštěvuju,chodím ke svému gynekologovi u nás v hodoníně 😎

tamuska
14. lis 2006

Díky moc. Kdo to nezažil, to nemůže nikdy ani pochopit, co to dělá s psychikou, ale určitě to nikomu nepřeju. Holky, taky se určitě jednou dočkáme.

tamuska
14. lis 2006

Jankar, jo, jsu v kontaktu i na emiminu - taky jsem si už na tebe vzpomněla, že jsi mně povědomá. Kontakt je potřeba a dost mně to pomáhá, něco si přečíst a navzájem se podporovat.

janesm
14. lis 2006

aaandrejka- mám pocit že tam kam jdu já to jinak než po prodloužené kultivaci nedělají ale snad je větší šance....
Jak se daří jak se cítíš???? Myslím ny Tebe a držím pěstičky!!!!!!!!!! 🙂 Výše jsem se tě ptala na tu PNod kdy ji máš nebo jestli ji máš????
Jak jsi se cítila po těch injekcích??? 😒

janesm
14. lis 2006

Tamuska- díky moc za info to jsem já co chodím do toho Heliosu,anonymní z emimina... 🙂 Chtěla jsem se zeptat musela jsi žádat pojišťovnu nebo to braly automaticky jako běžné diagnozy???
😨

zuzana
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ajiik
14. lis 2006

Ahojda, to že nám zmrazili po 5 a 6 taky nechápeme. Dr. říkal, že se většinou zmrazují po 2 až po 3, nevím příjde mi, že jim jde hodně o peníze.Každý mě říká ať na to nemyslím, ale jak na to nemyslet!!!!! A co ty jak se cítíš? A děkuji za adresy určitě na ně mrknu 😉

aaandrejka
15. lis 2006

ahojte🙂

zuzana, aj ja som chodila k dr. hermanovi a podla vsetkeho (v pondelok som si robila teh.test a zajtra sa mi to snad potvrdi na krvi), sa to tiez podarilo pri prvej IVF. Ako som citala vselijake clanky, dr. Herman je asi najvacsi odbornik na Slovensku.

ajlik - myslim, ze to bude prave kvoli tomu, ze tych 30% neprezije rozmrazovanie... skusim sa opytat u nas v centre, my mate tiez nejake odlozene, ale ani neviem kolko, vsetko sa dozviem, ked budem volat ohladom mojich krvnych vysledkov 🙂

janesm
15. lis 2006

aaandrejka - prosím nezapoměla jsi mi odpovědět???? 😢

aaandrejka
15. lis 2006

janesm, prepac, tu su odpovede🙂
- som na pn, sla som den pre OPU, ale ja inak pracujem doma 9viacmenej som ako zivnostnicka, len mam este chodim ucit a prave kvoli tomu som na pn), budem este do konca tohto tyzdna a od pondelka pojdem aj ucit 🙂 (je to len 14 hodin tyzdenne, takze nic hrozne)
- ked som si pichala injekcie, vonkoncom nic som necitila, takze som normalne chodila do prace
- aj po opu to bolo uplne v pohode
- po ET som tiez neoddychovala, nejako nemam kedy, deti, pes, dom, zahrada, praca ;) a moj nazor je ten, ze ak maju byt deticky, ktore v sebe mam, zivotaschopne, tak sa k nim nemozem spravat uplne ako vo vaticke 🙂 nech sa naucia bojovat 🙂 fyzicky sa snazim velmi nenamahat, ale cez den som si veru ani raz nelahla ;)

zajtra rano idem na krv, popoludni by som uz mala vediet vysledok ;)

ozvem sa urcite ;)

janesm
15. lis 2006

aaandrejka -díky díky jsi zlatíčko.Bojím se aby ty injekce se mnou nedělaly divy-nevolnost a podobně!!!!! 😉 Zítra se určitě ozvidržím pěstičky 🙂
Já začínám papat Proveru,zítra a za týden injekce tak to začne ☹

janesm
15. lis 2006

aaandrejka-ráda bych také dělala všechno jak normálně ale po těch potratech mám strach tak budu raděj doma doporučují mě to už teď!!!!

aaandrejka
15. lis 2006

janesm, drz sa! a ked ti fakt maju tie injekcie robit zle, tak radsej oddychuj!!! 🙂

tamuska
16. lis 2006

Ahoj Janesm, včera jsem nemohla odpovědět: zdravotní pojišťovnu jsem žádat nemusela, Obilňák to udělal sám.
Aaandrejko, tak co?Určitě ti těhotenství v krvi potvrdili.
Včera jsem byla na UTZ 12DC a mám folikul, tak zrovna pichli Pregnyl a zítra nás čeká 2.IUI. Chtěli jsme při neúspěchu zkusit v prosinci IVF,ale odložíme to až tak na květen a do té doby budeme chodit na IUI a taky cvičit podle Mojžíšové. Holky kolikrát se může jít zdarma na IUI? Doktorka říkala, že klidně můžu chodit pořád, ale na peníze jsem se neptala. Kdyžtak se na to zítra zeptám.T

barbora80
16. lis 2006

ahojte.Mam na vas jednu velku prosbu.Nenajde sa tu osobka, co by mi mohla zapoziciat asi tri ampulky Decapeptylu inj. 7 x 0.1mg/1ml. Tiez ideme na umele oplodnenie a lekar mi napisal tieto injekcie od nedele. Vcera mi v lekarni povedali, ze ich dostanu najskor v pondelok, ale ani to nieje 100%. Som z toho nestastna.lebo som sa tesila, ze sme sa konecne niekam pohli.Ak by sa tu nasiel niekto, kto je ochotny poziciat mi ich, budem mu velmi vdacna. Na 100% vratim. Ani nepisem odkial by mal ten clovek byt, sme ochotny ist pre to kamkolvek.Mozte mi poslat aj mail barborus@centrum.sk Dakujem

aaandrejka
16. lis 2006

ahoj barbora,

na tvojom mieste by som zavolala do spolocnosti unipharma, oni robia distribuciiu liekov tohto vyrobcu a myslim, ze podla pocitacoveho systemu ti budu vediet povedat, v ktorej lekarni na slovensku tento liek maju

http://www.unipharma.sk/sklady01.htm

pripadne si skus zavolat do CARu, aj oni zvyknu mavat v zasobe nejake

tamuska
16. lis 2006

Aaandrejko, jak dopadla krev? Viz info dnes v 8:26hod.T

tamuska
16. lis 2006

Barboro a v jiné lékárně jsi to nezkoušela? Když jsem sháněla jednou Utrogestan - byl nějaký celorepublikový výpadek, tak jsem musela obejít tak 4 lékárny a v poslední to měli.

aaandrejka
16. lis 2006

tamuska, bola som na krv, ale ten test je dost zlozity, takze vysledok nebude hned ;) mam v laboratoriu kamosku, zavola mi hned, ako bude vysledok ;)

barbora80
16. lis 2006

Ahojte. Dakujem vám za odpovede. Aaandrejka skusim zavolat este do unipharmy - to ma ani nenapadlo 🙂 Snád to niekde zozeniem.

tamuska
16. lis 2006

Andrejko,to máš vlastně pravdu, já si volám vždycky na výsledky v ten den ve 13.hod. Strašně držím pěstičky.T

aaandrejka
16. lis 2006

ahoj dievcata, hlasim hcg: 643,1 !!!!! 🙂

tamuska
16. lis 2006

Andrejka, co to znamená??? Jsi těhotná???

aaandrejka
16. lis 2006

jasneeeeeeeeeeeeeeeeee, dokonca je to dost vysoka hodnota 🙂 tak sa celkom zacinam bat, ze sa chytili obe babatka ;)

tamuska
16. lis 2006

Huráááááááááááá, moc a moc gratuluju a když budou dvě - nevadí nevadí. Mám moc velkou radost, dokáže mě to moc navnadit a motivovat, že to opravdu jde.

barbora80
16. lis 2006

Andrejka zatial ta nepoznam, ale tiez srdecne gratulujem! Ja som tie injekcie zohnala,takze pred vianocami ideme na to aj my a dufame, ze to vyjde 😉

culinka
16. lis 2006

aaandrejka,

huraaaaaaaaaaa,gratulujem mooooooc.tak a teraz sup drzat palce nam co sa nato pripravujeme..... 😀

lejla77
16. lis 2006

aj ja sa pridavam ku gratulantom 😎 😵 🙂 😉

aaandrejka
16. lis 2006

baby, dakujem vam velmi pekne ;) snad bude jeno, ale ked budu dve, tak sme si povedali, ze bude, ako priroda chcela 🙂 prajme vam to vsetkym, je to krasny pocit 🙂 o dva tyzdne mam ist na uzv do caru, dovtedy pocet nebudeme vediet 🙂