• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Včera jsem byla na umělém oplodnení. Byl někdo taky?

7. března 2015 
ahojte umelinky :slight_smile:
prave som sa vratila z Avionu-sodoma gomora ludi :grinning: :grinning: :grinning:
kde ste vsetky? :wink:
15. bře 2007 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sikulka,
no asi sa vsetci chystaju spinkat
ja sa do avionu nechystam, lebo som predpokladala, ze to tam tak dopadne, inac tam bude moj oblieny obchod h&m, doteraz som chodila do brna, a asi aj budem, my tam mame rodinku
pekny vecer
15. bře 2007 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ika :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aj ja rada nakupujem v h&m,ale ked to porovnam s wiednou ,tu na SK nic moc teda....
bola som pozriet aj v marks&spencer,no maju dost slaby vyber,ale lepsie veci ako v h&m,c&a oproti wiedni tiez nic moc a peek&clop. je celkom o.k.,aj ked som ho cely uz nestihala...
aspon som sa presla....
:grinning:
15. bře 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sikulka , radsej som ti napisala mail, predsa je toto len stranka na umele oplodnenie
15. bře 2007 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ika, ja som v Gynfive, bola som tam sice este len 2x, ale ani raz sme necakali ani minutu. Tak dufam, ze to takto pojde aj nadalej.
16. bře 2007 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miska,kde si?
16. bře 2007 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte tety..ja som uz "za vodou",ale chystam sa na darovanie..chcem vas poprosit,ak by niekomu ostal puregon 600,tak kupim :slight_smile:drzim vsetkym palceky.!! :dizzy_face:
16. bře 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: ,
my sme cakali aj teraz :angry: .ja uz som to cakala,ale bola som tam s manzelom,tak uz som myslela,ze jej vyvali dvere,preco nas objednava na 10.hod.ked nas zoberie dovnutra 10:35 :angry: .a nikto ani nebol vnutri :confounded:
musela som ho ukludnit,ze aj tak nam to nepomoze,skor nam este mozu uskodit ked bude nahnevany :confounded: .
16. bře 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
idem pozistovat ci sa najde nejaka umelinka so skusenostami s KETkom?? :wink:
skorom no si uzasna ze ides podstupit taku torturu na darovanie,velka ucta k TEBE :slight_smile: ides darovat nejakej znamej ci anonymne? :dizzy_face:
16. bře 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde ides hladat sikul?? :slight_smile:
16. bře 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tuuuuuu..... :slight_smile: mudrlantka jedna... :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak najdi aj mne kolegynku s takym protokolom ako mam ja :grinning:
tak len smatraj,smatralka :grinning:
16. bře 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lia, a ty ku komu chodis?
16. bře 2007 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
k dr.Behunovej,ty??
16. bře 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chodim k Drabekovi, ako Pipka.
16. bře 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sikulka, ja som absolvovala KETko. Môžem ti nejako pomôcť? :wink:
16. bře 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u vas je aky problem??
16. bře 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lia, to bola otazka na mna?
Ak ano, tak u nas je problem v manzelovych spermiach. A u vas?
16. bře 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano vevi,teba som sa pytala.
barbor,napisala som sikule,o chvilu je hadam tu.isla niekoho hladat :grinning:
16. bře 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lius,ze niekoho hladat: bola som nacerpat,ci lepsie povedane ziskat pracovne napady....... :grinning: :grinning: :grinning:
barborka, chcem sa hlavne opytat ci si spominas na vysku sliznice v den transferu a vobec chcela by som zistit sance rozmrazenia.
KOlko dnove,ci bunkove emryjka Ti rozmrazovali a kolko sa ich podarilo uspesne rozmrazit? :wink:
16. bře 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sikulka, fiiiha, ty mas teda otazky :grinning: Budes musiet asi hladat aj dalsiu umelinku z KETka, lebo ja neviem odpovedat na tieto tvoje otazky, ale... Mala som zmrazemych 9 embryi. Boli rozdelene po tri do troch slamiek. Den pred transferom mi rozmrazili 3 emryjka a povedali, ze vsetky tri su OK. V den transferu mi povedali, ze jedno embryjko sa prestalo dalej vyvijat, tak mi vlozili zvysne dve a z tych dvoch sa jedno ujalo :grinning: Pred transferom mi spravila doktorka sono, ale vobec mi nepovedala aku mam vysku sliznice. Viem, ze pri KET-ku je mensia uspesnost ako pri IVF, ale vidis, mne sa zrovna KETko podarilo :wink:
Asi som ti moc nepomohla.
16. bře 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
baroborik ale pomohla, pretoze si mi vlozila obrovsku nadej ze to ide aj cez KETko!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
zo srdiecka blahozelam k tvojmu malemu zazraku...uz je nebodaj aj na svete? :dizzy_face:
MY mame sice zamrazene len 1 embryjcatko, preto sa tak bojim.....
KOlko dni Ti uch kultivovali,teda po kolkyh dnoch od ETu ich zamrazili?
16. bře 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sikulka ja som este len na zaciatku 7tt :slight_smile: A ty ides kedy na KET-ko. Mozno sa budeme zagulatovat spolu :wink:
Ja som bola 15.12. na odbere a 17.12. na transfere. Vobec netusim, ze ci mi ich hned toho 17.12. zmrazili, ale asi ano.
16. bře 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tym zagulatenim by to bolo super...... :wink:
ja idem na KET 21.3., teraz v stredu.
Na odbere som bola 13.1. a 17.1.ho zamrazili, teda po 4 dnoch.
Kedy si pred transferom volala ci sa rozmrazili? 1 den pred tym? :dizzy_face:
16. bře 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej den predtym volali oni mne. Neviem kam chodis, ale asi to bude vsade rovnake. Tiez beries Utrogestan a Estrofem?
16. bře 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej berem to iste. chodim do Iscare,ale vsade maju rovnaky postup ako vidim....Ty si bola kde? :wink:
16. bře 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som bola v Gyn-five. Ja beriem Utrogestan aj Estrofem dalej do konca 3 mesiaca. Uz sa neviem dockat kedy to bude :slight_smile: 3 x denne si "to" zavadzat a potom ked to vyteka, tak mam pocit ci som nedostala menzes a utekam sa kontrolovat :confused: Pockaj to aj teba caka :grinning:
16. bře 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
barborik poznam ten "mokry pocit"....my sme mali uz 2x IVF.Aj tebe nevysiel 1.pokus ked si isla na KEt? :frowning2:
Idem na obedik,ale vratim sa.... :dizzy_face:
16. bře 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sikulka dobru chut k obediku :slight_smile: Prvy pokus IVF nevysiel :frowning2: Pri KET-ku som si povedala, ze to nikomu nepoviem, lebo pri prvom pokuse to vedeli vsetci a potom ked to nevyslo tak ma lutovali a to bolo hrozne. Uz ked som sa ukludnila, tak mi niekto napisal alebo zavolal ako mu je to luto, a ja som opat spustila vodopad slz. Tak som si povedala ze o druhom pokuse bude vediet len minimum ludi. Ved potom aj ten zvysok vyvaloval oci, ked som im povedala ze som tehotna :grinning:
16. bře 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no barborik o tej lutosti viem tiez svoje a plne s tebou suhlasim.Tiez sme to povedali rodine, ktora vobec taketo nieco nechape, ved sa ani v podstate necudujem a potom to bolo hrozne....
kiez by mi to vyslo,som stastna ako blcha..... :dizzy_face:
16. bře 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek