Včera jsem byla na umělém oplodnení. Byl někdo taky?

kacenka.p
29. srp 2006

Zdravim vsechny ve spolek.
Tak jsem objevila tyto stranky a hned mam jedno nove tema, ktere se tyka velmi konkretne me osubky.A to umele oplodneni. Totiz ja vcera mela prvni - a doufam i posledni embryotransfer.
Velmi by me zajimalo, jestli je zde nekdo, kdo prodelava to same. Rada bych si vymenila zkusenosti, rady, pocity, radosti, vysledky a to az do porodu. A naopak, kdyby nekoho zajimal proces, ktery jsem prodelala a co me jeste ceka, zadny problem. Budu moc rada.
A jak je to momentalne u me? Po ctyrdennich prisernych bolestech a krecich po punkci 16-ti vajicek-folikul, a jeden den po transferu je mi o moc lepe a co vic, citim se uzasne, porad se jen smeju, chci mit kolem sebe porad jen vse krasne a vonave a v noci jsem se vzbudila a uvedomila jsem si, ze si hladim brisko...Proste jsem blazniva Kaca. A do vcera jsem mela ke vsemu dost rezervovany pristup, nechtela jsem se moc tesit ci mit prilis mnoho nadeji, ale dnes, dnes to prislo samo a je mi opravdu nadherne.
Tak zatim s pranim vsecho krasneho
Kacenka a jeji dve embrya
😀

hanaj
1. čer 2007

Denka, Veve, Aaandrejka, velmi vam dakujem za odpovede. Zacinam verit, ze to moze byt aj skor.
Aaandrejka, mam tiez Doveru (vlastne kvoli IVF som do nej prestupila 😉 ). Nam to lekar vysvetlil tak, ze schvalena ziadost o uhradu IVF pride mne na adresu, no schvalenie liekov pride do CAR a lekar nam hned bude volat. Ale som rozhodnuta koncom juna tam zavolat, ako sme na tom. Nechcem to zase nasilu tlacit, ale viete... nedockavka 😅 😅 😅

hanaj
1. čer 2007

veve55 drzim na dnes palce 😉

lauritka
1. čer 2007

hanaj a v com je dovera lepsia_?????? vseobecna je zla??? 😕

lia
1. čer 2007

nie je lauri,aj ja mam vseobecnu 😉

lauritka
1. čer 2007

🙂 dobre lia uz som sa zlakla ..nechce sa mi zase menit poistovnu 😅

susanne12
1. čer 2007

lauritka - ja mám tiež VŠZP a som spokojná, čo sa žiadosti týka schválili mi ju cca za 2 týždne 😉

VEVA MYSLÍM NA TEBA, VEĽMI, VEĽMI DRŽÍM PALČEKY 😵 😵

lauritka
1. čer 2007

susanne a kedy ides na transfer..to ma tesi ze to ide takto rychlo ;)

susanne12
1. čer 2007

lauritka - práve čakám na menzes /čakám už 3-tí deň a zatiaľ nič, zákon schválnosti, keď som nechcela aby prišiel tak chodil ako hodinky, teraz keď sa mi všetko odvíja od neho tak má čas..... ha ha/ a na 16DC začínam stimulovať cca 4 týždne, potom odber a následne ET. Čiže ak všetko pôjde dobre a lieky zaberú tak mi to vychádza niekedy po polke júla!! A v akom centre si? Ja v MT Heliose.

denka28
1. čer 2007

veva sme s tebouuuu 🙂

lauritka
1. čer 2007

suzanne ja sa len chystam do centra este cakam na spg a krve testy,
ja idem asi do SPLNU v KE

lia
1. čer 2007

vevi,co ti povedali na utz??? 😕

ika_ba
1. čer 2007

baby, som blba, zase placem, klepu sa mi prsty
nevydrzala som a volala som im, ze vraj idu robit kontrolu len teraz a ze nakoniec budu vysetrovat dve a ze mi zavolaju za 10 minut a obidve su v poriadku
teraz mi volali, zajtra idem na transfer, snad sa aspon jedno uchyti

susanne12
1. čer 2007

ika SUPÉÉÉR, určite to výjde 😉

susanne12
1. čer 2007

VEVA OZVI SA 😵 😵 😵

aaandrejka
1. čer 2007

lia, no vidiiis!!! sustred sa na to, aby sa chytili obe, to bude paraaadicka! 🙂 velmi, velmi ti drzim prsty!

denka28
1. čer 2007

ika ba veeeeeeeeeeeeeeeeelmi budeme na teba zajtra mysliet, a zo srdca ti prajem aby bolo vsetko ok. a 2 ti aj daju do bruska?

ika_ba
1. čer 2007

uvidim zajtra, ale myslim, ze ano

lalupa
1. čer 2007

ika, moc na teba myslim a drzim palcek, nech vsetko konecne bude tak, ako si prajete! 😵

petul.a
1. čer 2007

Holky, doufám, že se Veva nebude zlobit, když něco prásknu 😉 To info přišlo na jinou debatu, do které za námi Vevka chodí:

natana • 2d • Dnes o 12:45
ahojte snažilky,
mám pre vás radostnu novinu. Veva55 je s tehotná (hodnota HCG v krvi 98) a všetky vás pozdravuje, ale je teraz na infúzií, ona vám potom napíše

Prozradila jsem to, protože jsem vám chtěla způsobit stejně obrovskou radost jako způsobila Natana nám na "liečbe Clostilbegytom", když tam tu zprávičku dala. Tak se mějte fajn, držím vám všem palečky, ať brzy máte pro nás ostatní stejné zprávy 😲

aaandrejka
1. čer 2007

ika, veva, super spravicky!!!

petula, dik, ze si to napisala ;)

lia
1. čer 2007

aaaandrejka,co vidim?? 😕 nejak som neni v obraze 😅 ,zdementiavam uz asi 😀
ikus,drzkajte sa 😉

susanne12
1. čer 2007

a ja som stále nedostala.................. 😠

susanne12
2. čer 2007

zatiaľ stále nič................ale už to asi dnes príde...... 😝

pappo
2. čer 2007

lalupa , vevi, lia stastna trojka 🙂 lia ty chodis do iscare v ba? veva viem ze do ginfivu a lalupka ty kam? ja chodim do iscare tiez a na testy idem az 11.6. 14 po et uz som to pisalla chcela som len vediet co si myslite o tom ak by som si na 10 den spravila doma test bolo by to skoro? tehulky drzte sa, lia v pondelok napis ake boli hodnoty. drzim palce.

ika_ba
2. čer 2007

ahoj pappo
ja som zrovna dorazila z transferu. tiez som bola v iscare, dnes tam bol valky, ja na test pojdem az v pondelok o 2 tyzdne, teda 18. ale bavili sme sa s jednou babou, co tam bola so mnou, ze si test spravime skor, ja asi sobotu pred.
pekny vikend vsetkym

lilinka76
2. čer 2007

Pappo, ahoj, tiež si myslím, že vyskúšať by si to mohla, veď baby v GF chodia na krv aj 10 deň. Ako sa cítiš? Držím palce,aby to vyšlo.

Ika, dúfam, že fazuľky sa udržia, vidíš, dopadlo to všetko dobre. Teraz už len pozitívne myslieť. Budeš chodiť do roboty, alebo budeš doma???

Veľa šťastia, baby, ja Vás budem snáď tiež nasledovať.

helka1
2. čer 2007

Ika, drzim palceky, nech su to tie 2 prave a nech sa ta drzia nasledujucich 9 mesiacov 😉
Pekny vikend vsetkym !

lalupa
2. čer 2007

pappo, chodim do gyncare ke, transfer bol 16.5 po pk a test som robila uz v piatok 25.5, bola slaba druha, ale bola 😵
este si zabudla alteu 😉
ika,drz sa, prikazujem povinne pn! 😀

ika_ba
2. čer 2007

dakujem za podporu
akurat som sa zasmiala na muzovi, lebo mi povedal, ze teraz musim jest za 3, vlozili mi 2 embryjka

pappo
2. čer 2007

lalupa super hlavne ze tam bola, neviem ci budem mat odvahu ale v piatok by som to skusila. uvidime. jasne zabdla som na alteu, prepac samozrejme ze myslim na vas citala som si vase pribehy a pocity, tak dufam ze to dotiahnete do pekne a krasne do krasneho porodu.

ikaba super hej transfer ti robil valky? a ako si sa citila mala si bolesti, ja hrozne ked som cakala 20 min kym mozem ist cikat. tak teraz len oddychuj a nechod do prace, babetka su dolezitejsie nie?

lilinka pokladik ty ma vzdy potesis, som rada ze na nas myslis a drzis nam palceky. citim sa ok nic mi skoro nie je akurat iba sem tam citim take bolesti ako na MS, skusim vydrzat do piatku a potom sa testnem alebo pojdem do iscaru lebo mi asi nebude stacit utros tak si musim ist predpisat a mozno ich ukecam, uvidime.