Vyhradený večer jenom pro mňe. Jak to je u vás?

marinka
19. črc 2009

Holky, moc by mě zajímalo, jak to chodí v jiných rodinách - máte s manžílkama dohodu že např. jedno odpoledne (večer) v týdnu, je jenom vaše a tátové se starají o prcky? Mně když říkala kamarádka, že to tak mají, tak mi to přišlo docela ujeté, jako sex každé úterý 😀 a měli jsme doma dohodu, že když si budu chcít jít třeba sednout s kamarádkou, tak můžu kdykoli. Ale manžílek aktivně sportuje a v posledních týdnech začal chodit do posilovny s kámošem a tak je tam čím dál častěji, domů chodí až večer a na moje aktivity mimo domov nezbývá skoro čas. Když mu řeknu,že si chci jít sednou s kamarádkou, tak sice můžu, ale není nadšený, že musí rušit posilovnu. Tak si říkám, že by to jedno odpoledne v týdnu pro mě, třeba každý čtvrtek, vyřešilo - manža by věděl dopředu, že bude muset být s Aničkou, nic by si neplánoval a já bych se na to mohla těšit 😵 Kdybych ten den program neměla, prolezla bych si třeba obchůdky, zašla sama na procházku a prostě se chvíli odreagovala od malé..
Tak co, jak je to u vás?? 😵

pepibubu
19. črc 2009

Ahoj Mari, no říkám si, radši ujetý než vůbec 🙂 Těším se že až bude Pepčovi rok, tak si taky občas vyjdu sama nebo i s H. a někdo bude hlídat u nás doma, zatím mám "dobrovolné domácí vězení," protože jsem přesvědčená že ten první rok je pro děcko to nejdůležitější, tak se mu chci věnovat na maximum, ale přiznávám, že poslední dobou už to je sakra těžký..... 🙂

markytkaaa
19. črc 2009

Já mám domluvený jednou za 14dní pátek večer 🙂 Ale jinak manžovi nedělá problém být variabilní a dopřát mi i jiný den v týdnu 😀 nebo třeba i víc .... ale to se tak nějak ještě nestalo 😀 😀 😀
Chodíme posedět s mojí mamkou ... na véču a vínko 🙂 Z domu odcházím kolem osmé, takže jsem u koupele a většinou i u usínání 🙂

janulle22
19. črc 2009

Marinka, ja chodim kdy chci.Mam dobre, ze bydlime s tchyni a tak mam hlidani skoro porad, ale snazim se toho moc nevyuzivat a radeji planuju posezeni a tak kdyz je pritel doma a mu to napisu dostatecne dlouho predem a pocita s tim.

pepi myslim si, ze kdyz s malym nebudes 2hodiny jednou za cas, tak se tolik nestane 😉

markytkaaa
19. črc 2009

a uhozený neuhozený ... občas je to fakt nutnost a u chlapa je lepší z toho udělat "rutinu" než svátek 🙂 alespoň bude vědět 😉 nic si nebude domlouvat nebo se vymlouvat 😉

anatanka
19. črc 2009

U nas to jisti babicka, kdybych se mela spolehnout s hlidanim na manzela, tak bych se za ty dva roky nedostala nikam 😉

artuse
20. črc 2009

Mari, já myslím, že je to dobré řešení, pokud manžel chodí skoro pořád večer a není jiné hlídání, tak by mu bylo prostě jasný, že ten den si nemá nic domlouvat a je to...já taky chodila cvičit jednu dobu každé úterý a MM musel přijet vždy na čas domů, zaběhlo se to a šlo to 🙂 však máš také nárok na nějakou tu hodinku pro sebe 🙂

veronika.m
20. črc 2009

Tak u nás je to tak, každé pondělí a středy chodím do práce tudíž hlídá manžel, i když tomu nemám prý říkat hlídání, vždyť je jeho 😉 Potom chodíme docela spolu tak jednou za dva týdny máme hlídání cca 4 hodiny (tchýně) a jinak chodím kdy chci a kam chci stačí se dohodnou předem s manželem a je to, ale to je vyjímečné neboť jsem ráda s malou takže tak jednou za dva měsíce.

bronia13
21. črc 2009

ahojte - no ja chodim cvicit skoro kazdy vecer - tak 3-5 krat do tyzdna a manzel je z drobcom - nebudem cakat kym bude mat rok - preco? nemyslim ze mu tym ublizujem ked odidem na 1-2 hodky prec. robim to od jeho 6 tyzdnov. Manzel chodi zase kazdy utorok na volejbal - on rad sedi doma a takto nam to vyhovuje.

johanda
21. črc 2009

Marin - zdá se mi to dobré řešení 🙂 Manžel - jak píšeš, sice přistoupil na dohodu "kdykoli", ale problém této dohody jsi už odhalila - kdykoli může v reálu znamenat téměř nikdy. Přesně vymezený den tvého volna zaručí to, že se mu náhodou do programu nezaplete nějaká ta posilovnička, squashík apod.🙂

Jinak mi nepřide od věci ani domluva dne určeného k sexu🙂...člověk se připraví, naladí...a neodmítne manžela/ku z důvodu přepracovanosti, bolesti hlavy, únavy. S tím mám při spontánní denodenní manželově potřebě trochu problém 😅

titkovamiriam
21. črc 2009

tak mi to mame doma ze ked niekto niekam ide alebo ma ist tak ide!s marekom to mam o to lahsie ze ostanu starsi s nim alebo si ho zoberu aj so sebou von.no nikdy som nemala problem ked chcem niekam ist aby som nemohla ist a ak naozaj nemal byt kto s detmi isli so mnou a bolo,ja som bola spokojna a oni tiez 😀

a dohodnuty sex 😀 😀 zatial neriesim ked je chut bude a ked nieje nebude 😀 zatial chut vzdy bola tak ...😀 😀 😀 😀

dadulka2000
21. črc 2009

cauky, aj ja chodim cvicit kazdy vecer (teda presnejsie povedane chodila som - kym som neotehotnela 😉 ale striedame sa pri malej,.... ja sa vratim a on moze ist plavat,..... myslim ze treba vytvorit kompromis. a jednoznacne nesediet doma 😉

broni kde v zahranici sa nachadzas?

johanda
21. črc 2009

titkovamiri - 😀, jj, ale když já mám kolikrát večer onačejší chutě než chlap, který je poněkud monotématický a to i opakovaně 😅 ...a furt ho odmítat mi přijde nemoudré. Já si připadám pak jako frigidka a on jako sexuální loudil. Pokud jsou chutě v harmonii, tak není co řešit🙂

terezkaaa
24. črc 2009

Já se taky přidám-nemáme teda rozdělené dny-to je vážně divné,prostě když mám příležitost jdu i na to kafčo několikrát do týdne.Před časem jsem chodila skoro denně do fitka,to manžel trpěl asi víc.Ale nikdy mi nic nevyčetl...My se vždycky nějak domluvíme, nemáme s tím problém.A když chceme jít spolu, tak už berem většinou prcka s sebou-už je to velkej chlap 🙂

jituskak
24. črc 2009

já se přidám, já mám úterý a čtvrtky spinning. manža to schvaluje, páč je to učitel tělocviku a já byla docela lenoch🙂 je nadšen, uvidíme, jak dlouho mu to vydží. a jinak kávička jednou za čas je taky v poho, ale zatím skoro pořád beru malýho s sebou. kámoškám je ještě vzácný😀