Zápal močových ciest, kto má takýto istý problém?

sikea
11. lis 2012

ahojte mam casto zapal mocovych ciest je to neznesitelna bolest kto ma takyto isty problem ako ja napiste mi 🙂

ange_de_la_morte
13. lis 2012

Ahoj, dost sem na to trpívala , teď v těhu musím teda říct že celkem dobré , před těhu sem pravidelně pila urologický čaj - preventivně a brala Uroval Manosa a docela mi to pomáhalo

kamimik
13. lis 2012

Taky jsem na to dřív trpěla,ale po porodu zatím nic ( ťuk, ťuk). Když jsem to podchytila hend ze začátku,tak Uroval zabral...když ne, tak jsme musela pro ATB

maylis
13. lis 2012

Mě tím začínalo těhotenství, dost na to trpím už několik let, na nesnesitelnou bolest mi rychle pomohly jen antibiotika a hodně pít, taky teplá sprcha, zůstat v klidu a teple a jinak jíst brusinky v jakékoli podobě - zabraňují usazování bakterií, brusinkovou šťávu anebo kapky lichořeřišnice, tam je ale napsáno, že se například v těhotenství nemůžou. Na urologii by tě měli vyšetřit, jestli nemáš zúženou močovou trubici - ta to taky může způsobovat. Podle celostní medicíny je zánět močových cest neschopnost vypustit ze sebe nějaký problém, můžeš tomu věřit nebo nemusíš, ale u mě byl skoro vždycky spouštěčem stres z návalu práce, takže na tom možná něco bude.