Zdravé hubnutí, podpořme se navzájem

jahudka80
31. bře 2012

Milé slečny, ženy, maminky zahajuji společné hubnutí. Na této diskuzi se budeme podporovat a psát své poznatky co na nás funguje a co ne. Co jsou naše slabosti. Navrhuji skupinku nás udělat si tabulečku a do ní jméno (přezdívku věk, výška, váha a třeba váhu před porodem a tu které bychom alespoň chtěli dosáhnout 🙂 Možná si někdo řekne jéééé tahle to nepotřebuje já vážím tolik a tolik a tolik jsem tlustá, ale omyl můžete mít nadváhu a cítit se špatně já i při těch pár kg polovinu věcí (tedy kalhot s šatníku neobleču a nechci si kupovat o číslo větší velikost. Zatím jsem na začátku a mám pouhé 1kg dole 😀 ale i za něj jsem ráda, týden se otužuji ráno večer vlažná sprcha začínám se cítit lépe. Ale chtělo by to něco víc, a času na nějaké cvičení... běhání tedy moc není . Tak holky pojďme společně do toho ať jsme krásné nejen pro sebe, ale i naše drahé polovičky 😉

zvirka
12. čer 2012

@zahradnicka Tak cvičení s malým dopadlo nečekaně dobře. Chvilku cvičil taky, šlo mu to krásně, akorát jsem se nemohla smát 😀 Pak už ho to moc nebavilo, když jsem cvičila na zádech, tak na mě jednou hupsnul a jinak si hrál s půllitrovýma flaškama, které mám místo činek. Mu jsem donesla taky jednu, aby mi nebral moje, tak je různě rovnal, počítal a podobně. Počítání u něj probíhá tak, že ukazuje na jednu po druhé a říká "pět - pět - pět" Takže když se ho zeptám na výsledek, tak je všeho pět 😀 Ke konci už ho to nebavilo, už zkoušel "mama mama", ale zvládli jsme to. Sotva chodím, ráno to tak hrozné nebylo, ale jak dostaly svaly zabrat znovu, tak to teda cítím dost. Kliků ještě míň než včera, to jsem fakt nedala, mám šíleně bolavé ruce. No nikdy bych nevěřila, že mám na těle tolik svalů, ale teda aspoň cítím, že jsem je procvičila snad opravdu skoro všechny.

A jak Ti to jde na podruhé, to už je pohoda, ne? Já už se děsím Level 2, někde jsem dokonce četla, že je nejhnusnější, prý horší než trojka.

zahradnicka
13. čer 2012

@zvirka Nebýt kliků, tak by se dalo říct, že to je pohoda. Včera už jsem cvičila před manželem. To předtím jsem se snažila cvičit, když nebyl doma nebo spal, aby mě u toho neviděl a hlavně neslyšel. Já u toho hekala a funěla jak kdyby mě někdo vraždil. 🙂 Mě level 2 bavil, víc jak 3. Náročný to je asi hlavně na ruce. Hodně lidí píše, že ta 2 je hrozná, ale mě to fakt bavilo. 3 mě začla bavit až u konce. Dneska jdu na zumbu, tak nevím, jestli zvládnu ještě v noci Jillian.
Jo a jinak dnešní vážení opět mnohem lepší než pondělní, dnes už na váze bylo 76 kg, tak to je rovných 10 kg dole, takže dneska musím dát s tchánem panáka, jsem mu to slíbila, že až shodím 10, tak si s ním konečně něco dám 🙂

zvirka
13. čer 2012

@zahradnicka No tak to je minimálně na dva panáky, gratuluju moc a moc! To je pro mě sen, 10 kg dolů, to až budu mít (jestli někdy), tak budu mít skoro hotovo. Já jsem si slíbila, až dosáhnu 60, že se nechám pozvat na pohár 😀 Ale to bude tak v lednu. Zatím mám dole 3,5 kg, aktuálně 64 podle ranního vážení. Já se teda vážím každý den, ale zapisuju jednou týdně. Doufám, že tenhle týden už tam bude nějaký posun, aspoň to půlkilečko.
Dnes jsem cvičila zase s Mirečkem, chudák dostal dvakrát do hlavy flaškou, jak se kolem mě motal, tak se vždycky držel za hlavičku a nechápavě se díval, co ta mamka blbne. A jednou mi schoval všechny flašky, takže jsem jeden cvik propásla při jejich hledání. Takže já mám ještě adrenalin navíc 😀

Prosím Tě, taky Tě tak bolela lýtka? Já už druhý den skoro nemůžu chodit. Když to rozchodím, tak chvíli dobré, ale jak sednu, tak mi to zas zatuhne a hrůza.

Teda zumbu už bych nedala, já nemůžu ani stát 😅

zahradnicka
13. čer 2012

@zvirka Lýtka mě taky dost bolely, ale spíš při tom cvičení nebo chůzi po schodech, jinak to bylo v pohodě. Ale to bylo jen pár dní, pak už mě všechno bolelo jen při cvičení 🙂 Já mám tu zumbu hlavně jako relax, na hodinu vypadnu a jen tančím a nad ničím nepřemýšlím. Jinak to cvičení doma probíhá často jak ty popisuješ a to jsou Rézince 3 roky. Když jsem cvičila ráno, tak to šlo, to koukala na pohádky a nechala mě být, jenže teď to nějak ráno nestíhám a to už má pak moc energie a buď cvičí se mnou nebo kolem mě pobíhá, takže na nějaký plácnutí už taky došlo, zatím teda jen rukou 🙂

zolik
14. čer 2012

čauky,

chci vás holky jen povzbudit a popřát spousty shozených kil. když to tu tak pročítám už se vám jich podařilo shodit spousta, takže veliká gratulace všem

a vždy je to o tom se na sebe zdravě naštvat nakopnout a začít něco dělat.
já jsem taky prcek 162 cm a od střední školy jsem mívala tak 65 kg, s těma se i vdávala a začala první těhotenství. To skončilo s váhou 83 kg 😝 po holce jsem zhubla na krásných 62 kg. a otěhotněla s klukem 😀 váha před porodem 85 kg 😝 😝 😝 a pak s končícím kojením jsem na sobě začala makat a z 73,3 kg jsem se dostala na62 kg. jsem docela spokojená, sice žádný hubenour, ale výhoda je, že dost kg, nosím v prsou 🙂 ideální váha by pro mě byla 58 kg a doufám, že se k nim časem taky dohrabu. 😵 ale ted ne, za dva dny frčíme na dovču, máme tam all in, takže to vidím bledě 😀 😀

držím moc palečky at vám jde hubnutí jako dosud, jste šikovné 🙂

zvirka
16. čer 2012

Ahoj holky, tak jak to jde? U mě konečně úspěch, za týden půl kilča dolů. Zásluhu na tom má určitě cvičení s Jill. Taky už to skoro necítím, oproti počátečním 3 kliků udělám 14 a podobně, takže super pokrok, cítím se hrozně dobře, zvedá mi to sebevědomí. Kila jako teď jsem naposled měla před těhu, takže super. A asi jsem masochista, ale začínám se těšit na Level 2 😀
S jídlem se snažím snažit 😀 , ale teda dnes jsme byli v aquaparku a dala jsem nanuk, ještě navíc Nogera s karamelem, tak snad jsem to tam vysportovala. Teď mám jako dezert tři mrkvičky, manžel má kousek dortu, co jsem pekla (má v pondělí svátek), tak to vypadá na stole vedle sebe dost vtipně.
@zolik Díky za podporu a přeju krásnou dovolenou. My si letos budem vařit na dovče sami, protože jinak já vždycky několik kg přiberu 😠 .

zahradnicka
18. čer 2012

Ahoj, tak já hlásím 75,5 kg, od minulého týdne tedy -1,5 kg, celkem -10,5 kg. Na to, že jsem o víkendu pila alkohol, v sobotu jsme si dala na večeři půlku bramboráku s kuřecí směsí a včera k obědu krokety, tak je to super. Byli jsme na víkend v Praze u kamarádů a i když jsem si sebou vezla svoje jídlo, tak jsem nakonec podlehla 🙂 A včera jsem si koupila v c&a džínový šortky velikosti 40, tak to jsem byla dost v šoku, asi to mají blbě očíslovaný 🙂 Normálně jsem nosila 44/46.

@zvirka S tou Jillian to je paráda. Jsem ráda, že tě to baví a jsou vidět pokroky. Já celý víkend necvičila a už mě to chybí, hned jak děti dovolí, tak se na to vrhnu.

zvirka
18. čer 2012

@zahradnicka No tak to je super pokrok. Já většinou o víkendu taky mám horší jídlo, místo kuřecího vepřové a tak, ale snažím se aspoň držet kalorie. Tak to máme stejnou velikost 😀 Poslední kupované rifle mám 42, ale už mi jsou volné a riflové kraťasy jsem si minulý týden koupila 40!!! Tak snad se vrátím ke kdysi nošené 38, doufám brzo!

Dnes už mám taky odcvičeno, ale je mi teda hrozně, bydlíme v paneláku a je tu šílené vedro. 😝

zahradnicka
18. čer 2012

@zvirka Většina věcí co jsem zkoušela byla spíš 42, ty kraťasy jsem zkusila 40 protože 42 mi byla trošinku volnější a za měsíc by byla veliká, pokud budu pořád pokračovat stejným tempem. Takže zatím mám spíš tu 42. Jinak kila jsou dobrý, ale přijde mi, že mám nějaký nafouklý břicho. No teď na sebe zase budu přísná v jídle a budu cvičit každý den.

cabalkova
18. čer 2012

@zahradnicka Ty teda jedes jako draha!! Gratuluju k super velikosti!! Ja bych na 40 klidne i skoncila, ale to je jeste hudba budoucnosti. Nicmene jsem vcera vytahla krabici letnich veci, co jsem odlozila jako maly, a vsechny s vyjimkou jednech satu mi krasne jsou, tak mam obnoveny satnik. 🙂 Vyziskala jsem timto ctvery saty, tri sukne, jedny kratasy, jedny katata a spousta tricek... a hlasim teda, ze jsem se uz zbavila krabickove diety, posledni dva tydny si jedu podle svyho a podle Stobu a dobry, pokracuje to tak tim pulkilem za tyden, takze mam dole 14,3 kilo a za chvilku budu mit pod devadesat, coz jsem teda dloooouho nemela... tak mam taky radost, hlavne z toho, ze uz mam tak zabehany jidelnicek, ze mi to neprijde jako nejmensi omezeni a pritom vaha jde dolu... si ted rikam, jak je to uzasne jednoduchy... nechapu, proc mi tak dlouho trvalo se do toho pustit...

zahradnicka
20. čer 2012

@cabalkova To je super, hlavně mi to připadá, že ti to jde celkem přirozeně. Já to měla ze začátku v pohodě, bylo mi z mojí postavy tak špatně, že jsem se fakt naštvala, ale teď jak už se cítím mnohem líp, tak je to veliký boj. Jen jsem trochu omezila cvičení a už mám břicho zas nějaký nafouknutý, takže opravdu nesmím polevit. A s jídlem to je taky někdy děs. Jak jsem ze začátku neměla chutě na nezdravý jídla, tak teď mám docela často. Většinou to vydržím, ale jsou to nervy. Hlavně do mě všichni hučí, ať si něco dám a neblbnu a strašně mě pokouší, místo aby mě podporovali. Akorát moje mamča a tchýně, ty to respektujou. V sobotu máme zas větší akci, tak budou zas všichni přemlouvat, ať si dám krůtu atd.

cabalkova
21. čer 2012

@zahradnicka No ja ty chute taky mivam a jednou za cas si proste neco dam, tomu se clovek neubrani. Ja myslim, ze je nejdulezitejsi ten dlouhodobej trend, a jednou za cas si zahresit proste neuskodi. Vzdycky ukojim chute na sladky a jedu dal... dneska jsem se vazila a super, bez deseti deka patnact kilo dole, tak jsem nadsena!! A kolik kilo chces dat teda jeste dolu? Prece jen uz jsi zhubnula desitku, tak to uz ti nemuze moc chybet/prebyvat. Jinak se cvicenim jsem furt na stiru, chodim teda skoro denne na dlouhy prochazky a zaradila jsem kolo, ale necvicim na bricho a to bych teda potrebovala jak sul!! Ale fakt se k tomu nedokopu. :(

zvirka
21. čer 2012

@zahradnicka
@cabalkova

Holky, Vy máte ten úbytek fakt super. Já jsem na nějakých -3,5 kg. V pondělí jsem měla o půl kila míň a už je to zas zpátky, takže se obávám, že zítra budu zapisovat stejnou váhu jako minule, ne-li vyšší. Prostě mám pocit, že už bych si zasloužila větší pokrok (začala jsem 4.5.) a vždycky mám chuť se na to vykašlat, ale pak si říkám, přece to teď nevzdám. Já mám i hodně pomalý metabolismus, zařadila jsem teď Activii, tak se to trochu zlepšilo.

Dnes jsem začala Jill level 2, no nestíhala jsem, než jsem vždycky pochopila, co mám dělat, pak ukázaly tu blonďatou pro nás mátohy a zjistila jsem, že to dělá nějak jinak... Do toho mi malý nehtíčkama vydloubal na podložce na cvičení asi deset ďůlků, jak jsem stála a soustředila se, no myslela, že jsem, že ho uškrtím.

Na postavě už to myslím trošku vidět je, hlavně pas a břicho. A teď ty vedra a já bych si tak dala zmrzlinu, ach jo. No vydržím, co mi zbývá, prostě už nechci být tlustá.

S tou podporou, jak jste psaly, je to u nás taky na.. Manžel pořád a dej si a nechceš... On je tintítko, poslední dobou ještě zhubl, tak se ho snažím trochu vykrmit. Má 174 a 70 kg, míval tak 74, což bylo podle mě optimální. Malý je taky podvýživa, po tatínkovi, na dolní hranici s výškou i váhou. Tak je nacpávám, jak můžu, a do toho chroustám mrkev 🙄

Jsem ráda, že občas nakouknu sem a vidím, že nejsem sama.

A co dovolená, kam se chystáte? Někdo už myslím byl, že?

zahradnicka
21. čer 2012

@cabalkova Tak já jsem si určila jako svojí metu 65 kg, takže to je ještě 11 kg. A co jsem si počítala bmi, tak při tý váze budu mít nadváhu ☹ Na nějakých stránkách jsem si zadala výšku a váhu a ukázalo mi to, že moje ideální váha je 54 kg 😀 Zatím chci dosáhnout těch 65 a pak co bude navíc pro mě bude takový bonus, pokud se k tomu dopracuju.
@zvirka My jedem na dovolenou v srpnu na Šumavu. Je to taková moje srdcovka, od malička jsme tam jezdili s babičkou a dědou na houby. Takže budem houbařit pokud budou růst a pak nějaký výlety do okolí. Chystáme se do Mlázov do Pohádkový chaloupky. Loni jsme tam byli, ale už po sezoně a Terez byla malá, tak se ještě tak nevyřádila.
Jo jinak nevím, jestli už jsem to tu nepsala, ale já užívám activ aloe, mám to na doporučení známýho. Je na imunitu a trávení. Já to teda beru kvůli tomu trávení a to musím říct, že se mi fakt upravilo.

cabalkova
21. čer 2012

@zahradnicka No tak to jsi v pulce, to je dobry ne? To ja bych chtela v idealnim pripade dosahnout na 70 kilo, ale prijde mi to zatim jako nerealisticka meta, to je oproti soucasnemu stavu jeste "peknych" 22 kilo. Moje soucasna realna meta je mit pod 80, nez se zacneme snazit o druhe mimi... i tak by to byl oproti startovaci vaze pred prvnim tehu rozdil 20 kilo, s Tonikem jsem zacinala na 98,8 kg, a to jsem tehdy jeste deset kilo zhubnula. V soucasne chvili jsem sest kilo pod "otehotneci" vahou, tak jsem spokojena, ale k idealu to ma teda jeste daleko. Dneska jsem teda byla nejaka utahana a zmordovana, takze jsem vecerni salat zazdila jeste vlockama s mlikem, ale nemam vycitky, oficialni vazeni do Stobu mam v nedeli, tak mi bude stacit, kdyz budu mit vahu z dnesniho rana... takze si nejake ulety a pokuseni vubec nevycitej, ja si myslim, ze to mame vsechny, dulezity je pokracovat druhej den dal. 🙂

Jo a mimochodem, i tech 70, ktery bych nakonec chtela mit, mi bmi ukazuje jako vahu na hranici nadvahy... no tak teda min jsem mela naposled na gymplu.

zahradnicka
25. čer 2012

@cabalkova Ale jo, na těch 65 to už není tolik. Samozřejmě bych potřebovala mnohem víc, ale ke spokojenosti mi bude stačit těch 65.
Dnes hlásím 75 kg, za týden -0,5 kg, celkem - 11kg
A musím pochválit mojí rodinu, jak jsem se sobotního grilování bála, tak se mě švagr akorát párkrát ze slušnosti zeptal, jesti si dám víno, krůtu, koláč... Žádný přemlouvání nebylo, naopak mě všichni chválili, že jsem dobrá, že to vydržím, tak mě to moc potěšilo.

zvirka
25. čer 2012

@zahradnicka Tak já na Šumavě byla jen jednou, ale líbilo se mi tam moc, je takové úplně jiné než u nás. Letos jedeme do NP Podyjí, hlavně kvůli malému, aby nebyla dlouhá cesta, tam jsme za chvíli. Za hodinku jsem v Brně, tam chceme do ZOO a do Vranova už je to pak kousek. Budem dělat procházky, s kočárkem i bez, budeme brát i Manducu. V sobotu jsme měli generálku, malý uťapal z celkových 6 km 4, tak jsem byla nadšená. I když občas šel teda úplně jinam, než vedla značka 😀 , tak jsme ho sem tam honili po lese.

Díky za tip s aloe, mrknu na to.

No já měla v pátek -0,2, nic moc, ale čekala jsem, že to bude horší. U Jill denně umírám, ale nezvdávám to, zatím 😅

cabalkova
25. čer 2012

Ahoj holky, tak hlasim dalsi kilco dole, takze celkem -15,2 kg. A dneska jsem z druhy ruky z mimibazaru koupila pro maleho vozik za kolo a zitra ho chci vyzkouset, tak doufam, ze ho utahnu, jinak me manzel zakousne... prece jen to neni levna vec. Ale doufam, ze pak hubnuti pujde primo turbo rychlosti, kdyz budu pravidelne jeste sportovat. Chystame se v srpnu do Krkonos, tak ho urcite budeme brat s sebou misto kocaru, mam z toho radost jako maly dite. 🙂

zahradnicka
25. čer 2012

@cabalkova To je paráda, moc gratuluju. Myslím, že u tebe těch 70 kg není tak nerealistický, jen to chce holt hodně času. A pokud zařadíš pravidelný pohyb, tak to půjde určitě krásně dolů. Já teda na kole jezdím moc ráda, ale dítě bych si nevzala ani do sedačky ani do toho vozíku za kolo. Nejsem si na kole moc jistá sama sebou, natož vozit ještě dítě. Takže teď bohužel jezdit nemůžem. Mě moc mrzí, že v tom našem zapadákově není bazén, to by mě bavilo nejvíc, párkrát do týdne si dojít zaplavat.
@zvirka Já teda Jill teď pěkně flákám, naposledy jsem cvičila v pátek, pak jsem tu měla na víkend babičku a v neděli jsem nedala kapesník z ruky, pořád mi teklo z nosu a trochu bolelo v krku, takže nebyla energie na cvičení, dnes už je mi líp, ale dokopala jsem se jen k půl hodince na rotopedu, tak doufám, že zítra už bude líp.
My máme Šumavu celkem blízko, cca 1,5h autem, tak to je pro děti taky v pohodě. Akorát já budu napasovaná vzadu mezi sedačkama, takže nejvíc to protrpím já. Už se tam moc těším, doufám, že si tam trochu odpočinu, budu tam mít mámu, tetu,babičku a hlavně manžela, tak o děti bude postaráno. 😀

zvirka
29. čer 2012

Ahoj holky, tak hlásím vážení po týdnu -1 kg!!! (Celkem -4,8) Jsem nadšená, doufám, že to po víkendu nebude zpět. Taky jsem si počítala BMI, tak už jsem v normě, sice těsně, ale jsem. Jill teď cvičím obden, nějak jsem si natáhla levou achylovku, tak vždycky jeden den cvičím, další nechodím a tak pořád dokola... Snad u L3 mi to dělat nebude, doufám. Cvičila bych denně i s tím, ale manžel mě seřval, ať nejsem blbá, že si kvůli tomu oddělám achylovky. Tak jsem blbá jen napůl a cvičím obden. Děsím se víkendu, zase ty vedra, snad to nějak zvládnem. Tak hubnutí zdar adejte vědět, jak to s Vámi vypadá.

zahradnicka
30. čer 2012

@zvirka Gratuluju, jde ti to krásně. Já se přiznám, že s cvičením hodně polevuju, jak pomáhám manželovi na zahradě, tak úklid doháním po večerech a pak už není moc energie, takže jsem ráda, když jsem večer aspoň schopná sednout na rotoped a půl hodinky šlapat. Ale váha jde pořád dolů, před víkendem už jsem měla 74 kg, což je celkem -12 kg, to jsem měla podle stobu dosáhnout do 11.7., takže jsem nadšená, že jsem to zvládla. Sice se sebou teď momentálně nejsem moc spokojená, jak jsem cvičila tu Jill, tak se mi začínalo rýsovat břicho a teď jak nestíhám, tak je to zas taková hmota třesoucí 😠 Ale tak až zas bude víc času, tak se na to cvičení vrhnu znovu. Teď to cvičím tak 2x týdně a to je o ničem.

zvirka
1. črc 2012

@zahradnicka "hmota třesoucí" 😀 😀 😀

Děkuji, no jsme holky šikovné 😀 U mě nožky už lepší, tak od pátku cvičím denně, dnes už taky odcvičeno. Tak ještě zítra dvojku a jdu na L3. Už se bojím 😀 Vyjde mi to, že skončím těsně před dovolenou, tak snad ještě jedno, jedno a půl kilečka shodím. O dovolené se totiž obávám, že to půjde nahoru. Snídaně večeře si pohlídám, ale obědy se vždycky budeme někde zastavovat, tak to bude horší. Ale plánuju, že mi malý bude ujídat, tak to snad půjde.

Taky přemýšlím o pořízení rotopedu, jak jsi s ním spokojená? Já měla kdysi orbitrek, ale nějak mě to nebavilo, nakonec jsem ho prodala, protože se dva roky válel ve sklepě.

zahradnicka
9. črc 2012

@zvirka Ahoj, já jsem s rotopedem spokojená. Sice zabírá dost místa, ale teď ho dost využívám, tak mi to nevadí. Ale je fakt, že ho mám už dlouho a pár let se mi na něj jen prášilo 🙂 Když už jsem večer unavená, tak je to jediný k čemu se zvládnu ještě dokopat. Jiný cvičení už kolikrát nezvládám, ale na rotoped sednu a koukám u toho na tv.
Jinak já dnes navážila 73,5 kg, takže paráda. Poslední týden jsem totiž necvičila vůbec. Nebyla jsem pár dní doma, pak plno práce na zahradě, takže večer jsem kolikrát odpadla s dětičkama. Na dnešek jsem si naplánovala, že si zacvičím hned dopoledne, jak mi Honzík usne a on ještě pacholek nespal, takže to vidím zase bledě. S jídlem to mám momentálně tak, že jím málo, ale ne úplně zdravě. Ode dneška teda zase najíždím na stravování jako na začátku, protože bych se lehce mohla dostat do starých kolejí a to bych moc nerada.
A jak jste na tom vy? Nějak nám to tu utichlo...

copa
9. črc 2012

ahoj holky,
já na vás teď nemám vůbec čas, ani na tu zdravou stravu ani na pohyb ☹ ale viděla jsem se na fotkách v plavkách a málem jsme se ze sebe pozvracela, takže se k vám určitě vrátím ,až budu mít nějaký alespoň malinkatý úspěch, abych tu pořád nehlásila, že jen tloustnu a tloustnu ☹
ať vám jsou ty kila i cm pěkně dolů 😉

zvirka
10. črc 2012

@zahradnicka Jo jo, nějak to tu vázne. O tom rotopedu vážně uvažuju, ale zas nechci, aby mi tu zbytečně stál. Ještě uvidím. Hubnutí se teď zpomalilo skoro na nulu, přestala jsem totiž cvičit, měla jsem úplně odrpovnané šlachy kolem achylovek. Za týden jedeme na dovolenou, tak abych byla schopná pohybu. Po návratu to zkusím asi odznova a uvidím, kdyžtak budu muset cvičit něco jiného, což by mě mrzelo, protože tohle mě bavilo. S jídlem je u mě tak střídavě oblačno, nechce sie mi vařit si extra, takže jím nic moc, ale odvažuju si všechno. A zase jsem začala s večerním mlsáním, což mě mrzí, ale nemůžu si pomoct. Aspoň se snažím opravdu třeba jen čtvereček hořké čokolády a tak. No nemůžu být dokonalá.

zahradnicka
11. črc 2012

Teda holky my to flákáme 🙂 Já včera po dlouhé době měla konečně den, jak má být. Jídlo jsem si sice nezapsala na stob, ale co se týče kalorií, tak to bylo určitě do těch 5600 kJ, možná jsem nevyvážila sacharidy a bílkoviny, ale nehřešila jsem, to je důležitý a večer jsem konečně cvičila. Včera jen na rotopedu, teď si dám pár dní ještě klid od Jillian a až se na to budu zase cítit, tak začnu asi to 6 weeks 6 pack ať mám změnu. Teď jsem v takovým rozpoložení, že bych to nedotáhla do konce, na to musí být správná nálada.

@zvirka Já zatím trochu hubnu i bez cvičení, ale obávám se, že to jsou spíš svaly než špeky.

jahudka80
autor
30. črc 2012

Holky i když jsem zakladatelka nemám vůbec čas přispívat. Váha stejná a to dřu jak kůň na zahradě ... už jsem to přestala řešit páč čím to víc hlídám tak nehubnu! Když jsem to nehlídala tak jsem měla hned 2,5kg dole a ani jsem něvěděla jak.
Přeji všem hezké hubnutí bez trápení 🙂

zvirka
1. srp 2012

Zdravím všechny po dovolené, maličko jsem tam přibrala, ale jen půl kila. Teď jsem na sebe zas přísná, ale zase necvičím, protože mě sklátila angína. I tak od začátku hubnutí -6,5 kg, nosím oblečení, co jsem loni neoblíkla, naposledy jsem tuhle váhu měla dááávno před otěhotněním, takže jsem hrozně spokojená a jedu dál, jak doberu antibiotika, jdu znovu na Jill. Snad už to docvičím do konce 😀 Takže povzbuzení pro všechny, opravdu to jde, jen potřeba vyvážit jídelníček a trochu pohybu.
@zahradnicka Tak co 6weeks, už to cvičíš? Jsem zvědavá, dej vědět.

zahradnicka
3. srp 2012

@zvirka Ahoj, konečně se tu někdo objevil, už jsem se bála, že jsem na to zůstala sama 🙂 6 weeks cvičím, dnes jsem začala druhý týden a už po těch prvních 5 dnech to bylo znát. Jak jsem chvíli necvičila, tak břicho dost povolilo, ale naštěstí už se tam zas začíná něco rýsovat. Musím říct, že mě to nebaví tolik jako 30 day, ale zas se u toho tolik nezadýchám. Ta druhá část je prý o dost náročnější, tak A hlavně co zas cvičím, tak mám další kilo dole, takže dohromady 13,5 kg. Těch 6,5 kg je taky super, jen tak dál 🙂

zvirka
4. srp 2012

@zahradnicka Taky mám pocit, že jsme tu zůstaly jen my dvě 😀 A těch 6weeks, tam potřebuješ nějaké jiné činky než na 30days? Někde jsem to pročítala, tak se mi to tak vybavuje. Já totiž cvičím s půllitrovkama vody 😀 Činky jsem totiž nesehnala gumové a kovové jsem nechtěla, protože se kolem mě pořád motá malý a už párkrát dostal. No já jsem z -6,5 naprosto nadšená, šla jsem do hubnutí po tolika pokusech dost pesimisticky. Akorát jsem se rozmlsala na dovolené, takže sice držím kalorie, ale mám dost nevyvážený jídelníček. Taky furt vařím a peču pro chlapy a neodolám ochutnávat. Už bych cvičila, baví mě to, ale radši s těmi antibiotiky ještě nechci, tak vydržím, myslím v úterý beru poslední, tak jdu pak hned na to. Doufám, že to odcvičím, protože v půlce září začínám učit, tak mě v kurzu nepoznají 😎 A ve škole to samé, doufám 😎 Taky se chci mrknout, jestli je u nás nějaké cvičení pro maminky s dětmi, malému budou v září dva, tak by už něco snad zvládl.