Zdravé hubnutí, podpořme se navzájem

jahudka80
31. bře 2012

Milé slečny, ženy, maminky zahajuji společné hubnutí. Na této diskuzi se budeme podporovat a psát své poznatky co na nás funguje a co ne. Co jsou naše slabosti. Navrhuji skupinku nás udělat si tabulečku a do ní jméno (přezdívku věk, výška, váha a třeba váhu před porodem a tu které bychom alespoň chtěli dosáhnout 🙂 Možná si někdo řekne jéééé tahle to nepotřebuje já vážím tolik a tolik a tolik jsem tlustá, ale omyl můžete mít nadváhu a cítit se špatně já i při těch pár kg polovinu věcí (tedy kalhot s šatníku neobleču a nechci si kupovat o číslo větší velikost. Zatím jsem na začátku a mám pouhé 1kg dole 😀 ale i za něj jsem ráda, týden se otužuji ráno večer vlažná sprcha začínám se cítit lépe. Ale chtělo by to něco víc, a času na nějaké cvičení... běhání tedy moc není . Tak holky pojďme společně do toho ať jsme krásné nejen pro sebe, ale i naše drahé polovičky 😉

copa
4. kvě 2012

@zahradnicka s tou zumbou to máš super, u nás ve vsi taky je, sice 1* za 2 týdny, ale lepší než nic, jenže manžel může hlídat taky jen 1* za 2 týdny - dělá na směny, no a zrovna se to kryje, ale on by si asi stejně netroufnul na hlídání malého
doma já může cvičit, až když obě děti spí, nebo když alespoň starší zabaví manžel, ona ještě u pohádek nevydrží, zaujmou ji jedině reklamy a to je dost krátký 😀
co to je to cvičení, co cvičí švagrová? to je někde na netu nebo na DVD?
já do tabulky napsala váhu ze začátku hubnutí

@cabalkova ten tvůj úbytek je staršně motivující 😉
jo když malej ještě neleze, tak to je trošku snazší, já mám jedno 2leté a druhé 3měsíční a s nima to cvičení neskloubím, leda když obě spí 😔 ale to by maminka nejradší spala taky 😀
navíc kojím, takže jídlo moc omezovat nemůžu ani nechci, ale já ani předtím nejedla nějak extra moc, spíš nepravidelně, přes den téměř nic a pak večer bych sežrala i medvěda 😒 takže teď se snažím poctivě každé 3 hoďky něco sníst a pohyb taky zařadím

@markimac no neboj, já budu dělat všechno proto, abych příště už hlásila lepší výsledek 😉
já se s orbitrekem bojím, aby to nedopadlo jako kdysi s rotopedem... jen na něj padal prach 😔 v lepším případě to byl věšák

zahradnicka
4. kvě 2012

@copa Když byly Terezce 2 roky, tak se s ní vůbec nedalo cvičit, jak mě viděla, tak po mě furt lezla a nenechala se ničím zabavit. Funící maminka byla nejzajímavější. Teď už je velká rozumná holka, takže buď kouká na ty pohádky nebo jí třeba zabavím modelínou. Mám pak sice o to víc práce, protože modelína je po celým bytě, ale hlavně že si zacvičím 🙂 Mě to začalo strašně bavit a místo abych byla po cvičení unavená, tak mám pak takový energie.

Tady je odkaz na to cvičení, je to tam hezky popsaný. Dá se to stáhnout z ulozto.cz, jsou tři úrovně, každou cvičíš 10 dní, ta 1 je i na youtube. Je to asi 25 minut, takže to se dá zvládnout denně.
http://freshlili.blogspot.com/2012/01/funguje-j...

zahradnicka
4. kvě 2012

@cabalkova Já se k pravidelnýmu cvičení přemlouvám už dlouho, ale až teď mě to chytlo, že každý den alespoň těch 30 minut dám. Ale taky mám maminu v baráku, tchýni přes zahradu, takže si občas vezmou na starost Terez a já mám na všechno víc času.

cabalkova
4. kvě 2012

@copa Ja taky jeste kojim, ale s dietkou jsem zacala az kdyz jsme v pul roce zacali zavadet prikrmy, tak jsem si rikala, ze holt v nejhorsim budeme na noc davat sunar... coz stejne nekdy davame. 🙂 Ale se dvema detickama to musi byt hukot a jsi vubec dobra, ze mas energii na hubnuti a cviceni byt jen pomyslet. 🙂
@zahradnicka Na cvico mrknu, treba by me to taky nakopnulo. 🙂 Ja se porad chystam na ten orbitrek a furt nic. 🙂

copa
4. kvě 2012

holky, objevila jsem konečně kuskus - já ho několikrát domů koupila vždycky v záchvatu, že začnu vařit zdravěji a pak nic a když prošla trvanlivost, tak putoval do koše, minulý týden jsem ho prvně uvařila a budem si ho dělat častěji 🙂
taky jsem zjistila, že na inline dělají i kurzy, takže asi půjdu do těch bruslí a od bráchy si domu půjčím jeho stařičký rotoped 😉
dnešní menu - po probuzení během obstarávání dětí jsou chroupala mrkev, pak regulérní snídaně kaiserka, Lučina+šunka+cibule, během procházky jablko, teď oběd rizoto
a pít se snažím hlavně čistou vodu nebo vodu s citronem
další motivace - jdeme na vítání občánků, tak ať se vejdu do nějakého normálního oblečení

@zahradnicka ty to máš super s tou maminou v baráku ( s tchýni už míň - bráno podle sebe 😀 😉 )
na ten odkaz kouknu, díky

@cabalkova tak my už jsme se s druhým celkem zajeli na nějaký režim, takže je OK, ono rozhodně bych si čas na cvičení našla, alespoň na to cvičení doma - místo vysedávání u PC, místo vymejvání mozku u přihlouplých seriálů... atd. 😔

zvirka
4. kvě 2012

Ahoj děvčata, prolétla jsem diskuzi a ráda bych se přidala. Dnes 😀 jsem začala talířky. Mám z toho docela strach, hlavně ty tuny zeleniny mě děsí, není mi po ní dobře od žaludku. Ale snad to zvládnu.
Tak tedy:

zvirka 160 cm, 67,5 kg, před těhu 58 kg, chtěla bych 55 kg.

Před porodem jsem měla 75 kg, pak jsem se při kojení dostala na 62 kg, ale po skončení kojení mi to zas vylítlo. Problém je u mě sladké, hlavně večerní mlsání u televize, kdy si za celý den odpočinu, mám to s tím spojené. takže bude potřeba změnit návyky, bojím bojím.

Tak doufám, že mě vezmete mezi sebe a že to všechny zvládnem.

markimac
4. kvě 2012

@copa To ja se nebojim, urcite budes v pondeli v minusu 🙂 A ja snad taky 😀 Na chut kuskusu jsem prisla taky ted nedavno, mnam. Mela jsem ho taky jednou drive koupeny a pak, jak ty pises, ho po zarucni dobe vyhodila. Ale ted uz se to nestane 😉

@cabalkova No ty az zacnes jeste pravidelne cvicit, tak ty kila z tebe poleti rychlosti blesku 😉 Uz tak ti to jde moc hezky dolu, pak to bude jeste lepsi
S tim hlidanim to mas fajn, ja mam sice tchyni taky blizko, ale moc ji o hlidani rikat nechci a stejne nema cas. Ale u nas ochotne hlida chlap, tak to taky jde

@zvirka Ahoj, vitej mezi nami 🙂 Nevim jestli mas problem se zeleninou celkove nebo jenom s cerstvou, ale je dobre, hlavne teda navecer, jist tepelne upravenou zeleninu. A pokud jsi predtim zelenine moc nedala, tak pridavat postupne, aby si streva zvykly. Jinak ja mela taky problem se sladkym, ale ted co mam fakt vyvazeny jidelnicek, tak chute zmizely. Teda ne uplne zmizely, ale jsou malinkate a dobre zvladnutelne. Tak drzim pesti

zvirka
4. kvě 2012

@markimac Ahoj, děkuji moc za přivítání. Problém mám se syrovou, jsem z ní nafouklá. Navíc nejím papriku a rajčata, takže mám omezený výběr. Zkusím to postupně, jak píšeš.

Sladké bude problém, teď se manžel a malým cpaly punčovým řezem, co jsem dnes pekla, to byly muka. Teda kousek jsem si dala, malý, už odpoledne. Normálně bych teď se děla u Výměny manželek a měla toho plný talíř 😅, dnes jsem si dala na pohodičku bylinkový čaj.

Ještě se chci zeptat, jak často se převažujete a v nějaký konkrétní den?

zahradnicka
5. kvě 2012

@copa Já jsem ráda i za tu tchyni, vycházíme spolu skvěle. Akorát je to taková ta rozmazlovací babička, tak jí občas musíme trochu krotit. My máme za 10 dní taky vítání občánků, tak jsem ráda, že už je to hubnutí na mě trochu znát a nebudu tam Honzíkovi dělat ostudu 🙂

Jak připravujete ten kuskus? Já si ho v týdnu taky koupila, ale ještě jsem ho nedělala, nějak nevím co s tím a zatím jsem se nedostala k tomu, abych si našla nějaký recept.

Tak včera jsem poprvé zhřešila. Manžel měl narozeniny, tak jsme šli na večeři. Měla jsem kuřecí nudličky s restovanou zeleninou. Do těch mých 5600 kJ za den jsem se sice vešla, ale dost jsem za ten den překročila tuky, tak dneska si dám zas takový odlehčený den.

@zvirka Vítej mezi námi 🙂 Já do tabulky uvádím pondělní vážení, ale přiznám se, že se vážím snad ob den 🙂

markimac
5. kvě 2012

@zvirka Ja treba jim hodne mrazenou zeleninu, je to rychly, nemusis se s tim krajet a nenadyma. Super, zes odolala 🙂 S vyvazenym jidelnickem ti to pujde snadno a ani ti to pak nebude lito 😉
K tomu vazeni, vzdycky v pondeli hlasime vahu. Ja si zapisuji jidelnicek do Stobklubu (stejne jako nektere dalsi holky tady) a tam mam vazeni taky v pondeli, takze to mam v jeden den 🙂
Dneska mam uz v sobe ovesnou kasi, pak bude tvaroh s ovocem, na obed spenat s bramborem a vejci, odpoledne kefir a kedlubna a vecer kornspitz s lucinou a sunkou a paprikou
Dneska to vypada, ze bude hezky, tak snad jeste ke cviceni s Jillian bude i prochazka, jeste nevim.
Pekny den vsem a hodne zdaru 🙂

markimac
5. kvě 2012

@zahradnicka Ja ten kuskus zaleju vyvarem 2:1 (dva dily vody, 1 dil kuskusu). Nebo staci i osolena voda. A necha se to 10 minut nabobtnat. Horsi je, ze jak toho delam pro sebe takovy pidi mnozstvi, tak to za tech 10 minut mam studeny ☹ Ale jinak je to mnamka.
A hresit je povoleny, kdyz to neni denne 😉 Hlavne, ze sis to vychutnala

zvirka
5. kvě 2012

@zahradnicka Ahoj, děkuji. No já jsem se chtěla vážit jednou za týden, ale vážím se skoro denně. Ale zapisovat si budu jednou za týden.

@markimac Díky za tip. já měla v pátek s malým k obědu mraženou brokolici, ale teda nic moc čestvá je mnohem lepší.Jinak normálně používám hlavně pro malého, protože ty pidi množstvíčka se jinak nedají. Ale teď asi budu kupovat a vařit víc čerstvou, jak jsem se do toho dala.

Dneska jsem měla: ráno 2 plátky toustového, Lučina jogurtina, šunka, sýr, svačina jablko, oběd na výletě svíčková 😅 , ale večer už zas jedu podle talířků, svačina kousíček řezu (malinký), večeře bude kousek libového pečeného, pár hranolek z trouby a salát a okurek. Dnes nic moc, ale nemusíme být dokonalé, občas je i nějaký hříšek potřeba. 😉

cabalkova
5. kvě 2012

@zvirka Tak ja mela k snidani pulku dalamanku malicko maznuteho gervais a na to vajicko, ke svace cottage cheese, k obedu kure, jednu malou bramboru a pak hraskove lusky dusene na vode, k odpoledne svace jablicko a platek syru a k veceri budu mit rimsky salat s grilovanym kozim syrem, podle stranek Stobu to vychazi tak akorat, tak mam radost. Zitrek jeste nemam vymysleny, ale k snidani se tesim, ze si dam kousek sunky.

zvirka
5. kvě 2012

@cabalkova Tak to je krásné, kam se hrabu. Já musím k večeři i nějaké sacharidy, jinak bych se prostě nenajedla. Ale už jsem po jídle a jsem docela nacpaná, jak jsem to baštila s tou zeleninou. No proti dřív jím tak třetinu příloh, doufám, že se to projeví 😉
Já jedu podle talířků, všechno vážím. A sladké vůbec, teda dnes ten kousek řezu, ale to je mi zas líto si kousíček nevzít, když mi to dalo tolik práce 😔 Ale žádné oplatky atd. Snad to zvládnem, jsem ráda, že na tom takhle nejsem sama a že se tu podpoříme.

cabalkova
5. kvě 2012

@zvirka Ty talirky jsou urcite fajn, to je dobra metoda. Ja jedu podle stranek stobklubu, jak se tam zadajidlo a ono to spocita, kolik to ma kalorii, tuku, bilkovin sacharidu a rekne ti to, ceho mas malo a ceho moc a podle toho to pak muzes doladit. Znamena to teda vazit, aspon zpovatku, aby to clovek nejak odhadnul, ale mne to nevadi, za chvili to cloveku prejde do krve a je to v pohode. Na zitrejsi dopoledni svacu jsem teda udelala cokoladovy pudink, ale delam ho takovy sizeny, davam jen pul mlika, zbytek dozenu vodou a jen pulku mnozstvi cukru, co tam ma byt, takze je to ok. Mam to spocitane, ze to vyjde jako vetsi svaca, tak holt trochu osulim obed. Budeme mit lososa, tak si ho dam jen se spenatem, no. 🙂 Ke snidani teda bude houska se sunkou, ke svace pudajs, k obedu losos se spenate, k odpol svace asi jogurt a k veceri udelam konecne tu zeleninovou polivku a bude. Takze mam na zitrek vymysleno, jeste to nahazim do tabulky, at mi to napocita spravne gramaze a je to. 🙂 A ty sacharidy k veceri chapu, ja to tam zapomnela napsat, ale k tomu salatu jsem mela celozrnnou hvezdicku, energeticky jsem tam na ni mela "misto" a nechtela jsem se v noci budit hlady, takze sacharidy byly taky. 🙂

markimac
5. kvě 2012

@zvirka Ja taky jela ze zacatku podle talirku, ale ten Stobklub je lepsi. Bez nej bych tak vyvazeny jidelnicek nemela.

@cabalkova A jak tam zadavas ten pudink? Ja si ho tam naklovala sama, mela jsem tu Horkou cokoladu, ale uz to bylo spocitany na tom obalu i s cukrem a plnotucnym mlikem. Ja bych si ho osladila stevii a mliko dala polotucny, ale nevim jak to udelat. Jinak na ostatnich pudincich je kaloricka hodnota jen toho samotneho prasku, nevis?
Ja uz mam taky vymysleno na zitrek. Na snidani zhresim babovkou, pak mam tvaroh s jogurtem a kiwi, na obed kureci spizy s bramborem, svaca celozrnny chleba s lucinou a na veceri kornspitz se syrem a okurkou.
S lososem mi delas chute, chlap mi uz asi mesic slibuje, ze koupi lososa a porad nic ☹

@zahradnicka tak co, cvicis tu Jillian 30day shred? Ja dnes poctvrte a uz to bylo mnohem lepsi. Vcera to bylo asi nejhorsi. Jsem si rekla, ze zhruba za tech 30 dni mam narozeniny a bylo by fajn si nadelit hezci postavu (anebo miminko, ale spis se zameruji na tu postavu) 🙂

zahradnicka
5. kvě 2012

@markimac Zatím cvičím poctivě, taky dnes počtvrté. Mě nohy bolely nejvíc až dnes. Předtím jsem je cítila, ale nic hroznýho to nebylo a dnes jsem teda trpěla, ale dala jsem to celý. To poskakování už jsem dala v kuse, ale strašně mě bolely stehna jak je to cvičení s činkama. Já se právě bojím, abych ty stehna neměla pak jak zápasník, ale pořád by to bylo lepší než to co tam mám teď. Já mám narozeniny za 14 dní, tak už by taky mohlo něco málo být vidět 🙂 Dnes jsem s dětma ušla cca 8 km a většinu cesty se Terezka vezla na skejtu, takže do kopců jsem si pěkně mákla, pak ještě ta Jillian, tak to by bylo, aby to s těma špekama nic neudělalo.

V týdnu jsem dělala kuřecí stehna se zeleninovou omáčkou, tak přidávám odkaz. Chutnalo mi to skoro jak svíčková, tak kdyby jste chtěli někdo zkusit přidávám odkaz:
http://www.toprecepty.cz/recept/16434-dietni-ku...

@cabalkova
Nevíš jak by se mělo to jídlo správně rozložit do toho dne, jako kdy jíst bílkoviny a kdy spíš sacharidy?

cabalkova
6. kvě 2012

@markimac JA jsem tam proste dala normalne ten cokoladovy pudink, co je tam v nabidce, nechala jsem tam ty kalorie, co to tam napocitalo, s tim, ze v realu to proste bylo o neco min. Ono stejne si myslim, ze ta presnost je plus minus autobus, takze jsem to nejak neresila.
@zahradnicka No, mela bys zacinat den nejakyma slozityma sacharidama, aby se telo po nocnim hladoveni nastartovalo, a jak postupuje den, pridavat bilkoviny a ubirat sacharidy. Takze dopol svaca klidne ovoce, ale odpoledne spis uz zelenina s kouskem syru nebo libove vysokoprocentni sunky, pripadne tvaroh. No a k veceri uz by teda sladky nemelo byt vubec a prilohy jen primerene. Ma to tak i Havlicek-Cajthamlova, a je fakt, ze mi to dava smysl.

zahradnicka
6. kvě 2012

@cabalkova Moc děkuju, já si pořád říkám, že bych si o tom mohla něco přečíst, protože v tomhle ohledu jsem absolutně nevzdělaná, ale ještě jsem se k tomu nedostala. A koukám, že jsem to dělala spíš obráceně. Už se těším na pátek, budu mít oslavu narozenin, tak jsem všechny poučila, že hubnu, ať mi nenosí žádný bonboniéry, ale nějaký zdravý věci nebo něco na cvičení, tak třeba někoho napadne i nějaká chytrá knížka 🙂

Jinak já měla dnes ráno žitný chléb, gervais a ředkvičky, na sváču jablka, k obědu špíz (cuketa+kuřecí), k sváče tvaroh Ovofit a k večeři salát (kukuřice, hrášek, rajče a cottage) a kornspitz.

zvirka
6. kvě 2012

Tak jsem se zaregistrovala na Stob, ale přijde mi to strašně složité, to tam vše zadávat. To se mi teda každý den nechce. Pojedu zatím podle talířků a uvidím, jak to se mnou bude vypadat.

zvirka
6. kvě 2012

@zahradnicka Díky za recept, to vypadá dobře, určitě vyzkouším.

markimac
6. kvě 2012

@zahradnicka Ja dnes zjistila, ze to cviceni Jillian mam nejaky jiny. Neni to 30days shred, ale 6weeks pack. Mela jsem to totiz stahnute uz od lonska, vidim level 1 a vic jsem necetla. Takze zitra uz jedu 30days shred. Mi furt bylo divne, ze tam mele neco o sesti tydnech, jsem proste pako, no. 😕
Ten recept vypada moc dobre, urcite ho brzo vyzkousim.
@zvirka me to taky ze zacatku prislo dost slozite, ale po par tydnech praxe uz je to v pohode. Hlavne me motivuji holky tady, hlavne @cabalkova 😉 Ja tomu venuji rano asi ctvrt hodinku a pak vecer tak deset minut, pokud behem dne neco zmenim a pridavam pohyb.
Dnes jsme byli s malym poprve na pouti, docela jsme si to uzili. Manzel me lakal na zmrzlinu, ale nakonec jsme si ji nedali. Misto toho jsem mela lososa na grilu s nejakym mrkvovo-celerovym salatkem a byla to mnamka. Takze ten system, ze dopoledne vic sacharidy a odpoledne vic bilkovin jsem mela dnes obracene 🙂

cabalkova
6. kvě 2012

@zahradnicka Bacha na to, kukurice a hrasek jsou plne sacharidu, takze k veceri se zas tak moc nehodi. 🙂

copa
7. kvě 2012

ahoj holky,
po víkendu, který byl, co se týče zdravého stravování děs a hrůza, hlásím týdenní úbytek 0,5kg 😵 ale vzhledem k předchozímu navýšení váhy, tak do tabulky u mě prosím zadat ještě pořád plusovou hodnotu +0,1kg 😔 😔
my byli v sobotu na cestách a já si nepřipravila sebou jídlo, takže průšvih a v neděli jsme se s manželem pustili do zvelebování domku a jídlo jsem taky nějak vypustila, oběd až v 16h... 😔
příští sobotu se taky chystáme na výlet, ale to už budu připravená a povezu si sebou pěkně svačinky

@zvirka vítej mezi námi, co jsou to ty talířky?
taky mám problém se sladkým, ale největší chutě jsou, když přes den flákám jídlo 😔
mě to zadávání na Stobu přijde taky složitý 😒

jdu péct banánovou buchtu, zkusím ošidit část cukru tou sušenou stévii, jsem na to zvědavá; pátrala jsem na netu, v jakém poměru může nahrazovat cukr, ale nic jsem nevypátrala, tak to budu zkoušet metodou pokus/omyl 😉

zahradnicka
7. kvě 2012

Ahoj, tak já hlásím, že jsem za ten týden neshodila vůbec nic, takže stále mám 81,5 kg. A to jsem tajně doufala, že už bych dnes mohla mít na váze pod 80. ☹ Jím pořád stejně, takže předpokládám, že je to hlavně kvůli tomu cvičení. Dnes už jsem si zas přidala rotoped. Tu Jillian chci cvičit pořád, protože už teď se mi zdá, že se to tělo tvaruje, ale chci i hubnout, tak to musím zvládat oboje. Jinak nevím, čím by to mohlo být. Každopádně nepanikařím, uvidíme za týden.

@markimac To bych pak chtěla taky zkusit, když těch 30 dní přežiju a uvidím výsledky.

cabalkova
7. kvě 2012

@zahradnicka No, ja za posledni tyden ubytek mizernych 0,4 kg, takze jsem taky zklamana... ale je fakt, ze jsem hodne sedela a drtila praci u pocitace, takze jsem mela min pohybu... taky budu muset na tehle strance zapracovat...no jo, jak to zezacatku ubyva rychle, tak se clovek namlsa, ale ja to beru tak, ze se proste telo stabilizuje na nove vaze a i ta obcasna zpomaleni jsou proste potreba... coz mi pripomina, ze jsem jeste nemela svacu, jdu na ni. 🙂 A nepanikar, to dame!!

markimac
7. kvě 2012

Ahojky holky!
Tak ja dnes hlasim vahu 84,2kg, coz je ubytek -0,8kg. Na to, ze hubnu uz skoro mesic, docela bida, takze snizuji prijem a navysuji vydej (akorat nevim, jak to budu stihat 😉 ). Dneska jsem si byla koupit neco na sebe, ne za odmenu, ale z nutnosti, protoze uz fakt nemam v cem chodit. Koupila jsem si rifle, ktere jsem od porodu nemela, pak dve tricka, pekne volny, aby schovaly co maji 😀 a podprdu.

@cabalkova Nesmutni, ono se to zase rozjede. To zpomaleni prijde vzdycky, a kdyz pridas pohyb, kila pujdou dolu bleskem 😉
@zahradnicka Nebud smutna, urcite jsi nabrala svalovou hmotu, jak tak hodne cvicis.

@copa No vidis, jeste kousek a jsi taky v minusu 🙂 I to pul kilo se pocita, zvlast kdyz jsi nebyla moc vzorna. Az budes, to poleti dolu jak splasene 🙂

zvirka
7. kvě 2012

@copa Ahoj. Talířky by měly být taky někde na Stobu, já to tedy mám oskenované od jedné známé. Máš vlastně potraviny odměřené na talířky, každý 400kJ a rozděleno, kolik kterých talířků máš u kterého chodu sníst. Je to fajn, člověk nemusí tak přemýšlet. Jestli mi napíšeš email, přepošlu Ti ten sken.

zvirka
7. kvě 2012

Jinak od pátku úbytek -1,6 kg, to je moc rychle, takže přidávám jeden talířek denně. Asi s malým vydám víc energie, než jsem si myslela 😀

copa
7. kvě 2012

tak už si stahuju to cvičení od Jillian a dneska večer chci začít
koukala jsem, že na Youtube je toho od ní víc, i nějaký párminutovky na břicho... kdyby byla nuda, vím, na co se vrhnout 😀

@zahradnicka neklesej na mysli, třeba se to teď zastavilo a o to větší bude úbytek příští týden 😉
fakt je to cvičení od Jillian tak dobrý, že už vidíš výsledky?

@cabalkova mizerných 0,4kg?? vždyť to je skoro ukázkový hubnutí, ne?

@markimac jj, já jsem ráda i za ten malý úbytek oproti minule 😉 dneska se konečně musím změřit, ať vím míry před cvičením s Jillian a po, snad tam bude něco znát 😉

@zvirka tak já ti hodím do IP email a pošleš mi, prosím, ty talířky? dík 😉
ten tvůj úbytek je super, blednu závistí 😉