Zdravé hubnutí, podpořme se navzájem

jahudka80
31. bře 2012

Milé slečny, ženy, maminky zahajuji společné hubnutí. Na této diskuzi se budeme podporovat a psát své poznatky co na nás funguje a co ne. Co jsou naše slabosti. Navrhuji skupinku nás udělat si tabulečku a do ní jméno (přezdívku věk, výška, váha a třeba váhu před porodem a tu které bychom alespoň chtěli dosáhnout 🙂 Možná si někdo řekne jéééé tahle to nepotřebuje já vážím tolik a tolik a tolik jsem tlustá, ale omyl můžete mít nadváhu a cítit se špatně já i při těch pár kg polovinu věcí (tedy kalhot s šatníku neobleču a nechci si kupovat o číslo větší velikost. Zatím jsem na začátku a mám pouhé 1kg dole 😀 ale i za něj jsem ráda, týden se otužuji ráno večer vlažná sprcha začínám se cítit lépe. Ale chtělo by to něco víc, a času na nějaké cvičení... běhání tedy moc není . Tak holky pojďme společně do toho ať jsme krásné nejen pro sebe, ale i naše drahé polovičky 😉

kakie
7. dub 2012

Holky, já vás obdivuju s těma strojema doma, je teda fakt, že my tu nemáme než činky a mě zatím ani nenapadlo na ně sáhnout 😅 mám tu několik DVD s pilates a jogou, ale nějak mi to doma prostě nejde. Musím někam vyrazit. Snad brzo vyžanu bacily a začnem s manželem běhat, jak jsme si předsevzali. 🙂 Jinak po dnešním vážení hlásím ubytek 0,9kg, ale vzhledem k té nemoci a pocení bych se moc neradovala, asi to bude jen voda. Uvidíme po velikonocích. 😅

@petapete taky jsem nad tímhle přemýšlela, ale i tak, proč to nezkusit 😉 já vím, že u mně jde hlavně o to sladké, protože jinak žijeme celkem zdravě, na smažené moc nejsme a fast food nám taky nic neříká, takže pokud si namluvím nějakou takovou teorii, tak jen dobře 😀

markimac
7. dub 2012

@cabalkova Ahojky, vitam te. Koukam, ze jsme na tom dost podobne. Je jedno jake cislo ukazuje vaha, jde o to, jak se clovek s tema kilama citi. A to ja teda hrozne. A presne jak pises, pred ms vysmejdim vse sladke, co doma je. Takze radeji doma nic nemit. Navic ja mam ted po porodu debilni cyklus, tyden pred ms mam PMS, pak dva tydny ms, tyden v klidu a jedu nanovo. To se pak blbe hubne, ze.
@jahudka80 Takovou probirku jsem delala v ramci vanocniho uklidu. Zbyly mi dvoje kalhoty a asi ctyri tricka (z toho jedno tehotenske 😀) Jinak teplaky to jisti 😀 😀 Ale neco jsem si nechala, jakoze motivacne 🙂 Ale pri mem tempu hubnuti pak na to obleceni budu stara 🙂 Ja jsem si slibila, ze za prvnich 5kg se necham pekne ostrihat, tak pocitam, ze budu mit vlasy po kolena 😀 No, srandicky by mi sly, ale uz se fakt do toho poustim. Preji vsem krasne Velikonoce a malo pokuseni 🙂

petapete
7. dub 2012

@kakie no tak to je jasný, pokud ti pomůže věřit takovéhle teorii a pomůže to od těch chutí😀, tak jenom dobře🙂. Já právě užrala asi půl balení lentilek, co tu má Luciáš😖. A s cvičením doma jsem na tom právě hodně na štíru, ale něco bych potřebovala, protože právě se doma nedonutím a možnosti tu jsou veeelmi omezené (spíš víceméně žádné☹), než jsem otěhotněla teď podruhé, tak tu probíhala zumba...šla jsem na první lekci, bavilo mě to, jenže než jsem odtěhotněla, tak zumba pro malý zájem skončila☹

kakie
7. dub 2012

@petapete ježiš, já jsem si teď musela dát přes ruce, začala jsem malé chodit na sušenky 😀 moc jí je nechci dávat, protože je tam spousta cukru - sušenky sunarka, ale já se po nich můžu užrat 😀 U mně je blbý to, že manžel je dlouho v práci, takže ve chvíli, kdy bych mohla vyrazit už i ty pozdější hodiny končí 😠 a přes víkend si ho chci zase užít 😅 trochu teď spoléhám na léto, kola, brusle, ten běh (pořídili jsme takový ten sportovní dvojkočárek, takže jde přidělat za kolo nebo se s ním dá vyrazit i v zimě, třeba na běžky).

petapete
7. dub 2012

@kakie no my dnes dojeli od našich a Lukáš tam nafasoval velikonoční nadílku - takže doma asi dvě kila sladkostí😖 a já kolem toho budu chodit a slintat☹ 😠 . Ale jako já jsem koza, moc dobře vím, že na to je nejlíp prostě fakt správně jíst, rozložit si to jídlo do celýho dne a pak nebudu mít problém těm sladkostem odolat, ale nedám si pokoj a nedám...přes den se nenajím (teda ta pravidelnost,...) a pak mě to tu honí a sladkosti mě vždy dostihnou...

kakie
7. dub 2012

@petapete no to máme stejnej problém 😠 já bílím ledničku jakmile uložím děti a je klid ☹ to je děs, slaný, kyselý a sladký dohromady 🙄

petapete
7. dub 2012

@kakie jj, nejdřív chuť na něco slanýho...pak na zajedení něco sladkýho...pak se toho člověk "přejí" a tak zas něco na "spravení chutě"...😀

cabalkova
8. dub 2012

@kakie
@petapete Jo tak to znam, preeeesne.... pres den ma clovek ficak, a kdyz vecer malyho dostanu konecne do postele, rozplacnu se u televize a nejradsi s nejakym jidlem, zakoncenym "sladkou teckou"... takze peklo. Navic mm taky rad papka, takze jsme se za dobu, co jsme spolu, stacili vyzrat oba dva az to hezky neni... zatim jsem ho k hubnuti nestrhla, ale porad rika, ze je tlustej a mel by se pridat, tak doufam, ze to nastane...

A dam mu nuz na krk, aby mi opravil ten orbitrek, ja na nem byla schopna doma docela cvicit, tak bych to rada zase nabehla, zabila bych tim dve mouchy jednou ranou, protoze misto zrani a sezeni u televize bych se hybala... takze uz na nej cekam jak na smilovani.

Jinak doma jsme meli jen ty sladkosti pro koledniky a stejne zcasti padly za vlast. Dneska mame rodinne velikonocni setkani a predtim krtiny kamaradu, takze proste zitra se nevazim, akorat bych z toho mela depinu... tyden to budu zehlit a pak zas na tu vahu naskocim.

Budeme zavadet nejake hromadne vazeni, jako ze nejaky den v tydnu bychom aktualizovaly tabulku? Anebo je to mor organizovany??

petapete
8. dub 2012

@cabalkova já jsem pro nějakou pravidelnost ve vážení, ať máme přehled, jak postupujeme😉.

markimac
8. dub 2012

@kakie To s tema susenkama mame stejny, taky je malymu skoro vsechny sezeru 🙂

@petapete I my mame ted doma plno sladkeho pro koledniky, tak doufam, ze prijdou a zbavime se toho, jinak za sebe nerucim 🙂
@cabalkova I ja jsem pro organizovane vazeni, pro me to bude dost velka motivace 🙂
Dnes je uz pul druhe a ja ZATIM nemela nic sladkeho, dneska se drzim, tak doufam, ze mi to vydrzi. A chystam se skocit na orbitrek a aspon hodinku na nem vydrzet 🙂

petapete
8. dub 2012

@markimac tak to já se nedržím, hlásím teď jako dezert banán se šlehačkou a trochou čokolády 🤐 . Ale byl výborný a zas když je ten svátek😀. Na druhou stranu, větrníky jsou pořád netknutý v lednici a to myslím, že ten banán je menší "zlo" než ten větrník😀.

Jo a musím napsat, že když jsem nám ty banány nesla, tak Fífa koukal tak žalostně, že všichni něco a on nic, že jsem teda neodolala, namáčkla mu kousek banánu, rozmíchala s odstříknutým MM, aby si taky "dopřál" - no zklamal, hodil na to takový ksichtík, chvíli to poválel v pusině, tvářil se všelijak a pak to parádně všechno vydávil s výrazem, že TOHLE TEDA NE a matko - okamžitě naval prso😀. Takže se obávám, že příkrmy u něj budou větší boj, než byli u Lukáše, který je od začátku bral velmi ochotně a bez problémů...tak má ještě nejmíň do konce týdne čas, chci totiž prvně koupit nějaký nekapací hrníček v Brně, aby mohl rovnou dostat i vodu k "zapití" a pojedeme tam příští sobotu...

jahudka80
autor
8. dub 2012

@kakie 🙂 my máme vítání občánků zasebou největší vtip je že na foto vypadám po 3 let se dvěmi dětmi líp naž po prvním dítěti a tedy po prvním porodu 😀 že bych zkrásněla po dvou holkách 😀 nebo foťačka líp fotila 😀 haha spíž to bude ten make up 😀 😀 😀
@petapete jojo přesně jak píšeš raději kousínek sladkého než si to zahazovat a pak naběhnout do špajzu a zbaštit půl kg čoko zajíce 😀

Holky jdu pracovat jsem zas ve skluzu ☹ a už jsem druhej měsíc pež prémií 😠 tak musím máknout abych ještě o ten drtek nepřišla 😒

petapete
9. dub 2012

Tak jsem se zdravě naštvala, protože dnes jsem stoupla na váhu a pořád 83kg 😠 , takže jedu už navážno😀. Na večeři jsem si udělala zeleninovo-těstovinový salát s pečeným kuřecím prsíčkem (zeleninovýho salátu jsem udělala víc, půlku mám na zítra na snídani s natvrdo vařenými vejci - z koledy jich donesli 15ks😀). Salát: 1/2 ledovýho salátu, 250g cherry rajčátek, 1 menší salátová okurka, kousek pórku, jako dresink jsem dala kelímek bílýho jogurtu (ale teda zas choceňský smetaňák 😀 😔 ) a lžičku hořčice. No a na večeři si dala půlku toho salátu, k tomu 50g těstovin (váženo před vařením, odpovídá to cca 800kJ) a to kuřecí prsní maso (jen ten sval, bez kůže, bez křídla). Posypala jsem lžičkou drcenýho lněnýho semínka a byla to mňamka úžasná🙂. A na snídaně jsem si vyrobila domácí müsli - to jsem měřila na hrsti😀: 5 hrstí (mohlo být i víc) ovesných vloček, 1 slabší hrst hnědého třtinového cukru, kapku vody - to jsem zahřála na pánvi, až ten cukr se rozpustil, obalil vločky a zkaramelizoval...přidala jsem 2 hrsti nasekaných mandlí, asi půl hrsti sezamových semínek a ještě důkladně promíchala a trochu "osmahla". Nakonec po odstavení z ohně jsem přidala hrst nasekaných rozinek. Míchala jsem to průběžně ještě než to vychladlo, mělo to tendenci slepovat se...z téhle směsi mám 275g hotovýho müsli a musím říct, že nevím nevím, jestli si na něj nebudu chodit "jen tak", je to mňamka🙂. Plánuju to jako min. týdenní směs na snídaně do jogurtu🙂

cabalkova
9. dub 2012

@petapete No tak ja teda na vahu dneska radsi ani nelezla, vcera jsem se nejak "utrhla" s dobrotama u rodicu svagrovky a dneska jsem tomu dodala korunu se sledkostma, co zbyly po kolednicich, takze jsem si teda po vic jak mesici udelala faaakt hodne dobre, ale zase si myslim, ze minimalne tyden diety je v cudu... takze tento tyden nevazim, abych se nedeprimovala jeste vic, od zitrka zase poctive jedu to, co mam, a vazeni pristi pondeli to jisti... Ten salat zni slibne, ale to mnozstvi teda na hubnuti moc nevypada. 🙂 Mne dietolozka v rozpisu vzdycky psala 40 gramu prilohy (pred varenim), ale to jen k obedu, aby se to stihlo spalit. K veceri jsem mela vzdy jen 20 g, tak i tech testovin mi prijde docela dost, kdyz je k tomu jeste to maso. Uz proto, ze celkova kaloricka hodnota vecere by mela byt tak kolem tech 1200 kJ. Ale asi to mas vyzkousene a nachozene, tak vis sama nejlip, jak na to. 🙂 Drzim palce, aby se vaha konecne hnula, znam to, jake to je, kdyz se clovek snazi a vaha furt stojji. 🙂

Jo a musli mam taky, ale bez cukru, jak je tam cukr, tak mi to prave "jede" a mam tendenci toho sezrat podstatne vic, nez kolik se ma. Zjistila jsem, ze nejlepsi je kombinace bily jogurt, ovesne vlocky a jen par rozinek jako bonus.

petapete
9. dub 2012

@cabalkova no já tu mám jídelníčky od STOBu a na večeři tam podle rozpisu na tu "nejmíň" hubnoucí variantu, kdy se dává nejvíc těch talířků (6800kJ, na míň při kojení jít nechci) je 4-5talířků (každý talířek = 400kJ), ta zelenina dohromady neměla ani jeden talířek, maso max. 2 talířky, takže na přílohu zbývají taky 2 talířky a 400kJ je 25g "syrových" těstovin...Já mám v tomhle celkem výhodu, že jsem fakt nikdy nedržela nějakou nesmyslnou = blbou dietu, takže nemám nijak rozhozený metabolismus, takže s největší pravděpodobností mi nehrozí žádný zpomalení a potřeba jít nějak extra dolů s příjmem...postačí mi nejspíš "jen" vynechat sladký, cukry a jíst pravidelně, hlídat ty přílohy a myslím, že by to mělo jít dolů...A s tím snažením - já o tom zatím pořád spíš mluvila, ale teď se fakt naštvala a musím se do toho dostat...

Já to müsli právě dala s tím cukrem, prostě si to do snídaně navážím a nebudu přidávat, ale zas chci, aby mi to jídlo chutnalo. Kombinace bílý jogurt+ovesné vločky by mě tak akorát vydeptala a "jela by mi huba" s tím, že se moc omezuju a trpím dietou takže by to byl stav trvale neudržitelný😀

markimac
10. dub 2012

Ahojte, tak ja se dneska rano taky zdrave nastvala, ale fest. Pri rannim vazeni mam jeste o kilo vic 😠 Misto, abych hubla, tak kynu. Je sice fakt, ze bych mela dostat ms, ale i tak to nastve. V nedeli jsem se drzela, dokonce si i zacvicila, ale vcera jsem se neudrzela. Syn jeste nema ani rok a dostal tolik cokolady na Velikonoce, ze jsem jenom kroutila hlavou. No a kdo si myslite, ze to bude jist? Teda spis uz cast snedl?
Takze dnes uz fakt jedu naostro. Ja uz jsem jednou zhubla asi 13kg (ktere jsem pak nabrala) a pomahalo mi zapisovat si, co jsem vsechno snedla. A jelikoz jsem lina na to zapisovani, tak jsem si sakra rozmyslela, co snim 🙂 Tak na to asi zase najedu + se budu inspirovat tim jidelnickem od Havlicka. Sladke si odpirat nebudu, nebo bych dopadla jak rikate, po tydnu bych vyzrala vse v dosahu kilometru 🙂
@petapete o tech jidelniccich od STOBu uz jsem taky premyslela. Uz ses tim nekdy ridila? Pomohlo ti to pri sestavovani jidelnicku?

cabalkova
10. dub 2012

@markimac No tak ja teda tezce nezvladla Velikonoce, nakonec jsem na tu vahu dneska vlezla a mam teda to samy, co minuly pondeli, ale vim, ze mezitim jsem mela uz o kilo min, takze v podstate prirustek kilco... no, uzila jsem si to, hlavne cokoladovej zajicek byl fakt fajn, ale ode dneska budu zase sekat latinu... a mam priznaky na ms snad uz tejden, ale byla by to prvni od porodu, tak si to nejspis jenom namlouvam, abych si omluvila tu svoji zravou. 🙂

petapete
10. dub 2012

@markimac ty talířky od STOBu můžu rozhodně doporučit, řídila jsem se jimi před otěhotněním a za tři měsíce jsem měla úplně "bezbolestně" dole 8kg😉. Ten jídelníček od Havlíčka je docela fajn, mě ale víc vyhovují právě ty talířky, že jím prostě stejně, jak vařím pro M. a Lukáše a "jen" si to spočtu🙂.

Já ms ještě nedostala od porodu, tak může klidně ještě zůstat někde na dovolené, nijak po ní netoužím😀

@markimac
@cabalkova já tu včera večer nervila u hokeje a nevydržela a snědla si tu jedno čoko-vajíčko😀. Ale velký, 60g 😀. No neva, začínám od dneška, ráno jsem posnídala to musli s jogurtem (mmch je naprosto výborný 😵), teď si jdu udělat banánovo-jogurtový koktejl...na oběd jsem už ráno uvařila kapsy z kotlety - naplnila jsem porkem, vařeným vajíčkem (co taky s nima, když jich včera dotáhli chlapi asi 15ks😀) a kouskem šunky, omáčku k tomu jsem zahustila trochou špaldové celozrnné mouky a pšeničnýma klíčkama, k tomu bude rýže a zeleninový salát, tak mám naplánovaný až do odpoledne, co jíst, ještě musím vymyslet svačinu na odpolko, na večeři si dám asi ten zbytek včerejšího salátu, už bez masa, nakrájím do něj vajíčko a k tomu jsem si koupila grahamový rohlík...teď jdu na ten koktejl, to musli super, ještě pořád po něm nemám hlad 😵

cabalkova
10. dub 2012

@petapete Tak ja udelala z vajicek a tvarohu vajickovou pomazanku, kdyz se k tomu jeste prihodi nakrajeny redkvicky, tak je to fakt lahudka... tak to bude moje dnesni svaca. 🙂 A co, tak sis uzila cokosku a najedes na to odedneska, ono se to o ten jeden den uz nezblazni. 🙂 Kdyz to vydrzelo doted...

petapete
10. dub 2012

@cabalkova však jasně, mě to nijak nedrtí ta čokoláda🙂. Byla mňam😀, jsem si ji pěkně vychutnala...já si sem tam dám určitě i u toho hubnutí, takže to nijak nehrotím...

markimac
10. dub 2012

@petapete S tema talirkama jsi me navnadila, asi si je objednam. Nechce se mi varit zvlast jeste pro sebe, dost na tom, ze varim zvlast pro malyho. Ten jidelnicek beru spis jen jako inspiraci, kdyz nebudu vedet, co k jidlu a hlavne kolik. Jinak s tim koktejlem jsi mi udelala chute, mnam.
@cabalkova I ta pomazanka zni dobre. S tou vahou to nemas tak zle, proste se ti to na chvilku zastavilo, ty sis uzila a jedes dal. Ja ani nezacla a uz kilo hore. No ale brzo bude dole, protoze jsem na sebe fakt nasrana.
Ja mela dnes na snidani bebe susenky (nic moc, ja vim) a jogurt a jablicko, na svacu kneky se syrem a kefir. Na obed to vidim na testoviny s omackou a zbytek sekane, co jeste musime dojist. A na druhou svacu taky jeste nevim.

cabalkova
10. dub 2012

@markimac Tak ja mam dnes k obedu kuskus s kurecim masem, odpoledne ke svace knackebrot se sunkou a k veceri ruzickovou kapustu s bramborem, uz se na vsechno vylozene tesim. 🙂 Jo a k snidani jsem mela jogurt s musli, pomerancem a jablickem, taky dobrota. 🙂

petapete
10. dub 2012

@markimac
@cabalkova holky, ono nebude špatný nápad si tu psát, co plánujeme na jídlo, ať máme navzájem inspiraci😉. A vlastně i takovou "kontrolu", jak jíme🙂

markimac
10. dub 2012

@petapete Taky si myslim, ja za dnesek mam uz inspiraci na dve jidla. Odpoledne jedem do mesta koupit malemu botky, tak potrebuju nejakou svacinku "do ruky", tak asi si udelam taky nejaky jogurtovy koktejl. Uz jsem si objednala ty talirky, ve ctvrtek by mely dojit, tak jsem zvedava
A jeste se dneska pokusim sehnat ty Sladstar tycinky, jak o nich psala @cabalkova. Snad je u nas budou mit 🙂

markimac
11. dub 2012

Ahojky, tak jak se dnes mate? Drzite se zdraveho stravovani? Ja vcera docela jo, az na cokoladoveho zajice (ale byl jen jeden, to je uspech) a dnes se zatim drzim. Dnes delam na obed rizotko s trochou fazoli azuki a spoustou zeleniny. Co mate dobreho vy?
Vcera jsem koupila stevii v prasku, tak jsem zvedava, jak to bude sladit. Pry to ma vysokou sladivost, nulovy glykemicky index a je to prirodni. Nepouzivate to nekdo?
Dneska mam v planu zase cviceni, vidim to zase na orbitrek.
Preji hezky den 🙂

cabalkova
11. dub 2012

@markimac Tak ja mam dneska k obidku kure na kari s ryzi, ke svace mrkev se syrem a k veceri carpaccio z cervene repy, same dobroty... orbitrek bych uz taky chtela, ale manzel mi ho porad nezprovoznil... ale slibil, ze tento tyden to bude, tak snad!!! chtela bych hubnuti pomoct pohybem, pak to jde vsechno lip... ale vcera jsme byli s Tonikem na dlouhe prochazce (pres dve hodky, mam zmereno, ze to ma asi sest kilaku a pulka je do kopce), tak aspon ze tak, lepsi neco nez nic. 🙂

copa
12. dub 2012

ahoj holky,
mohla bych se k vám přidat? po porodu druhého dítka mám dole zatím jen 4kg, největší problém je, že nemám žádnou vůli, závislost na sladkém a po Velikonocích máme doma mraky sladkostí, kterým těžko odolávám ☹ 😠
kojím, ale to u mě neznamená hubnutí, spíš pernamentní chuť na sladké 😠 problém je u mě i ten, že se špatně stravuju - nepravidelně, a asi i ne uplně správné potraviny 😠 s dvěma dětma (2leté a 2měsíční) se sice vypravujem každý den na prochajdu, ale vzhledem k tempu 2letého dítka to není žádný výkon ke zlepšení fyzičky, ani k zadýchání, spíš jen krok sun krok, takže to se snad ani nedá počítat jako nějaký pohyb 😒
ráda bych dala dolu 10kg a měla ze sebe lepší pocit, plno oblečení teď neobleču a nové si chci koupit až na zhubnutou postavičku 😉

markimac
13. dub 2012

Ahoj holky
Tak jak se mate? A jak vam jde hubnouci snazeni? Me posledni dny moc teda ne, jim sice zdrave, ale prokladam to cokoladama, takze furt stejny problem. Takze ted uz fakt! (Pokolikate uz tohle rikam? 😖 ) Vcera mi dosly ty talirky od Stobu a dnes jsem si podle toho sestavovala snidani. Je to super pomucka, a dokonce jsem musela jeden talirek ubrat, kolik toho bylo. Tak snad to k necemu bude a nebudou uz me honit ty chute na sladke. A koupila jsem si i domaci pekarnu a prvni chleb je teda mnam. Uplne celej celozrnnej, presne podle meho prani.

@copa Ahoj, vitej mezi nami, cim vic nas bude tim lip. Koukam, s tou zavislosti na sladkem je nas tu vic 🙂 Prej na to zabira vyvazeny jidelnicek, ale me se ho jeste nepodarilo sestavit, a to si myslim, ze jim zdrave. Protoze chute mam porad. S tim oblecenim te chapu, taky se mi nechce investovat do vetsich velikosti, protoze verim, ze zhubnu. A zatim teda chodim ve 2 kalhotach a 4 trickach a nadavam, ze nemam v cem chodit 😀
Dneska jsem po dlouhe dobe nemela sladkou snidani, byl domaci chleba s lucinou a paprikou, na svacu asi neco s jogurtem a na obed hovezko na kecupu s testovinami. Dal jeste nevim ☹
Preji pekny den 🙂

cabalkova
13. dub 2012

@markimac Tak to je super, ze jsi najela na talirky, to urcite pomuze a kilca pujdou dolu sama, jen bacha na kecup (samej cukr) a testoviny (spousta kalorii), ja si prilohy radsi vazim, protoze mnohdy neodhadnu, kolik toho ma byt... tak drzim palce, at uz se do toho fakt zakousnes. Ja se teda vazila dneska a od minuleho pondeli mam kilo a pul dole, takze zatim celkem osm kousku, tak me to zas namotivovalo, jen zas nevim, jak zvladnu vikend, jak je doma manzel, tak je to vzdycky s tim dodrzovanim horsi. 🙂

@copa Ahoj, to je prima, ze jsi tu, jen se pridej... zavislost na sladkym znam mooooc dobre, ale co jim petkrat denne, da se to ukocirovat... teda neni to tak, ze bych na sladky nemela chut, ale proste to nejak zvladam.... a dneska jsem koupila 75procentni cokoladu a kdyz bude nejhur, tak si par ctverecku proste dam... jen ji holt nesezu celou, jako treba Studentskou pecet... tak dlouho jsem cekala, az zacnu kojenim hubnout, az jsem se musela pustit do diety. 🙂 🙂

Jo a stran jidelnicku, k snidani jsem mela tvaroh, ted k svace okurkovy salat, k obedu rybu s bramborem, k odpoledni svace mrkvovy salat a k veceri pohanku se zampiony.

markimac
13. dub 2012

Jj, taky doufam, ze to pujde bezbolestne. Samo to nepujde, jeste to chce pridat pohyb. Ale jestli dneska vydrzi pocasi, tak jdu na 5km prochazku. Je to trasa, kterou jsem driv behavala, ted musim tak 10kg zhubnout, abych mohla zas behat, nebo bych si odrovnala klouby.
K tomu kecupu, prave jsem koupila nejaky bez pridaneho cukru, vypadal dobre a nedava se ho tam moc. A testoviny si taky zvazim 🙂
Gratuluju ke shozenym kilum, to je super!! Jen tak dale, verim, ze te to motivuje 🙂 Vikendy mi ani nepripominej, taky diky chlapovi snim vic, nez bych chtela ☹