• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zemřelo mi dítě před porodem

8. března 2016 
@fiallinka myslím že u tý naší mutace stačí přidat jeden další faktor jako vysoký tlak nebo těhu cukrovka a je to průšvih jako bejk. Jo a to sem po porodu s Yvetkou málem vykrvácela zůstal mi tam zbytek placenty a chvíli sem se nemohla nikoho dovolat, ale pak lítali všichni zase jak fretky .
11. kvě 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luznicarka no budu muset ted postupně vše vyřídit, je toho furt moc a pak ta dovolená a do práce a rok uteče jak voda, to mi je jasný, určitě se objednám na hematologii.
11. kvě 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras mě to čeká s dětma nechci aby se někdy malá musela potýkat s tím že jí před porodem umřelo dítě jako mě :frowning2:. Uvidíš uteče to rychle a příště to hned nahlaš na gyndě aby věděli a hlídali to.
11. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luznicarka no oni to věděli, zjistili mi to na genetice, dali mi jen kyselinu listovou a neřešili :frowning2:
11. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak to dnes vzalo tak rychlý spády, máme Valentýnku doma v urničce a v neděli je pohřeb, ach jo :frowning2:
11. kvě 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras aspoň to budeš mít ukončený a až budeš mít sílu můžeš už jít dál
11. kvě 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras Jinak mě Dr. taky říkal že se to normálně řeší jen listovkou ale musí se právě sledovat D-dimery ty ukazují na kolik se horší srážlivost :wink:
11. kvě 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezisi holky, ja mam za dva mesice rodit a jsem z toho hotova, co vsecho se muze stat :frowning2: :frowning2: to je strasny zivot je fakt svine, jak tady pisete. Mela jsi u porodu doktora? Musis zit pro tu malou, co se na tebe na vas diva ze shora, ja vim, je to tezky. Mam kamaradku, ktera 2x prisla o mimi sice to bylo do 3. mesice, ale i tak a ted ma dve krasny deticky. Myslim na tebe a drzim palecky.
11. kvě 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynka měla maminku která ji nade vse milovala. Takové štěstí spousta dětí nemá. Tohle sluníčko té bude provázet celým tvým životem a představa andilka uz pro tebe ma jasnou tvaricku. Prosím drž se!
11. kvě 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@maximaty krásně napsáno.... snad bude mít pentagras dost sil....
11. kvě 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras drž se! Ale to MTHFR, to fakt celkem nic není, nic jiného než listovka se nedává...ale ted už ti stejně dají preventivně cokoliv...

@luznicarka mně se k tomu přidaly vyšší jaterní testy (i když jen velmi lehce), měsíc hospitalizace v nemocnici - a dvojčata... a bylo to...
11. kvě 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luznicarka no to vůbec nevím jestli mi dělali ale určitě se na tu hematologii nechám poslat už po 6nedělí :frowning2: aby se vědělo do budoucna.
11. kvě 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jasnaa ano měla jsem u porodu doktora, byla jsem na kontrole a vše bylo ok, druhý den poté jsem necítila chvilku pohyby a jela do nemocnice, bylo pozdě, už nebyla srdeční akce, rodila jsme druhý den :frowning2: :frowning2:
11. kvě 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maximaty máš pravdu, dnes jsme doma brečeli jako ostatně každý den, takovou dobu jsme čekali na dítě 13 let a když konečně se zadařilo tak to tak dopadlo, budeme ji milovat do konce svých dnů, byla jsem nejštastnější těch 9 měsíců co byla Valentýnka u mě, prostě život je nespravedlivej :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. kvě 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fiallinka snažím se držet ale doma to nejde, tam to na mě padá :frowning2: :frowning2:
11. kvě 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéjda právě tady čtu co se vám stalo a musím říct že mi tečou slzy jako hrachy....vůbec nemůžu psát.Nezažila jsem to ale vím jak vám je.Zkuste se nějak odreagovat,nemyslet i když to je asi pěkná blbost.člověk to musí asi ze sebe dostat.snad máte doma podporu v partnerovi,to je pro vás asi teď nejdůležitější.Nemohla jsem mít taky děti a nakonec nám pomohl léčitel.Pokud byste někdy v budoucnu chtěla zkusit dám vám kontakt,máme 2 zdravé děti.Držte se,myslím na vás.
11. kvě 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcysek1000 děkuju, určitě mi dejte kontakt do IP, prostě někdo to nemá daný, malá byla vymodlená, furt jsem i ležela pomalu celé těhu a pak tohle :frowning2:
11. kvě 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
napíšu určitě,je to strašné co se dejě.Nejhorší na to všem je to že ženská která by za ty děti dýchala má takovou smůlu,znám ženské které jich mají spoustu a vůbec se o ně nestarají.Je mi to tak líto...úplně jsem se teď před spaním rozhodila.Hlavně se dejte co nejdřív dohromady a pak zkoušet zkoušet...jedině tak se ta bolest dá trochu zkrotit :frowning2:
11. kvě 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras ahoj, moc mě mrzí co se vám stalo, jen jsem chtěla napsat že mám taky mutaci MTHFR heterozygot, a od potvrzení srdíčka na utz jsem si píchala clexane 0,2 a k tomu brala anopyrin a teď už anopyrin nemůžu, bere se do 28tt a tak mi dali clexane 0,4. myslím si že si tím nijak neublížím, i kdybych to měla brát jen pro jistotu, raději v tomto případě podstoupím pár injekcí v těhu než aby se stalo nějaké neštěstí..
holky přeju vám aby to všechno přebolelo v únosnou mez co nejrychleji!!! Můžu se jen domnívat jak vám je, \ neumím si to ani představit! Všechny se tady držte, moc na vás budu myslet a až na to budete připravené, tak přeju hlavně zdraví!!!!Pro vás i miminko!!!
11. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elisabet děkuju a přeju hodně štestí a zdraví..
11. kvě 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet moc držím palce aby bylo vše ok taky sem s Yvet píchala až do konce clexan .
@pentagras Kočí budu na Vás zítra moc myslet a za Valentýnku zapálím svíčku. Hodně sil zlato.
12. kvě 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luznicarka moc děkuju, dnešek byl hodně špatný pro mě, mám hrůzu ze zítřku :frowning2: :frowning2:
12. kvě 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras -holka drž se.moc držím palečky at to dnes zvládneš.
13. kvě 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras Myslím na Vás moc moc. Svíčku du hned zapálit. Drž se hodně sil kočí.
13. kvě 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras už to máte za sebou, aspoň ten pohřeb. Než to přebolí aspoň natolik abys byla schopná fungovat, bude to trvat, ale musíš jít dál.. Taky jsme zapálili malé svíčičku, a jak tu někdo napsal, ty víš, jak vypadá anděl...
13. kvě 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak to máme za sebou, snad ten život jednou bude lepší ale ted je to mazec, nejlepší je že v práci místo aby byli trochu ohleduplní tak to ne, nejradši by abych hned nastoupila, jako že o nic nejde né, mám dost, hajzlové :angry: :frowning2:
13. kvě 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras i ja sme mela jit uz pred tydnem..mas narok,tak se v klidu ,,odreaguj"....a dneska sem na tebe moc myslela kotatko.musis byt statecna....
13. kvě 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kris2008 moc děkuju, bylo to depresivní ale alespon to je za mnou, ted jak dál, navíc do práce půjdu až budu ok, ted nejsem teda vůbec připravená..
13. kvě 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras Třeba ti tím chtějí pomoct, abys přišla na jiné myšlenky tím, že budeš "muset" myslet na "zásadní věci - splatnosti faktur nebo tak," podle toho co děláš... někomu by to pomohlo, jiného by to dorazilo, musíš vědět sama a prostě jim to na férovku řekni, že teď bys jim fakt moc platná ani nebyla, budou-li co k čemu, pochopí to. A nebudou-li, buď na neschopence a hledej si něco jinýho. Držím ti palce.
13. kvě 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras V klidu zůstaň doma a až se na to budeš cítit tak teprve nastup každej normální doktor Ti když tak napíše neschopenku :wink: :wink:
13. kvě 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek