Zemřelo mi dítě před porodem

pentagras
5. kvě 2012

Ahoj maminky, zemřelo mi miminko v 38+5 před porodem, první dítě, jsem neštastá a každej den je utrpení, pokud tu je některá ze stejným problémem, napište ☹

luznicarka
11. kvě 2012

@fiallinka myslím že u tý naší mutace stačí přidat jeden další faktor jako vysoký tlak nebo těhu cukrovka a je to průšvih jako bejk. Jo a to sem po porodu s Yvetkou málem vykrvácela zůstal mi tam zbytek placenty a chvíli sem se nemohla nikoho dovolat, ale pak lítali všichni zase jak fretky .

pentagras
autor
11. kvě 2012

@luznicarka no budu muset ted postupně vše vyřídit, je toho furt moc a pak ta dovolená a do práce a rok uteče jak voda, to mi je jasný, určitě se objednám na hematologii.

luznicarka
11. kvě 2012

@pentagras mě to čeká s dětma nechci aby se někdy malá musela potýkat s tím že jí před porodem umřelo dítě jako mě ☹. Uvidíš uteče to rychle a příště to hned nahlaš na gyndě aby věděli a hlídali to.

pentagras
autor
11. kvě 2012

@luznicarka no oni to věděli, zjistili mi to na genetice, dali mi jen kyselinu listovou a neřešili ☹

pentagras
autor
11. kvě 2012

Holky, tak to dnes vzalo tak rychlý spády, máme Valentýnku doma v urničce a v neděli je pohřeb, ach jo ☹

luznicarka
11. kvě 2012

@pentagras aspoň to budeš mít ukončený a až budeš mít sílu můžeš už jít dál

luznicarka
11. kvě 2012

@pentagras Jinak mě Dr. taky říkal že se to normálně řeší jen listovkou ale musí se právě sledovat D-dimery ty ukazují na kolik se horší srážlivost 😉

jasnaa
11. kvě 2012

Jezisi holky, ja mam za dva mesice rodit a jsem z toho hotova, co vsecho se muze stat ☹ ☹ to je strasny zivot je fakt svine, jak tady pisete. Mela jsi u porodu doktora? Musis zit pro tu malou, co se na tebe na vas diva ze shora, ja vim, je to tezky. Mam kamaradku, ktera 2x prisla o mimi sice to bylo do 3. mesice, ale i tak a ted ma dve krasny deticky. Myslim na tebe a drzim palecky.

maximaty
11. kvě 2012

Valentynka měla maminku která ji nade vse milovala. Takové štěstí spousta dětí nemá. Tohle sluníčko té bude provázet celým tvým životem a představa andilka uz pro tebe ma jasnou tvaricku. Prosím drž se!

pepibubu
11. kvě 2012

@maximaty krásně napsáno.... snad bude mít pentagras dost sil....

fiallinka
11. kvě 2012

@pentagras drž se! Ale to MTHFR, to fakt celkem nic není, nic jiného než listovka se nedává...ale ted už ti stejně dají preventivně cokoliv...

@luznicarka mně se k tomu přidaly vyšší jaterní testy (i když jen velmi lehce), měsíc hospitalizace v nemocnici - a dvojčata... a bylo to...

pentagras
autor
11. kvě 2012

@luznicarka no to vůbec nevím jestli mi dělali ale určitě se na tu hematologii nechám poslat už po 6nedělí ☹ aby se vědělo do budoucna.

pentagras
autor
11. kvě 2012

@jasnaa ano měla jsem u porodu doktora, byla jsem na kontrole a vše bylo ok, druhý den poté jsem necítila chvilku pohyby a jela do nemocnice, bylo pozdě, už nebyla srdeční akce, rodila jsme druhý den ☹ ☹

pentagras
autor
11. kvě 2012

@maximaty máš pravdu, dnes jsme doma brečeli jako ostatně každý den, takovou dobu jsme čekali na dítě 13 let a když konečně se zadařilo tak to tak dopadlo, budeme ji milovat do konce svých dnů, byla jsem nejštastnější těch 9 měsíců co byla Valentýnka u mě, prostě život je nespravedlivej ☹ ☹ ☹

pentagras
autor
11. kvě 2012

@fiallinka snažím se držet ale doma to nejde, tam to na mě padá ☹ ☹

marcysek1000
11. kvě 2012

Jéjda právě tady čtu co se vám stalo a musím říct že mi tečou slzy jako hrachy....vůbec nemůžu psát.Nezažila jsem to ale vím jak vám je.Zkuste se nějak odreagovat,nemyslet i když to je asi pěkná blbost.člověk to musí asi ze sebe dostat.snad máte doma podporu v partnerovi,to je pro vás asi teď nejdůležitější.Nemohla jsem mít taky děti a nakonec nám pomohl léčitel.Pokud byste někdy v budoucnu chtěla zkusit dám vám kontakt,máme 2 zdravé děti.Držte se,myslím na vás.

pentagras
autor
11. kvě 2012

@marcysek1000 děkuju, určitě mi dejte kontakt do IP, prostě někdo to nemá daný, malá byla vymodlená, furt jsem i ležela pomalu celé těhu a pak tohle ☹

marcysek1000
11. kvě 2012

napíšu určitě,je to strašné co se dejě.Nejhorší na to všem je to že ženská která by za ty děti dýchala má takovou smůlu,znám ženské které jich mají spoustu a vůbec se o ně nestarají.Je mi to tak líto...úplně jsem se teď před spaním rozhodila.Hlavně se dejte co nejdřív dohromady a pak zkoušet zkoušet...jedině tak se ta bolest dá trochu zkrotit ☹

elisabet
11. kvě 2012

@pentagras ahoj, moc mě mrzí co se vám stalo, jen jsem chtěla napsat že mám taky mutaci MTHFR heterozygot, a od potvrzení srdíčka na utz jsem si píchala clexane 0,2 a k tomu brala anopyrin a teď už anopyrin nemůžu, bere se do 28tt a tak mi dali clexane 0,4. myslím si že si tím nijak neublížím, i kdybych to měla brát jen pro jistotu, raději v tomto případě podstoupím pár injekcí v těhu než aby se stalo nějaké neštěstí..
holky přeju vám aby to všechno přebolelo v únosnou mez co nejrychleji!!! Můžu se jen domnívat jak vám je, \ neumím si to ani představit! Všechny se tady držte, moc na vás budu myslet a až na to budete připravené, tak přeju hlavně zdraví!!!!Pro vás i miminko!!!

pentagras
autor
11. kvě 2012

@elisabet děkuju a přeju hodně štestí a zdraví..

luznicarka
12. kvě 2012

@elisabet moc držím palce aby bylo vše ok taky sem s Yvet píchala až do konce clexan .
@pentagras Kočí budu na Vás zítra moc myslet a za Valentýnku zapálím svíčku. Hodně sil zlato.

pentagras
autor
12. kvě 2012

@luznicarka moc děkuju, dnešek byl hodně špatný pro mě, mám hrůzu ze zítřku ☹ ☹

hankamisa
13. kvě 2012

@pentagras -holka drž se.moc držím palečky at to dnes zvládneš.

luznicarka
13. kvě 2012

@pentagras Myslím na Vás moc moc. Svíčku du hned zapálit. Drž se hodně sil kočí.

pepibubu
13. kvě 2012

@pentagras už to máte za sebou, aspoň ten pohřeb. Než to přebolí aspoň natolik abys byla schopná fungovat, bude to trvat, ale musíš jít dál.. Taky jsme zapálili malé svíčičku, a jak tu někdo napsal, ty víš, jak vypadá anděl...

pentagras
autor
13. kvě 2012

holky, tak to máme za sebou, snad ten život jednou bude lepší ale ted je to mazec, nejlepší je že v práci místo aby byli trochu ohleduplní tak to ne, nejradši by abych hned nastoupila, jako že o nic nejde né, mám dost, hajzlové 😠 ☹

kris2008
13. kvě 2012

@pentagras i ja sme mela jit uz pred tydnem..mas narok,tak se v klidu ,,odreaguj"....a dneska sem na tebe moc myslela kotatko.musis byt statecna....

pentagras
autor
13. kvě 2012

@kris2008 moc děkuju, bylo to depresivní ale alespon to je za mnou, ted jak dál, navíc do práce půjdu až budu ok, ted nejsem teda vůbec připravená..

pepibubu
13. kvě 2012

@pentagras Třeba ti tím chtějí pomoct, abys přišla na jiné myšlenky tím, že budeš "muset" myslet na "zásadní věci - splatnosti faktur nebo tak," podle toho co děláš... někomu by to pomohlo, jiného by to dorazilo, musíš vědět sama a prostě jim to na férovku řekni, že teď bys jim fakt moc platná ani nebyla, budou-li co k čemu, pochopí to. A nebudou-li, buď na neschopence a hledej si něco jinýho. Držím ti palce.

luznicarka
13. kvě 2012

@pentagras V klidu zůstaň doma a až se na to budeš cítit tak teprve nastup každej normální doktor Ti když tak napíše neschopenku 😉 😉