2 měsíční miminka. Starosti, radosti

janadean
27. dub 2009

Ahojte maminky, rada bych si tu psala s nekym kdo ma dvou mesicni miminko, vase radosti, starosti, jak si hrajete a vse kolem nej.

momin
30. čer 2009

Tak si nas nasla. 😵 Mas doma hraci deku? Ta by se mohla Klarce libit. Dan nam to taky dela. Kdyz ho nosim tak super ale kdyz ho polozim tak rve jak kdybych mu zlomila ruku.... 😅

momin
30. čer 2009

Tak holky Danula je asi pekny herec. Kdyz ho nosim jakoby na predlokti tak krasne drzi hlavu a kouka pred sebe.. Ale kdyz ho polozim tak mu to najednou "nejde" a breci... tak ja nevim.... jestli to neni zase to ze se chce proste nosit....

vendulka
30. čer 2009

tak my taky Nath nestrihali nehty na nozkach, jen jednou,ale to jen palecky... 😀

momin
30. čer 2009

Ja sem malemu ztratila dudlik. Mela sem ho v ruce. Spadl mi a uz proste neni. Prolezla sem to tu cele po ctyrech a proste neni.... 😀 jeste ze mame 2.
Ste tu nekdo bez dudliku??

vendulka
30. čer 2009

my mase asi 5 dudliku 😀

momin
30. čer 2009

no taky sem si rikala ze bysme jich mohli koupit vic,.. hlavne v noci kdyz ho hledam po cele postylce.. 😀

brodimar
30. čer 2009

mám,ale tak na 5 min 🙂 doufám,že až objeví ruce tak se zabaví a když ne,tak budu čekat až si sedne a tak... 😀

momin
30. čer 2009

vy ste jeste neobevili rucicky ? 🙂

brodimar
30. čer 2009

strká si je do pusy,to jo,ale že by je prohlížela nebo chytala hračky to je ještě brzo,ne?

momin
30. čer 2009

Tak danula si je prohlizi ale hracku udrzi jenom kdyz mu ji dam do ruky...
A zda se mi ze zacina obevovat palec. uz si nestrka do pusiny cele ty pesticky ale dneska zacal jenom ten palecek... 😀

sayast
30. čer 2009

my jsme bez dudliku,julca se na nej nikdy nenaucila a ze jsem se snazila 😅

rucicky si taky zuzla,prohlizi a i sama uchopuje hracky. past konicky vydrzi dlouho a vzdy si u toho prohlizi okoli,
ale zas se mi vubec nepretaci,ani na bok,natoz na brisko

co se tyce zabavovani u nas, tak jednoznacne vede lehatko od fisher price, z toho je uplne hotova vydrzi mi tam strasne dlouho hodna. je tam dokonce radsi nez kdyz ji chovam ☹

brodimar
30. čer 2009

to malá taky chytne a hned s tím do pusy 🙂 ,ale že by si rachtala a mlátila do hraček sama,to ne.to radši bude na mě koukat jak na svatý obrázek a když odejdu,tak řev 😀 ale kravinky s ní dělat,tak to vydrží.Teď jsem byla na víkend u příbuzný,ale v depresi jsem odjela 🙂 když jsem tam viděla jeji 5 měs.spokojené dítě,jak celý den leží ani nepípne.Všichni se tam starali pouze o tu mojí potvůrku 🙂 ale hlavně že je zdravá... 😀 😀

mamlas06
30. čer 2009

holky zdravím, dneska měla Kačí zase problémy s kakáním chuděra malá 😢 Už jsem měla radost, že je to za náma a teď tohle. Ale nejspíš za to může to železo, co dostává v kapkách....
jinak vítám nové holčiny 😉 momin Kačka je taky děsná herečka, když jsme spolu samy dvě, tak se tváří jak největší mrzout, nic ji nebaví. Ale stačí aby přišel někdo cizí a otočí o 180 stupňů. Takže je docela možný že tě Daneček tahá za nos. Třeba by mu to s tátou šlo 😉 Hračky si do ruky sama ještě nebere, ale když nad ní visí, tak do nich mlátí. A do pusinky strká zatím jen ty ručky, ostatní jí moc nejede...

markchina
30. čer 2009

Nazdarek holky, tak jsem uvazovala na zmene tematu, ale napadly me jen snezenky 2009 😀 , ani presne nevim, kdy rostou, tusim jen ze nekdy unor, brezen, duben????? 😀
Jinak mam novinku, dnes jsme objevili prvni zoubek, je to jednicka vlevo dole 😎 . Krome toho, ze desne moc slinta nejevil zadny jiny priznaky, jako napr. rev v noci, prujmy, teploty a tak, takze to bylo docela prekvapko. Tesim se az to reknu manzovi, kdyz prijde dneska z prace.

mamlas06
30. čer 2009

zítra jdeme na očkování, tak jsem na tu naši vzteklinu zvědavá. I když minulý týden na tom odběru byla skvělá, samotné píchnutí snad ani nekomentovala 🙂

mamlas06
30. čer 2009

markchina gratuluju 🙂 to bys měla od manžela dostat na nový šaty 😉 A Vojtíšek je tedy zlatíčko, když se ani neozval

mamlas06
30. čer 2009

jo a v čem teď spí vaše zlatíčka?

markchina
30. čer 2009

mamlas, to spis moje tchyne 😀 , vsimla si jako prvni, pak jsme hned zkouseli, jak cinka o lzicku, sahali prstem a koukali, no proste velka udalost. Jsem rada, ze uz jeden vylezl, to slintani uz mi bylo velmi podezrele.
Vojtisek spinka v dlouhem overalku, mame v dome docela chladno, takze ho oblikam vic. Kdyz jsem byla v OV u nasich v panelaku, tak jsem ho musela oblikat min a stejne se mi chudak potil, neni zvykly.

dankajuskova
30. čer 2009

ahoj holky. no my jsme bez dudliku, nechce ho porad ho vyplivne 😒 . Sára v pyzame 🙂

mamlas06
30. čer 2009

a nějakou deku?

dankajuskova
30. čer 2009

no jo dame na ni deku, ale nekdy kdyz se na ni kouknu tak ta deka je uplne jinde 😉 , ale nekdy kdyz spi pri nas v posteli s manzelem tak ji navlecu 🙂 do spaciho pytliku

mamlas06
30. čer 2009

asi jsem zbytečně ustrašená, nemůže se v dece udusit? 😕 Ona sebou totiž dost hází...

dankajuskova
30. čer 2009

ja ji deku davam tak nad brisko, pod ruce. nasa taky moc kope tak spis si tu deku odkopnu dolu jako nahoru 😉
podle mne se nemusis niceho bat 😉

mamlas06
30. čer 2009

jsem ji dneska prvně přikryla jen dekou (jsem doteď používala ještě zavinovačku, ale už jí z toho doooost lezly nohy, a přesto deku), tak uvidíme ráno 😀

momin
30. čer 2009

Ty jo mysme zavinovacku prestali pouzivat tak ve 3 tydnech. Uz se z ni dokazal vykopat. 😅 Grutuluju k zoubku MARKCHINA!! Ja to taky cekam brzo protoze to jak mu tecou sliny z pusiny je podezrele.... 😀

momin
30. čer 2009

Ani nevim jestli sem psala ale jak sme byli vcera na te kontrole s tim ockovanim tak mu to sestra musela propichnout a vytlacit to-asi nejaky hnis-nevim-nevidela sem to-ven... tlacila mu to tak moc ze ma modriny na raminku. Ani se nedivim ze bobek tak plakal.. Drzel ho pritel ja bych to asi nedala. A i tak sem to obrecela... 😔

momin
30. čer 2009

jinak deku nedavame.. teda ma ji v nohach postylky ale prikryvat nema smysl protoze ji hned zkope. jinak spinka v bodycku s kratkym a teplackach. A ponozkach.. 😉 Ale my tu mame fakt teplo. A kdyz je venku krasne tak ma jenom to body s kratkym a nic vic 🙂 Holky muzu se zeptat kolik vam je? 😅 😵 Jinak SNEZENKY

momin
30. čer 2009

by byly super si myslim.... 😉 No sem se nejak rozkecala.... 😀 jdu spat....

markchina
30. čer 2009

dik za gratulace k prvnimu zoubku, mam z nej fakt radost 😀 .
momin, ani se ti nevidim, zes to obrecela, taky hrozne s malym soucitim, kdyz ho neco trapi, jsme holt jedna krev 😉 . Me bylo v kvetnu 26, snad tu prozradi svuj vek vic lidi 🙂 .

vladka1
1. črc 2009

ahoj holky, pravidelně vás čtu a porovnávám 😒 co umí vaši drobci a co ten náš. Podpořím ty "lenivější". Radeček se snaží pást koníky, ale vůbec ho to nebaví. Vydrží chvilku, pak si hodí hlavu na bok a je po pasení. Otáčet se....jen naznačuje . Ale co nám jde skvěle....cucat si paleček, deku, moji ruku... 😉
Jinak mi bude v říjnu 34 😕