• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2 měsíční miminka. Starosti, radosti

29. června 2014 
Ahoj holky,jsem tu uz nejakou chvili prihlasena,ale myslim,ze sem pisu poprve :slight_smile: Nas Matysek se narodil 16.04.2009,takze k vam patrime :grinning: vlastne nee,jsme o mesic mladsi,ale alespon mi poradite :grinning: Matysek krasne v noci spinka,uspavam ho po te 18h,budi se mezi 2-3 na jidlo a v sest na vyspano.Od 3tydne dokrmujeme sunarem a od 10.6.nekojim.,coz me opravdu mrzi :cry: kdyz nespinka,tak se snazim s nim hrat,ukazovat mu veci.Co jste se svymi mimci delali pres den?Matej by nejradsi stal nebo sedel,chvilinku ho necham,ale pak ho polozim a muze se zblaznit,je strasne zvedavej :grinning:
5. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas se taky vzdycky vsteka kdyz ho polozim... :grinning: Ale chvilicku si pobreci a pak asi zjisti ze to nema smysl tak uz si povida a smeje se... :sweat_smile:
Holky ja vam zavidim to spani v noci..... Nechapu to.. maly ji pres noc skoro stejne casto jako pres den.. :unamused: Sem uz znicena.. a ta chripka se me nechce pustit-mam porad horecky. pritel ma sadru na ruce tak se o maleho nepostara... :pensive:
5. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to s tou chripkou ti nezavidim,ja si to preskakala uz taky :confounded: .nase sara taky spinka od deseti vecer tak 4 hodky a pak se furt budi po 2 hodinach. :unamused:
dneska mne sara prekvapila,spinkala pri nas na posteli a zacala povidat tak sem se nato vzbudila a ona byla na brisku,no sama se musela prekoprcnut.vedela se otacet na bok ale az takhle nikdy,protoze ji vadila rucicka.mam s ni radost :grinning:
5. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak musim zamachrovat, vedle jednicky vlevo dole nam vyliza jednicka vpravo dole :grinning: . S takovou budeme mit pusinku plnou zoubku :wink: .
5. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to blahozelam, :grinning: a vojtisek je v pohode,nebo u toho breci
5. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je krasny :slight_smile: uz se tesim az polezou Matejovi.Ted posledni dobou poradne slinta,tak to hlidam a nic.Ale ma jeste cas.Musi to byt srandovni na tak malym mimiskovi videt dva zoubky :grinning: za chvili bude mit usmev jak ten smajlak :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepripadne mi nejaky nevrlejsi, vypada v poho, jen nekdy ze spani zaplace, nebo se pri hrani trosku rozcili, ale me kdyz boli zuby, tak vyvadim mnohem vic :sunglasses: , je to zatim v klidu.
JJ, je to legrace, zatim to jsou jen takovy minivycnelky, ale porad rostou.
5. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
opet ahojky, na prehrade celkem dobry, ale pichla me vosa a boli me to jako cert.... :angry:

jo a dneska je to rok co jsem otehotnela :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, prave jsme meli prvni pad, zkutalel se mi z pohovky, mame dlazbu, tak se nepada zrovna do mekkeho, ale valenda je nastesti nizka. Ach jo, chudinka moje mala. Skladam jidlo do lednicky jen asi 3 metry od nej a najednou zuch, hnedka plac, ale za chvili byl klid, tak snad je ok, nic neni videt, ale porad mu osahavam hlavicku :frowning2: . I kdyz vsichni rikaji, ze mimca neco vydrzi, tak je to stejne stres, jestli mu neco nemuze byt.
5. črc 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudinka malej,musel taky byt pekne vyplasenej.Urcite ho sleduj,je to drobek malej :frowning2: nevim,jestli se to bere jako u dospelich,ale myslim,ze by po narazu na hlavu nemeli spat a kdyby zvracel,tak by to nebylo dobry.Vojtisek je sikovnej a prvni pad zvladne :grinning: Matej uz spi,uplne odpadl.Delali jsme blbosti-teda jaa,poustela jsem mu chnapika krokodyla,zacal knourat a protoze je cas jidla,tak jsem mu dala jidlo a on mi u toho odpadl :grinning: moc toho nevypil a je jeste brzy,tak jsem na nej zvedava,jak dlouho mu to vydrzi :grinning:
5. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulka : ja otehotnela 1.8.2009 ...kde jsou ty casy,kdy jsem si delala tehu testy :grinning: a kdyz uz jsem si byla jista,ze cekame Matyska,tak jsem byla az do vecera v praci a test nikde :grinning:
5. črc 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lidusko, dik za moc za podporu, porad ho sleduju, ale zas radi, tentokrat radeji v postylce, uz se stavi na kolinka, chvilku je vpravo, chvili na zadech, brichu... proste nevydrzi v klidu, porad v pohybu :grinning: . Snad to je ok, ale lekla jsem se.
Jeee, ty mas chnapika krokodyla? Ten je supr, mas ho na cd?
Ja otehotnela nejspis 11.5. :slight_smile:
5. črc 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy vite datumy? :grinning:
Markchina..deti maji mekke kosticky tak se jim tezko neco zlomi a jestli plakal jenom chvilicku tak to bude dobre... :wink: :slight_smile:
5. črc 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Danecek se nam porad toci na bricho a pak zacne brecet protoze mu to nejde zpatky,,, :grinning:
5. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
markchina : to je cipera,jsem rada,ze je v poradku.Tim si asi musi projit kazdy...mam to pred sebou a vubec ti nezavidim.Ale kdyz radi,tak je to dobre znameni.Nene kamaradka mi ho poslala na mobil jako mp3 a nasla jsem ho na YouTube jako video,tak sedime dal od pc a matej vidi zelenou skvrnku jak se kmita sem a tam,uz se na to smeje :grinning: uz ho umim zpivat :grinning: :grinning:

momin : nekde jsem to nasla na netu,snad tehu kalendar,tam jsem zadala datum posledni menstruace a vyskocil tam datum poceti :slight_smile: kamaradka mi rikala,ze ji to vypocitala mudra na tom kolecku,ale ja se neptala :grinning:

holky ja vam zavidim,ze uz mate takovy sikulky :slight_smile:
kamaradka ma skoro sedmimesicni,ta uz radi jak dabel a Janina mi rika,ze mam jeste lezaka :grinning: :grinning: jako,ze jeste lezi :grinning:
5. črc 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zadala zacatek posl.menstruace a kdyz jsem tenkrat koukala do kalendare,tak by to i mohlo odpovidat :grinning:
5. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo tak to ja uz asi nezjistim... :grinning:
idus2 my jeste poradne nepaseme takze sme taky trochu pozadu.. Sice se porad snazi ale jeste tu hlavinku dyl neudrzi.. Jenom pred televizi mu to nekdy jde... :zipper_mouth:
5. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,
nezlobte se, že vám sem tak lezu. Ale potřebovala bych radu, jestli jste se s tím taky nesetkali. Za pár dnů nám budou 2 M. Minulou sobotu se nám podařilo načůrat do očička a taky si ho pořád malý tře. Od té doby ho měl zalepené, žlutě. Kapala jsem až do dneška Opthalmoseptonex, zlepšilo se to, ale pořád máme v koutku trochu výtok a slepené řasy občas. Prostě ještě trochu slzíme a už je to týden.
Nemáte nějakou radu?
5. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
momin : my paseme :grinning: hlavinku udrzi docela dlouho,ale ruce mu musim nastelovat ja,vzdycky mu jedna ujede podel boku,lezi nakrivo a zacne bulit :grinning: nektere deti jsou trosku dopredu,nektere pozadu...uvidime jak to pujde nam :slight_smile: ted paseme a chodit zacneme az s rokem :grinning: :grinning:

maty01 : chudinka,ale ma dobrou trefu :grinning: urcite ma v ocku nejaky zanet,ale prijde mi to trochu divny,ze by to takhle reagovalo.Kdo by rekl,ze maji tak agresivni moc.Ja uz bych necekala a sla bych k mudre,at mu to najek neposkodi oko,preci to je jen slaby organismus a nemuselo by to byt z ty moci.Mohl mu tam nafoukat vitr a pak se malej trefil...shoda nahod.Zajdi tam a napis,jak se malymu vede :grinning:
5. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maty, ono muze tohle vyvolat i trochu vody do ocicka, my to meli taky tak, od te doby neoplachuju ocicka vodou, byli jsme i proplachovat kanalky, hruza. Rekni to doktorovi, da ti kapicky nebo masticku, muzes masirovat u korene nosu silnejsim tlakem, cistit vytoky z ocicka prevarenou kojeneckou vodou nebo borovou vodou a ofatlmoseptonex muzes davat nez dostanes neco od doktora, hlavne pozor, at uz se mu tam nic nedostane. Hodne stesti :wink: .
5. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslite ze muze byt malemu horko v noci kdyz sebou sije? toci hlavickou z prava do leva a breci.. ale ma zavrene ocka... Davam mu uz jenom body s kratky. Uz ani ponozky nema..... Ale nezda se mi nijak moc teply v noci.. i kdyz ja se teda v posteli potim jake je dusno....
5. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
momin , a nejni mu zima? :grinning: treba ma jen spatne sny.Kdyby mu byla zima nebo teplo,urcite by to dal vic najevo,urcite by se vzbudil :slight_smile: matej taky sebou sije,ale jen chvili jakoby se protahoval a vim o tom jen kdyz jdu spat...mozna me citi :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nam se tak prave budi v noci..... Ze by mu byla zima me fakt nenapadlo.... :grinning: Snad ne.. mame tu fakt dost teplo.... :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame taky v loznici sileny dusno...mame otevrenou ventilacku v loznici,dvere od loznice a okno v kuchyni,malej spi v bodycku,ponozky a lehkou deku pres sebe :slight_smile: zkus dnes ponozky a uvidis a nekde jsem cetla,myslim,ze to psala markchina,ze v noci se klubou zoubky,tak to pak omrkni :grinning:
5. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: na to snad mame jeste cas... zkusim ponozky a uvidime.... No snad ho netrapim a nemrzne mi... :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite nezmrze :grinning: ted tady machruju,ale jsou veci,ktery mi nekdy hned nedojdou :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite neumrzne :grinning: ted tady machruju,ale nekdy mi taky trva nez mi neco docvakne :grinning:
spat nejdu,ale uvolnuju misto pro tatku :slight_smile: mel denni a ma abstak :grinning: :grinning:
psala jsem ti k mlickku o sunaru :slight_smile:
preju vsem hezky vecer :sunglasses:
5. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj lidus cetla sem. Diky. ja dam vedet jak to maly prijal.... :wink:
Dneska se mu nejak nechce spat.. je jeste porad vzhuru..jindy usina pred 8. no treba pospi dyl rano...
5. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
momin, me tohle dela Vojta taky, ale rostou mu zuby, tak to prisuzuju tomu :wink: . Pred chvili jsme ho kontrolovala a myslim, ze ma trosku zvysenou teplotku, ale to je pry taky u zubu normalni. Uz ma dva, tak jsem zvedava, kdy se vyklube 3. :slight_smile:
5. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek