2 měsíční miminka. Starosti, radosti

janadean
27. dub 2009

Ahojte maminky, rada bych si tu psala s nekym kdo ma dvou mesicni miminko, vase radosti, starosti, jak si hrajete a vse kolem nej.

nofrona
30. led 2014

Ahoj, jsem tu nová a mám 2 měsíčního chlapečka, chce si se mnou někdo povídat a vyměnovat zkušenosti?

luciblank
30. led 2014

Ahoj holky tak nas Filipek zitra bude mit 5 tydnu a je to milacek narodil se s porodni vahou 3760g pri propousteni mel 3460g ve 3 tydnech mel 4100g tak jsem sama zvedava kolik budeme mit v 6ti tydnech 🙂
Zatim plne kojim a jelikoz mel problem s prdiky a skoncili jsme i v nemocnici a zadne kapicky nepomohly denne davam fenyklovy cajik a musime pri obtizich rourkovat ale jinak je to vesele miminko a musim teda rict ze jsme strasne vychytraly 🙂 oproti starsim braskum dost reaguje na muj hlas hned rotpozna ze s nim vykladam a taky ppzna kdyz u nej nejsem a mluvi na nej tatinek 😀 hodne je na me fixovany ale to se neni cemu divit 🙂
Taky mi prijde ze si prochazime rustovym spurtem pres den by nejradeji jedl co hodinu a v noci vydrzi od 4-5 hod bez jidla snazim se to denni kojeni ustat je to sice narocne ale kdyz vidim ty ceny za UM tak to radeji ustojim a prolivam sé cajiky na kojeni piju a piju jim a jim tak snad brzy neprijdu o mleko protoze u nejstarsiho jsem kola 5 mes u prostredniho jen 7 tydnu a ted snad co nejvice to pujde 🙂

bursma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bursma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucifer117
18. dub 2014

Ahoj hojky mam doma 2 týdni stareho chlapečka plně kojím ale vůbec nevim jak se mam stravovat co vlastně jíst aby to malému neuškodilo na ty prdíky poradte co tak během dne jíte a dávate si kavu.děkuji za radu ☹

konikova
12. čer 2014

ahoj holky, jsem tu nova a chtela bych se s vami poradit, zda mate nekdo stejny problem...mam syna (2mesice a 10dni) je plne kojeny a prijde mi ze je zavislak na prsu. dudliky mi odmita a usne jedine u prsa nebo v manduce ale v tom horku by se mu to nelibilo.prdiky nas netrapi takze tim to nebude. kdyz mi usne u prsa, polozim ho do postylky. obcas ma "spatne" spani ze kdyz ho polozim, vzbudi se a muzu ho zase prilozit protoze zadne brecet a nejde utisit-proste zacne hledat i kdyz je najezeny, parkrat potahne a zase usne. v noci ho nakojim, usne a polozim a spi dal..jen pres den je to nekdy boj..mate nekdo taky takoveho "zavislaka"? ja uz nevim jak ho "osidit". dekuji predem za zkusenosti 🙂

kattherinne
29. čer 2014

@konikova Ahojky,u nás je to to samé...😀 A nezkusila jsi třeba koupit jiného dudaka? My o tom také přemýšlíme,jelikož malá si fakt pak dělá dudaka ze mne a občas už je to i nepříjemné,naštěstí většinou usne u kojení a spí dál i když ji polozim,ale je fakt,že čím je starší,tím je to usínání větší boj...😀 A dudaka pliveme také,ale nevzdáváme to a většinou se podaří,že si ho nakonec vezme a pak usne,dudla ho tak deset minut,pak ho vyplivne,ale spinka dál...

konikova
29. čer 2014

@kattherinne me ho ani nevezme :D zacne se smat a vytkacuje ho jazykem,..mame pet druhu a ani jeden nezabral :D bavila jsem se s laktacni poradkyni, zda je to nejaky velky bic kdyz mi usina u prsa a rikala, ze at mu zkusim dat treba cumlat muj malicek...obcas to zabere ale za chvilku stejne pozna, ze to neni prso 😀 ted mi spi celou noc a ja se krasne vyspim, tak to uz nejak neresim ...asi jeste pockam, jak bude vetsi a zkusim ho nejak preucit 😉

klarca1990
1. lis 2018

@konikova ahoj vim ze uz je to parta let 🙂 ale muzes mi aspon rict jak jste toto zavislacke obdobi na prsu zvladli?? Prestalo to nekdy a prijmul dudlaka? Uplne co popisujes mam.totiz taky