2 měsíční miminka. Starosti, radosti

janadean
27. dub 2009

Ahojte maminky, rada bych si tu psala s nekym kdo ma dvou mesicni miminko, vase radosti, starosti, jak si hrajete a vse kolem nej.

hupcza
18. čer 2009

mam_: však píšu, až na výjimky 😉

veruska007
18. čer 2009

Ja mela s maminkou vzdy spatny vztah, ale co mam Honzika, skvele mi radi... je detska sestra, tak jsem vdecna
😉

vendulka
18. čer 2009

tak jsme doma z poradny a z ockovani ,Nath se i najedla a ted uz pekne spinka....

Poradna: Nathalka ma 5500g a 5cm.Mudr z ni mel moc velkou radost a ze je pry moc sikovna a mel taky radost, ze se nam spravila sisata hlavicka od minula.

Ockovani:Nathalka brecela a ja malem taky bo mi ji bylo moc lito.Snad to bude bez nejakych vedlejsich ucinku a za mesic ve 4m jdeme znovu do poradny a na 2hexa

vendulka
18. čer 2009

59cm

markchina
18. čer 2009

Tak moje mamka mela udajne malo mlika, tak musela dokrmovat, snad hned po porodu, ale myslim, ze nemusela, proste driv byla jina osveta. Navic je moje mamka stresarka, takze potom se to odrazelo i na me. Jak jsem pry cokoliv do sebe dostala, tak to slo supem ven. Ja jsem spis pohodar a kojim v poho, bez prikrmu a z Vojty nic nevypadne 🙂 . A kdyz se me mamka ptala, kdy ho zacnu prikrmovat a ja na to, ze asi az tak po pul roce a mozna este pozdejc, tak byla uplne vyjevena, ze to prece nemuzu, ze mu to nebude stacit a musim mu davat neco napit, caj a tak...no proste stara skola. Vubec tohle neposloucham, mam svy vedomosti a manzel me naprosto podporuje.

glumy
18. čer 2009

Ahoj, tak dneska nám jsou tři měsíce. Po obědě jsme byli taky v poradně. Kubík má 6300 g a 67 cm, doktorka koukala, jak vyrostl 😵 Dostali jsme taky hexu a moc se nám to nelíbilo, Kuba ječel přes celou ordinaci, ale pak naštěstí hnedka usnul. Zatím to vypadá, že žádnou reakci mít snad nebude.

sayast
18. čer 2009

ahojky holky,
tak my take dnes byli na 1. ockovani. mala rvala jak tur ☹. chudinka. jinak ted uz je v pohode. namerili nam 7,35 kg a 61 cm.
tak to ja jsem rada ze jsem po mamce tehotenstvi ani porod nepodedila. ja to mela krasny 😵 . jinak mam s mamkou krasny vztah 🙂. je to moje nejlepsi kamaradka 🙂

vendulka
18. čer 2009

teda to jsou rozdily vyskove a vahove u 3m deticek 😕 😀

vendulka
18. čer 2009

tak to vypada,ze my jsme pekni drobci 😵

vendulka
18. čer 2009

dala jsem do alba nove fotecky

hupcza
18. čer 2009

say: teda ..čím ho krmíš - to vypadá na granulky 😀

sayast
18. čer 2009

jenom kojim 😀

markchina
18. čer 2009

Glumy, moc gratuluju 😀 !! Paaaani, ten je velikanskej, vzdyt meri stejne jak muj Vojtisek a to je obrik 😅 . Bude to velky chlap.
sayast, 7,35kgy???!!! a to je holcicka, cim ji krmis?!! 😲 teda vubec nestiham

mamlas06
18. čer 2009

vendulko neboj, na chvostu jsme my s nějakými 4,1 kg a 59 cm 😀

vendulka
18. čer 2009

mamlas...nestvi 😀

momin
18. čer 2009

jee cely den sme byli venku.. danecek zacina byt strasne hodny a porad se smeje.. Konecne prestal brecet.. Az na ty vecery no ale to uz sme si zvykli.. 😀
Kubikovi gratuluju ke 3 mesicum. 😉

momin
18. čer 2009

Sem zvedava kolik budeme mit my... jdeme v pondeli... 🙂

glumy
18. čer 2009

Markchina a momin: díky za gratulace, Kubíkovi jsem to vyřídila 😅 V sedm jsme ho vykoupali, napapal se a už spinká, jen měl trochu zvýšenou teplotu, tak snad se to nevyšplhá 🙄
Teda ale v těch mírách jsou pěkný rozdíly. Naše známá má o měsíc starší mimčo, měří kolem 63cm, ale má 9 kg. To je asi tou svíčkovou, kuřecím vývarem a bramborovou kaší... 😠

momin
18. čer 2009

Danecek spal od 4 az do 7 v kuse v kocarku.. tak se moc netesim na noc.. 😒 ale snad bude spinkat. Ted si jeste hraje s rucickama. Normalne ho nezajimaji zadne hracky.. ani hrazdicka ani kolotoc ani sterkotky.. porad jenom ty ruce...

mamlas06
18. čer 2009

momin Kačí si taky hraje jenom s ručičkama a úplně nejlepší je, když má v ruce takovej ten špendlík a rve si ho i s ručičkama do pusinky 😀

sayast
18. čer 2009

glumy,taky kubikovi preju vse nej 🙂

jenom kojim a to se priznam ze toho moc nesnim. jen hodne piju a mala mi takhle hezky pribira. ja mela 8 kg v roce 😅.

markchina
18. čer 2009

sayast, jsem koukala na tve albicko, mala je pekny burtik, ale tak sladky 😀 .

vendulka
19. čer 2009

ahojky preji dobre rano

markchina
19. čer 2009

Ahoj, taky jsem tu s pranim pekneho dne, rano u nas pekne prselo, ale uz to vypada, ze bude lip.

vendulka
19. čer 2009

tady taky prselo a pred chvilkou taky,ale asi tak 2 minuty

momin
19. čer 2009

no tak u nas jeste neprselo ale je zatazeno...🙂
mamlas Danula zatim jenom ty rucicky protoze jeste nic nechyti.... ☹

veruska007
19. čer 2009

Tak u nas byla v sedm rano poradna prutrz mracen a koukala jsem na idnes a vypada to, ze tak kolem poledne prijdou poradne bourky 🙄 . Toz premyslim, kdy vyrazime na prochazku . Zrovna jsme podruhe dokrmili, tak zas mam na chvili volno. Vypada to, ze se mi najednou zacalo delat vic mlika, tak ma Honzik sunar jako dokrm jen ke kazdemu druhemu kojeni 😵 . To tak vidim, ze do sesteho mesice budeme plne kojeni...no, a pak uz nam to zas bude na houby, kdyz zacneme s kasickama 😠 . S druhym mimcem to snad uz bude lepsi.

glumy
19. čer 2009

Čaues a dobré ráno, tady začíná pršet a je pěkně zamračeno:-/

hupcza
19. čer 2009

dobré ranko

mom: to je dobrý - u vás nic a v rybí už půlhodinku prší 😀

momin
19. čer 2009

Faakt? No tak to nejdu jeste ven.. to by nas chytlo nekde po ceste.....